reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
anja0607- witaj na naszym forum. ja tez jestem z BD9 i tez podlegam pod ten osrodek. ja niestety ci nie pomoge:-( ale jedno wiem, ze jezeli nie jestem pewna tutejszej opieki i wogole angielskiegoleczenia to jade do manchester-jedyna moja rada:tak: w sumie to powinnas pojsc tu do lekarz i przedstawic sytuacje jak nam teraz, a jezeli nie bedzie ci odpowiadalo ich leczeni wtedy kieruj sie do polskiego ginekologa. powidzenia

ide szykowac sie do pracy
 
reklama
Hej kobietki. Ja już wolna:tak:

Graziul pisała że nie ma neta ale potwierdza spotkanie i czeka na Was od 10:tak:

Anja GP na pewno skieruje Cię na test z krwi:tak: a jeśli chodzi o pco to nie wiem jak tutaj przebiega opieka nad ciężąrną, Wielka Brytania słynie z tego że nie "dba" o wczesną ciążę ale może przy Twoim "schorzeniu" będzie inaczej.
Ale na wszelki wypadek może umów się też z polskim ginekologiem w manchester, tym o którym AgnieszkaUK pisała:tak:
Gratulacje i witaj wśród nas:-)

Ania a co to jest pot pourri?:szok::zawstydzona/y: Może Adaś stwierdził że pranie się nie doprało:-D

Żaneta i jak Pawełek się czuje?? Jeśli o mnie chodzi to katarek u małego mi nie przeszkadza. Jak mają się dzieci zarazić to zarażą się w sklepie, na placu zabaw czy na play groupie;-)
 
Ania a co to jest pot pourri?:szok::zawstydzona/y: Może Adaś stwierdził że pranie się nie doprało:-D

Pot pourri to takie ozdobne suszki. Nie wiem jak to opisać. U mnie stało to w misce na kominku i ostatnio zbierało tylko kurz. Jak to kupiłam to jeszcze pachniało.:sorry2: No ale w końcu wkurzyłam się i wyrzuciłam je do śmieci:dry:
 
Witam

anja0607 niestety nic więcej niż dziewczyny Ci nie doradzę, spróbuj w przychodni a potem ewentualnie w Manchesterze . Życzę powodzenia

Ja też będę na spotkaniu.

A wczoraj spotkała mnie niemiła niespodzianka, zabrałam się zaprasowanie a niezła kupka się uzbierała, a moje żelazko odmówiło posłuszeństwa. Także prasowanie musiałam przełożyć na dzisiaj i miałam przymusowe zakupy.
 
dzięki dziewczyny a w tej klinice w menchester to dobzi lekarze ?? ile mniej więcej kosztuje wizyta.ja słyszałam,że są strasznie drogie.i jeśli to prawda to rozważam wyjazd na kilka dni do polski do lekarza chociaż nie ukrywam,że to duży kłopot bo i praca itp itd z resztą wiecie jak jest.
 
hej

Ja wczoraj znowu zasnelam z szymonem o 19 i wstalismy o 7 rano:szok: Jak artur chodzi na nocki nie ma kto mnie obudzic:angry: Niby fajnie tak sie wyspac ale przegapilam aukcje na ebayu, nie wyjelam miesa na obiad, nie posiedzialam w necie a tym samym na forum, nie posprzatalam, nie obejrzalam mjak milosc- za duzo tych minusow:tak:
Kasia8118- wlasnie moja siostra mnie nastraszyla ze im starsi tym maja glupsze pomysly:szok: A ja myslalam ze glupie pomysly skonczyly sie wraz z tym jak skonczyli 3 latka:tak:
agnieszkauk- wspolczuje chorego w domu:-D:-D
graziul- ja mam przedszkole szymonka jutro:-( Chyba ze moj wstanie po nocce i mnie podrzuci po11:tak:
Roksanna1- ja tez naleze do tych szczesciar krorej maz sie nie wtraca- wiec zadaj kochana, zadaj i sie nie daj;-):tak:
zanetabd7- no to wtopa z mandatem- rzeczywiscie droga ta bluza jak na przecene:-D:-D
Ania1812- mnie tez wczorajsza pogoda wkurzyla- szczegolnie ze wybralismy sie na strazaka sama a szymcio sie dopytywal czy zrobimy sobie piknik:-(jak kapustka?
Marta84- gratulacje i ja tez mam wyrzuty sumienia jak cos podjem- jakie to glupie jest a jak nie zjem to chodze zla jak osa- zazdroszcze sylwiim:tak:- ja tez chce niedowage:-(
anja0607- witam i zycze zeby sie udalo:tak:
 
Ja znów prasuję i oglądam Klub Szalonych Dziewic, w czasie reklam jeszcze się depilowałam:szok: ałaaaaaaa:angry:

Anja myślę że wizyta w manchester będzie kosztowac mniej niż bilety do pl i te wszystkie inne koszty:baffled:

Ampar jak jeszcze raz powiesz że masz nadwagę to Cię normalnie strzelę, mogę się założyc że nie ważysz więcej niż ja:sorry2:
 
Czesc wieczorkiem:-)
Ja dopiero teraz moglas zasiasc do kompa:baffled:Jakos dzien caly zajely byl:baffled:
padam na twarz ,bylam z Kubusiem w Richard dunn na babingtonie i po 20 minutach mialm dosyc:baffled::baffled: teraz to mnie wszystko boli:crazy:zero kondycjii:no:

ANJA0607-Witaj wsrod Nas:-)mam nadzieje ze jak jednak pojdziesz tutaj do lekarza to Ci cos doradzi:tak:i zaopiekuje sie Toba:tak:

ZANETA,AGNIESZKA UK-ale wasi panowie samolubni na parkingu sa:-D:-D:-Ddwa miejsca zajmowac:-D:-D
Ale ja tez tak nie robie ,bo wlasnie mozna mandat na to dostac:baffled:

ANIA1812-wiesz co ja tez mam taki problem zakupowy,na kims mi sie wszystko podoba,ale jak ja to przymierzam to juz niekoniecznie:-D
A te tulipany w waszym ogrodzie musza cudnie wygladac:tak:

AMPAR-przeciez Ty masz figure jak osa:-)po co Ci niedowaga??

4MUCHY-ja tez mam przymusowe zakupy,odkurzacz trza kupic,bo juz stary wysluzony za 5 f z carboot sie sypnal:-D

MARTA84-i jak tesciowka marudzila?to kiedy druga dzidzia bedzie??;-):-p:-D
 
reklama
Hej
Ja dopiero teraz sie obrobiłam,dzisiaj to juz moje czwarte podejscie zeby coś nastukać:wściekła/y:co chwila siku,rany ile razy dziennie dzieciak moze sikać.:szok:
a ja weekend w ciechocinku:-D(czyli w pracy)A wczoraj byliśmy w Walli rany jak ja lubie tam jezdzic ,najchetniej bym tam zamieszkala ,ale raczej ciezko by było sie uczyc nowego języka:baffled:.
Graziul i babeczki strasznie Was przepraszam :-(ale mnie jutro nie bedzie ,mamy z alku bardzo wazną wizyte w szpitalu,a jest ona na 10.00 i nie mam pojęcia jak dlugo nas bedą maglowac:sorry2:na wszelkie W zapisałm sobie adres to moze mi sie uda,ale jak bym mogła prosić Graziulka o nr tel na priv to bede wdzieczna:tak:
Marta Czekamy wracaj jak najszybciej,Super ze sie udało:happy:
Aaaaa.....sorki laseczki ale ja odpadam ze wszystkich spotkań do 17,05 bo mi przyjezdzają RODZICE:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:pierwszy raz wiec rozumiecie;-)
Ampar Ty chcesz niedowage:szok::szok::szok::szok:chyba sobie zarty robisz,jaki ty masz rozmiar 6;-)
Kasia1881ale sie uśmiałm z Krystiana,moze mu za goraco było:-D:-D
anja0607 Witaj ,Z tego co sie orietuje to wizyta z usg dopochwowym ok150Ł.Myśle ze warto;-),a i lekarz konkretny.
agnieszka uk To dopiero masz teraz wesoło.Nie ma to jak chory męzuś
papatki
 
Do góry