reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejo
Ja się na razie nie wypowiadam co do wyjazdu do Ampar bo nie chce mieszać znowu :-(. Jak będzie sposobność to pewnie tak, zwłaszcza że dziś ostatni dzień pilnuje dziecka.
Sylwia tak po dłuższym zastanowieniu ja też chyba poproszę o książkę o spaniu. Kupiliśmy jej łóżko więc najwyższa pora zacząć. roksanna1@wp.pl
4muchy całe szczęście włączyli. Nie wiem co bym zrobiła gdyby facet nie przyjechał i miałabym tam siedzieć kilka dni pod rząd bez prądu, bez kawy, bez niczego.
Katarina dobrze że nie do łóżka :-D:-D:-D
Żaneta ja też byłam ciekawa tych naklejek ale mam tapetę taką chropowatą więc u mnie by chyba nie zdało egzaminu.
Alexnow biedna ta Twoja mała. Dobrze że reszta w porządku, ale aż mnie ciarki przechodzą jak sobie uświadomię, brrrr.

Któraś kiedyś pytała o przepis na pizze. Ja mam sprawdzony, ale on jest na drożdżach i czekam zawsze godzinę aż ciasto wyrośnie. Jak któraś chce to wyślę. Dodam że przepis ten stosuje od 20 lat ;-).
 
reklama
CZESC WSZYSTKIM JA PO NIEPRZXESPANEJ NOCCE MYSLALAM ZE ZWARIUJE TAK MI SIE DARLA ZE NIE MOGLAM JEJ USPOKOIC JAK JA POLOZYLAM I MYSLALM ZE USNEAL IDE DO SIEBIE A TA MNIE SPOWROTEM WOLA NIE LUBIE Z NIA SPAC ZE WZGLEDU NA LOZKO BO JAK DLA MNIE JEST ZA MIEKKIE :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I Z SAMEGO RANA NERWY NO ALE COZ ZDARZA SIE NA SZCZESCIE PRZESZLY I JEST JUZ OKI
ALEX ZDROWKA DLA AGI
MAMATROJECZKI A TY GDZIE SIE PODZIEWASZ:confused::confused::confused::confused::confused:
ROKSANNA PRAD JUZ JEST I KIEDY SIE PRZPROWADZACIE:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
OKI SPADAM TROSZKE CHATKE OGARNAC POGODA PASKUDNA NIECH WROCI SLONKO
 
:wściekła/y::wściekła/y:I tym sposobem zwarta i gotowa do wyscia na kulki uslyszałm hopiśsssssssssss:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nic innego mi nie pozostaje jak sie przebrac w dresiory i powrócic do kolezanki scierki:angry::angry::angry::angry:i kumpla zelasko.A tak sie mamuska cieszyła ze wychodzi.
Renuska kochana pierwsze słysze o testach z wlosów :szok:a masz kochana jakieś namiary gdzie to mozna zrobic ,była bym wdzieczna:-)
Katrina dzieki
alex now Super ze wszystko oki;-)
 
Katarina ja dobrze pamiętałam że chciałaś też na kulki dlatego napisałam na forum o tym:tak: Zresztą wczoraj Ci wspominałam że rzuchę hasło tutaj:tak:
W sumie mogłam do Ciebie zadzwonić ale jakoś z góry założyłam że skoro nic nie piszesz to pewnie nie chcesz jechac tam, sorki:zawstydzona/y:

Roksanna już wysyłam:tak:
 
my dzis w domku siedzimy sobie,troche sprzatalam,teraz obiadek mi sie skonczyl gotowac:-)nasz tatus moze wpadnie na chwile,zje i znow wybedzie:tak:w sumie z nim to nigdy nic na stowe nie wiadomo:szok::-D ciagle zalatany i ciagle zmiany planow:-Dprzywyklam:happy2:z racji tego mala juz zjadla obiadek ,ja jakos nie mam ochoty..a jemu podgrzejemy potem;-)
moja mala dzis sama buta ubrala -pierwszy raz!!:happy2:i to nawet jej sie udalo na prawidlowa stope zalozyc:happy2:;-)
grzebalam troche na necie,patrzylam za promem i kwaterami nad naszym morzem..ale dalej jestem w kropce:crazy:
szwagierka mowi ze 2 tyg nad polskim morzem z dzieckiem mozna z nudow zdechnac bo malo atrakcji:crazy::szok: sama juz nie wiem co lepiej:no:
JSTYSIAK-bravo dla Alku ze dala sobie krewke pobrac:happy2:ksiazka lezy i czeka na lodowce,dam Ci numer na PW,to sie zgadamy,ja podskocze albo Ty na kawusie;-)
TYNIA I WIKI-wspolczuje ,a jak mala dzis ??ok?
My sie jutro na play group wybieramy potem na miasto..oby nie padalo
ciao ciao:blink:
 
BOO...graziul:-) tu sie ukrywasz:-p nie jedz tyle bo sie w framugę nie zmiescisz:-D:-p
zabierz jutro do miasta jak sie zobaczymy,,będziemy miały do kawy:tak:;-)
Sylwia.m-spoko,nic się nie stało;-)

A ja kórde zrobiłam głupstwo bo Wiki zjadła mięsko z curry i teraz jej smarki lecą,łzy i płacze...będzie ostro na kibelku:szok::wściekła/y: ach..boli ją brzuszek teraz :wściekła/y::wściekła/y: Jestem zła na siebie że jej dałam,ale da mnie wydało się to wcale nie takie ostre i pozwoliłam jej zjeść a teraz ma wypieki:szok:
Ok spadam do poszkodowanej :sorry2:;-)
 
Cześć dziewczynki.

U mnie w zasadzie niewiele się zmieniło. Jakoś ostatnio nie miałam weny żeby pisać.

Byłam na badaniach. Wyniki są dobre (to były badania na możliwość urodzenia dziecka z chorobami genetycznymi). Cieszę się, że są dobre.

13 maja jadę na usg. Mam nadzieję, że poznam płeć dzidzi. Już się nie mogę doczekać.

Graziul - myślę, że faktycznie dla takiego malucha będzie za mało atrakcji nad morzem.

Lecę porządkami się zająć.

Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki!
dzisiaj mam totalnego lenia,wstalysmy wczesnie ale juz o 10obie odlecialysmy i sobie spalysmy do 12 i pewnie gdyby nie to ze musialam z mama do szpitala jechac to dalej bym sie snula w pizamie :dry:
katarina :-D:-D:-D:-D ale sie usmialam z Viki,niezla niespodzianka,fajnie ze znowu piszesz :tak: jeszcze nie zaczelam czytac bikini,szczerze to zapomnialam ze mam ta ksiazke bo lezy w salonie w koszyczku-dzieki za przypomnienie :sorry2:
zanetabd7 nie wiem jak dluga jest kolejka do twojej ksiazki ale ja rowniez jestem chetna wiec prosze mnie wpisac na liste ;-)
roksanna1 powodzenia zycze w przenoszeniu mati do jej lozka,aby sprawnie wam to poszlo,chociaz znajac charakterek malego buntownika... :dry:
alexnow dzielna dziewczynka z Agi,pewnie sie cieszy ze moze wrocic do szkoly,duzo zdrowka dla niej :tak:
jstysiak 4 lata czekania?????????? o matko,a czemu tak dlugo????? taka kolejka czy co?
 
reklama
Rany ja się zbieram do pisania już od rana i jakoś zebrac nie mogę :no:.Zawsze coś:baffled:.
tynia i wiki i Alexnow zdrówka dla dziewczynek:tak:.
Ampar3 ja nie dotrę na spotkania bo nie mam jak jak dla mnie to za duża wyprawa:tak:.Ale widac szykuje się spore spotkanie więc nie narzekaj :tak:;-).
Monia22310 to dobrze ze u Ciebie i maleństwa wszystko Ok.
Graziul proszę czytac moje posty uważnie i odpowiadac na pytania bo dostaniesz naganę :tak:;-).
jstysiak i Katarina szkoda że nie udało wam się dotrzec na kuleczki:-(.
sywia.m jeszcze raz dzięki za tel.:tak:;-).
Moje chłopaki dzisiaj strajkują i nie chcą jesc obiadu to znaczy Krystian zjadł dwie łyżki zupy a Oluś zjadł pół słoika obiadku a jaki był brudny po jedzeniu to szkoda gadac:szok:.Ja myślałam że Krystian będzie zmęczony po przedszkolu i kuleczkach ale jakos go nosi i właśnie usiłuje obudzidz Oliviera:crazy:.
mojadzidzia nie za dużo tego snu jak na jeden dzień:tak:.Też bym tak chciała.Ale ja jestem z tych co jak już wstaną wcześnie rano to drugi raz nie zasnę:no:.
Dobra idę układac klocki z marudą bo mi spokoju nie da :no:.
 
Do góry