reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)
a ja jakos zyje,ale oczy na zapalki mam:szok:
moze teraz uda mi sie zdrzemnac chwile..choc watpie bo mala raczej sie nie zajmie sama soba a meza nie ma
jakos ciagne ten dzionek..wypilam 2 kawy :szok:
a potem jesz.trzecia bo sasiadka zaszla i myslalm ze zasne na siedzaco:crazy:
Natalia dzis tak meczyla Rambusia ze ja w koncu postraszyl klami:crazy: i dobrze zrobil ile zwierze wytrzyma i tak cierpliwy bardzo byl:tak::tak:ale wyla strasznie:-(
my jutro na wies sie chyba wybierzemy-odchamic sie :-D:-D
niech sie ta moja zmorka wyszaleje na maxa,to moze da odpoczac mamci i tatusiowi:-D
AGNIESZKA UK-zycze powrotu nastroju
a kolorek tez mi sie podoba
co do pracy ..to o rety wspolczuje,tez by mi sie nie chcialo:crazy:
o rety ,moja mala ciezarki A.dzwiga:szok::crazy:
no to mykam ,narazie ,pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamuski!
oczywiscie HV nie przyszla :wściekła/y::wściekła/y: podobno sie rozchorowala i maja zadzwonic w przyszlym ygodniu zeby umowic wizyte Moje dziecko juz spi slodko a ja stwierdzilam ze nastawie sobie male pranko na wieczor
graziulxxx ja tez mialam koszmarna noc,Dusia budzila sie bardzo czesto,trzy razy musialam z wanny wychodzic zeby ja utulic a wcale dlugo sie nie kapalam :baffled: mam nadzieje ze dzisiaj nadrobie zaleglosci w spaniu czego tobie rowniez zycze :tak:;-)
katarina26 fajnie ze udalo nam sie spotkac :-) szkoda ze zanetabd7 na nas nie wpadla ale moze nastepnym razem ;-)
tynia i wiki dzieki za namiary,czesto robisz sobie wloski u tej dziewczyny?
ania1812 lacze sie z toba w bolu z powodu opieszalosci hv,ja do nich dzwonilam zeby o sobie przypomniec bo nie wiem kiedy by przyszli :no::wściekła/y:
Agnieszkauk a co jest nie tak z twoimi wloskami? slodkie buziaczki dla ciebie i cieple tulaski na poprawe humoru :* :* :*
 
renuska co oznaczaja te usmiechy.... czyzby dobry humorek dopisywal?? :-);-) o rany dopiero zauwazylam GRATUUULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ANIA1812 widze ze i u was brak zabkow,ja to juz nawet przestalam Dusi dziasla spradzac :dry: mojej mamy kolezanki corce pierwszy zabek wyszedl jak miala 12 mies teraz ma 24 lata i do dentysty chodzi tylko kontrolnie,nie ma zadnych problemow-moze wiec jest prawda w tym ze im pozniej tym zdrowsze... :sorry2:
 
mojadzidzia- zębów brak:baffled: Wydaje mi się, że niedługo wyjdą. Dziąsła ma już tak rozpulchnione, że zaglądam mu pare razy dziennie do buźki czy już coś nie wyszło. Ostatnio troszke się martwiłam o ten brak zębów i poczytałam w internecie. Niektórym dzieciakom wychodzą nawet ok. 1,5 roku:szok::szok::szok: Zostaje nam tylko cierpliwie czekać;-):-)
 
Renuska congratulations!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem co napisać więc tylko podziękuję za asystę w mieście. Katarina dobrze że udało się nam jednak spotkać.
Mojadzidzia i Graziul miłych snów.
 
reklama
ROKSANNA-dzieki wielkie nawzajem;-)
to moze nastepnym razem sie we czworeczke umowimy na miescie,co laseczki?:-)
dobrze zescie KATARINIE umilily dzien ,bo by chyba wsciekla byla na mnie:sorry2::blink::blink:...no bo ja dosc czesto nawalam...:sorry2:ale sila wyzsza.Zreszta ona wyrozumiala psiapsiola jest i zawsze wybacza:-):tak:;-)
ANIA ,MOJADZIDZIA-naprawde nie stresujcie sie dziewczyny brakiem zabkow;-)jeszcze czas,a mowie Wam ze potem sie posypia jeden za drugim:-p choc rozumiem Was...bo czlowieka drazni takie wyczekiwanie w nieskonczonosc -mozna by rzec:tak:;-)
RENUSKA-to co ,moze blizniaki beda?? zycze z calego serduszka:happy::tak::tak:
SYLWIA,DORIS-a Wy dzis cichutkie...aaa u rodzicow bylyscie ,no tak:tak:
 
Do góry