reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A ja chciałam przeprosić, bo mnie jutro nie będzie u Graziul. Mam nadzieję że beze mnie też będziecie się dobrze bawić:-p:-p:-p:-p:-p. No chyba że mi prąd w nowym mieszkaniu włączą z rana to będę wolna, ale nie obiecuje.
 
reklama
witam z ranca, w sumie to nie tak rano bo juz 10 u nas:-p:-p
Pogode o 3 dni mamy paskudna wiec zamulone siedzimy przed Tv

doris78 - nie obylo sie bez jeczenia, ze jedynaczka jak to. Dzieci sa takie kochane bla bla bla dla niej kochane jak ona do nas wpada teraz na 30 min 2 razy w tygodniu. Jak ja jej niecierpie:wściekła/y: a co do dzidzi to powiedzialam ze jak chce to niech sobie sama zrobi, ojjjjjjjj ale obraza byla :-p:-D

ampar3 - ty so sobie juz jaja robisz - chudzilcu ty sie nie odzywaj lepiej:-p:-D

ania1812- jeszcze nic nie wiem, jak bede miala kase na kacie z projektu to pakujemy dobytek i w droge :-) tylko ze za przeprowadzke busem powiedzilei nam 1000 funciakow:szok::szok::szok: i teraz kabinuje jakies tiry czy cuuuuuuus bo tyle kasy to ja napewno nie dam :szok:

ok dziewczyny milego spotkanaka:tak::tak::tak::tak::tak::tak: a ja chyba wyzbieram sie teraz na jakis spacerek
 
Ostatnia edycja:
no czesc wszystkim milego spotkanaka wam zycze u Graziul
ampar ty to chyba chcesz sie odchudzic z kosci na osci :-D:-D:-D:-D:-D
marta poszukaj duzo jest ogloszen na bradford 24 moze tam bedzie cos tanszego:tak::tak:znalazlam cos takiego
Przeprowadzki do i z Polski, paczki do i z Polski
tel 075 49 50 00 60
mail jarek13579@wp.pl

anja najpierw idz tu do lekarza jesli nic ci nie powiedza to jedz do Manchesteru tak jak pisaly dziewczyny
kasia Krysian to chyba zrobil sobie wywietrzniki zeby mu chlodniej bylo:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D
 
hej ,hej
my na nogach juz od 6:30:-) ,ustalilismy nowy rytm dnia.Nie ma wstawania o 9 i chodzenia pozno spac.
ampar3-widze ,ze masz tak jak ja z aukcjami ,nawet jak sobie zapisze na kartce ,to zapomne :zawstydzona/y:
jstysiak-zastanawialas sie ile razy dziennie dziecko moze sikac?,ja mam dzis to samo ,normalnie za jednym razem to tak nasikal ze bylam w szoku
marta-trzymam kciuki ,a jak sie uda to przyjade na zakupy.Akurat bede w pl we wrzesniu na slub siostry ;-)
 
Cześć dziewczynki!

Dziękuje bardzo za miłe spotkanie:tak: Graziul- a Tobie jeszcze raz za gościne. Pewnie jeszcze sprzątasz bo dzieciaczki zrobiły niezłe burdello:sorry2: A mi nogi wchodzą w d...:baffled: Adam już był tak zmęczony, że pół drogi marudził i zasnął chwilke przed dojściem do domu. Jutro mamy labe bo Filip ma wolne od szkoły ze względu na wybory:-)

Marta84- no to ładnie kroją za przewóz. Też bym tyle nie dała.
jstysiak- jak tam po wizycie w szpitalu? Długo rodzice zbierali się, żeby do Ciebie przylecieć
Doris- u mnie z ciuchami jest identycznie. Podoba mi sie mnóstwo rzeczy ale niekoniecznie na mnie:baffled: Może w weekend pojedziemy do White Rose i tam coś znajde
Ampar- kapustka całkiem całkiem. Nawet J smakowała a on jest strasznie wybredny
Anja- moim zdaniem wizyta w przychodni wyjdzie Cię taniej niz wyjazd do Pl. Na temat lekarzy niestety nic nie słyszałam

Pozdrawiam
 
Czesc

U nas remont sie zaczal na calego:baffled:jejku ale mam balagan:baffled:myslalm ze obiad jakos bede w stanie zrobic,ale skonczylo sie na pizzy i na kanapkach:baffled:w kuchni nawet zlewu nie mam:no:naczynia musialm myc w wannie:-Dale za to juz nowej wannie:tak:
Troszke kiepska ta wanna,bo emaliowana i jak cos ciezkeigo do niej spadnie to beda slady:baffled:ale jakos przezyjemy:-)

RENUSKA-ja tez wole jak mi David wstanie wczesniej,ale za to wieczorkiem juz o 7 spi, i mam cisze,w polowie bo jeszcze kubus zostal,ale On juz o 7 sie nie da polozyc:-D

SYLWIA-moge jutro do Ciebie na obiad przyjechac??:-)znaczy sie cos razem sklecimy:tak:

JSTYSIAK-moj maly terrorysta tez zawsze jak usiade do kompa ,chce siku:wściekła/y::wściekła/y:

ANIA1812-mam ndzieje ze w leeds uda Ci sie cos kupic:happy:oj poszlm bym sobie na zakupy jakies ,ale u Nas wielkie oszczedzanie sie zaczelo -zbieramy na wakacje:happy2:ale starsznie ciezko to Nam idzie:wściekła/y:
 
hej

Ja po spotkaniu u graziul jeszcze kolezanke z dzieciakami mialam bo sie zapowiedziala na zabawe- ale sie ciesze bo jakos dzien chociaz zlecial- tym bardziej ze szymon wstal o 5.30 i moglo byc ciezko:rofl2:
Graziulxxx i dziewczyny- dzieki za spotkanie. Ciesze sie ze chociaz na poltorej godzinki mi sie udalo wpasc:tak:
Zanetabd7- milo bylo cie zobaczyc bo pogadac to nie mialysmy okazji:-D:-D:-D
Natalka90- tobie mialam powiedziec ze ja mam dojazd do keighly nieciekawy:crazy: Moze dlatego wybieram kulki w bradford:tak: Ale na pewno cie kiedys odwiedze:tak:
Marta84- ja tez proponuje wziac busa z anglii- mozecie nawet wynajac van i sami przewiezc- my placilismy 45f za dzien wiec mysle ze za tydzien na pewno maja ciekawa oferte;-)
Ania1812- a jaka robilas? tylko slodka czy z kiszona? Bo ja nigdy nie wiem jaka to ta typowa do schaboszczakow:crazy:
Renuska- nawet nic nie mow :wściekła/y: Ja to powinnam odkladac tylko aukcje kup teraz:-D:-D Bo na bidowanie to ja sie zadko zalapuje:szok: Teraz mi przeszedl kolo nosa weekend w hotelu w londynie z kolacja i sniadaniami i ze spa za 50f:wściekła/y:

Co do spraw wagowych to ja sie nie wypowiadam- nic mi nogi nie schudly i wygladaja jak nie od kompletu:angry:

ZAPRASZAM NA PRZYSZLY TYDZIEN DO SIEBIE NA WIOCHE NA KAWKE
WTOREK ALBO PIATEK BO INNE DNI SZYMON MA PRZEDSZKOLE
dLA NIEZMOTORYZOWANYCH DOJAZD METREM Z FOSTER 18MIN

ide poczytac grzdylowi- jak jeszcze cos zakontaktuje:rofl2:
 
jestem babolki:-):-)
o mamo,jaka padnieta jestem,ale jest nadzieje ze krecik zaraz zasnie bo juz bialka mu na wierzch wychodza,lezy przy cycolu i zasypia:tak:ale wstal o 5.30,wiec mi tez sie juz oczy kleja,zmyje tylko pare garow bo mi zostalo,poskladam pranie.bo prasowac mi sie nie chce i legne.znow urzadzilam marato,bo od Graziul poszpal na piechote do miasta,zaszalalam w primarku i kupilam 2 sweterki i na 7,az za mumtaz na piechte:szok::szok:szkoda ze podczas marszu,brzuch nie spada,bo juz bym deska byla:-D:-D:-D
graziul-wiem ze nie masz neta,ale dzieki za goscine,przepraszamy za burdello bum bum:tak:
ampar-ciesze sie ze poznalam osobiscie,masz racje,nie bylo okazji pogadac,ale moze wpadne w przyszlym tygodniu
katarina,kasia8118-rowniez milo bylo poznac:tak:
natalka-on zartowal z tym dzieckiem:-D:-D:-Dw sumie to nie za bardzo nadaje sie na tatusia
doris-nie zazdroszcze remontu ale pomysl jak bedziesz miala ladnie:tak::tak::-):-)my tez nie umiemy oszczedzac,bo zawsze wydamy na to co nie jest wazne a pozniej zalujemy:wściekła/y::wściekła/y:
dobra musze uciekac,bo krecik spi i trzeba dziecine polozyc,do juterka :-)
 
hej wpadłam tylko powiedziec,że byłam u lekarza dostałam na test jutro rano jeśli wynik będzie negatywny to do lekarza jak pozytywny to od razu do położnej bo nie ma czasu już na zwlekanie.jutro jak będę wiedziała coś więcej to dam znac.

dzieki
 
reklama
Hej;-)

Starszak śpi a młoda jeszcze się wierci w łóżeczku, ale zaraz pewnie będzie po niej:-D A ja biorę się za książkę od Żanety:tak:

Marta84 nasi znajomi jak zjeżdżali do Polski to bardziej opłaciło się im kupić vana:szok: a że budowali dom w PL to jeszcze tam im się przydał.

Ampar wątpię że takie wypożyczalnie zezwalają na wyjazd za granicę:no: Jeśli chodzi o spotkanie ja byłabym za wtorkiem.
Jakby co to mogę zgarnąć po drodze dwie osoby tzn jedną mamę i jedno dziecko;-)

Graziul jeszcze raz dziękuję za gościnę, skończyłaś już sprzątać ten bałagan?:zawstydzona/y::-D

Doris oj nie wiem, nie wiem....znowu będę miała tyyyle zmywania:sorry2: sto razy Ci mówiłam żebyście jedli u nas w czasie remontu ale Ty nie chciałaś słuchac swojej mlodszej mądrzejszej siostry.
Pewnie Twoja rodzinka ucieszyła się z takiego obrotu spraw i pizzy na obiad:-D

Spadam, nara:-D
 
Do góry