reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej,a ja tylko na chwile jesz.zagladnelam tu do Was;-)
ANJA-witaj u nas;-)powodzenia ,trzymam kciuki:tak:
SYLWIA-ja jestem chetna do AMPAROWEJ na wioche:tak:i wtorek mi wlasnie pasuje tez:tak:takze zalapie sie na podwozke z Toba-tzn ja -jedna mama i moje jedno dziecko??;-):-p:-D
myslalam ze naskrobie cos wiecej ale jednak zmeczenie daje o sobie mocno znac i oczy sie kleja:szok::szok:..a jesz.obowiazki malzenskie wzywaja;-):-p:happy::-)
a wiec do juterka:happy2:
 
reklama
Ja juz poprasowalam- jakis film o sexoholiczce lecial i dalo sie poprasowac:tak:
Sylwiam- zmyly sie jak ja przyszlam:-D:-D:-D
kartarina26- fajnie ze znowu jestes:tak: Milo czasem pogadac o glupotach i bzdurach;-)
mojadzidzia- ciesze sie ze masz ochote wpasc za tydzien:tak:
Kasia8118- a ty czemu nie?:-( Innym razem tez mozesz przyjsc:tak: mozesz nawet 3 razy jak masz ochote;-)
 
:-)czesc:-):-) dziewczyny:-):-)
Ja po takiej przerwie ze zapomnialam hasla duzo napewno u was sie dzialo tak jak i u mnie:-):-):-)
Moja Aga miala maly accident wiec szpital operacja itp itd moze napisze szczegoly:
przyczasnela sobie palec drzwiami wychodzac na dwor tak ze koncowka kosci pekla,wiec stwierdzili ze beda chirurgicznie zdejmowac paznokiec i beda sprawdzac wszystkie nerwy czy przypadkiem sobie nie uszkodzila wiec nastepny dzien szykowalam mala do operacji przezylam to strasznie jak i ona ale po 20 min zjechala z sali operacyjnej i powiedzieli ze nerwy sa ook reke ma zawinieta (lewa) jutro idziemy na zmiane opatrunku i zobaczyc czy sie goi wszystko dobrze :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-)to byl dla mnie tydzien bardzo ciezki nie wiedzialam jak zyje a jeszcze do tego kochane urzedy cos chca i do mi8asta trzeba jechac i zalatwiac:angry::angry:
Dobra dziewczyny przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo ,ale zrozumcie mnie i do tego caly tydz neta nie mialam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Uciekam spac i napewno napisze do was jutro i postaram sie czesciej zagladac:-):-)
 
Hej:-)
Ja już obrobiona z porannych obowiązków:szok: Marcel już od 6 rano wrzeszczał mama i mama, cwaniak nawet nie wstanie sam tylko trzeba po niego przyjść, no i oczywiście obudził Olivkę, która btw też budziła się dzisiaj z milion razy:angry:
Jestem wyspana jak nigdy:baffled:

Wczoraj zaczęłam tą książkę "spalona żywcem", czytając cały czas kręciłam głową z niedowierzaniem:wściekła/y:

Graziul miejscówki do mojej rakiety rozeszły się jak świeże bułeczki i już z Mojądzidzią się umówiłam;-) Także, ajm sory:zawstydzona/y:

Alex biedna Agnieszka, na pewno musiało ją to boleć:zawstydzona/y: Zdrówka dla Was, niech się szybko goi:-)


Dzisiaj jak Dorota przyjedzie to chcę namówić ją na kulki skoro taka wstrętna, deszczowa pogoda. Są jeszcze jakieś chętne??
 
Sylwia- ja byłabym chętna na kulki jakbyście wybrały się na te na BD2. Niestety nie mam auta a musze coś wymyśleć dla Filipa coby się dzieciak nie zanudził
 
czesc;-)
ja nieprzytomna jestem dzis:tak::szok:
ale jak dla mnie to nawet dobrze ze leje,bo i tak musze kwitnac czekajac na tych od alarmow:-(
MILEGO KULKOWANIA:happy:
ALEX-ojejku,to biedna Aga ile sie nacierpiala-wspolczuje bardzo:tak:ale na szczescie nerwy sa ok,to najwazniejsze -teraz to juz pojdzie zgorki ,wsz.sie zagoi i zapomnicie o tym przykrym zdarzeniu:sorry2::sorry2:
AMPAR-no widzisz..wystraszylas moich gosci;-);-):-D:-D;-) a co do prasowania...o jeju ,jak tak Was slucham to mi wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja sie nigdy zebrac nie moge..nieznosze tej czynnosci:crazy::crazy::no::angry:ja bede we wtorek ,podskocze sobie metrem z Frizing...tylko o wskazoweczki poprosze:-p
SYLWIA-ech...a myslalam ze bylam pierwsza:-p:-D:-Dnic nieszkodzi -metrem podjade.To nocke mialas dzis konkretna:sorry2::-D ja wlasnie zamierzam sie zabrac za ksiazke od Zanety ,zaraz jak tylko domek sobie ogarne:tak:;-)
no to ide.....papa:happy2:
 
dop doczytalam-SYLWIA-Graziul..zwiac...hmmm..i takie tam:szok:ja CI dam:angry::angry::angry:;-);-)
TY,TY:angry:poszly plotkary bo siedzialy od rana:tak:;-);-):-D:-D:-D:-D
 
reklama
dobry:-)
ja na nogach tez od 6:wściekła/y::wściekła/y:a tak mi sie spac chce,ze masakra.lezalam w salonie zawinieta w koc jak w jakus kokon:-D:-Da mlody brykal,a teraz zasnal,wiec ja zaraz zmykan napic sie na spokojnie kawki:-):-)pogoda piekna,na obiad dzisiaj zrobie takie proste golabki,pozniej wam napisze przepis....pyszotka i o wiele krocej sie je robi:-):-)
sylwia-to luzik,ze ksiazka sie podoba:tak::tak:my wyszłyśmy wczoraj,bo juz dlugo siedzialysmy,ile mozna:-D:-Dbylysmy chyba o 9.50,to i tak dobrze ze wczesniej nas graziul wpuscila:-D
alex-dobrze ze nic powazniejszego sie jej nie stalo,zdrowka zyczymy:-)
mojadzidzia-nie,nie zapomnialysy o tobie:rofl2:dobrze ze pojechalas z mama,bo zawsze razniej :tak:
oj kobiety,wybaczcie ale musze isc sie napic kawy bo zaraz przysne.a gdzie te kulki na bd2 sa??
 
Do góry