reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej dziewczyny,nie myslcie ze mi sie tak czesto zdarza takie lenistwo,kilka ostatnich tygodni Dusia budzi mnie miedzy 6-7 :baffled: takze ja sama jestem zaskoczona dzisiejszym incydentem :-D
katarina jak zaczne czytac ksiazke to znowu czasu mi na forum zbraknie i az sie boje zaczynac :dry::-p ale spokojnie na pewno przeczytam :tak:
ampar3 wielgasne gratulacje dla szymcia!!!!!!!!!! troche to trwalo ale wreszcie sie oswoil i co najwazniejsze zadowolony,mozesz byc z niego mega dumna :tak:;-)
tynia i wiki a to dopiero teraz zaobserwowalas krzywe nozki u wiki czy juz wczesniej miala? najlepiej udac sie do lekarza niech on zadecyduje :tak:
zanetabd7 calkiem fajne slowo :-D:-D:-D alez te dzieci potrafia byc smieszne :-Ddalej karmisz cycuszkiem? ja jakos nie moge sie zebrac zeby odstawic-tak mi zal :sorry2:
tak wogole to mi sie przypomnialo ze mam do was pytanko: rozpaczliwie szukam fryzjerki-najlepiej dojeżdżającej do domu,zwlekalam tyle czasu a dzisiaj jak zadzwonilam do gosi to mi powiedziala ze na poczatek czerwca moze mnie zapisac bo wyjezdza do Pl :baffled::no:
 
reklama
Czesc:-)
Jejku czy Wy powariowalyscie dzisiaj:szok::szok::-D:-D;-):-p
I juz nie wiem co mam napisac:baffled::baffled:
ANIA,KASIA8118-dzieki za kulki:tak:

KATARINA-no nareszcie sie odezwalas:-)juz Nas tak nie zaniedbuj:no:nie ladnie:-D
Wiesz co Twoja Wiki zawsze cos smiesznego zrobi:-D:-D:-Dwesolo z Nia masz:-D:-D

ALEXNOW-no mieliscie przykry incydent:-(szkoda Agi,troszke sie pewnie nacierpiala bidulinka:tak:Buziaki dla Niej:tak:


Kurcze teraz juz nie pamietam ktora napisal o wakacjach na d morzem,chyba Graziul:baffled:
Wiec ja uwazam ze nad morzem jest duzo atrkcjii dla dzieci,przede wszystkim sama frajde maja w zabawie w piasku i w wodzie:tak:moi chlopaki to by mogli calymi dniami nad morzem siedziec:tak:

roksanna-ponawiam pytanie ;kiedy przeprowadzka??

MOJADZIDZIA-kupilas bilety mamie??i mam pytanie apropo bagazu,ile kilo mozna przewiesc,bo ja jakis czas temu dostalam maila ze niby 30 kilo ,a mozna bylo przeciez 20.I sprawdzalm jeszcze u Nich na stronie,i tez jest napisanie 30kg,ale dziwne zeby podniesli.A ja swoja rezerwacje gdzies wsadzilam i nie moge znalezc:crazy:

AMPAR-pozegnanie ocenzurowane jest:-D:-):-p;-)

MONIA-to juz nie dlugo masz usg,oczewiscie czekamy na wiadomosci:-)

ZANETA-Sylwia dala mi jedna ksiazke od Ciebie i wciagnela mnie bardzo:tak:



Wlasnie ja juz koncze ,bo ide poczytac.
Reszte dziewczyn bardzo pozdrawiam:-)
 
Cześć dziewczyny popieram Dorotę, że zwariowałyście tyle nasmarowałyście. Ledwo nadrobiłam, aż się Łukasz denerwował, bo chciał się ze mną pożegnać;-);-);-).
Doris nie wiem kiedy. Tu mamy zapłacone do końca miesiąca. Tam jeszcze wykładziny trzeba kupić i urządzić. Na razie pomalowaliśmy i powoli, naprawdę powoli się przenosimy. Ja myślę że pod koniec miesiąca już na pewno tam zamieszkamy.
Sylwia dzięki za książkę, od jutra biorę się za lekturę.
Ampar gratulację dla Szymona, teraz to już dorosły chłopak, fiu fiu.
Mojadzidzia to będziesz teraz do czerwca chodzić jak baba-jaga :-D

No trochę przesadziłam z tym wiekiem przepisu, ale ma on 17 lat. Serio i od 17 ciągle stosuje go :tak::tak::tak:, więc na pewno sprawdzony.

2dkg drożdży
1 łyżka oliwy
2 szklanki mąki (z doświadczenia wiem że 2 i pół jest dobrze wtedy ciasto się tak bardzo nie klei do rąk)
szczypta cukru, pieprzu i soli (soli większa szczypta, bo niesłone ciasto to niedobre ciasto)
Drożdże rozrobić w 3/4 szklanki wody, dodać przyprawy, wlać do mąki, porządnie rozrobić odstawić na godzinkę do urośnięcia w ciepłym miejscu.

Ta porcja jest na dosyć dużą brytfankę. Powodzenia i smacznego.
 
czesc dziewczynki;-)
jestem pierwsza dzis:confused::confused::-D
my mialysmy koszmarna noc:szok:
mala kilka razy krzyczala,albo koszmar albo potem am am:wściekła/y:
takze jestem do bani,sama potem nad ranem mialam koszmara..niewyspalam sie wcale:crazy:
takze nici dzis z play group i z miasta-KATARINA-sorry:sorry2:
jak sie rozruszam to wyjdziemy na spacer kolo nas:tak:
AMPAR-no kochana to sie nie dziwie ze fruwasz;-) super ,no widzisz warto bylo czekac,zaowocowalo:tak::happy: oby juz tak bylo zawsze:tak:
MOJADZIDZIA-ja znam tylko teraz ta fryzjerke kolo PIKNIKA:tak: a co do czytania to widze ze Ty tez bardzo lubisz,tak jak i ja kiedys...ojej to pochlanialam ksiazki:tak:
teraz to czasu mam mniej przy Nati i obowiazkach:-(
KASIA,DORIS,ANIA-dzieki za rady w sprawie morza:tak::happy: my sie chcielismy wybrac na miesiac do Pl ,no i moj stwierdzil ze 2 tyg nad morzem,a moja szwagierka mowi ,ze jest dretwo,bo jesz jak jest piekna pogoda to oki,bo caly dzien plazowanie,ale jak brzydsza jest to masakra bo ilez mozna spacerowac:crazy: no i ze wieczory sa nudne jak licho ,mala zasnie a my na kwaterze kwitniemy:baffled::szok: ona doradzala wlasnie ze lepioej leciec gdzies na wczasy zagraniczne ,lepiej sa zoorganizowane,wieczorem sa atrakcje w holtelu itp,a i w dzien sa play groupy dla maluszkow ,tance itp:tak: no i ja nadal w kropce...:crazy::baffled:
NATALKA-no to sobie teraz wypoczniesz kochana:happy:szkoda ze czas tak szybko uplywa i juz niedlugo koniec tygodnia:tak:
ROKSANNA-Ciebie chyba nigdy nie poznam:-D:-D;-);-)a jak Twoja kotka??nadal ma na Ciebie focha?:-D
ide kawe mocna strzelic bo zdycham normalnie na calego
pa
 
hej dziewczynki!
ja wlasnie czekam na hv,ma przyjsc o 9,30 ciekawe czy sie nie spozni :dry: przychodzi na bilans do Dusi ktory powinien byc juz dawno temu-ale oni maja zapal! :angry:
graziulxxx ja uwielbiam czytac ksiazki,nauczylam sie czytac jak mialam 5lat,znaczy dziadzio mnie nauczyl i od tamtej pory pochlaniam ksiazki w doslownym tego slowa znaczeniu :tak: a ile kosztuja pasemka kolo piknika? tak naprawde to tylko odrosty chce sobie zrobic
doris78 jeszcze nie kupilam biletow bo mamie zblokowali karte,ktos probowal ja skopiowac,dostala juz nowa wiec pewnie jutro bedziemu bukowac,jakby co to dam ci znac odnosnie bagazu :tak:
roksanna1 musze zrobic wlosy przed wyjazdem bo inaczej sie wsciekne :-D i bede wtedy wsciekla baba-jaga :-p:-p:-p
 
czesc napisalam wielkiego posta i jednym kliknieciem wiki mi go skasowala wiec wiki jak byla mala to miala strasznie krzywe nozki chcielismy sie dostac do specjalisty ale caly czas wlaczala sie sekretarka i tym sposobem jeszcze nigdzie z tym nie bylam od roku ale widze poprawe z jej nozkami bo juz nie stawia ich tak bardzo do srodka jak wczesnie
mojadzidzia ja mam numer do jeden fryzjerki ma na imie patrycja 07842893548 (za pasemka co mi robila zaplacilam 15funtow)mam nadzieje ze jeszcze przyjezdza do domku natomiast za pasemka kolo piknika tak mi sie wydaja ze biora okolo35funtow
doris pierwszy raz slysze ze bagaz moze wazyc 30 kilo to bardzo duzo a w jakich liniach to wyczytalas dobrze by bylo jakby mozna bylo wzaisc sobie 30kilo tylko zeby ceny nie zmieniali:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
hejka ja tylko wpadłam sie przywitac bo zaraz na zakupy uciekamy.
Doris jezeli bukowałaś w Wizzair to prawda bagaz jest do 30kg bo moi rodzice tak maja,ale z tego co wiem to zmiany sa dla pasazerów któzy bukowali bilety po 1 kwietnia tr.:tak:i musi to byc jedna sztuka bagazu.Czyli pchasz ile wlezie:-D
Graiziul Duzo siły na dzisiejszy dzionek.
Mojadzidzia to rób sie kochana na bustwo;-)
A co do alergologi to znalazłam 150Ł za wizyte wiec musze szperac dalej:-(
Odezwe sie póżniej buziaki uściski dla niewyspanych mamusiek i małych aniołków
 
Dzień doberek!

Adam śpi- w domu nastała cisza i spokój:-) Ale zmarzlismy rano. Wydawało mi się, że jest ciepło i za cieńko się ubrałam. Niby świeci słonko ale wiatr jest bardzo zimny także ubierajcie się ciepło:tak:
jstysiak- 150 funciaków:szok: Nieźle kroją za wizyte. A kiedy jedziecie do Polski? Może lepiej byłoby poczekać i zrobic prywatnie w Pl?
Tyniaiwiki- mam nadzieje, że uda Ci się załatwic wizyte u specjalisty i pomogą Wiki
mojadzidzia- Adam też miał robiony ten bilans z dużym opóźnieniem. W przychodni zmienili ekipe HV i niezbyt jestem z tego zadowolona. Wydaje mi się, że już powinnam dostać list na kolejne szczepienie a tu d...:angry:
Graziul- współczuje nocki. Nieźle się obie namęczyłyście:-(
Ampar- gratki dla Szymonka. Super, że tak gładko poszło. Pewnie kamień spadł Ci z serca:-)

Życze miłego dnia. Pozdrawiam wszystkie:-)
 
hej laski wpadlam sie tylko przywitac i powiedziec, ze ŻYJE. natomiast mam podly humor i na nic ochoty. przeczytalam wasze posty a to najwazniejesze, bo jestem w temacie.
wybaccie mi brak weny:-( i jeszcze jutro do pracy, najchetniej to bym sie chowala pod koldra i przespala caly tydzien:-:)-(
zastanawiam sie tylko czy nie wrocic do blondu. moje wlosy, wyglad mnie zalamuja.
do nastepnego spisania
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Ja dziś dzień zaliczyłam elegancko:tak: Mojadzidzia i Roksana-spasiba,za umilony czas:happy:
Doris78-a no widzisz jakoś tak wyszło,że znikłam na jakiś czas;-) ale już jestem:-) a z Wiki to faktycznie...Wam do śmiechu a mi do płaczu:-D
ampar-to fajnie masz..kamień z serca;-) duże brawa dla Szymonka,zuch chłopak:tak:
tynia i wiki-też korzystałam z usług Patrycji,ale zawiodła mnie;-)
agnieszkauk-ty mi się podobasz w tych włoskach co masz:tak:

Nie wiem co jeszcze mam nakreślić:sorry2: chyba wsio..nie będę przecież streszczać całego dnia:-D

Pozdrawiam was serdecznie!!!
 
Do góry