reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć!
Adam śpi więc mam chwilę żeby naskrobać.

Graziul- w dniu urodzin wszyskiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, pociechy z córeczki, spokojnie przebiegającej ciąży i zdrowego maleństwa oraz wszystkiego co sobie zamarzysz
342936pe8tmve3tw.jpg
:-)
Marghi- witaj na forum!!! Ja rodziłam w Anglii i bylo ok. Najbardziej mi pasowało, że mogłam wyjśc do domu po 6 godzinach od porodu:tak: No i miałam bardzo sympatyczne położne.
Pidi- ja nie dostałam adresu:-(
Sylwia, Doris- spróbowałybyście mu nie dać tego chipsa to byście zobaczyły Adama w akcji:-D
Sylwia- pewnie, że opowiadałam:-D
Natalka- u mnie też ostatnio "znikło" wielu znajomych z NK:dry:
Kasia8118- widziałaś, że w Morissonie na BD10 otworzyli Peacooksa? Dzisiaj było otwarcie i oczywiście zajrzałam. Są też ciuszki dla dzieciaków. Dziś było dużo przecenionych rzeczy i do tego jeszcze przed sklepem rozdawali ulotki z bonem -10%:-)

Pozdrawiam
 
reklama
Czesc:-)
Ja juz po playgroup i po placu zabaw:tak:ale kurka slonce grzeje,az mnie glowa boli:baffled:

GRAZIUL-
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje Urodzinki!

KASIA8118-i jak ,akcja byla?humorek dzisiaj lepszy??:-D:-D

PIDI-bo wiesz,Ty wczesniej napisalas ze zapraszasz Nas kiedys na kawke,a my potrzebujemy konkretow :-Dkiedy i gdzie i o jakiej godzinie:-D:-D
A i jak mi na nawigacjii pokaze ta ulice co napisalas,,to mnie doprowadzi pod Twoj adres?

MARGHI-Witaj na forum:happy2:ja tutaj rodzilam i bylam zadowolona,mialam cesarke,wiec dluzej lezalam,ale opieka byla super,mialam wlasny pokoj i cisze.Co chwile pielegniarki przychodzily i mi pomagaly jak byla potrzeba:happy2:
Jejku 3 dni Ci zostaly,moze w sumie juz rodzisz:-D:-Da co przyjdzie na swiat??

NATALka-a ja tego regulaminu nie czytalam w ogole:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny:) własnie wróciłam ze spotkania o prace 2 godzinki dziennie:) no ale zobaczymy co wyniknie. Jutro o 10. Tylko jesli byłoby to mozliwe(wiem że to może być kłopot) hmmm chodzi o wózki bo nie bardzo bedzie gdzie zostawić chyba ze jak któras bedzie autem to można wrzucić a jeśli nie to damy rade tylko prosze napiszcie mi wczesniej aha i fajnie by było gdybyście mniej więcej potwierdziły która bedzie to bede mogła sie lepiej przygotować:) zaglądne tu później jeszcze a teraz lece obiadek robic
 
czesc kobietki:-):-)
o boze mowi wam laski,ze ja chyba jestem na jakims wykonczeniu:-:)-:)-D:-Dprzeciez tak sie nie da zyc,codziennie tak do 14 to ja ledwo oddycham!!mdli mnie okrutnie i tylko leze,jesc sie nie chce,czy wy na dziewczynki tak mialyscie??bo ja na krecika nic,nawet raz!ja sie nie pisze na wyjscie jutro bo si boje ze gdzies padne po drodze.dzisiaj w miescie bylam z mama to ledwo te kulosy wloklam za soba,co chwila pilam i non stop mi niedobrze bylo.
graziul-sto lat!!!!samych pogodnych dni,cierpliwosci bo to bardzo wazna sprawa;-)no i zdrowka i milosci zycze ja z krecikiem i mala fasolką:-D
pidi-3mam kciuki w zwiazku z praca:tak:
marghi-witaj na forum:-)no i oczywiscie szczesliwego rozwiazania zycze:-)
ania1812-zakupilas cos ciekawego??czy tylko okiem rzucilas:-D:-D
natalka-ja od razy zaakceptowalam ten reglamin,nawet nie przeczytalam:szok::szok:ale zara to zrobie bo mnie zaciekawilas:-D
kurde musze isc obiad dokonczyc bo mama wziela krecika na spacer bo od rana nic nie spal,nawet jak w miescie bylycmy to oka nie zmruzyl:szok::szok:
 
Graziulka Wszystkiego Naj..Najlepszego:-):-):-)
Pidi Ja tez nie mam twojego adresu:-(Ja tez jeszce nie wiem czy do ciebie dotre,bo jak dzisiaj odbiore autko to napewno:tak:tylko bym była tak ok.11.00.Trzymam kciuki za Twoją prace.
Marghi witaj i zycze szybkiego rozwiązania.A jezeli chodzi o poród w Uk myśle ze bedziesz mile zaskoczona;-)
Kasia 1881 Kurcze to zes zadała zagadkę z Olivierkiem.Przyznam ze nigdy wczesniej sie niespotkałam z takim problemem.Moze poprostu zglos to HV moze cos poradzi:baffled:
Natalka Przyzna sie ze ja na NK to bardzo zadko zagladam i tez odruchowo zakceptowałam regulamin:szok:a tak z innej beczki to na jakim bd szukacie mieszkanka?
 
Cześć dziołchy!!!!

I znowu mam plecy:-p ach...jak ja to kocham,tyle żeście naskrobały że już mam mętlik i zamiast czytać np.porządków to czytam przodków:szok::-D:-D koń by się uśmiał normalnie:-D Ja i tak za wiele nie naskrobie bo biorę się za robienie kopytek,zasmażkę i kapustę mam już redy więc najgorsze przede mną teraz:baffled: no,ale mus to mus;-) Ja dziś jestem po "party" z gruziulem:tak: nogi mi do d...uciekają normalnie,bo dawno nie nosiłam obcasów i to bardzooooo dawno,że teraz mi dokucza ból stóp:baffled: a to był jeszcze malusi koreczek,a co dopiero jak bym miała szpile założyć:szok::szok::szok: tzw.katastrofa by to była:-D:-D:-D Dobra kobietki,ja już zmykam dokończyć co zaczęłam bo już mam pyrki mięciutkie więc się zabiorę za nie,pózniej poodpisuje Wam bo nie mam czasu teraz...

Graziul-tobie życzenia złożyłam osobiście,ale nie zaszkodzi jeszcze raz;-)

ZERO SMUTKÓW
ZERO ŁEZ
TWOJE ŻYCIE JEST
THE BEST!!!

życzenia to może nie są,ale taki wierszyk masz ode mnie na poprawę humorku ponownie;-) Bo Ci szwankuje ostatnimi czasy:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
pidi- mnie tez nie bedzie
graziulxxx- jeszcze raz spelnienia marzen i mnostwo szczescia, radosci i milosci- kasa zawsze sie znajdzie;-)
marghi- ja rodzilam w Anglii i jestem bardzo zadowolona:tak:
 
Czeeeeść:-)

Ja przed chwilą z white rose centre wróciłam, znowu kasy wydałam:baffled::baffled: i strasznie się spieniłam bo znalazłam buty milion razy ładniejsze niż te, które kupiłam sobie ostatnio:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pidi ja przyjadę:tak:
Żaneta współczuję strasznie:-( Ja z Olivią miałam okropne mdłości i wymioty do 9tc ale nie wiem czy to oznacza dziewczynkę bo przy Marcelu też się beznadziejnie czułam:-p
Marghi witaj:-) ja byłam zadowolona z obydwu porodów:tak: Szczęśliwego rozwiązania i koniecznie pochwal nam się maleństwem:-)

No i najważniejsze......
Graziul wsyztskiego naj naj, spokojnej ciąży, szczęśliwego rozwiązania, grzeczniutkiego i zdrowego bobaska, pociechy z Natalki, dużo miłości, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń, szczególnie tych ukrytych głęboko w serduchu:-)
 
reklama
Witam i ja:-)
PRZEDEWSZYSTKIM PIEKNIE DZIEKUJE WAM BABOLKI ZA ZYCZENIA-BARDZO MI BYLO MILO:happy2::happy2::happy2::happy2:
ANIA-dzieki za bomboniere;-);-);-)pyszna byla;-):-D:-D:happy2:
mi dzis dzionek minal bardzo milo:tak: Z samego ranka obudzil mnie tel z zyczeniami od szwagierki,potem inni tez pamietali,wiec bylo super milutko;-)
Natalcia zrobila mi tez prezencik zaraz jak tylko wstala,bo obwymiotowala mi cala pizame i sobie tez oraz sofe:szok::szok::szok::szok:chyba jej mleko zaszkodzilo.potem juz bylo oki:tak:
Potem bylysmy z ciotkami klotkami(czyt.Katarina i Wiki;-)) w chinolu na obiedzie i na dluuugim spacerku:tak:KATARINA-jesz raz ogromne dzieki za wszystko:happy2::tak:
Ale ja musze sobie chyba dac na luza z chinolem bo juz mi brzydnie-dzis wcale nic prawie nie zjadlam:szok::baffled:
ZANETA-bardzo Ci wspolczuje,wiem doskonale co masz ,ja dop to samo przechodzilam i jest to okropne !!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale miejmy nadz ze i Tobie szybko sie polepszy ,bo mi juz oki;-)Ja na Natalke czuylam sie bosko i zero mdlosci mialam:tak:
NATALKA-moj przeczytal ten regulamin i niezgodzil sie na ich nowe podpunkty ,to mu napisali ze ma ostat 30 dni na NK i usuwaja mu konto!!!a ja tez mysle zeby zlikwidowac:tak::tak::tak::tak::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:powodeznia w szukaniu mieszkanka:happy2:
SYLWIA-to zaszalalas;-);-)co do zalowania -to ja mam tak czesto ,ze cos kupie ,a potem lepsze zobacze i sobie w brode pluje:tak:;-):-D
MARGHI-Witaj na bb! ja tez rodzilam tu ,mialam cc ale bylam bardzo zadowolona:tak:Szpital czysciutki,opieka dobra i bardzo troskliwa,duzo prywatnosci,naprawde czulam sie komfortowo pomimo calej sytuacji:tak::tak: Pochwal sie co bedzie teraz??boy or Girl??:confused:;-)
DORIS-to wtych zielonych drtzwiach takie "sprosnosci"sa:szok::szok::blink::blink::blink::-p:-p:-D:-D:-D
Ja sie czuje ogolnie spoko,tylko jakos mi sie to wsz piekielnie dluzy tym razem i wkurzona jestem czesto:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(
spadam ,bo musze moja zolze klasc spac;-)
 
Do góry