reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

mojadzidzia- aż mnie ciary przeleciały jak przeczytałam o Pikniku. Często robiłam tam zakupy chociaż ostatnio coraz częściej jeżdże do Patsona. Na pewno więcej tam nie kupie wędlin:baffled::baffled::baffled: Co do warunków pracy to od razu przypomniało mi się, że AgnieszkaUk też pisała, że tam nie chodzi bo jest tam dziwna atmosfera. Podobno w centrum niedaleko Kirgate otworzyli nowy polski sklep i ceny są tam niższe niż w innych sklepach
Katarina- co to znaczy grzywka na sztage???:confused::confused::confused: Pierwszy raz słysze takie określenie
Kasia8118- dobrze, że oddaliście te drożdże. Moim zdaniem oni albo źle przechowują tam żywnośc albo im przywożą już popsute. Kiedyś kupiłam tam mrożoną rybe i po usmażeniu całkiem się rozpadła. Moim zdaniem musiała być już wcześniej rozmrożona.
My też za każdym razem jak jesteśmy w PL to przywozimy wędliny i sery bo mam po dziurki w nosie tych tutejszych.:dry:
Graziul- mała wie co dobre. Jakbyś mnie miziała po plecach to też bym zasneła:-D:-D:-D
 
reklama
Czesc dziewczyny witam sie i ja po dlugiej przerwie.
Rodzinke juz pozegnalam no i niestety czas powrocic do rzeczywistosci:-( jak ja nie lubie porzegnan:-:)-( no ale coz taka kolej rzeczy za jakis czas dojde do siebie:-p

U nas hmmm co by Wam napisac:-p Otoz Vicky zasypia juz sama w lozeczku bez zadnego placzu i doslownie pada w 5min:szok: jestem z niej mega dumna fakt do momentu zasniecia jestesmy u niej w pokoiku ja albo P zalezy kogo jest dyzur:-D Z cycusiem sie juz pozegnalismy na dobre:tak: nie karmie juz od jakis 4dni i Mala na szczescie nie upomina siie o niego wcale:-) Ahaaa no i mamyy drugiego zabka:tak:

Podczytywalam Was powiem szczerze co by nie miec zbyt duzych zaleglosci ale same wiecie ze na odpisywanie juz nie bylo czasu bo non stop w rozjezdzie :tak:

mojadzidzia jestem mega zniesmaczona:wściekła/y: a jeszcze przedwczoraj robilismy tam zakupy:szok: Ale jesli chodzi o wedliny to ja tak jak Ania i Kasia zawsze wieziemy z Polski albo rodzinka nam dowozi jak jedzie do nas na urlop w ostatecznosci jak juz nam braknie to cos tam kupimy u rzeznika ale tez rzadko bo jakos mamy zawsze wedliny na styku od urlopu do urlopu;-)

Renuska serdeczne gratulacje w koncu sie Wam udalo. Duzo zdrowka dla Ciebie i Twojego malenstwa:tak:

Ampar ja tez przybede na wioske:-D jesli jest ktos chetny to mam 3 miejsca wolne:tak: Tylko musialabym sie umowic z jakas "nawigacja" w prawdzie posiadam taki srzet no ale pewniej bede sie czula jadac za kims:-p no i wsumie Ampar wykrakalas ze zrobisz mi chrzest do Ciebie:-D:-D moja pierwsza taka dluga trasa:-D wiec jak ktos sie nie boi to zapraszam:-)

Ania zdrowka dla Ciebie i Filipka oby szybko Was opuscilo to diabelstwo:tak:

Katarina Witaj po przerwie fajnie ze znowu z nami piszesz :tak:ja sie chyba domyslam jak wyglada taka grzywka:tak:

Graziul Wakacje nad morzem super sprawa napewno bedziecie zadowoleni na mnie w prawdzie wrazenie juz nie robi to nasze polskie morze az takiego bo pochodze z Gdanska wiec przez cale swoje zycie juz troche nacieszylam sie:-) ale za kazdym razem jak jestesmy w Pl to idziemy na spacerek czy to lato czy to zima tu i tu morze ma swoj urok:tak:

Natalka wspolczuje fochow moja gwiazda tez czasami jak sie uprze to nie ma mocnych ale staram sie nie reagowac bo pozniej moze byc jeszcze gorzej.

Zaneta super pomysl z ta sypialnia:tak: ja tez bym cos ze swoja wymyslila ale poki co nie ma to sensu bo tez patrzymy za innym domkiem:tak:

A gdzie podziewaja sie siostry M?:-D

Oki to chyba na tyle Zbyt duzo naklikalyscie przez ten czas i trudno kazdemu odpisac mam nadzieje ze mi wybaczycie:zawstydzona/y:

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia:tak::-)
Papa
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny to jeszcze raz ja mam pytanie trochę nie na temat ale to bardzo ważne.otóż znajoma ma kłopotliwego lokatora hałasuje po nocach po pijaku,zakręca piecyk gazowy,wykręca korki wczoraj urządził w nocy dyskotekę i nawet prośby i ostrzeżenia nie pomagały.itp itd długo by wymieniac złożyła mu dziś wypowiedzenie ten się wielce obraził i wymaga teraz od niej kopii umowy z landlordem oraz z councilem.on w tych umowach nie figuruje.najem jest na nią.a councilem zajmuje się landlord.pokój wynajmował na umowę słowną.wypowiedzenie złożyła z miesięcznym wyprzedzeniem.pytanie jest takie CZY MUSI DAWAC MU KOPIĘ TYCH DOKUMENTÓW CZY MA TAKI OBOWIĄZEK?? na pytanie po co mu to bo przecież i tak tam nie figuruje odpowiada"potrzebne i h*j".co robic??
 
Czesc,czesc:-)
Ja juz wrocilam do mojego burdello:-D:-DWiec na forum tez sie melduje:-)

Ja tez mam wolne miejsca w aucie,miala ze mna jechac ANIA1812 ale jest chora ,wiec zrezygnowala z miejscowki.Wiec ktora chetna to pisac:-)

KATARINA-widze ze Twoja mala pyskata jak moj David,moj to mnie do kata chce stawiac:baffled::crazy:
Ale wiesz co ,Ty to masz przygody wiecznie:szok:

ANIA1812-zdrowka zycze dla Ciebie i Filipa:tak:

GRAZIUL-nazwa faktycznie wdzieczna:-D:-Da gdzie jedziecie nad morze?

AGAAM-Gratulacje dla Viki,pare dni i tyle wiadomosci:-)Kochana dziewczynka:tak::-)

ZANETA-ja mam ksiazke -Gosposia prawie do wszystkiego-mialam a Sylwii pozyczyc ale ma troche ksiazek od Ciebie wiec moge Ci ja pozyczyc.
Tez mam fioletowa sypialnie:-D

EWELINA-pisz byle co,tak jak my:-D:-)

RENUSKA-Gratulacje kochana:-)wkoncu jakas ciazarowka jest na forum:-D:-)

ANJA-ja nie wiem dokladnie,ale wydaje mi sie ze nie musi mu nic dawac:no:

ROKSANNA-i jak remont idzie do przodu??
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY:-)
WITAM SIĘ I JA PO PRZERWIE :tak::tak: U NAS ZAMIESZANIE JEST TEŚCIU PRZYJECHAŁ :tak::szok: I TRZEBA Z NIM TROSZKĘ SIĘ ZAOPIEKOWAĆ:tak::tak::-D JAK Z DZIECKIEM:tak:
A TAK PO ZA TYM TO NIC SIĘ NIE DZIEJE :happy::happy: COŚ TAM WAS PRZECZYTAŁAM Z DZISIAJ :baffled::happy:
MOJADZIDZIA Z TYMI MYSZAMI TO WIEM ŻE MAJĄ PROBLEMY:tak: I Z TYMI WĘDLINAMI TO TEŻ PRAWDA JA JUŻ DWA RAZY ODDAWAŁAM :crazy::crazy:
ANIA 1812 ZDRÓWKA I JESZCZE RAZ ZDRÓWKA:tak:
DORIS78 A GDZIE JEDZIESZ BO JA NIE BARDZO W TEMACIE???:baffled::baffled: PODEJRZEWAM ŻE JAKIEŚ SPOTKANKO :-) TO MOŻE MNIE ZABIERZESZ ??:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ŻYCZĘ MIŁEJ NOCKI :tak::tak::-)
 
Dobry wieczór:-)
no..pojadła popiła to teraz zebrała się we mnie siła:-D ale mnie pali buzia:baffled: ostre jedzonko mój men zamówił i ogniem teraz ziejemy:-p:-D a tak na poważnie to Doris napisałaś,że u mnie przygodowo jest:tak: to masz przygodę kolejną,moje dziecko przechodzi samo siebie:wściekła/y: Otóż wzięła płyn do mycia łazienki i spryskała nim ścianę w swoim nowym pokoiku:szok::angry::wściekła/y: a płyn był w kolorze niebieskim,więc ma pełno kropek na ścianie:crazy: człowiek by się wściekł normalnie:wściekła/y:
Ania18-na szagę tzn.po skosie;-) tak się u nas mówi fachowo...idziemy na szagę będzie rychli:-D:-D:-D tzn.szybciej
agamm-Wielkie brawa dla Viki zębichy:-D Rozumiem twój ból też cierpię jak moja rodzinka wyjeżdża,poszczują zawsze i wracają...a my cierpimy pózniej:-( Co do mięcha i wędlin to my tak jak i wy z Pl mamy zapasy,bo za każdym razem nam przywozą całe walizki;-)
Kasia8118-a no moczy się w nocy,gdyby nie piła soków przed zaśnięciem to pewnie by mata była sucha,no ale tak ma już,że musi się napić przed pójściem spać:crazy: muszę to zwalczyć u niej:sorry2: bo to nie jest dobre:no:

No nic moje miłe panie,na mnie już czas bo bronek na mnie czeka,z mężulkiem sobie wypijemy po tym bronku,dreszczowca obejrzymy jakiegoś i lulu...chociaż nie przed lulu zrobimy kulu:-D:-D:-D
Dobranoc,pchły na noc;-):-)
 
Czesc Dziewczyny wchodze wam w temt ale jestem tu nowa i chcialam sie dowiedziec czy sa tu mamy z bd4 dokladnie z BIERLEY ???
 
u nas leniwie caly dzien
A.faktycznie wrocil po 2 h ,bylo KFC zamiast pizzy ,wiec sie znow najadlam ponad stan:szok::zawstydzona/y:
a mala zagilana coraz gorzej i plakusiala caly dzien:szok::-( wiec nasza wizyta w najblizszych paru dniach gdziekolwiek pod wielkim znakiem zapytania:crazy::-(
aha ZANETA-bo zapominam stale:zawstydzona/y:my jezdzimy np.za Otley,Guisley itp,tzw country side-ale ja na to mowie wiocha:-D:-Dfajnie ,pola laki ,las ,koniki ,owieczki :happy: a czasem w soboty tez do mojego kuzyna za Shipley,ma tam domek ,tez zacisznie i wiejskie spokojne klimaty;-):-)
KATARINA-ja ci dam przed snem bronka i kulu kulu:crazy::szok:;-);-):-D:-D:-D:-D:-D:-D
DORIS-witaj po przerwie ,fajnie ze wpadlas do nas;-):-D:-D:-D
ok dobranoc kobietki
ide sie poprzytulac:happy:
 
reklama
Do góry