reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej moja dzieciarnia już śpi więc jest czas na BB:tak:.
U nas nic ciekawego trochę zrana mieliśmy spraw do załatwienia więc było co robic ale po 13.30 zaczęła się nuda bo pogoda deszczowa:cool:.Mam nadzieje ze jutro pogoda będzie łaskawsza i uda nam się zaliczyc jakiś długi spacerek:tak:.
Ragazza zgadzam się z Sylwią że na takie rzeczy nie mamy wpływu :tak:.Niestety:-(.Ważne że z małą wszystko Ok.:tak:
monia22310 a gdybym wprosiła się na kawkę o 11:sorry:?Oczywiście chodzi mi o czwartek.Podaj mi proszę jakie autobusy stają blisko twojego domu:tak:.
m02051991 a czy te domu na bd5 z accentu mają tylko po 2 sypialnie?Pytam bo ja szukam czegoś z trzema ale na liście nie było żadnych domów z trzema sypialniami na bd5?
Renuska ja też ostatnio kiepsko sypiam dzięki Olivierowi bo budzi się co parę minut i trochę płacze lub marudzi wszystko przez te zęby:hmm:.Niby już 3 ładnie ładnie się przebiły ale ten 4 jeszcze daleko w polu:sorry:.
sylwia.m ja odpadam:sorry:.
aggam fajnie udało wam się załatwic z tym księdzem:tak:.
Rozumiem że wyjście w sobotę 6 listopada jest nieaktualne :sorry:???Czy się mylę???
 
reklama
Czesc wieczorkiem:-)
U mnie pol dzieciarni spi:-Dale przynajmniej mam spokoj:tak:

RAGAZZA-prosty przepis na ten szpinak,moze sie skusze i se zrobie,bo niky wiecej tego nie zje:no:
Tak to juz jest z tymi wirusami i bakteriami,nie wiadomo jak bysmy swoje dzieci chronily to i tak jak ma zlapac to zlapie:-(Zdrowka dla Lenki:-)
Ciekawe kiedy z przychodni sie tym zainteresuja?
Aha juz doczytalam:-)
chyba dala Ci do zrozumienia ze masz brac przyklad z angielskich matek:-Dczyli niczym sie nie przejmowac....

SYLWIA-ja nie da rady:no:musze jechac po J do pracy o 13:tak:
Zreszta Kuba jeszcze jutro siedzi w domu:tak:

MO20....-ja tez czasem cos tam kupie na ebayu za grosze a ciesze sie jak glupia:-D

KASIA8118-no mi tez sie wydaje ze w sobote nic nie wyjdzie,nie ma chetnych:-:)no:

Ide sobie kolejna ksiazke poczytac:-)
 
Hej :-)

mi ciezko sie zebrac do pisania ostatnio czasu brakuje ale mala wlasnie usneła to nadrobie chociarz troszke bo ogarnac jeszcze musze troche :wściekła/y: dzis bylam z Claudia na basenie bo z mojej play grup zrobili wyjscia na basen co wtorek bardzo malej sie podobaly takie zajecia pani ktora to prowdzila spiewala piosenki i rozne zabawy wymyslala :tak:

właśnie tez mialam pytac o to wyjscie mi teraz w tyg nie pasuje sie z wanmi spotkac to chociarz wieczorkiem gdzies bym z wami wyskoczyla :tak: wiec ja dalej jestem chetna tak jak pisalam :tak:

a co z wami ciezarowki ? juz ostatnie chwile macie zeby gdzies wyskoczyc bo pozniej malenstwo bedzie i juz nie bedzie jak przez najblizszy czas ;-)

monia22310 malutka slodziutka ;-) moze skasuj ten adres z forum i powysylam pw :sorry::tak: nie wiadomo nigdy kto to czyta :sorry:

ragazza najwazniejsze ze juz ok z mała :tak:

sylwia ale masz kochana siostre :tak: super ze imprezka sie udala :-)

no i wena mi uciekla nie wiem co jeszcze napisac :sorry:
 
hej

Co sie dzisiaj zalogowalam zeby cos napisac to moje dziecko mialo jakis problem albo zachcianke :szok:
Ale pogoda za oknem:wściekła/y:
Kasia8118- ja w sobote niestety odpadam bo artur wzial juz wolna niedziele, jutro i czwartek. Soboty juz mu nie dadza:-D:-D Wspolczuje z oliwierkiem:-(
Natalka90- fajnie ze claudia zadowolona z basenu:tak: Ja czekam az przestane smarkac ale potem zapewne szymon zacznie:wściekła/y:
Agnieszkauk- jak ci cos dobrego wyjdzie z tych pakistanskich dan to rzuc przepis bo to mojego artura ulubione jedzonko:tak: A ciasto sprobuj marchewkowe- ja uwielbiam:-p:-p:-p
ragazza- najwazniejsze ze z mala dobrze- ja sie kiedys zarazilam salmonella z rozmrozonych i zamrozonych na nowo lodow- objawy byly przerazajace. A moze przyslali ci czyjes wyniki:sorry:

Mnie na spotkaniach niestety nie bedzie:-( Albo szymon w przedszkolu albo mam jakies plany:-(
 
witam z wieczorka
wpadłam tylko na chwile by wam napisać w jaką niespodziankową podróż zabrał mnie mój ukochany:-D:-D:-D
przyszedł do mnie i zapytał czy mam ochote na wycieczke. w sumie czemu nie a gdzie? "niespodzianka", zdradził mi tylko tyle że to 70kim w jedną strone od domku. spoko jedziemy juz 40 minut i zobaczyłam drogowskazy na Macclesfield więc już sie domyśliłam że jedziemy do miasta Iana Curtisa ( wokalista Joy Division)... mój ukochany zabrał mnie w romantyczną podróż na zwiedzanie cmentarza i na grób Iana:sorry: w sumie to zawsze chciałam tam pojechać ale myślałam bardziej o jakimś romantycznym wypadzie:-D:-D:-D
jak bedzie ładniejsza pogoda to chcemy pojechac tam jeszcze raz i odwiedzić jego dom i pub w którym przesiadywał z kumplami z zespołu.
polecam film "Control" Reżyserem filmu jest fotograf Anton Corbijn. naprawde warto zobaczyć!!! aktor który gra Iana świetnie sie przygotował, ruchy sceniczne, wyraz twarzy i ogólny wygląd - jak skóra zdjęta z Iana:tak:

ruszam do prasowania
dobrej nocki
 
HElloł

U nas znowu chorobowo od wczoraj wieczór i znów Milenka. Znowu zaczęła kaszleć takim suszym kaszlem że szok myślałam że się udusi.Jakby zapalenie oskrzeli i gardła miała. Dałamjej syropwieczorem i z nami zasnęłai spałado rana jakośpóżniej mniej kszlałapo syropie. Umówiłam ją dolekarza i ta kretynka mówi że to na pewno infekcja wirusowa. Tak się wkurzyłam bo słysze to jużtrzeci raz w przeciągu 3 tygodni. DOstaje odemnie syrop i hascosept do psikania gardełkai jakośprzechodzi.Póżniej max 5 dni bez choroby i powtórka. POwiedziałam jej to a ona mi na to żeto na 100%nie są oskrzela ani płucka bo nie ma gorączki. I w dodatku dała jej maskę i taki psikacz co wkładam do maski i mam jej zakładać na buzie i nos jak ją kaszle. NIe za bardzo mi to pasowało i dobrze że przeczytałam ulotkę a to k....rwa lek na astme jest. Sorki że klnę ale ja już dosyć mam, Z resztą jak ją złapało to spróbowałam jej przyłożyć do buzi to tak ta maska poleciała na komode że popękała
Znacie może jakiegoś lekarza który przyjął by Misie moją prywatnie.Szkoda mi jej a jak coś to kupuje bilet i jade do PL bo mam serdecznie dość.
 
kasia8118 accent teraz praktycznie nie ma domow na bd 5 ale ja mimo to skladalam tzn.ja na liscie mialam bodaj 2 domy z 2 sypialniami i jeden z 3 ale mozliwe ze juz sie zmienilo.maja za to duzo mieszkan jak ci to pasuje.
asinka przy zapaleniu oskrzeli zazwyczaj nie ma goraczki wrecz przeciwnie mala powinna byc lekko oslabiona (ok.35 stopni),
Private Medical Centre Manchester - polscy lekarze znalazlam taki link moze ci cos pomoze.
 
HEllo

Dzięki m02051991 jednak manchester jak na razie odpada bo nie mamy auta. Nie doprecyzowałam pytania chodzi mi learza w bradford i nie koniecznie musi być Polak bo z angielski u nas nie najgorzej.
Dałam malej syrop z cebuli i miodu naturalnego i hascosept i zobaczymy jak na razie jest troche lepiej. Oki zmykam bo do miasta musze jechac a P zostanie z Misinką
 
czesc kobietki :-)

U nas nocka byla spokojna, mala wstala tradycyjnie o 5.30, ale wlasnie ma mala drzemke wiec nie jest zle. Ciagle jestem zszokowana ta salmonella, ale dzwonila wczoraj do mnie babka z tego tutejszego 'sanepidu' i mowila zeby sie tak nie martwic, bo to mogla byc pomylka. Nie wiem co o tym myslec.:no: Zobaczymy co bedzie jak odstawie mleko sojowe. PS - dziekuje Wam wszystkim za wsparcie! :-)

M02... pewnie, ze mozemy sie spotkac, tym bardziej, ze ja z mala czesto chodze do lister parku na spacerek, to mozemy pojsc razem jakby co. PS - dzieki za zaproszenie na NK. :-):-)


Asinka_z - przykro slyszec, ze tak sie dzieciatko meczy. Moze u GP popros o skierowanie do pediatry, skoro oni sobie w przychodni nie moga poradzic. Albo wybierz sie do Manchesteru do polskiej przychodni. Ja tam bylam w ciazy i bylam zadowolona, tyle, ze ja bylam u gina.

Doris78 - jak ja robie te nalesniki, to jest klotnia, kto ostatniego zje.:-D Wszystkim smakuja, bo szpinaku prawie nie czuc, tylko taki fajny smaczek.:tak:

Widze, ze wiele z Was chodzi z maluszkami na play groupy. Od jakiego wieku dzieci moga tam chodzic? Moja Lenka ma co prawda tylko 6 mcy, ale juz widze, ze robi sie z niej dzikusek bo tylko ze mna ciagle przebywa. A czy dawalyscie kiedys dzieci do creche? Zeby np samemu na zakupy wyskoczyc czy do fryzjera, lekarza itp? Czy bylyscie zadowolone?

Dobra spadam robic prasowanie, a potem do Asdy zmykam.;-)
 
reklama
No to i ja sie w koncu tez przywitam:-)
Ja mam poprostu forumowego leniwca:zawstydzona/y::zawstydzona/y:sorry;-);-)
Kurde mowie Wam laseczki tak mi sie juz strasznie dluzyc zaczelo teraz ze masakra:szok::szok::wściekła/y: jecze stekam jak stara baba.Moj A mowi ze z Natka jak bylam to tak nie stekalam:dry::no: No coz chyba sie zestarzalam przez te 2 lata:szok::szok::tak:;-)Ogolnie nie przytylam wcale nic..ale pilke mam dosyc spora,wiec juz ciezko:blink::tak:
RAGAZZA-Witam Ciebie serdecznie na bb:tak: i tak jak dziewczyny -zapraszam do czestego pisania i spotkanek z nami:tak: Bar wspolczuje przejsc z mala,mam nadz ze juz wsz bedzie dobrze:tak: Co do wirusow z wozkow sklepowych ..to tak,ja wiele slyszalam o tym i powiem Ci ze bylam nieraz przerazona zeby mala czegos wlasnie nie zlapala bo zawsze buzka dotykala tam:wściekła/y::wściekła/y: ale coz poradzic na to,jedyne co robilismy to chusteczki antybakteryjne i wycieram zawsze doklanie raczki wozka:tak: Co do creche,to ja mala zostawialam odkad skonczyla 9 mies,ale to jest tak,ze matka nie moze opuszczac terenu nursery..tylko ja bylam w innym pomieszczeniu np na zajeciach dla mam lub kawie:happy2:
SYLWIA-fajnie ze zaszaleliscie :happy2: No i super ze masz z kim dzieciaczki zosatawic od czasu do czasu..kochana ta DORIS;-):tak:A ks.Krzysztof jest bar mily:tak::tak:
NATALKA- napewno masz teraz malo czasu ,bo ciezko pogodzic obow domowe i prace:tak:ale przynajmniej sie nie nudzisz...lepiej jest jak czlowiek jest zajety:tak::tak:
ASINKA-bardzo wspolczuje przejsc z malutka:-:)-(ja naprzyklad przy zap oskrzeli ammzawsze wysoka goraczke:tak: i z tego co wiem to infekcje wlasnie sie tak objawiaja-z goraczka ,a wirus moze byc bezgoraczkowy:tak: Zdrowka dla niej:tak:
mOJADZIDZIA-co u Ciebie?? Amelka kopie mocno:confused:
RENUSKA-wspolczuje dolegliwosci:sorry2: ja tez mam stale cos...tu mnie gniecie tam uciska:tak::-( ale co zrobic ,tak jak napisalas ,cale szczescie ze tylko jesz 2 mies:happy2::happy2::happy2:
no i to tyle ,spadam babeczki bo mala juz daje czadu...potem zajrze:happy2::happy2::happy2:
 
Do góry