reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Cześc dziewczyny :-)
Ogromne dzięki za tak miłe przyjęcie mnie do Waszego grona :-) Sorki,że dopiero teraz odpisuję ale do południa obowiązki domowe mnie pochłonęły,a po południu oczywiście zabawa i spacerek z rodzinką (na przyspieszenie) :-) Jednak coś to moje maleństwo lubi chyba mój brzuszek,bo jak narazie nie zapowiada się na to żeby chciało wyjśc :tak: Od 3 tygodni mam codzienne,nieregularne skurcze i dalej nic :-( Każda ciąża inna,za każdym razem czułam się inaczej i teraz też jest inaczej.Może sobie ktoś pomyślec,że za trzecim razem łatwiej ale to nie prawda,bo za każdym razem uczę się wszystkiego od nowa :tak:
MOJADZIDZIA-jeśli chodzi o to jak mi się mieszka ,to nawet fajnie,okolicę mam cichutką,sąsiadów bardzo sympatycznych i pomocnych.A najważniejsze jest to,że moje córcie bardzo lubią to miejsce.Mój facet ma niedaleko do pracy, a i ja mam dobry dojazd do mojej pracy :-)
PIDI- dobrze,że chociaż po porodzie dokarmiają,bo mój organizm po porodzie domaga się jakiegoś posiłku.A i kawa się przyda,co by za długo nie pospac :-)
DORIS78- nie wiemy kto tam w brzuszku siedzi :-) Angielska położna na scanie powiedziała,że to dziewczynka a polski ginekolog powiedział,że to chłopak :-) Ja myślę,że będzie dziewczynka,zresztą jest to dla nas nieistotne ,najważniejsze to żeby było zdrowe i dało choc trochę pospac w nocy :-) Jedno czego jesteśmy prawie pewni to to ,że dzidziuś będzie duży i trochę mnie to przeraża :baffled:
GRAZIUL- ja również dołączam się do życzeń urodzinowych.Niech najskrytsze Twe marzenia będą do spełnienia :-)
Jak do jutra nie urodzę,to odezwę się wieczorkiem :-)
Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie miłe słowa :-) Miłej nocki :-)
 
hejka,cos spac nie moge i zjadlam wlasnie ciasto ,ktore zostawilam sobie na jutro :zawstydzona/y::-)Slonko mnie troszke dobija ,ale podobno ma sie ochlodzic .
Graziul -100 lat!! Spelnienia marzen i porodu szybkiego jak na filmach :tak:
Co do cysty ,to nic narazie nie beda robic ,bo jak wspomniala Doris moze sama zniknie .A tak wlasnie bolal mnie brzuch dziwnie zanim zaszlam w ciaze i nawet podejrzewalam jajniki .
Natalka-ja tez nie przeczytalam regulanimu na nk :zawstydzona/y:,ale coraz mniej mi sie to podoba co oni wymyslaja .I co to ma byc :jak sie nie zgodzisz to usuniemy ci konto :wściekła/y:
A co do slodkiego to mozesz powiedziec Swojemu D. ze moj G tez jadl mase czekolady i jakos jest chlopiec :-)
Zaneta -jestes w ciazy ??? No nie moge ,ciezarowy sypia sie jak z rekawa .Wspolczuje dolegliwosci ,ja z Dominikiem mialam wszystko co najgorsze w pierwszym trymestrze ,teraz jest lepiej :tak:
Marghi- witaj na forum ! Ja tez jestem zadowolona z porodu w Anglii :tak:Pamietam ,ze po porodzie poprosilam o cos konkretniejszego niz tosty i dostalam ziemniaki ,kurczaka ,kalafiora i szparage :szok:
 
Hejka laski
Miłego spotkania Wam życzę. U mnie dzis Łukasz ma wolne więc jak tylko Mati wyjdzie ze szkoły to gdzieś pojedziemy. Jak pogoda dopisze to jutro nad morze choć prognozy są dobre, ale wiem że to się może w każdej chwili zmienić. Mam nadzieję że nie bo ja tu jeszcze nad morzem nie byłam i tak mi się marzy.
Dzidzia współczuje z Dusią. Jak byś chciała ten środek to mi powiedz, z resztą będziemy gadać przez phona :)
Oki ja spadam z Mati do szkoły, do spisania.
 
Cześć!!

Wpadłam się tylko przywitać,bo ja nadal mam brak weny do pisania...od dłuższego już czasu czuję się jak by mnie ktoś walcem przejechał:wściekła/y:

Pidi-właśnie z tej przyczyny nie zagościłam dziś u ciebie:sorry2:
marghi-witaj na forum,a jeśli chodzi o poród to ja też rodziłam tutaj i jestem bardzoo zadowolona z opieki i porodu:tak:;-) tak się mną fajnie opiekowały położne,że jak wróciłam do domu to tęskniłam za tym:-D:-D
Żaneta-moje najszczersze gratulacje:tak:
Roksana-podobno ma padać śnieg jutro:-D:-D:-D

Ok,zmykam obiad robić;-)
 
czesc wszystkim domek ogarniety obiadek zaraz zrobie wiki biega jeszcze w pizamie popisala troszke literek i chce ja nauczyc czytac ale cos jej ciezko zabrac sie do tego oli sie bawic ale minimum 30 minut chce zeby sie uczyla:tak::tak::tak::tak:
 
czesc ja pije sobie kawuse i delektuje sie cisza. Jak jest super
Milenka spi od 12 Olunia w szkole dom ogarniety obiadu nie planuje robic zupa jest od wczoraj.
Przywiezli mi pralke jaka zadowolona jestem -przynajmniej pierze za mnie:-D:-D Auto zastępcze mamy nasze zabrali do naprawy więc jakoś nic sie nie dzieje. Chcielismy dzis remont zacza ale drugi dzien na skip czekamy masakra jakas mam nadzieje ze do jutra go do wioza bo bedzie rewoluja
zmykam popisac na gg z tynia bo tak dawno sie nie widzialysmy - od wczoraj:-D
 
AAAAA musze pochwalic moja zdolną bestie Olunie. Wczoraj dostała nowe słowa do nauczenia sie - chodzi o czytanie . Ja z nią nie przerabiałam jeszcze tych slow a było ich 12 a ona je wszystkie zna co one znacza i jak je napisac i przeczytac .
Zdolniacha moja taka dumna z niej jestem ze jak tylko wroci to znowu a wymecze calusami:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
czesc a wy gdzie sie podziewacie wszystkie spotkanko pewnie udane i teraz odpoczywacie ta pogda juz mnie dzis denerwuje raz slonce raz deszcze cowiki wyjdzie do piskownicy to wraca bo pada usiadla teraz i oglada znowu bajki obiadek juz zjadlysmy iwec teraz chwilka relaksu a potem naczynia tylko pomyje i czekawm na P :tak::tak::tak::tak::tak:
a w sobote kolo nas w parku jest footbal party wiec przyjezdzajcie dzieci sie wybawia zaczyna sie to od 12tej a ma sie skonczyc o 16tej bedzie malowanie twarzy i inne rozne atrakcje jak ktoras chce to moge podac dokladnie gdzie to jest
 
reklama
mojadzidzia- bardzo chetnie:tak: Dawaj nadi do tescia bo wzial 5 dni wolnych i smigamy:-D:-D
tyniaiviki- daj mi namiary na ten piknik pilkarski. Szymonek uwielbia grac- schodzi z boiska dopiero jak juz z niego pot kapie i tata nie ma sily:-D:-D:tak: Mysle ze milo by spedzil czas:tak:
Roksanna1- zycze pogody sprzyjajacej wyjazdowi- bawcie sie dobrze;-)
Katarina26- kochana z ciebie kolezanka- tak zadbac o przyjaciolke w urodzinki:tak:
Kasia8118- dopiero w piatek ide ogladac
asinkaz- brawo dla oluni- zdolna bestia:tak::cool2::cool2:
marghi- no to ci lekarze pomogli:-D:-D:-D:-D
 
Do góry