reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej :-)

u nas dzien spokojnie zleciał rano zrobilam obiad i poszłam z mała i kolezankami na kulki wocilam poszlam do pracy :tak: Claudia na spala caly dzien i udalo sie przetrzymac ja i spi o 20 min:-D

kasia8118 no własnie miałam pisacdo Ciebie bo własnie zrobiłam paczke dla mojej siostry bo ona w maju urodzi coreczke i wysylam jej rzeczy po Claudii i tez to chcialam wyslac ale nie chce Ci problemu robic to jak bedziesz miala chwilke to mozesz podrzucic mojej mamie :tak:

zaneta doris a ja mam wasze ksiazki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i jak ja wam je dam jak nie mam czasu na spotkania jezdzic:wściekła/y: zaneta pewnie wprosimy sie z D do Ciebie jak urodzisz i odsapniesz to wtedy Ci oddam :-D

Grazul wspolczuje :-( moze przejdz sie jutro do GP bo nie wiadomo co sie do Ciebie biedulko doczepilo :-:)-( zdrowka:tak:
 
reklama
Hej
natalka
no to super podaj mi adresik mamy i napisz mi jak by jej najlepiej pasowało godzinowo np.w sobotę lub niedziele:tak:.
myszka no to fajnie że już wszyscy zdrowi.A ile ma lat twój starszy syn?
Graziuxxx trzymaj się kobito_Oby jutro było lepiej:sorry2:.
 
witajcie widze ze pustki!!!!!! :-:)-:)-):-):-):-) grazul współczuje ci kochana jeszcze dzeciaczki niema nawet jak odpocząć życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!! :szok::no: myszka to super ze już po chorobie !!!!! :-D piszcie coś kochane !!!!!! zbieram się za coś :tak::tak:obiadek gotować i poprasować troszkę !!!!!
 
czesc wszystkim ale pogoda ja wczoraj z wiki wybralam sie do parku najpierw przyprowadzilam jej rower pod szkole i stamtąd do parku i tak zlecial dzionek dzis niestety uziemione w domku jestesmy ale cos sie wymysli
graziul zdrowka kochana
ragazza ja cie przepraszam ze nie dalm znac ze nie dotre do ciebie ale wiki strasznie pozno wstala a nie chcialm jej budzic bo potem by mi marudzila caly dzien ale mam ndzieje ze bedzie okazja jeszcze do spotkania sie i muffinki tez sprubuje zrobic
oki zmykam szykowac ja do szkoly bo juz11
 
Hej :-)

My wlasnie wrocilysmy ze spacerku. Ale jakiego! Z sensacjami!:angry: Lenuska cala droge tak sie darla, ze masakra. Wyrzucila jeden smoczek z wozka, to dalam jej drugi. Drugi rzucila tak mocna ze wylecial na ulice i samochod po nim przejechal.:szok::tak: Boszzzzzzz, myslalam, ze oszaleje, ludzie sie na mnie patrzyli, a ona tak sie wyginala, ze jakby nie szelki to by wyleciala. A wszystko to przez zabki, wczoraj i dzisiaj to jakis kosmos. Cale piastki sobie do buzi laduje, jezyczkiem jakies dziwne rzeczy odstawia. Masakra.

Tynia- nic sie nie martw, na pewno w koncu sie poznamy. :-)

Emilka - wezme Ci smoczek jak bedzie kawka u ciebie :-)

Myszka - sprobuj, pewnie. Naprawde ekspresowo sie je robi.


Dobra lece jakis obiad skombinowac. Nie mam ziemniakow nawet, ani nic w sumie. Nie wiem co wymysle. wieczorem chyba jakis maly shopping zrobimy. No to narka!
 
hej :-)

zaneta jak sie czujesz?? odezwij sie po pomysle ze rodzisz ;-)

ragazza no niestety dzieci zawsze sie nacierpia na te zabki :-( a czym smarujesz jej dziaselka bo Claudii zadne zele nie pomagaja :no: ale moge to polecic Claudii najlepiej pomaga :tak: Nelsons Teetha - 24 sachets - Boots

grazul a jak u Ciebie mam nadzieje ze juz ok :tak:
 
hejka
ja nie mialam jakos weny,zeby cos skrobnac,ale nadrabiam juz;-)u nas bez zmian,szybciej chyba bym słoni atko urodziła niz niunke,bo ona cos nie spieszy sie za bardzo:-(wczoraj bylam u połoznej,nastepna wizyta 25 jakby co,połaczona z masażem szyjki i ustaleniem daty wywołania porodu:-(oby szybciej poszlo:tak:
natalka-jak bede rodzic to bedziecie wiedzialy,napisze zanim pojade:-Dno i oczywiscie zapraszam jak juz dojde do siebie;-)oo Aga w ciąży???to pogratuluj jej;-)
ragazza-ja zawsze sie stresowałam jak wychodziłam gdzies z Pawciem a on dostawal ataku histerii:szok:wszyscy sie patrza a czlowiek nie wie co robic:crazy:aaaa zapomnialam ci napisac,ze skoro muffinki zrobiły takie dobre wrazenie to nastepnym razem chocby nie wiem co wpadam na kawe:-Dty pisałas kiedys ze stosowalas jakas diete...co to byla za dieta??bo ja juz sie przygotowuje i po porodzie sie biore za siebie:szok::szok:bo az wstyd :szok:
myszka-super,ze juz zdrowi jestescie:tak:
graziul-jak ty sie czujesz??ja niestety nie mialam zadnego antybiotyku,znaczy sie patrzylam i znalazlam,ale juz dawno przeterminowany i dzieki tobie zrobilam porzadek w lekach;-)
dzisiaj przychodzi do nas HV,bo zadzwonila wczoraj i zaproponowala ze dlatego ze ja w ciazy jestem to ona przyjdzie do domku na bilans mlodego:-)milo:tak::tak:ide sie ogarnac,wypic kawe i czekac na porod:-D:-D:-D
 
Ale tu cisza, nikt nic nie pisze. :-(

No to ja cos napisze. Przeboje mialam znowu z Lenka w nocy. I teraz tez jest nieciekawie. Mialam isc na spacer i do sasiadki na kawe, ale sobie daruje, bo jak ma mi tam cyrk urzadzic to mi sie nawet nie chce zbierac. Nie mam nic na obiad znowu. Wczoraj zrobilam risotto, K zabral resztke do pracy i dzisiaj znowu od zera zaczynam. Myslalam o kopytkach i jakims sosiku dobrym, bo ostatnio to chyba jadlam na wakacjach u mamy. Mam tez sery bialy na pierogi, ale make mam tylko angielska, to szkoda nawet robic z niej. Poczekam na polska.

Zaneta - na nastepna kawe u mnie juz bedziesz musiala przyjsc, bo Ci nie podaruje. :-) A co do diety, to ja sie odchudzalam na diecie South Beach, czyli Dieta Plaz Poludniowych po naszemu. :-) Korzystalam z tego forum: Dieta South Beach - forum dyskusyjne
Ogolnie to dosc zdrowa i skuteczna dieta, opracowana przez kardiologa, nie chodzisz na niej glodna. Ja schudlam na niej 26 kg w 3 m-ce. Troche to za szybko bylo, ale samo mi sie chudlo i nie moglam nad tym zapanowac. Dieta ma 3 fazy, pierwsza najtrudniejsza trwa 2 tyg i chudniesz w niej do 6 kg. Ogolnie nie je sie na niej praktycznie zadnych weglowodanow, i niektorych warzyw np ziemniakow, marchwi, burakow, i zadnych owocow bo podnosza cukier we krwi. Jesz duzo nabialu, jajek, jogurtow, miesa i dozwolonych warzyw. Trzeba jesc duzo, im wiecej jesz dozwoloych produktow tym wiecej chudniesz. Najlepiej kupic ksiazke o tej diecie, bo na necie duzo bzdur krazy i nie wiadomo co wolno a co nie.

natalka -dzieki za tego linka, K dzisiaj ma to kupic, to moja ostatnia deska ratunku.

graziulku - jak sie czujesz? Napisz czy Ci cos ten lek pomaga.

Dobra ide nastwic zupke dla Lenki. Pa
 
ragazza-dzieki,pozniej zerkne.nie wiem czy dam rade,bo ogolnie to ja i dieta to dwa rożne swiaty:-D:-Dale musze sie zabrac za siebie.no 26 kg w 3 miechy to niezbyt zdrowo chyba:baffled::baffled::baffled:no i nie wiem,czy to bedzie dozwolone podczas karmienia piersia,bo do 3 miesiecy malej to chcialabym ja pokarmic,a pozniej juz mysle o odstawieniu.no ale najwyzej pozniej zaczne,gdzies w maju.moze dam rade chociaz przez 2 tyg:-D:-D:-Dno i pewnie ze wpadne,ale teraz to predzej ty do mnie,a ja muffinkow Ci nie zaserwuje,najwyzej z Asdy:-D;-)
 
reklama
Hej kobietki :-).
Piękna dzisiaj pogoda i mimo że miałam bardzo wczesną pobudkę to jestem w miarę pozytywnie nastawiona:tak:.
Ja już od rana zaliczyłam Shipley bo musiałam jechac po receptę do przychodni bo znowu cera mi się psuje :sorry:.Fakt że trochę to moja wina bo jem dużo słodyczy i pikantnych rzeczy ale jakoś ostatnio mam wilczy apetyt i nie mogę sobie odmówic:szok:.
ragazza no mój Oli też ostatnio potrafi zrobic niezły koncert szczegolnie jak coś chce czego ja nie chcę mu dac:tak::-D.To się namęczy twoja bidula:-(.
zaneta a już myślałam że może rodzisz:tak:.
Dalej dziewczyny pisac bo nam forum padnie:tak::-D.
 
Do góry