reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki!
Troszke mnie nie było i mam mnóstwo zaległości.
Przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA!!!
Agnieszkauk- super, że impreza Nikolki udana. Pogode miałyście jak na zamówienie. A torcik piękny. Jstysiak- zdolniacha z Ciebie
Agaam- ja kupiłam Adamowi krem z filtrem 50+ z Johnsona. Był w promocji w Tesco przeceniony z 12 na 6. Ciekawe czy jeszcze się przyda:dry:
Żaneta- super, że gładko idzie odcyckowanie. Jeszcze troszke i na pewno wyeliminujesz nocne karmienie
Monia- trzymam kciuki za jutrzejsze USG. Oby maluszek nie był wstydliwy i pokazał co tam ma;-):-D
Renuska- ale narobiłaś mi smaka tym ciastem:-p No i kochanego masz synka, tak ładnie opiekuje się mamą
Katarina- ja jestem chętna na spotkanie w przyszłym tygodniu chociaż myślałam żebyśmy na dzień dziecka wybrały się gdzieś na kulki lub do parku. Ale chętnie też wpadnę do Ciebie:-)
Basiulka- również witam na forum. Ja nadal robię zakupy w Pikniku ale raczej już nie kupię tam wędlin na wage. No i radze uważać na chleb. Ostatnio 2 razy kupowałam tam chleb z polskiej piekarni z Bradford i był okropny. Tak jakby zapomnieli dodać soli. No i cały bochenek wylądował w śmietniku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Doris- no fajnie jak to z mamuśką. Przydaje się takie odciążenie. Lenie się jak mogę:-D:-D:-D
Natalka- biedna Claudia. Oby szybko jej przeszło. I oczywiście zdrówka dla Ciebie
Roksanna- zdrówka dla Ciebie
Sylwia- co z Tobą? Coś ostatnio się nie odzywasz:-(

Sorki, że nie wszystkim odpisałam ale J już dobija się do kompa:wściekła/y:
Życze miłego wieczoru
 
reklama
witam wieczorkiem :-)

z Claudia juz lepiej na szczescie tylko gryzie wszystko i placze troszke pomaga jej tylko teetha teething granules polecam bardzo dobre przy zabkowaniu :tak: ona biedna strasznie to znosi :-( byłam dzis cały dzien u mojej mamy a Claudia idzie do niej na caly weekend bo mama ja chce :tak::-) to sie zgodzilismy z D bo wtedy w niedzile pospimy pewnie do 13 :-D

sylwia własnie co z Toba :confused::-(

agaam fajnie ze sie z mała wybralas na grupe :tak:

roksanna ojj ale trzyma Cie długo :-( zdrówka :tak: a jak mieszkanko duzo roboty wam jeszcze zostało ?
 
witam wieczorkiem:-)
a u mnie jakos leniwiew ostat jesli chodzi o postowanie:-(ale widze ze i Wy dziewczynki przycichlyscie:-p
ANIA-kurcze oby sie jesz przydal ten krem,ja bardzo licze na piekne lato:happy2:
NATALKA-ale fajnie masz z mama:happy2:tez by mi sie czasem ktos taki tu przydal zeby odciazyl:tak::blink:biedna Claudia ,tak ciezko znosi zabkowanie:dry:
AGNIESZKA UK-a gdzie Wy na ten basen jezdzicie z tej szkoly:confused::confused:milego pluskania jutro:happy2:
KATARINA-duuzo sexu:szok::szok::szok::-p:-pTy zbereznico:szok::-D:-D:-D:blink::blink:
ja tez chetna na spotkanko u Ciebie:blink::blink::-D
SYLWIA-kryzys forumowy:confused::confused::blink::blink:mam nadz.ze wsz.ok.pozdrawiam:-)
TYNIA i WIKI-faktycznie macie tam urozmaicenia na dzielnicy:shocked2::shocked2:;-)
ROKSANNA-jak sie czujesz??jak Mati w przedszkolu-nadal ok:confused:a remoncik ,kiedy bedziesz juz na swoim:confused::happy2:
DORIS-a u Ciebie juz calkiem skonczyli:confused::confused::confused:
ZANETA-Twoja"zakazana zone"ma teraz KATARINA:tak:;-);-)
ja czytam Dom nad Rozlew.....ale ..wiecie co ,jakos mi na razie nie podchodzi specjalnie:shocked2::shocked2::shocked2:no ale dop 20 stron mam za soba ,moze sie rozkreci
jutro do miasta lecimy oplaty porobic i na coffee z kumpelka K:blink::blink::blink::-D:-D
milej nocki
 
czesc wszystkim ale sie rozpadalo a moja gwiazda pojechala do keighley na noc do kaski pewnie beda razem z Ola niezle szlec wiec dzis ja biore dluga kapiel i odpoczywam zycze wszystkim milej nocki:tak::tak::tak::tak:
 
hej dziewczynki

Nie piszę bo zamarzłam:szok::szok: zima do nas wróciła:wściekła/y: Ale dziękuję Wam za troskę:-)

Tak na serio to raczej brak weny, chyba @ zbliża się wielkimi krokami bo humor mam jakiś dupowaty.

Katarina ja oczywiście też chętna na spotkanie ale nie w poniedziałek i wtorek:-(
Natalka jakby moja mama chciała moje dzieci na cały weekend to też bym się zgodziła:-D

No dobra, rzucam hasło......proszę łapać:-D:-D:-D:-D
W sobotę wybieramy się na babskie spotkanko bez dzieci i bez mężów. W planach jest chyba chińska restauracja a potem piwko, albo dwa, albo 10:-p:-D:-D
Jak narazie wybieram się ja, Graziul, Natalka, Ania1812, Agaam i chyba Ampar (jak kogoś pominęłam to z góry przepraszam:zawstydzona/y:)
Ktoś jeszcze reflektuje????
 
Hello matki,żony i kochanki:-D:-D:-D
Ja dziś się cały dzień obijam jak obibok:szok::-D zero obowiązków domowych dziś,a jak..święto to święto;-) Men zaraz przybędzie i przywiezie chinolka na kolacyjkę,bo żonie się nic nie ugotowało,a też nie chciało mi się dziś samej jednak iść:sorry2: graziul i roksi mnie olały więc se odpuściłam:-D:-D:-D Co tam samemu siedzieć w knajpie:eek::dry: non sens:no: Ale kórde dziś zamulony ten dzień:no: ble..
Ania1812-zazdroszczę,że masz mamuśkę tutaj:zawstydzona/y: jak długo będzie jeszcze?może byś mi ją wypożyczyła co:confused::-D:-D Cieszę się,że jesteś chętna na odwiedzinki w me skromne progi:tak:;-)
Natalka-biedna Claudusia,że tak ciężko znosi te ząbki:no: tulaski dla niej,też masz fajowo z mamą:tak:
graziul-a któż to taki ta K:confused::-D:-D:-D:-D
Żaneta-i co w końcu z tą książką co chciałaś pożyczyć?? może wpadniesz w przyszłym tyg.do mnie na spotkanko to odbierzesz co:confused::tak:

Dobra spadam bo men już wparował z kolacyjką:-)

Aha...co do spotkania to przekładam je na 3 czerwca o godz.10.00:happy2::happy2::happy2::happy2:

Miłego wieczorku wam życzę lasencje:-):-):-)
 
hej

Brrrrrrrrrrrrr:wściekła/y: A co tu sie dzieje:wściekła/y:
My juz spowrotem:tak:Szymonek nabawilsie wirusa i 2 dni zle sie czul:-( Dobrze ze juz jest bardziej na prostej ale i tak pojde rano do lekarza:-( Poza tym pierwsze 5 dni bylo super, pogoda dopisala, humory tez- tylko barcelona nas ominela ze wzgledu n chorobe szymcia wiec stwierdzilismy ze musimy jeszcze raz pojechac niedlugo:-D:-D

Agnieszkauk- najlepsze zyczenia dla nikoli- ale ci sie pogoda udala na imprezke:tak:
tyniaiwiki- ty to sie dziewczyno nie nudzisz:szok: I jeszcze zawsze jestes na biezaco z najnowszymi wiadomosciami:szok:- jak ty to robisz?;-)
Sylwiam- ty aparatko- a co ty mnie tak na pewniaka wpisujesz? Wiesz ze piwka w milym towarzystwie to ja nie odpuszcze, tak:-D:-D:-D
Kasia8118- jak krystiana raczka po szczepieniu? Az sie wystraszylam:szok: Zazdroszcze ze mozesz miec rodzenstwo przy sobie:tak:
Monia22310- kciuki zacisniete za jutro:tak:
nefretete- napisz mi numer domowy bo dzwonilam kilka razy ale nie wiem czy mam zly numer czy ty sluchawke znowu odkladasz:-p
Roksanna1- zdrowiej dziewczyno:szok: Gratki dla mati:tak:
Natalka90- utulaj mala- biedna - tyle cierpi przez te zabki a one i tak za 6 lat wypadna:-(
Katarina26- dzieki za zyczenia- szczegolnie ta koncowke:-D:-D:-D
Agaam- ja tez chodzilam z szymciem na play grupe od 9miesiaca i zawsze bardzo to lubil:tak: co do kremu to mialam nivea 50 i nigdy nie byl nawet zaczerwieniony- a w egipcie mielismy 40 stopni wiec chyba dobry jest- teraz wzielam ten sam:tak:
reniuska- ale sie nasmialam z twoich zachcianek:-D:-D:-D A tv juz lizalas:-D:-D:-D

Aha-- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAS:tak:

A ja jutro smigam na otwarcie tego salonu kolezanki- jakis lunchyk ma byc i szampan wiec znowu sie wykpie od obiadu bo idziemy z chlopakami:-)
 
hej:-)

jestem pierwsza :-D moj mówił ze w nocy tak zimno bylo ze szok :szok::wściekła/y: ale dzis juz chyba znowu sie cos poprawi mam nadzieje ;-) Claudia nie dała mi dzis pospac :no: wstała o 2 poszła spac o 3 pozniej wstała o 4 poszła spac o 6 i o 6;30 juz wstała :wściekła/y::-(

katarina ja ze spotkania odpadam moj bedzie miał wolne i bedziemy kozystac z pogody jak bedzie :cool2:


ampar a jak Szymon teraz sie czuje ?? dobrze ze chociarz troszke odpoczeliscie :-)

no i wena mnie opuscila bo siostra na gg sie dobija :sorry:
 
czesc wszystkim ja juz wstalam spac nie moglam bo myslami jestem jak tak Wiki ale skoro jej nie przywiezli wczoraj czyli jest oki:-D:-D:-D:-D:-D
ampar no wiesz staram sie staram;-);-);-);-);-);-):-D:-D:-D:-Di zdrowka dla Szymonka :tak::tak::tak:
natalka to niezla mialas nocke pewnie teraz oczy jak zapalki wygladaja trzymaj sie kobietko:-:)-:)-:)-( moze jak Claudia pojdzie spac to ty padniesz kolo niej
 
reklama
Hej kobietki ja się nie odzywam bo weny brak i nastrój kiepski:sorry2:.Może to wina pogody sama nie wiem:confused:.
natalka współczuje ciężkiej nocki:-(.Biedna mała ostro sie namęczy i ty razem z nią :-(.
ampar3 z Krystianem już wszystko Ok.opuchlizna zeszła:tak:.A jak Szymon już lepiej?A gdzie on złapał tego virusa na wczasach ?
monia czekamy na wieści :-).
katarina ja raczej będę na spotkaniu u CIebie:tak:.Proszę o adres i numer tel.:tak:
roksanna a jak u Ciebie ze zdrowiem i jak tam przeprowadzka?I jak Mati w przedszkolu?
A mój Krystian od jutra ma wolne więc będę miała co robic :tak:.Pewnie bedzie go nosic:tak::-D.A jak wasze dzieciaczki też mają wolne?
 
Do góry