reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej,hej,hej:-):-):-)
jak mi sie spac chce...oj oddałabym bym duzo zeby wskoczyc pod ciepla kolderke:tak::tak:ale niestety pawcio wstał o 6.30,bo A wstawał do pracy,a pozniej jak wychodzil to maly taka arie urzadzil,ze szok:szok::szok:wasze dzieci tez tak placza jak ktores z Was wychodzi??
natalka-ja chetna pozyczyc te ksiazki,a ty piczka jestes,bylas w pikniku wczoraj i czemu nie zajechalas do mnie??ja sama caly dzien siedzialam,a nie cierpie tego.
graziul-moze masz racje,ze na basen sie zapisze,bo zero ruchu mam,znaczy sie biegam za malym i w sypialni:-D:-Dmyslalam juz zeby sie na fitness zapisac z roksanna,ale obecny brak gotowki mi na to nie pozwala,moze w przyszlym miesiacu;-)a na jaka ty wioche jedziesz??:dry::dry::dry:
my dzisiaj chyba bedziemy sie nudzic,pogoda nie ciekawa,wiatr okropny,bo jak okno otworzylam w sypialni to prawie mnie wywialo:szok::szok::szok:a no i wczoraj wykminilam nową wizje mojej sypialni-sciany pozostana w starym kolorze magnolii zeby A nie trul d..y,ale zapodam taki czerwony motym nad lozkiem,do tego kupie kryształkowy zyrandol tez w kolorze czerwonym,i pare dodatkow:-):-)no albo w wersji ciemny fiolet to zrobie:-):-)jeszcze pomysle,bo czerwony mi bardziej podchodzi,tylko czy to nie bedzie burdelloo??:rofl2::rofl2::rofl2:ale o to przeciez chodzi:-D:-D
 
reklama
Witam witam i o zdrówko pytam:-)
U mnie dziś zalatanie jak i wczoraj:happy:,ale na tej dużej poczcie się pozmieniało:szok: jakieś durne bileciki trzeba drukować i czekać szmat czasu:wściekła/y: na domiar tego rozcięłam sobie palec o klamrę od paska i mi krew leciała:szok: a tu brak chusteczek i czegoś do zatamowania,więc mi babka dała co stała za mną:zawstydzona/y: a najlepsze jest to,że ta klamra w przymierzalni mi odpadła:szok::baffled: pokruszyła się na części:szok::wściekła/y: i tak mi portki z tyłka leciały:sorry2: ale jaka dziwna sytuacja:dry: hmm...za kare:-D Co do bólu pleców ampar-to ja tez mam z nimi od jakiegoś czasu problemy:-( ale nic z tym nie robię prócz masażu:tak: I tak jak graziul już wspomniała basen wyciąga wszystko i pomaga bardzo;-) A jeśli chodzi o fryzjera to ja się też wybieram,jestem umówiona na wtorek do tej Marty na Maningam,będzie mi oczywiście robić Kasia bo M nie ma,graziul ja pochwaliła więc jestem spokojna;-) no i zobaczymy co tam w praniu wyjdzie:dry:
Żaneta-spoko,pożyczę Ci:tak: mam jeszcze w domu "Dom nad rozlewiskiem" no i "Bikini"ale teraz ją okupuje mojadzidzia;-)
Renuśka-moje gratulacje:-)
Natalka-ucz od samej maleńkości posłuszeństwa bo jak będzie starsza to sobie nie poradzisz,będzie ciężko jak wejdzie Ci na głowe,my naszej też na wsz.prawie pozwalaliśmy to dziś krzyczy na mnie że mam być cicho:sorry2: słowa "nie wolno" nie posiada w swoim słowniku:no:

miłego weekendu życzę Wam wszystkim,papa:-)
 
aha..Żaneta co do koloru ścian w sypialni to pewnie,masz rację!!!My też w trakcie remontu tego pomieszczenia i też chcę zapodać jakiś fiolecik może,pomyślałam nawet o czerwieni kiedyś,ale ja lubię ciemniejsze sypialnie;)Szukam inspiracji...
 
hellooo!:-)
ale cisza:szok:
u nas ok ,tylko mala strasznie rozzloszczona od wczoraj Bog wie czemu:baffled: no i psikac zaczela,a i mni cos w nosie kreci:szok:
chyba wczoraj na wsi nas wywialo,bo zimno bylo:tak:
ZANETA-co do kolorkow w sypialni to mi sie fiolet sie bar podoba i czerwien:tak:podobnie jak KATARINA lubie sypialnie ciemne:tak:tez bym chciala moja przeobrazic..ale to chyba nie predko,moze jak zmienimy kompa na nowy sprzet i wywale biurko to wtedy cos porobie,narazie bez sensu,zyrandol taki jak napisalas super jest;-):tak:chcesz ta tens machine na plecy??bo nic nie napisalas cipko:-);-)
KATARINA-jejus bidula ,ale mialas przeboje:-(nieraz tak sie lubi glupio zlozyc:crazy:tulaski dla Ciebie :tak:poprosze "Dom nad rozlewieskiem":blink::tak::tak:
a ja czytam ta od ZANETY-fajna:tak:
wczoraj siedzielismy pol wieczora na necie szukajac wczasow,bo jednak chyba juz pewne ze bedzie polskie morze,przekonalam sie bo znalezlismy fajne osrodki wczasowe w wiekszych miejscowosciach z pelnym wyzywieniem(wiec laba)i sa rozne urozmaicenia nawet w razie niepogody-basen sauna ,solarium ,bilardy zabawy dla dzieciakow itp.a pozatym autem bedziemy -zawsze mozna cos pozwiedzac w okolicy! my chcemy typowo rodzinnie wypoczac wiec oby tylko nie lalo-to cieple laszki i wio na spacery wdychac jod!! takze jestem zadowolona jednak z pomyslu mojego mena i podekscytowana bo bar dawno nigdzie nie bylismy:tak::tak:co do cen to tylko koszmar:szok::szok::szok:naprawde duzo taniej wychodza wczasy zagraniczne:crazy::szok::szok:
no nic naklikalam duzo ..wiec juz wystarczy narazie;-):-D:-D:-D:-D
pozdrowionka dziewczynki ,milej niedzieli:happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki!
U nas mały szpital. Mnie rozłożyło przeziębienie a Filipek w nocy wymiotował:-( Mieliśmy jechać dziś na zakupki i nic z tego:wściekła/y:

Graziul- zdrówka dla Was. Już zazdroszcze Wam tych wczasów nad morzem. Na pewnie świetnie będziecie się bawili.
Katarina- niezła przygoda;-) Jakis pechowy pasek Ci się trafił:dry:
Żaneta- dobry pomysł z sypialnią. Małym kosztem a na pewno super będzie wyglądało. Też bardzo podobają mi się takie żyrandole.
Natalka- Adam też coraz częściej pokazuje nerwy. Taki wiek :confused::eek: Moim zdaniem nie można wtedy ustępować. Jak chce się drzeć to trudno:baffled: A swoją drogą takie nerwy o chrupki kukurydziane:rolleyes::-D

Życze wszystkim miłego dnia:-)
 
hej

Ja dzisiaj na gieldzie bylam- ale mnie wywialo:szok: Dobrze ze szymciowi wozek i kocyk wzielismy:tak:

mojadzidzia- dzieki za wiadomosci:tak::szok::szok::szok: Tez jestem w szoku:szok: Nigdy nie kupowalam tam wedlin bo jakies dziwne to dla mnie bylo ze nie sa pakowane hermetycznie tylko na plastry sprzedaja- przeciez to niezla droge najpierw z polski przebylo:szok:
Ania1812- zdrowka zycze:tak: I moze sie wykurujesz:tak:
Graziulxxx- na pewno spedzisz super czas:tak: Ja jestem co roku nad polskim morzem z rodzinka i nigdy sie nie nudzimy:tak: najwazniejsze jest nastawienie- chcesz narzekac bedziesz narzekac;-)
katarina26- czekam na opinie co do fryzjera:tak: Baleyage robisz? A co do masazu plecow to chyba ze sama sobie zrobie:-D:-D:-D Moj to tylko gdzie indziej lubi masowac;-)
Zaneta- mi tez sie marzy zmiana w sypialni- juz nie moge na moja patrzec- ale zawsze jakies inne wydatki mi stana na drodze:angry:
 
Hello dupeczki:-)
Ależ dziś nas pogoda rozpieściła:crazy: byłam wywiesić na dwór koc i przewiało mnie do szpiku kości :szok: Ale co tam nie o pogodzie będę pisać..men mój w pracy dziś i sama siedzę,ale pojechał tylko na 4h więc ok.14 wróci;-) Chcę pojechać dziś do b&m,muszę kwiatka przesadzić w większą doniczkę,ciasno mu już w tej co ma teraz,tak więc trza kupić new;-):-) obiadek mam już gotowy..więc mam plażę:-D
ampar3-ja sobie robię odrost tylko i grzywkę chcę sobie zapodać taką na szagę:-D wiesz co to znaczy?jestem ciekawa,w jakim rejonie jeszcze tak się mówi:-D
co do masażu to chłop wie co dobre...he..he.:-D
Ania1812-zdrówka życzę,nie daj się chorobie:no: trza na wiochę we wtorek jechać:-D:-D:-D powdychać swojskich klimatów:-D:-D
mojadzidzia-my już nie robimy w pikniku zakupów na szczęście:szok: Jestem w szoku...dziady jedne no:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
graziul-nie ważne gdzie pojedziecie,ważne że będziecie razem,a Pl morze jest git!! A książkę podam Ci u amparowej.

No nic kobitki będę kończyć swój monolog:-D pokrzątam się troszkę i zacznę szykować na shopping:tak:;-)

Życzę miłej niedzieli:-)papa
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

u mnie po staremu,nic sie nie dzieje,seba dalej nocne wedrowki urzadza,a patrycja mi sie przeziebila.W dodatku mam z nia problem bo ma chorobe lokomocyjna,ostatnio na krotkiej trasie wymiotowala nam dwa razy,jestem troche przerazona bo czeka nas podroz do menchesteru po po wyrobienie im paszportow.Niewiem jak ona to zniesie,az sie boje. A co najgorsze wybieramy sie samochodem do polski w lipcu. Musze sie z nia wybrac do lekarza,mam nadzieje ze dadza jej cos skutecznego.
Co do fryzjera to ja zam dobra fryzjerke,tyle ze jest z leeds,przyjezdza do mnie od pol roku i jestem z niej bardzo zadowolona.
Renuska gratulacje
Niewiem co mam wam jeszce napusac,czytam was co wieczora ale nigdy nie moge sie zebrac zeby cos naskrobac.Moze jeszcze wieczorem was odwiedze.
 
Hej laseczki :-).u nas nic nowego czas leci jak szalony i wiecznie go mało:tak:.Trochę jestem zła bo niedawno wróciliśmy z zakupów i ruszyłam do kuchni robic pizze z przepisu Rokssany i robota stanęła w miejscu jak otworzyłam opakowanie drożdży które wczoraj kupiłam w Pikniku :crazy:.Niby ważne do 16.05 ale jak one wyglądają i pachną to szkoda gadac:wściekła/y::crazy:.Na szczęście mam paragon i zaraz wyślę mojego żeby pojechał je oddac marny z tego interes bo kawałek drogi jest ale niech sobie cwaniaki nie myślą że człowiek świnia i to zje:crazy:.
mojadzidzia ja kompletnie nie jestem zdziwiona tymi praktykami w pikniku i głowę bym dała że w innych polskich sklepach i nie tylko jest tak samo:sorry2:.Dlatego ja wszystko co możliwe przywożę z Pl jak jedziemy samochodem :tak:.Między innymi wędliny :tak:.Niektórych to pewnie śmieszy ale ja tam nie narzekam bo wiem że kupiłam to ze sprawdzonych miejsc :tak:.
graziul wierzę w to że wakacje będą udane;-).
Renuśka Gratulacje!
Ampar3 panie z przedszkola pytały mi się w piątek co to znaczy Szuma :tak::-D.
Katarina i jak mała budzi się mokra czy sucha?
Dużo zdrówka dla tych co czują się kiepsko:tak::-);-)!
 
reklama
hej
zimno jest faktycznie bardzo,bylam po chlebek i zmarzlam:szok:
wiec siedzimy w domciu
A.caly dzien na kompie w poszukiwaniu czegos;-)a ja sie polozylam z mala w sypialni(bo zawsze lubimy byc wsz razem w jednym pokoju,niewazne co robiac)
i tak ja masowalam po pleckach ze za chwile slyszymy chrapanko:-D:-Dzasnela bida
a ja czytalam ksiazke i tez przysnelam:-D
Moj A.pojechal teraz do pracy na chwile,ale obiecal ze szybko wroci ,po drodze kupi pizze wiec mam wolne:-p:-D
ANIA-zdrowka WAm zycze Kochani,co do nerwow to znam to dobrze...male nerwuski nam rosna:tak:
KASIA ,KATARINA-wlasnie ,to prawda ja sie najbardziej ciesze ze razem bedziemy i wypoczniemy,nie jedziemy szukac wrazen,wiec na pewno dla nas nudno nie bedzie;-)a tak nawiasem mowiac osrodek znalazlam o bardzo wdziecznej nazwie-DORIs-:-D:-D:-D;-);-);-)
MOJADZIDZIA-dzieki za info,jestem zniesmaczona bardzo:crazy::crazy:czy zszokowana...chyba nie ,mozna sie takich rzeczy spodziewac niestety nawet dzis i tu w Anglii:szok::szok::szok:obrzydliwe jest to!!!! ale powiem WAm moj A.to ma nosa,bo od poczatku nie trawi jakos tego sklepu i sam nie wiedzac dokladnie czemu nie chcial tam zakupow robic:no:zawsze za moja usilna namowa tylko:szok: no i mial chlopak nosa!!!!
EWELINA-moja Nati ma chorobe lokomocyjna,tez sie namecze nieraz jak wymiot w autobusie czy w aucie,a tez jedziemy w daleko trase w lipcu,wiec wybieram sie do lekarza po jais specyfik:tak:
paaaaaapaaaa
 
Do góry