reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej laseczki
ania,graziul,zaneta-:zawstydzona/y:kulek nie bylo:zawstydzona/y::-D:-D
sylwia-wczoraj skonczylam pisac post na bb i zaraz po napisalam sms do kolezanki czy idzie na play grupy, a ona ze dzis bank holliday:szok: az w necie sprawdzilam:-D no i okazalo sie ze ma racje:tak: coz wybralysmy sie na krotki spacer, poplotkowalysmy i do domu, bo bardzo wialo i zimno bylo:tak:. kurcze jak R siedzi w domu, a ja chodze do pracy tylko na weekendy, polska tv w domu i do tego ni mam kalendarza sciennego:sorry::baffled: to hmmm....(usprawiedliwiam sie:-D:laugh2:)ciezko jest o wszystkim wiedziec hahhaha.
za to dzis ide z nikola do szkoly:tak:
graziul-mnie nie bedzie:-( sroda i czwartek ide do pracy
roksanna-fioletowy kolor ładny:tak: ja w sumie wole bardziej cieple kolory. nikola w pokoju ma zolty kolor:tak: a ja w pl maialm jasny roz
doris-jejj moj to jak dziecko-'przynies,podaj pozamiataj'- obloznie chory-umiera i nic zrobic nie moze:wściekła/y: a ja to jak chora jestem to musze wszystko:sorry:
marta84-gratuluje 3 etapu-oby tak dalej:tak:
zaneta-zazwyczaj moj parkuje tak samo.:zawstydzona/y: ale tylko wtedy jak nie znajdzie dobrego miejsca. nerwy mamy jak jedziemy do morrisona na zakupy a wszystkie miejsca dla dzieci i ich rodzin sa zajete a wsrod nich np. taksowkarze, nastoletnie gowniary, czy inni ludzie BEZ DZIECI:wściekła/y:

uciekam dac malej platki i szykuje sie do szkoly. musze dzis jeszcze isc do charity shop kolo mnie(wzielam przyklad z Ani)-zaniecs pare drobiazgow
 
Hej Babki:-)

Póki co słoneczko świeci, ale wczoraj też niby świeciło a później się rozpadało. Dorota ululała mi Olivkę w wózku, ledwie zasnęła i zaczęło padać:baffled:

Właśnie oglądam dzień dobry tvn, jest reportaż o czworaczkach:szok: jak patrzę na te dzidzie to aż mnie ciary przechodzą, ta moja niby mała a taka wielka:-D
no ale czworaczki to już przegięcie:-D

Żaneta to musisz przyjechać do mnie na latte coby nie kupowac kota w worku;-) a książki to weź, tak myślę że po play grupie przyjadę sobie chociaż na godzinkę.
Ja jestem przykładnym kierowcą i zawsze parkuję w liniach:tak: Znajoma kiedys też dostała za to mandat....

Graziul o 10 otwierasz wrota a o której zamykasz?/:-D bo ja byłabym jakoś 11.45:tak:

Roksanna fiolet to super kolor dla dziewczynki:tak: Ale faktycznie masz się z tym swoim chłopem, mój w takie sprawy wogóle się nie wtrąca co też jest denerwujące bo czasami mógłby coś doradzić:-D
Także nam kobietom ciężko dogodzić:-p

Marta gratulejszyn;-) a kiedy planujesz wpaść do UK, może wtedy byśmy zorganizowały sobie babskie wyjście.


Idę pranie wieszać, może nie będzie dzisiaj padać
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek:-)
ja dzisiaj pospalam,bo krecil wstal o 8:-):-)ale ma taki kaszel,ze masakra:szok:i katar dostał więc mnie raczej u graziul nie będzie,bo nie chce żeby wasze maluszki sie pozarazały....a tak sie cieszyłam na spotkanko:-(no ale dzieciaczki najwazniejsze.
sylwia-a dziekuje,napewno wpadne:tak::tak:jak maly juz bedzie zdrowy,i przywioze ci books:-)ale wtedy dzieci bedziesz musiala oddac Dorocie,bo jak sie wciągniesz to zapomnisz o innych sprawach:-D:-D
agnieszkauk-moj tez sie tak tłumaczył,ze nie było tam miejsc dla rodzin,ale dobrze ze dostał,bo juz nie bedzie tak robil.smieje sie tylko ze bluza z przeceny go wyniosła 50 funciaków:-D:-D
dobra,musze spadać bo cos mi smierdzi,mały skunks zostawia za sobą niezłe zapachy:rofl2::rofl2:
 
Hej laski bierze mnie jakiś przeziębienie od wczoraj i kiepsko się czuje:-(.Moje jutrzejsze przybycie do Graziul wisi bod znakiem zapytania:baffled:.Zobaczymy jak to będzie faszeruje się lekami z Pl może do jutra będzie Ok. bardzo na to liczę:tak:.
roksanna a oczywiście że kazałam mu spac w tych fantazyjnie pociętych spodniach od piżam:tak::-D;-).
A co do urządzania mieszkania to mój R tak jak sylwi.m mąż do niczego się nie wtrąca a jak nawet to i tak ostatecznie jest tak jak ja chce :tak::-D.
 
Witam!

Mały rozrabiaka poszedł spać i w końcu mogę spokojnie napisać. Dzisiaj Adam od rana ma świetne pomysły- jak nie wchodzi na drukarke to wcina pot pourri:baffled: Wyrzuca wszystkie płyty Filipa albo wsadza do pralki pralki ciuchy z suszarki:dry:
Pogoda jest dzisiaj super, aż chce się żyć:-)

Kasia8118- życze zdrówka. Niezły łobuziak z Krystiana:sorry2:
Żaneta- zdrówka dla Pawełka. Co do mandatu- to nie wiedziałam, że można za coś takiego dostać. A strasznie mnie wkurzają kierowcy, którzy tak stawiają auta, szczególnie w miejscach gdzie trudno znaleźć miejsce do zaparkowania.
Sylwia- też widziałam ten reportaż o czworaczkach. Takie maleństwa. Jak pomyśle ile pracy przy takich brzdąców mają rodzice:szok::szok::szok: Co do wczorajszej pogody to myślałam, że szlag mnie trafi. 3 razy wieszałam i ściągałam pranie przez deszcz:angry: A nie miałam gdzie tego rozwiesić w domu bo zrobiłam duże pranie
AgnieszkaUk- ja nie woże do charity shop bo u nas sami zabierają. Dostajemy ulotki, że tego i tego dnia będą zbierali i wystawiam tylko przed dom:tak:
Doris- w końcu znowu nic nie kupiłam:angry: Nawet przymierzałam kilka rzeczy ale nic na mnie mi się nie spodobało:dry:
Roksanna- dobra ta Twoja kotka:-D No ale wcale jej się nie dziwie- chciaż tyle miała przyjemności z życia:-D A co do wystroju mieszkania to na szczęście my mamy podobne gusta i nigdy o to się nie kłóciliśmy:-)
Marta84- gratuluje. Bardzo się ciesze, że przeszłaś do kolejnego etapu. A kiedy mąż dojedzie do Was na stałe?
Graziul- pewnie, że można wiedzieć. Kupiłam pare ciuszków dla Adama. Ostatnio ciężko było mi coś znaleźć bo na jego wiek bardzo często ubranka są zniszczone. A znalazłam naprawde ładne ubranka z Nexta i Jasper Conran (ostatnio dowiedziałam się, że to ciuchy "designerskie":sorry2:)

To chyba tyle. Ide przygotować obiadek. Dziś na życzenie Jarka mam typowo polski- schaboszczaki z ziemniakami i zasmażaną kapustą. Kapuste robie pierwszy raz i mam nadzieje, że mi wyjdzie.
Pozdrawiam
 
Rodzice sie zlitowali i pozyczyli mi laptopa na chwile, bo widza, ze az zle wygladam bez neta:-D musze chyba zainwewstowac w nowy sprzet albo zabrac mezowi z UK

kasia8118 - No Krystian dal czadu:-p:-D moze doszyj mu teraz kieszonki:-D:-D:-D
roksana musisz mi wybaczyc moja opiweszlaos:-( ale ciezko mi teraz dorwac neta musze sie podpozadkowac jestem 3 w kolejce :baffled: masakra. Wszystkio co masz dawaj, moze mi pomoze utrzymac wage, no ale niestety dzisiaj sie skusilam na 3 cistka no i teraz mam wyrzuty sumienia:zawstydzona/y:

zanetabd7 - kochana, ale mi podsunelas pomysl z kara, teraz moj za kazde przewinienie bedzie dostawal zakaz kupowania browara

sylwia.m - niestety jeszcze nie wiem kiedy bede kolo lipca pewnie, juz sie nie moge doczekac gdzies na puby bysmy sie wybrala:tak::tak::tak::tak::tak:

spadam narazie bo moja gwiazda wstala a ja musze jeszcze posprzatac, bo dzisiaj tesciowka wpada- bedzie baba jeczec zebym za drugie dziecko bla bla bla wrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
hej dziewczyny szukając pomocy w internecie trafiłam tutaj.jestem z bradford bd9.mam nadzieję,że któraś z was będzie potrafiła mi pomóc.problem wygląda tak.normalną miesiączke miałam ostatnio 08.03.10 standardowo 31 dc.kolejna powinna byc 08.04 jednak 04.04 miałam plamienie kolru-wyglądu budyniu czekoladowego trwało jeden dzień.przypuszczam iż było to zagnieżdzenie zarodka.dzień później 05.04 pojawiły się mdłości trwające po dziś dzień,przy tym towrzyszy jeszcze kilka innych objawów mdz.innymi : powiększone obolałe piersi,zaparcia,wzmożony lub brak apetytu,sennośc cały mój organizm mówi mi,że wreszcie się udało(staramy się z mężem od dwóch lat),jeśli by tamto krwawienie miało byc okresem to kolejny powinien przyjśc dziś jednak nie przyszedł,ja czuję się jakbym go miała ale nie mam ,zamiast krwi jest tylko pełno śluzu typowo ciązowego-progesteronowego(biały,gęsty,śmietanowy) ja całym sercem i cała sobą czuję,że się udało jedank testy ciązowe wychodzą negatywne na co też jest wytłumaczenie gdyż mojej mamie również testy do około 3-4 miesiąca w żadnej ciąży testy nie pokazuwały znalazłam w internecie,że i 1 na 10.000 kobiet test nie wykazuje ciąży gdyż w nich jednostka hcg nie ma antygenu.jest to bardzo żadkie i dziedziczne. muszę iśc jak najszybciej do lekarza bo mam pco i musze zacząc przyjmowac leki na podtrzymanie ale jak mam potwierdzic ciążę kiedy testy wychodzą mi negatywne a oni tu się nimi wzorują.jak mogę uzyskac skierowanie na badanie krwi bądź usg.PROSZĘ POMÓŻCIE SZYBKO.

wspomnę,że podlegam pod ośrodek na kesington.
 
Do góry