reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki. :-)
Nie odzywałam się dosyć długo i teraz ciężko mi wszystko ogarnąć.

Dziś byłam u położnej. Pobrała mi krew na badania i zadała chyba milion pytań.:szok:
Potem posłuchałyśmy serduszka mojej dzidzi. Jejku jakie to fajne uczucie.:-)

Co do ostatnich wydarzeń ja też nie mogę się jeszcze otrząsnąć. To straszne, że zdarzyła się taka tragedia i to w dodatku w taka rocznicę.:-(

Matra - dobrze, że szczęśliwie wylądowałyście.

Dominisia - fajnie, że małej podoba się nowa szkoła (a do jakiej teraz chodzi?).

Romi - ja mieszkam na BD4 i z chęcią z tobą pospaceruję, choć nie mam jeszcze dzidzi codziennie chodzę na spacerki. A gdzie dokładnie mieszkasz?

Graziul - oby wyniki były dobre.

Doris - szybkiego powrotu do zdrówka.

No nic uciekam zrobić sobie jakąś kolacje.

Pozdrawiam:)
 
reklama
Czesc mamuski!
zbieralam sie od rana zeby cos skrobnac ale baterie mi sie wyladowaly w klawiaturze :confused2: dzisiejszy dzien spedzilam w domku,troszke posprzatalam i ugotowalam rosolek dla mojej mamy bo od rana zle sie czuje,mysle ze to grypa jelitowa,dobrze ze nie musiala dzisiaj isc do pracy
Agaam buziaczki dla ciebie bardzo gorace *** mam nadzieje ze ci sie humorek wkrotce poprawi bo przeciez smutki musza sie kiedys skonczyc,trzymaj sie cieplutko ;-)
doris78 ja chyba tez przegapilam posta w ktorym pisalas o problemie ze skora :baffled: czy to bardzo powazne skoro doktor przepisal ci antybiotyk?
romi81 witaj na forum,ja mieszkam na bd5 ale jak juz tynia napisala to kilka kobietek z forum mieszka na bd4,a z ktorej czesci jestes? odnosnie okulisty to mozesz zadzwonic do baby clinic ewentualnie przejsc sie osobiscie i zapytac hv gdzie powinnas sie udac,moze ona moglaby ci kogos polecic :tak:
dominisia ale masz fajnego malzonka-placuszki z jablkami,palce lizac :-)
roksanna1 moze to powietrze w pl tak pozytywnie wplynelo na ciebie? ;-)
marta84 najwazniejsze ze szczesliwie dolecialyscie! milego wypoczynku ;-)
Ania1812 zapewne wszyscy przezylismy ta tragedie rownie gleboko,ja raczej nie interesowalam sie polityka ale zal mi ich wszystkich i ich rodzin,zapewne smutek w naszych sercach zostanie dlugo po zakonczeniu zaloby narodowej :-(
natalka1990 a ja myslalam ze Nadia to pyzucha :-D:-D nasze dziewczyny sa... po prostu dobrze odzywione :-D fajnie ze zdecydowalas sie na kolczyki,Claudunia jest teraz w gronie prawdziwych dam :-D
ampar3 a ty jeszcze byczysz sie nad morzem? oj to sie steskniliscie za soba :dry::-D
 
hej bradfordzianki:-D

Czy wiecie, że nasz wątek jest najbardziej prężnym w dziale "mamy z UK":tak:

Straszne tragedia spotkała Polskę...ja jak tylko mam okazję to oglądam TV i słucham wspomnień po tych wszystkich ludziach i już kilka razy popłakałam się:-(

Romi tutaj chyba nie da się tak bezpośrednio dostać do okulisty, pewnie GP musi Was skierować, tak mi się wydaje
Myślę jednak że nie masz się czym martwić bo podobno dzieci mają prawo zezować do 6 miesiąca:tak:

Monia wiesz już kiedy masz następny scan?? Chcecie poznać płeć?? Pewnie i tak będzie dziewczynka bo u nas ostatnio same dziołszki, tylko Olivier się wyłamał;-)
A imiona już wybraliście??

Natalka to fakt pultaski Claudii rzucają się z oczy:-D ale kolczyki też widać....ślicznie wygląda:tak:

Agaam byłaś już zobaczyć bratanka??
 
hej:-)

bylam dzis zwazyc Claudia 10,450 kg:zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok: babka mowi ze jest ok bo caly czas trzyma sie na tej samej kresce w tym wykresie co jest w tej czerwonej ksiazeczce :sorry: ale mnie to martwi strasznie no ale od dzis zaczela chodzic za raczki:-) jak ja trzymam to slicznie nozkami przebiera :tak: wiec mam nadzieje ze juz jak sie bedzie wiecej ruszac waga chociarz zatrzyma sie na chwilke w miejscu:sorry:

doris o to na dobrego lekarza trafilas:tak: ja w przyszlym tyg tez chyba do dermatologa sie wybiore:sorry: a bylas normalnie w przychodni ??

agaam oj cos dlugo Cie trzyma ten zly humorek :-( chyba musimy jakos babska forumowa impreze zorganizowac zebys sie rozerwala:tak:;-)

romi witaj:-) ja niestety w sprawie okulisty nie pomoge ale moze idz najpierw do GP i oni cie jakos pokieruja:tak:
 
hej laseczki
ja to dziś sie narobiłam... jutro to ciężko mi sie będzie podnieść z wyrka. wczoraj spaliłam cały wycięty żywopłot, dzisiaj posprzątałam po ognisku, przekopałam kawałek na którym sie paliło, wygrabiłam starą trawe i posiałam świeżej trawki tam gdzie były braki... padam na ryj:szok::-D
jutro planuje zakupy i błogie lenistwo... nic mej dupy do pracy nie zagoni:-D;-)
jak sie troche do pracy wziełam to odrazu sie lepiej czuje psychicznie ... taka wyżyta:szok::-D

natalka1990 maleńka wygląda prześlicznie:tak::-)

agnieszkaUK dużo zdrówka

DOMINISIA sąsiedzi puszczają pasztety (króliki) wolno? wow za te bratki to bym chyba wytukła...:-D:-D:-D wiesz ja tam miałam niby czysto na ogródku ale był strasznie przerośnięty żywopłot więc go wyciełam- zyskałam metr ogródka więcej, a później trzeba było to spalić. Ja liczyłam na to że D mi pomoże ale on do pracy fizycznej...on to jest mocny ale w gębie :wściekła/y:tzn najlepiej mu wychodzi oglądanie tv na kanapie i opowiadanie czego to on nie przekopie i czego nie zasieje... a Ola idzie i robi hehehe jak miałabym liczyć na to że ktoś przyjdzie i zrobi to bym sobie czekała i czekała....:sorry:

roksanna1 ze mnie taka ogrodniczka jak z koziej dupy trąbka:-D:-D:-D- nawet konewki jeszcze nie mam. to mój pierwszy ogródek z którym coś moge zrobić i tak sobie experymentuje z sianiem kwiatków... jestem ciekawa czy wogóle coś wyrośnie z nasion z netto buahahaha

doris78 a co Ci na buźce wyskoczyło?

Graziul xxx zimno? no co ty ja dziś w bluzeczce na ramiączkach ogródek grabiłam... plaża:tak:;-):-D

romi81 witaj na forum:-)

pozniej jeszcze lukne co tu naskrobiecie, a tym czasem ide uwalić swoje zwłoki na sofie przed tv
miłego wieczorku
 
Czesc witam z wieczora.
Moja gwiazdeczka juz spi wiec mam czas dla siebie.

natalka to faktycznie Mala Ci przybiera ale nic sie nie martw tak jak mowisz zaraz zacznie zrzucac albo zatrzyna sie na troszke:tak: a w kolczykach wyglada super;-)

doris ja tez gdzies zgubilam watek ze masz jakis problem ze skora:sorry: zdrowka zycze:tak:

romi witaj wsrod nas a co do lekarza hmmm chyba wszystko dziewczyny napisaly ja tez najpierw wybralabym sie do GP:tak:

Marta sorki ja tez zamulilam:zawstydzona/y: udanego wypoczynku w Polsce dziewczynki i wracajcie szybko:tak:

Sylwiam oczywiscie ze bylam zobaczyc bratanka:tak::tak: jest cudowny a jaki malutki az nie chce mi sie wierzyc jak Vicky byla taka malenka fakt on przy porodzie mial 3.100 a moja lala 3.600 ale nie moglam sie na niego napatrzec az zachcialo mi sie takiego maluszka:-p

Oki ide kompu kompu polezec w wanience
Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy ja tez juz bym chciala zeby humor wrocil bo za dlugo to juz trwa a z dnia na dzien mam coraz wiekszego dola:no:
Do zobaczenia jutro:tak:
 
Hejka z wieczora
Doris no pewnie że się stęskniłam. W Pl tylko o Was myślałam. :laugh2::laugh2::laugh2: Czasem przeczytałam kilka postów ale na więcej czasu nie miałam. Nawet ogródki zarosły.;-)
Też dołączam się do pytania co ci się stało. Ja mam ostatnio straszne problemy z cerą, niby kupiłam kremy i jest lepiej ale nie najlepiej.

Nefretete szkoda że mi nie pomożesz. Mam na dzieję że z tej mojej rózy coś jeszcze będzie bo ją ostatnio nożyczkami poobcinałam. U mnie nic nie rośnie, tylko goła ziemia i ta róża i jedna jabłonka i jakiś niezidentyfikowany kwiat, chyba irys, jeden.

Natalka wow ponad 10:eek:. Moja Mati waży 15 ;-). Podzielam zdanie koleżanek, jak zacznie się ruszać to zgubi, moja też była chwilami pulpet.

Monia ano fajnie tak posłuchać serduszka, fajne wspomnienia.

Marta weź nie świruj z tym lotem? Co się stało?

Romi81 witam na forum. Ja Ci z okulistą nie pomogę, w spacerach też bo ja z BD7, ale u nas nie brakuje atrakcji.;-):tak::tak:

Dziś też pogoda była super. Odrobinę wiało, ale dało się przeżyć.
 
MONIA-zawsze super wspominam sluchanie serduszka malej:happy::happy::happy:niesamowite:tak::tak:
DOMINISIA-ale dobry maz:szok::tak::tak:;-);-)
NEFRETETE-dzialkowiczka,ogrodniczka cala geba:-D:-Dwow:tak:jestem pod wrazeniem:happy:gratuluje samozaparcia:tak:mi sie nigdy nie chce zebrac do ogrodka przed oknami,a juz zaczelam w tamtym roku cos robic:crazy:slomiany zapal mam..i wogole brak energii stale:baffled::baffled::wściekła/y::szok:
ROMI-witaj na bb:-):-)ja tez nie jestem z czworki ale sa tu takie mamuski,wiec na pewno sie na spacerek wybierzecie,a z nami tez zawsze mozesz sie spotkac np.w parku albo na kulkach ..albo na kawce:-):-)
SYLWIA-wow,to fajniusio nalezec do najbardziej preznego forum w uk:-D:-D:-D:tak:;-)
MOJADZIDZIA-ale z Ciebie dobra corcia:tak:mamusi rosolek ugotowalas:happy::tak:
co do tej tragedii..to im wiecej slucham tym bardziej to przezywam:-:)-(
ta cala identyfikacja zwlok itp.koszmar:-:)-(
ale co sie stalo..to sie nie odstanie
NIECH IM ZIEMIA LEKKA BEDZIE
ide cos porobic ,czuje nieodparta chec wyzycia sie dzis:wściekła/y::-D..i lepiej zrobie to na przedmiotach martwych:-D:-D:-D
 
Cześć z wieczorka!

Zapraszam jutro na kawke do mojej posiadłości:-p o godz. 10.30. Jeśli macie ochote wpaść to dajcie znać to prześle adres.

Romi81- witaj na forum. Jeśli chodzi o okuliste to wydaje mi się, że powinnaś mieć skierowanie od GP.
Dominisia- super, że Kaji podobało się w szkole. A męża to tylko pozazdrościć. Wieki już nie jadłam racuchów.
Monia- fajnie, że mogłaś usłyszeć serduszko swojego maleństwa. Cudne uczucie:-)
mojadzidzia- zdrówka dla mamy. Oby tylko Was nie zaraziła.
Natalka- cudnie Claudia wygląda. U mnie mówi się pucki a nie pultynki:-D Nie martw się wagą. Niedługo zacznie biegać i przestanie tak szybko rosnąć.
Nefretete- z Ciebie to przodowniczka pracy:-)
Agaam- zagoń męża do roboty.;-) Taka mała różnica wieku jest najlepsza
Graziul- ja troszke ograniczyłam oglądanie programów inf. bo sama się nakręcałam. Straszne to wszystko i łatwo wpaśc w dołek:-(

Pozdrawiam
 
reklama
Czesc wieczorkiem:-)
Oj dziewczyny napewno zauwazylyscie moje czerwone spoty na twarzy:-D:-DAle mam nadzieje ze mi przejdzie po tych lekach ,ja wczesniej napisalm ze mam brac przez 4 tygodnie,ale sie pomyslilam chodzilo mi o 4 miesiace:baffled:to jest kuracja 4 miesieczna,ale troszke poczytalam w necie na temat tych tabletek wiec jestem pelna optymizmu:-)

NATALKA-ja poszlam do gp,bo chyba do dermatologa musisz miec skierowanie od gp.Idz sproboj moze cos Ci tez przepisze:tak:

ROMI 81-Witaj na forum:-)mam nadzieje ze zostaniesz z Nami na dluzej:-)my czasem spotykamy sie na kulkach na bd4,wiem ze masz male dziecko ale spotkac sie zawsze mozesz:-)

DOMINISIA- a ja jutro mam racuszki na obiad:-D

ROKSANNA-JA Tobie tez gratuluje wagi w dol:-)no widzisz juz nie musisz sie katowac na spotkaniach:-Dalbo z marchewka przyjezdzac:-D:-Dod czasu do czasu mozesz sobie pozwolic na slodkie szalenstwo:-)

ANIA1812-wiesz co jak my wczesniej jakis domek z ogrodkiem wynajmowalismy to tez w ogrodzie malo robilam ,prawie wogole,mi sie marzy moj ogrod i moje kwiatki:-D:-D

MONIA2231-no to teraz zostalo Ci czekanie na scan,a my razem z Toba czekamy:-D:-Doj jestem ciekawa co tam pod serduszkiem nosisz:tak:moj nos czuje ze to dziewczynka bedzie:-D;-)
 
Do góry