reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczyny ja sie wpadlam tylko pozegnac, bo jutro wylatuje... mam nadzieje, ze dolecimy z Maja cale i zdrowe. Zeganam sie z Wami w tym smutnym dniu, do spisania z Polski.
 
reklama
marta84 bezpiecznego lotu dla was dziewczynki! uwazajcie na siebie
ja ogladam i ogladam...i dalej nie moge uwierzyc,straszna katastrofa. Niech spoczywaja w spokoju
[*]
 
witam... chyba pierwszy raz jestem pierwsza;-)
wczorajszy dzionek spędziłam calusieńki na pracach ogrodowych razem z moją biedroneczką. dzis ciag dalszy...
jak sąsiadka zdejmie pranie to zrobimy sobie ognisko... żywopłot trza schajcować

doris78 reżimu w domu nie mam...:-D:-D:-D po prostu jakoś czas tak szybko leci, że nie mam czasu siedzieć przy kompie, a do tego zrobiła sie ładna pogoda to siedze na ogródku

natalka1990 jeszcze jej włoski urosną. maleństwa w kolczykach wyglądają bombowo. wklejaj zdjecie

Ampar nie ma problema... jak tylko Alex wyzdrowieje zrobie mu jeszcze kilku dniową kwarantanne i sie jakoś zgadamy ;)

DOMINISIA lenistwo w ogródku? ja jak wchodze do ogródka to zawsze mam cos do roboty i wychodze styrana jak nie wiem hehehe zostało mi jeszcz pół metra żywopłotu do wycięcia, pomalowanie płotku i zasianie kwiatuszków... naszczęśćie z przodu domku już mam wszystko zrobione

sylwia.m mocno Alexa nie swędzi- nie widziałam żeby sie drapał. najgorsza jest kropa na ustach bo ciągle tam ją czyms zawadza. jak go rozbieram do mycia i zobaczy jakąś na nóżce to tylko mi palcem pokazuje i robi zdiwioną mine

roksanna1 witam. jak udał sie urlopik?

Marta84 milego pobytu w Polandzie

co do wczorajszych wydarzeń... pozostawiam bez komentarza
 
Cześć dziewczyny
Nefretete mało tego że pierwsza to jeszcze byłaś, do tej pory rzecz jasna, ostatnia. Urlopik się udał i jak to ktoś dziś fajnie powiedział, wróciłam z Polski z urlopu i odpoczywam :tak:, dużo w tym prawdy. Latania było co niemiara, ale święta zaliczone.
Marta miłego pobytu w Polsce i odpocznij trochę.

A ja miałam taki ambitny plan najpierw wszystko przeczytać, ale chyba sobie daruję, a lekturę nadrobię kiedyś tam. I już zdążyłam usiąść i już mnei ganiają. Lecę kąpać dziecko, bo brudem mi zarośnie.
 
hej:-)

co do wczorajszych zdarzej szkoda mi tych ludzi ale co sie stalo to sie stalo nic na to nie poradzimy:-(

marta milego pobytu w pl:tak:

niestety jak robie mojej malej fotki to nie widac uszkow bo plutynki jej zaslaniaja:zawstydzona/y: no ale mam troche na ktorych widac:-p
 

Załączniki

  • CIMG4169.jpg
    CIMG4169.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 22
  • CIMG4148.jpg
    CIMG4148.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 21
  • CIMG4162.jpg
    CIMG4162.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 21
witam wieczorowo:-)
ROKSANNA-witaj spowrotem!wypoczeta?? a dietka jak tam ??zaprzepaszczona zostala w Pl??;-):-D:-D
NEFRETETE-zdrowka dla ospiaczka:-D:tak::tak:
NATALKA-fajnie ,ze przebilas malej uszka,dziewczynki tak slodziutko wygladaja z kolczyczkami:happy::tak:
DOMINISIA-jak tam maz sie czuje??;-)
znikam ..zaraz bedziemy ogladac Katyn...ja jakos nigdy nie mialam odwagi go obejrzec wczesniej:-:)zawstydzona/y:
ale dzis w koncu postanowilam:tak:
papaa milej nocki:-)
 
Witam z wieczora
Natalka ale ta Twoja się zmieniła. Ślicznie jej w kolczyczkach. A co to są "plutynki"?:eek::-D:-D
Graziul wyobraź sobie że nic nie przytyła, a wręcz schudłam pół kilo. Właziłam dziś rano na wagę z duszą na ramieniu a tu taka niespodzianka. A trochę tam jadłam, parę razy nawet ciasto i w święta pojadłam.
AgnieszkaUK zdrowiej kobitko.
Kurczę nie mogę się z tym czasem przestawić, już jestem śpiąca. Chyba że po podróży mam nieodespane godziny.
 
CZEŚĆ KOBITKI:-):tak:
CISZA TUTAJ :-:)-( OKROPNA:confused2::confused2: U NAS WEEKEND ZLECIAŁ SZYBKO POGODA W SOBOTĘ BYŁA CUDNA DZISIAJ JUŻ NIE:no::no: MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDZIE GORZEJ BO MÓJ D WYCZYTAŁ ŻE W CZWARTEK MA BYĆ MINUS 1:crazy::baffled::baffled: MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ TO NIE SPRAWDZI:sorry::sorry: A JA MAM DO WAS PYTANIE MOJEMU OSCAROWI KOŃCZY SIĘ PASZPORT 26 CZERWCA A JA CHCIAŁAM ZABUKOWAĆ BILETY NA 12 LIPCA ALE CHYBA SIĘ NIE WYROBIĄ???CO??JAK MYŚLICIE :baffled: KURCZE DOBRZE ŻE ZAJARZYŁAM ŻE TEN PASZPORT SIĘ KOŃCZY BO MIAŁAM JUŻ DZISIAJ ZABUKOWAĆ ??? MYŚLICIE ZE JAK TAM ZADZWONIMY TO UDZIELĄ NAM JAKIŚ INFORMACJI CZY COŚ??
NEFRETETE A CO JA MAM ROBIĆ W TYM OGRODZIE KWIATÓW NIE SADZĘ BO POSADZILIŚMY BRATKI A PRZYCHODZĄ DO NAS KRÓLIKI SĄSIADÓW I WSZYSTKIE ZEŻARŁY :crazy::baffled::eek: PNĄCE RÓŻĘ SIĘ TYLKO ZACHOWAŁY ALE ZANIM ONE UROSNĄ :cool::szok: TO JUŻ CHYBA BĘDZIE JESIEŃ:rofl2::rofl2::laugh2: A Z TYŁU W OGRODZIE NIC NIE ROBIMY BO SĄSIAD NAM POWIEDZIAŁ ŻE MAMY ZADZWONIĆ DO CANSILA I ONI TEN SYF POSPRZĄTAJĄ :tak::tak: BO TAM BRUDNO :szok::szok: MUSIELI BYŚMY ZAMAWIAĆ SKIP NA TE WSZYSTKIE RZECZY :confused2::eek: A TAK NIBY ONI MAJĄ TO ZROBIĆ:sorry: CIEKAWE TYLKO KIEDY MÓJ TAM ZADZWONI:confused::confused:
GRAZIUL A DZIĘKUJE MA SIĘ DOBRZE:tak: ZACZĄŁ JUŻ PRACOWAĆ:tak: TYLKO TE WYNIKI COŚ NIE PRZYCHODZĄ :crazy: Z TYM CZEKANIEM NAJGORZEJ:-:)-(
ROKSANA GRATULUJĘ WYTRWAŁOŚCI :tak::tak:
AGNIESZKA UK ZDRÓWKA:tak::tak:
NATALKA MAŁA LALECZKA GWIAZDECZKA ;-):tak:
DOBRANOC JUTRO KAJI PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE;-):tak:
 
reklama
Czesc:-)
Ja jakos po tych wszytskich wiadomosciach nie mialam ochoty pisac:no:zreszta same chyba wiecie nie bylo o czym:-(jakos w zadumie bylam przez te dwa dni:-(

DOMINISIA-ja bym na Twoim miejscu juz teraz wyrobila mu kolejny paszport:tak:i wtedy zdazysz,nie musisz czekac jak sie stary skonczy:no:i zdazysz,na paszport sie czeka 1 miesiac:tak:pewnie jakos za 3 tygodnie bedziecie miec spotkanie w konsulacie i dwa miesiace zostana na przyjscie paszporu ,wiec raczej zdazycie do 12 lipca:-)a Twoja Kaja konczy tak szybko szkole ??moj Kuba dopiero 23 lipca:baffled:
A w centrum nie moglas mnie widziec bo ja w samochodem jechalm i akurat stalam na swiatlach i Cie spstrzeglam:-)

ROKSANNA-a Ty juz w Bradford?kurcze szybko:-D:-Doj i tak to jest prawda ze dopiero tutaj odpoczniesz:-D

NATALKA-oj fajniutko wyglada Claudia:tak:a te pucki ta ma super:-D:-D

AGNIESZKA UK-zdrowka kochana:-)

NEFRETETE-oj fajnie masz z ogrodkiem ,tez bym sobie pogrzebala w ziemi:-)

Dobra spadam do lekarza,moze cos mi da na ta moja twarz:baffled:chociaz sie nie nastawiam na jakis cud:crazy:
 
Do góry