reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim
Renuska gratulacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
mojadzidzia nie ja wogole zadko chodze do fryzjera moze dwa razy do roku i tyle nie potrzebuje az tak czesto chodzic raz chodze do tej raz gdzie indziej ostatnio bylam u marty na przeciwko piknika i jestem zadowolona
ja zaraz ide spac bo jutro polska szkola i trzeba o 7 wstac
 
reklama
hej
ja dzisiaj w tej eurece bylam w halifaxie i mila niespodzianka mnie spotkala- za to ze zaplacilam za wstep dzisiaj dostalam wejsciowke darmowa na caly rok:tak: A to niezla oszczednosc bo wstep za mnie i szymcia 18f:szok: Nie bylo mnie 8h bo kolezanka tez przyjechala i nasze chlopaki poszalaly:tak:
Reniuska- GRATULACJE:tak:
Ania1812- nie przejmuj sie tymi zabkami- zrobi ci niespodzianke na roczek:tak:;-)
mojadzidzia- ja tez bede potrzebowala fryzjera na koniec czerwca wiec bede z niecierpliwoscia czekala na twoja opinie;-)- no i mialas racje- renusce na pewno humorek dopisuje:tak:
graziulxxx- gdzie sie wybieracie?

Plecy mnie bola- juz chyba od 2 tygodni- nie wiem czy to starosc czy powinnam materac wymienic:crazy:
4muchy, Doris78, Roksanna1 i inne mlode duchem- wy tez macie takie czeste i dlugotrwale bole?
 
no to jestem -ochlonelam :-)
ale mam chaos w glowie.Generalnie w kwietniu probowalismy z taka czestotliwoscia ,ze jakby nie wyszlo to zalamka :-D.W tym tyg.bylam w mothercare i kupilam komplecik dla noworodka z mysla "a niech lezy"
Ja podobnie jak graziul ,oczy na zapalki ,wczoraj wieczorem dominik zaczal goraczkowac i ani kropli paracetamolu nie chcial wypic.Byl tak slaby ,ze musialam go zanosic do lazienki ,bo mimo goraczki on bedzie robil siku do kibelka .Cale szczescie dzis mu juz przeszlo ,chociaz maruda ze nie powiem :crazy:
Dzieki za gratki :tak: i dobrej nocy papa:-):-):-)
 
Hej babki:-)

Ja dopiero od rodziców wrociłam. Dorota ze względu na remont śpi u rodziców no i Marcel też miał ochotę zostać ale jak przyszło co do czego to wymiękł i zapakował się ze mną do domu:-D
Teraz jestem skonana i oczy same mi się zamykają, dlatego też nie będę się rozpisywała do wszystkich...:zawstydzona/y:

Renuska gratulacjeeeee:-) Zdrówka dla Was:-)
 
Ampar :-D:-D:-D:-D młode duchem, a dziękuję. Oczywiście, że czasami gdzieś szczyka, ale ja kiedyś miałam bóle karku i wymieniłam poduszki. I powiem jeszcze że jak zaczęłam chodzić na fitness to zdecydowanie mniej mnie boli wszystko. Choć ostatnio bolały mnie biodra, nie wiedzieć czemu aż miejsca na łóżku nie mogłam znaleźć, tylko nei wiem czy mnie coś próbowało złapać, jakaś grypka czy ogólnie.
Sylwia w takim razie Tobie też życzę miłej nocki;-)
Renuska to chyba u dzieci normalne, moja też kiedyś taka obolała nie chciała słyszeć o pampku. No i jeszcze raz gratuluje.
 
hej:-)

ja dzis tez weny nie mam Claudia juz zaczyna mnie wyprowadzac z rownowagi nie wiem dlaczego ona jest taka niedobra :-( dzis pojechalam do piknika bo herbatki mi sie skonczyly i wzielam jej najpierw flipsy i poszlam do stoiska z szynka i ona zobaczyla te flipsy to chciala od razy i ciagnie mi za ten koszyk i takie fochy pokazala ze az mi wstyd bylo bo zaczela nogami kopac i sie drzec a ja nie cche jej ustepowac bo ze wszyskim tak jest i jak poszlam po te herbatki to wziela bobofruta z polki i go rzucila z takimi nerwami :wściekła/y: a glupie chrupki juz pokazala co potrafi robila tak wczesniej ale w domu poza nim zawsze byla grzeczna :dry: nie wiem co mam robic ale chyba nie moge ustepowac co ? bo w domu jak np wyjme latopa to ona sie rzuca na niego i jak nie dam jej troche popukac to tez juz tupie nogami i drze sie tak samo jak przez tel gadam wyrywa mi go z reki :wściekła/y::-(


renuska gratuluje :tak::-)

ampar to Ci sie udalo z wejsciowka:tak:

ania mojadzidzia wiecie co mojej kolezanki synek tez dlugo zabkow nie mial i krotko przed roczkiem wyszly mu 6 na raz wiec nie ma sie czym martwic :tak:

wybaczcie ale ja juz tez nie mam sily wiecej naklikac :sorry2::-(
 
:-D:-Dojejku,ale tu ruch :-D:-Djak na bazarze:-)A wrocil o 8 wiec caly dzien mialam krecika na glowie ze tak powiem,ale nawet dzisiaj byl ok,tylko teraz odstawial,bo juz byl tak spiacy,ze a sie sam na siebie zloscil.
renuska-gratulacje serdeczne:tak::tak::tak:
mojadzidzia-z chęcia bym sie wybrala z wami,ale nie wiedzialam ze bedziecie szly,ja bylam tak od 10.30 do 13.a co do fryzjerki to ja znam taka anete,ona z leeds jest.mi jak robila to wziela 45 tylko za jeden kolor i obciecie,wiec chyba normlana cena.
katarina-przegapilam licytacje,wiec bardzo chetie pozycze ksiazke od Ciebie.no i jezeli macie jakies inne do pozyczenia to ja chetna,bo nie mam juz co czytac i zadowalam sie katalogiem z argosu:-D:-D
natalka-dzieci tak maja,krecik tez tak robi,czasem to nawet jak go trzymam to sie tak wygnie jak nie chce mu czegos dac,ze boje sie ze sie zlamie w pol:szok::szok:dzisiaj sie chyba z 10 razy na mnie obrazil,bo nie pozwolilam mu z szafki talerzy wyciagac:szok::szok:siedze rano a on niesie,jeden wielki w jednej raczce a w drugiej nastepny,polozyl na podlodze,wiec czekalam na rozwoj akcji,pozniej przyniosl takie cos co sie sos w tym podaje i kubek:-D:-Dobiad na podlodze podal:-D:-Dale pozanosilam i z pol godziny trzymalam szafke zeby nie otwieral i mu sie znudzilo.
sylwia-to milej nocki zycze,kurcze zazdroszcze wam ze macie tu rodzicow.
ampar3-mnie tez bola,masakrycznie:wściekła/y::wściekła/y:az sie schylac nie moge,a jeszcze tego kloca musze nosic czasem,bo jak sie uwiesi na mnie i wyje to szlak mnie trafia.
dobra,bo walki sa a chce ogladnac,i wymasowac A,albo nie powiem zeby pajaczka sobie kupil:-D:-D:-Ddobrej nocki
 
hej:-)

o pierwsza jestem to sie przywitam tylko i ide na kawke :tak:

zaneta ja mam 3 ksiazki jedna podobna do Twoich:tak: jedna o prostytucce :sorry2: a trzecia to nawet nie wiem :sorry2: acha i mialam Ci pisac ze moze na ten bol kregoslupa idz do masarzysty ja sie tez wybieram bo tez mnie czesto bola jak Claudie nosze ale juz poczekam i pojde w polsce do sprawdzongo bo moja tesciowa chodzi :tak:
 
reklama
hejka:-)
NATALKA-Ty ranny ptaszku;-):-D
ja wczoraj taka padnieta a dluuuugo zasnac potem nie moglam:szok::-(
w nocy raz wstalam do malej a ona pospala dzis do 7.20!
ale jakos narazie nie jest ze mna najgorzej:-)
ZANETA-ja tez czesto mojego A.masuje...a wlasciwie masowalam kiedys:tak:bo mial bole krzyza czeste po przemeczeniu
a ja mam dolegliwosci kregoslupa od dziecka ,duze skrzywienie dolne,nawet kiedys mnie operacja straszyli...no i kto wie czy na starsze lata sie obejdzie:szok::-(rehabilitacja jest super ,na dlugo jest poprawa
tylko tu to raczej malo realne:crazy:
lampy rozgrzewajace ,masaze,gimnastyka korekcyjna i plywanie
to ostatnie akurat tu stosowalam i tez duza ulga...wiec sprobuj:tak::tak:
aha i mam takie cos ,ja nie wiem jaka nazwa polska bo mi to tu polecili,w ostat mies.ciazy jak bardzo cierpialam,TENS MACHINE:tak:moge Ci uzyczyc,mi pomagalo
oki,ide na kawusie,mena zbudzic i chyba pojedziemy na ta wioche;-):-)
milego dnia
 
Do góry