reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam sie i ja:-):-)
no i powiem wam kobiety,ze pogoda super,tylko na wieczor jestem juz padnieta jak nigdy.wczoraj to padlam chyba o 9:szok::szok::szok:bo w sobote bylismy na grillu i poszlam spac chyba o 1 ,a o 7 mialam juz pobudke:szok::szok:krecik tez ma raczki czerwone,a kapelusz to prawie mu na sile wciskalam na glowe,bo nie chciał wczle nosic.dzisiaj juz po spacerku,i albo sie przegrzałam wczoraj bo wcele mi nie bylo teraz w parku za cieplo na krotkie portki i rekaw:confused::confused:moze jakas dziwna jestem:shocked2::shocked2::shocked2:z odcyckowaniem sobie radzimy,aznaczy sie w dzien juz nie wola ale w nocy to budzi sie co 15 min:shocked2::shocked2:ale cycki juz nie bola wcale,wiec pewnie malo pokarmu juz mam bo w piatek to myslalam ze umre z bolu,nawet jak sie kapalam to ledwo co sie moglam dotknac.
jstysiak-tort piekny!!masz talent:tak::tak:
agnieszka-najlepsze zyczenia dla coreczki:-):-):-)i buziaki od pawelka:-D:-D
roksanna-ja nie bylam nigdzie:-(tylko na grillu,a wczoraj moj mial kaca wiec zdychał i zdobyl sie jedynie na park,gdzie lezal jak kłoda:-D:-Da ja z wywieszonym jezorem musiałambiegac za małym:wściekła/y::wściekła/y:
kasia8118-super ze wypad sie udał,moze w ten weekend bedzie ciepło to sie wybiore z moim nad morze :tak:
tynia i wiki-ale u ciebie non stop cos sie dzieje,wesolo macie tam:-D:-D:-D
graziul-ja tez mam sajgon w domu a ciuchow do prania to juz nie wspomne nawet:szok::szok::szok:musze tak na marginesie primark odwiedzic bo maly ma malo ciuszkow na lato,moze jutro jak nie bedzie goraco to sie wybiore,:-):-)
dobra laski ide ogarniac sajgon i wpadne wieczorem.narka:-D:-D
 
reklama
Witam.

Ja tylko na moment. Kolejny dzionek z piękną pogodą. Cały weekend spędziliśmy w ogrodzie.

Dla Nikolki spóźnione, ale szczere życzenia.

Żaneta - fajnie, że Pawełek się odzwyczaja powodzenia i cierpliwości:)

Jej już się czwartku doczekać nie mogę. Wreszcie to usg i mam nadzieję, że wreszcie dowiem się jakiej płci jest mój łobuziak. Mógłby być raczej dziewczynka, bo dostałam paczkę z ciuchami, które miałam w Polsce w spadku po dzieciach koleżanek, a w paczce przeważają ubranka dziewczęce.
Oczywiście jak będzie chłopczyk to też się nie obrażę.

No nic zmykam zrobić jakiś obiad.
 
Witam sie i ja w ten cudny dzionek:-) my już zaliczyliśmy spacerek do miasta... skwar niesamowity
teraz tylko czekam na Majke i chyba sie godzinke przekimam bo mam dzis ambitny plan pomalować płotek:szok::-D

Agnieszkauk spoznione życzonka dla córeczki :-) sto lat;-)

Monia22310 trzymam kciuki za obejrzenie genitaliów:-D;-) też nie mogłam sie doczekać tego momentu choc wiedziałam odrazu że będzie chłopak:-)

co do kremów przeciwsłonecznych to byle by miały filtr powyżej SPF 35. najwyższy filt jaki spotkałam to SPF 80 tylko nie pamiętam jakiej firmy.
a na poparzenia słoneczne najlepszy jest penthanol. dobrze też smarować delikatnymi kremami wodnymi- dosyć często. nie wolno na poparzenia stosować oliwki bo nagrzewa i potęguje ból:eek: tradycyjnie kwaśne mleko też by sie przydało... tylko angielskiego sklepowego sie nie ukisi :-D

coś jeszcze miałam napisać ale nie pamiętam...mózg mi sie zagotował... no to pa
 
hejka
ja dopiero teraz,pół dnia spedziłyśmy w ydoon karmiac kaczusie ,a potem alku mi padła na 4 godz a ja razem z nią.Pogoda tak rewelacyjna ze az zal mi było chodzioc do pracy.
Agnieszka uk jeszce raz najlepszego dla małej:-)
A jezeli chodzi o torcik to pomysł był agi a ja tylko pomogłam;-)
Agaam Ja dla swojej kupowałm w tamtym roku Serie simply babis maja krem z faktorem 30 i zel po.I ostatnio widziałm w bootsie kup1 drugi gratis:tak:a teraz to garnier 60 tez jej pasuje.Najwazniejsze ze nie uczula ,a mamusia i tatus tez korzystają:-D
Roksanna brawo dla Mati ,dałaś mi nadzieje ze moze i z moją nioe bedzie tak zle:sorry2:
monia Ciuszkami sie nie przejmuj ,bo wystarczy ze na carboot pojedziesz i kupisz w idealnym stanie po 0,50 za sztuke:tak:najwazniejsze ze zdrowe:-)
Zaneta brawo dla krecika :-)chyba juz ci chłopak dorasta:-p
Kasiu ja tez bym chetnie gdzies zrobiła wypad w tak ciepły weekendzik ale coż pracaaaa:dry:
a znajaz moje szcescie w bank holyday bedzie padac buuuuuuu
zmykam spa sobie fundnąć moze chodz troszkę zrekompensuje pracowity weekend
 
Witam i ja po weekendowej nieobecności:-). Pogoda nas tak rozpieszcza, że nawet nie ma czasu na kompa. W sobotę byliśmy na wycieczce w Peak District, jest tam dużo zalewów i tam - piękne widoki:-):-):tak::tak: To była pierwsza wycieczka z naszym małym szkrabikiem, no i muszę powiedzieć, że był grzeczny. Rozglądał się zaciekawiony i nawet czasami komentował po swojemu:-D:-D

agnieszkauk spóźnione ale szczere życzonka dla córeczki

monia wcale się nie dziwię, że już się nie możesz doczekać, żeby poznać płeć dzidziusia:tak:. Ja to chyba od samego początku wiedziałam, że będzie chłopiec:tak:. Pierwsze usg miałam rok temu w dniu matki:-):-) i było to dla mnie niesamowite przeżycie. Trochę się martwiłam, że nie zobaczę mojego maleństwa, bo dzień wcześniej zatrułam się rybą:eek: i już w nocy zaczęłam wymiotować i później jeszcze parę razy w dzień. Nawet pić nic nie mogłam, a przecież pęcherz musiał być pełny:szok:. Jakimś cudem napiłam się godzinę przed badaniem i usg się udało, ale gdy tylko wróciłam do domu znów wymiotowałam:-:)-( Był to dla mnie najszczęśliwszy dzień odkąd zaszłam w ciążę i najgorszy pod względem samopoczucia:-(

Dobrej nocy wszystkim życzę:-)
 
czesc wszystkim pogoda do bani dzisiaj czemu wrocila ta pogoda paskudna:-:)-:)-:)-(
rzeczywiscie nie za ciekawie sie dzieje u mnie no ale mam nadzieje ze to sie zmieni :tak::tak::tak:oki zabraklo mi narazie wen moze pozniej dopisze
 
czesc wszystkim
agnieszka uk-100 lat dla Nikolki ! przepraszam ze dopiero teraz ale przez caly weekand fatalnie sie czulam
jstysiak-rispekt !! jestem pod ogromnym wrazeniem :tak:
Ja to w sumie sie ciesze ze taka pogoda bo przynajmniej odzylam troszeczke ,a czeka na mnie tyle prasowania ,ze glowa mala.Wczoraj upieklam ciasto drozdzowe z truskawkami :-),i bylam na pierwszej wizycie u poloznej.Oczywiscie dostalam mnostwo ulotek i nic ponad to.Dostalam tez ulotke z naszego szpitala ,jak wyglada oddzial po remoncie i co oferuja kobietom podczas porodu i do wyboru jest porod domowy:-)
Dobra ide pobawic sie z moim urwisem ,bo przez ostatnie dni samopoczucie nie dopisywalo i troszke go zaniedbalam :zawstydzona/y::-(A Domin byl taki kochany ,caly czas do mnie przychodzil i mnie calowal i przynosil mi zabawki do lozka.
 
Witam Was dziewuszki:-)
Jak na złość skończyły się już upały:-( Jak była taka pogoda to siedziałyśmy od rana do wieczora w ogrodzie,nie włączając komp.nawet,bo zbyt wiele czasu pochłania ten pan:szok::-D W niedzielę pojechaliśmy nad morze sobie i aż się wracać nie chciało taka piękna pogoda była:tak: mała się wyszalała jak nigdy.I stwierdzam,że jak już jechać nad morze to tylko na weekend lub dłużej,bo taki jedno dniowy wypad to tylko takie poszczucie jest:-:)-D no,ale nie mogliśmy zostać na noc:no: praca :sorry:

Tak z innej beczki to chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia dla Nikolki dużo zdrówka szczęścia uśmiechu od ucha do ucha i spełnienia najskrytszych dziecięcych marzeń:rolleyes: tego Ci życzą Ja i córa ma:-)
jstysiak-[tort reprezentuje się pysznie:tak:;-) masz talent i dar;-):-) na pewno skorzystam z twych usług ;-)

Na razie to tyle,idę małej jajko obrać bo sobie zażyczyła:eek: wczoraj na śniadanie zjadła mi 2 jajka:szok: apetyt jej dopisuje ostatnimi czasy:tak:
Aha,widzicie laski jutro jest dzień matki a już u graziula na spotkaniu jak było ang.dzień dziecka to wpadłam na pomysł żeby zrobić w dzień matki spotkanko u mnie,ale no trudno za pózno się ocknęłam z tym:sorry2: innym razem zrobię;-) Może w przyszłym tyg.:confused: np.w wtorek,co prawda przypada to 1 czerwca w dzień dziecka i nie wiem czy nie pojedziemy gdzieś rodzinnie i może i Wy będziecie gdzieś wyjeżdżać,ale to zobaczymy jeszcze:tak: Jak by co to już piszcie czy odpowiada Wam czy nie;-) a się zobaczy:-) najwyżej się zrobi po tym dniu :tak:
To tyle co chciałam rzec na tę chwilę,pózniej najwyżej się odezwę jeszcze;-)

Pozdrawiam Was serdecznie kobitki:-)
 
Cześć dziewczynki.

No i po ładnej pogodzie.... Eh a już się cieszyłam, że dziś też posiedzę w ogrodzie.

Katarina - ja też z chęcią wybrałabym się nad morze, fajnie, że byłaś i trochę wypoczęłaś.

Renuska - a Ty też będziesz rodzić na BD9? Współczuję złego samopoczucia, cieszę się, że ja to mam już za sobą.

Romi - super, że udała się Wam wycieczka, ja już się doczekać nie mogę aż będę zabierać mojego skarba na spacerki.

Dziewczynki pamiętajcie proszę, że szukam osoby lub pary na pokój. Tylko zależy mi na kimś zaufanym.

Teraz uciekam papa
 
reklama
Witam wszystkich,
w końcu udało mi się znaleźć chwilkę czasu na rejestrację. Słyszałam że to bardzo fajna stronka i że dużo można się od was dowiedzieć. Ja jeszcze nie mam dzidziusia. Mam termin na wrzesień. Więc wszystko przede mną. Szczerze powiem że znalazłam tą stronkę tylko dlatego że ktoś coś napisał o Pikniku i koleżanka która tam pracuje powiedziała mi o tym wpisie i tak was znalazłam. Temat mnie zainteresował bo robię tam często zakupy a teraz nie wiem co myśleć. Pozdrawiam wszystkich gorąco mimo że w Bradford zima wraca:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry