reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej :-)

nie mogłam sie zebrac zeby napisac :zawstydzona/y: Claudia miała wczoraj szczepienie i tak mi te baby cisnienie podniosly ze szok :wściekła/y: najpierw poszlam przy okazji Claudie zwazyc i baba ze dlaczego ona pij picie z butelki to ja jej mowie ze ona kubka nie chce mam w domu chyba z 10 roznych i kazdym rzuca i placze ze nie chce nie wiem czemu tak robi ale nie chce i koniec to ona poryczy pare dni i sie nauczy i ze nie mam dawac pozniej sie doczepila ze mala pije 2 razy dziennie mleko ze rano i wieczorem ze mam dawac tylko raz i mi gadaswoje madrosci ale mnie wkurzyla bo nie lubie jak ktos sie tak wtraca i mowi mi co mam robic jak ja sama wiem co dla mojego dziecka jest najlepsze :sorry:
a ta co szczepienie robila nie lepsze zrobila dwa klucia i mala tak zaczela ryczec ze sie zanosiła to ja wzielam zeby uspokoic a ona do mnie nie bierz jej szybko odwroc ja to jeszcze jedno szybko zrobie a ja chcialam tylko zeby sie uspokoila troszke a nie ze dziecko mi sie zanosi a ona jescze mi ja kluje a malej z 15 min nie moglam uspokoic :-(

mi czwartek nie pasuje bo mam college :-( ja załatwiłam opiekunke dla Claudii na ten czas co chodze bo D mial wstawac po nocce do niej ale stwierdzil ze nie da rady i w poniedzialki bedzie tylko z nia a sroda i czwartek opiekunka:tak:

agaam wspołczuje dolegliwosci z uchem :-( zdrowka :tak:

mamatrojeczki super ze udało Ci sie załatwic college :tak:

grazul własnie nad jakim kolorkiem myslisz ??

dobra musze isc po mała sie juz wspieła na mnie :sorry:
 
reklama
mała poszła spac to ja sobie dokoncze pisac :tak:

własnie dziewczyny ile tak biora opiekunki do dziecka bo ta co ma mi sie Claudia zajac chce 5f na godz tylko ze ona nie ma zadnych kwalifikacji po prostu to taka znajoma i tak mysle czy ona nie chce za duzo ?? bo 6godz w tyg by z nia byla wiec 30 f na tydz bym jej musiala dac :baffled: kurde zaczynam sie zastanawiac :sorry:

doris a Dawidek juz dzis do szkoly :szok: 3mam kciuki daj znac jak mu sie podobalo :tak:

mojadzidzia a jak dojechac do Ciebie z Keighley ? wiesz moze ?? :sorry:

renuska ale masz super brzuszek :tak:
 
hejka
ja tylko na chwile bo mlody daje czadu
natalka-mi sie wydaje ze stanowczo za duzo chce,gora to jest 3.5 fula za godzine.szkoda ze mieszkasz tak daleko bo do mnie bys przywiozla mala i za darmo by posiedziala:-)a te baby w przychodnie to na serio sa dziwne,mi kiedys jedna powiedziala ze ona swojego syna wyniosla do jego pokoju spac ,bo i tak placze i tak to nie ma roznicy czy u niej czy siebie w sypialni.a dzidzius mial 2 tyg!!:wściekła/y:szok normalnie!!ja mam dzisiaj fryzjerke o 5,a wczoraj bylam u kolezanki.ma dzieci jedno ma 2.5 roku a drugie 2 miechy i mowi ze nie dala rady karmic cyckiem dluzej jak miesiac bo ten starszy wisial na niej,zreszta jak obiad zrobic i wszystko jak dzidzius chce godzine lub dwie lezec przy cycusiu,ciekawe jak u nas bedzie:sorry:zeby chociaz kolki nie mial tak jak Pawciu;-)
 
Witam po przerwie:-).
u nas nic ciekawego Krystian w przedszkolu a Oli śpi a ja zamiast wziąsc się za porządki to buszuje po internecie:baffled::zawstydzona/y:.
natalka mi się wydaje że 5f to stanowczo za dużo:tak:.trochę chyba przesadziła ta twoja znajoma.Takie prywatne osoby bez uprawnień przeważnie biorą góra 3,5f z tego co ja wiem:baffled:.A co do picia mleka to sie nawet nie wypowiem bo mój Oli pije kilkanaście razy dziennie i Krystian tez pił dużo mleka i ja nie widziałam nigdy w tym nic złego:no:.Chore są te baby w przychodni szkoda gadac:wściekła/y:.
Żanetbd7 oj ja też miałam spory problem z karmieniem Oliego bo Krystian wtedy właśnie chciał jesc pic i tysiąc innych rzeczy A Oli byl wiecznie głodny :tak::baffled:.Może byc Ci ciężko:sorry:.
Doris78 jak tam Dawid w przedszkolu?
renuska widziałam brzuszek i naprawdę jest zgrabniutki :tak:;-).
graziulxxx ciekawa jestem jaki kolorek włosów chciałabyś miec:baffled:.
agaam oj ból ucha to coś strasznego sama to przechodziłam:-(.
Dziewczyny co z tym wieczornym wyjściem :baffled:???Może ustalimy jakiś termin to łatwiej będzie się zgrac :baffled:.Może pierwszy piątek lub sobota pazdziernika:baffled:???
 
Czesc Kobitki:-)

Mamatrojeczki Sylwiam, mi tez narobilyscie ochoty na ten colleg ale ja to jestem taka boi d**a ja musze dostac od kogos kopa na rozped:-p Musze pogadac z moim moze on mnie wygoni w co po czesci watpie bo on sie boi o mnie ze tam beda Pakistanie:sorry::baffled: Sylwiam albo Doris a Wy wiecie cos na temat collegu na bd12??
Natalka ja tez uwazam ze 5F to troche duzo jak na opiekunke bez kwalifikacji:tak:
Kasia nic sie nie przejmuj ja tez zawsze zaczynam od neta jak Mala spi:-D teraz sie grzecznie bawi wiec tez jest okazja:-p
Graziul ja tez jestem ciekawa jaki kolorek chcesz:tak: ale jaki by nie byl to i tak swietnie bedziesz wygladala:tak::tak:
Zaneta a Ty co z wloskami bedziesz robila?
Doris i jak Mlody w przedszkolu??

Ok Laski musze uciekac bo ide do sklepu i musze jeszcze kilka spraw pozalatwiac;-):tak:
 
dzien doberek
ja wlasnie biszkopt pieke na torta, i jak zwykel mi sie nic nie chce:-( moze znacie jakies tabletki na podniesienie wigoru:-p?
natalka -5 f to stanowczo za duzo. baki ktore tyle biora sa zarejstrowane jako opiekunki i posiadaj kursy i cerytyfikaty tak jak Oleska-pamietasz ja? tak jak dziewczyny pisza 3.5f to maxymalna stawka bez doswiadczenia tzn udokumentowanego doswiadczeia. babka kolo mnie bierze 5f ale ma full wypas referncje
Childminders in Bradford - Childcare.co.uk tu podalam ci strone z ktorej moszesz skorzystac szukajc opiekunki:tak:
graziul-kurczak general to kurczak nabity na butelke z piwem i pieczony w piekarniku. co do pizzy my zamawiamy w B4, niedaleko ciebie. sa chyba 3 pizze za 10f, albo polecam tez pizza hut, mam kody znizkowe jak cos to daj znac;-)
 
Czesc

Natalka- co do opiekunki 5 funtow to stanowczo za duzo, childminder ktory pilnowal mi Ole i Milenke zyczyl sobie 3 funty za Milene i 3.70 za Ole. Tylko Jak podpisujesz umowe z child minder musisz uwazac bo sami sie przejechalismy na opiece. Musisz sie dowiedziec za co placisz a za co nie, dodatkowo jaki jest okres wypowiedzenia, jakie koszta ponosisz jak dziecko jest chore, lub jestescie wy lub opiekunka na wakacja, stawki za bank holiday, kiedy wy placicie, jest tego duzo do wymieniania- ak bedziesz chciala cos wiecej wiedziec daj znac na pw

Co do picia mleka moja Ola ma skonczone 5 lat i pije rano i wieczorem mleko Milenka tak samo wiec nie rozumiem aluzji tej baby w przychodni.

Doris jak twoj przedszkolak??

Żanetbd7- ja jak karmilam Milenke too Ola na poczatku marudzila mi to soczek to herbata, non stop cos ale pozniej jak jej wytlumaczylam ze skoncze mala karmic to zrobie w koncu zrozumiala:szok::szok: Poczekala chwile cierpliwie i dostala to co chciala

agaam- ja w ciazy dostalam zapalenia ucha i myslalam ze sie powiesze taki bol ze szok, bylam w przychodni kilka razy dostawalam krople ale nic nie pomagalo, kiedys jak myslalam ze po scianach bede chodzic P zawiozl mnie na emergency i wtedy mi pomoglo plukanie uszu. Od tego czasu spokoj mam.

Ide sprzatac bo dostane szalu jak widze ten balagan, nie wiem caly czas dom sprzatam i wogole nie widac rezultatu. No moze z godzinke jak Milenka spi bo pozniej to wyglada jak po przejsciu tornada.
 
hello:-)
ja mialam isc dzis z mala na miasto,ale od rana padalo,wiec poniewaz A zostal w domu,to ide sama:happy: No i skorzystam z okazji i na 14 ide paznokcie robic.
Co do kolru to tak sie zastanawiam nad burgundem,fryzjerka mowi ze odbarwi mi pierw wlosy,tzn sciagnie czarna farbe i wtedy nalozy burgund;-)tylko ze A mowi ze moge miec za bardzo czerwone...no i tez sie tego obawiam:tak: Zmieniam troche ksztalt fryzurki,z tylu mocno podgolone a tu taki jakby grzybek dookola i dluga grzywka i tak mi sie zachcialo kolru innego tez!;-)
Co do collegu dziewczyny to ja robilam na Goodwin street 2 lata temu szkole National Qualification l,nieskonczylam 3 poziomu ale wsz sa tam dostepne:tak: Polecam serdecznie,zupelnie za darmo,mozliwosc pracowania w dowolnych godzinach od 9 -17 przy kompie pod okiem nauczyciela,materialy darmowe na cd,kazdy uczen traktowany indywidulanie,naprzyklad ja mam problem z gramatyka ,wiec nasickali mi na to a nie bezsensownie uczyli czytac -co potrafie;-).\pod koniec 45 min egzamin panstwowy i dyplom ukonczenia z univerku w Londynie;-);-);-) Chodzac do normalnego collegu Esol mialam wrazenie ze niczego mnie tam nie ucza:no::no::no::no:
Ale sie rozpisalam:szok::szok::szok:ale naprawde szczerze polecam:happy::happy::happy:
oki potem poodpisuje bo ter juz musze leciec,papappaaaaaaaaaaaaaaaa
 
weszlam jesz raz,bo potem bankowo zapomne Wam powiedziec -z moja skleroza:szok::szok::tak:

Jak robilam w tamtym roku kurs biznesowy na univerku tu w bradford,to mi proponowali opieke dla malej darmowa:tak:Jest takie jakby nursery przy univerku i collegu chyba tez i mozna tam umiescic dziecko na czas swojej nauki,jest to bezplatne,tylko nie zawsze sa chyba miejsca..to tyle,moze komus sie przyda ta wiadomosc:happy::happy::happy:
 
reklama
Hej
A ja właśnie zostałam Ciocią Jahaaaaaaaaaaaa:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Rany co to za emocje były:-)
U nas tak pozatym lipka z mała siedze w domku bo tak wieje ze głowe chce urwac,do tego ja zakatarzona:sorry:.Jezeli chodzi o kulki w czwartek to ja niestety odpadam ,ale Wam zycze miłych pogaduszek;-)
Agnieszka uk Powodzenia;-)i zyczonka dla Pana i władcy:-D
Agaam Współczuje z uchem ,ale mi tu dali jakieś krople i przeszło,moze gp coś pomoze:sorry:A co do plam :długo szukałam złotego środka i wkońcu znalazłm ,przed praniem na plame wcieram troche płynu do naczyń i troche do prania .Jak narazie mnie nie zawodzi;-)tylko pranie powturnie piore.A jak mała mi paskudziła ubranka zupkami to odrazu zapierałm .
Graziulka i ampar czekam na foteczki;-)tez myśle o jakiejś zmianie,ale jak narazie jestem na etapie poszukiwań fryzjera tutaj
Natalka Tobie na pocieszenie napisze ze moja ma 2.5 roku i tez pije mleko 2 razy dziennie i niewidze w tym nic złego.A tak apropo to jakim cudem tu sie widzi dzieci ok 5 roku w pampersach i z butelkami w wózkach:sorry:A co do opiekunki myśle ze 5 to troszkę lekka przesada.Tak jak graziul pisała zapytaj sie czy uczelnia nie oferuje takiej pomocy.Mam kolezankę co tez kozystała z takiej opcji tylko ze płaciła 3Łza 2 godz i państwo jej dopłacało
Doris Jak Tam przedszkolak
 
Do góry