reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej laseczki
ja dopiero teraz mam chwile aby cos napiac... przypada mi 30 minut dziennie siedzenia przy kompie:wściekła/y:
dzieki za wszystkie życzonka i rady:tak:

4muchy nie ma zbyt dużo tych wykwitów i nawet sie nie drapie... ma kilka w nietypowych miejscach:szok: np na jajkach, odbycie, między palcami i w uchu:szok::szok::szok: ta w uchu mu najbardziej przeszkadza i czasami wsadza tam palucha:sorry: zrobił sie dzisiaj strasznie marudny i juz mam dosyć bo tylko z mamą za rączke wszędzie... ale cóż kochane baby chore więc trzeba tulić

zanetabd7 z tym oglądaniem autek to mógłby sobie z moim D podać rękę... ten jak wejdzie na jakąś strone motoryzacyjną to nawet na obiad sie go woła pół godziny:wściekła/y:

Ampar3 witaj z powrotem:-) daj znać kiedy wpadniecie.

Ania1812 ja nie byłam pewna czy to ospa na 100% dlatego poszłam. cała wizyta bez sensu. kazała tylko paracetamol dać jak by miał gorączke... w ogóle go nie zbadała:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chciałam żeby dała coś do smarowania ale po co jak sie ma podrapać to i tak sie podrapie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dobrze chociaż że nas bez kolejki wzieła do gabinetu:tak:

tynia i wiki zaczynam zazdrościć twojej małej:-D sama bym sobie potańczyła ech... gdzie te czasy gdy sie tańczyło w zespole tańca nowoczesnego, zajęcia z akrobatyki hmmm... a teraz co? rozstępy i wiszący brzuch:zawstydzona/y:

jeszcze miałam coś napisać ale czas mi sie skończył:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wpadne wieczorkie poczytac co u was
miłego popołudnia
 
reklama
Czesc:-)
Ale dzisiaj fajnie bylo,nie?wkoncu poczulam ze to wiosna:tak:Dzieciaki prawie caly dzien na dworzu byly,David to juz mi sie pokladal do spania o 17tej:eek:tak sie wyszalal:tak:a Kuba poznal sobie kolegow kolo Sylwii ,to do domu wrocil po 19tej:-Da niech ma ferie:tak:

Jutro ma byc 16 stopni:szok:wiec my juz z Sylwia grilla robimy:-D:-D

NEFRETETE-Ty to rezim w domu masz:-D:-p;-)Moj Kuba tez mial malo krostek,ale tez w takich dziwnych miejscach:tak:

ANIA1812-wiesz ze jutro jest polska szkola?ja calkiem zapomnialam,dopiero przed chwila spojrzalam ze juz jutro ida,ale Kubus nie idzie bo juz J obiecal mu wypad na basen,wiec juz mu odpuszcze

4muchy-Masz tu linka As Good As New: For all your preloved baby and childrens' clothes and accessories! Halifax sale

ZANETA-widzisz musisz czesciej chodzic z Pawekim na kulki:-Di masz wieczor dla siebie:tak:
Wiesz co i dla mnie to co napisals jest niewyobrazalne:szok::no:i On otworzyl jak sie pralo??:szok:nigdy bym nie sadzila ze tak moze sie zrobic:szok:

DOMINISIA-widzialm Ciebie z dziecmi w centrum dzisiaj,kolo hali

ampar-A Ty juz spowrotem??:szok:jejku ale to szybko zlecialo:tak:az sie boja jak ja pojade,tyle miesiecy czekania a to zleci chwila moment:sorry::sorry:
 
hej:-)

ale dzis pogoda dopisala wkoncu :tak::-)

moja mala od dzis zakolczykowana :tak: :tak:plakalaa mocno ale krotko nawet czerwonego uszka nie ma krewka tez nie poleciala tylko dziwnie wyglada bo ona taka lysa :zawstydzona/y:

ampar witaj spowrotem:-)

agaam poprawy humorku zycze :tak:

no i nie wiem co juz mam pisac jakos weny brak :-:)zawstydzona/y: jak cos mi przyjdzie do glowy to zajze jeszcze :-)
 
hej

Ja dzisiaj tez korzystalam z pogody i jak wyszlam o 10 z domu to wrocilam o 18:szok: Ale najwazniejsze to ze maly sie wyszalal, potem bylam w bradford kupic prezenty dla kolesi szymcia, zabralam mlodego na obiad i do domu:tak:

zanetabd7- mi to sie micha cieszy po powrocie do anglii bo szymon taki zmeczony po urlopie w polsce ze spi do 9.30. Juz drugi dzien sie wysypiam:-D:-D:-D
4muchy- jak tam maz? Pracuje gdzies?
doris78- nawet nie masz pojecia jak szybko zlatuje:wściekła/y: Bardzo sie ciesze ze jade na 6 tygodni w lipcu bo dopiero co szymon sie rozbawil i trzeba bylo wracac- chociaz tesknil juz za tatusiem:tak:
mojadzidzia- ja tez lubie miec dni wypelnione po brzegi. A nad morze jedziemy dlatego ze w domu pewnie bym sprzatala, prala, gotowala a z moim nie widzialam sie 2 tygodnie wiec trzeba nadrobic wszystko:tak::-p Ja jade w niedziele:tak:
nefretete- o nie nie nie. Teraz wasza kolej tylko pozbadz sie tych wszystkich kropek w dziwnych miejscach;-) Zdrowka dla malego i buziaka:tak:
natalka90- mala na pewno wyglada przeslodko:tak:

Spadam na fajeczke bo mnie stary ciagnie
 
DZIEŃ DOBRY :-):tak:
MY JUŻ NA NOGACH OD 7:tak::tak: ALE TO NIC BO WCZORAJ OSCAR ZASNĄŁ 0 6 30:szok::szok::tak: TAK SIĘ CHŁOPAK WYMĘCZYŁ W OGRODZIE :tak::tak::-D:-D ŻE JUŻ LEDWO CHODZIŁ:laugh2::rofl2: KAJKA JESZCZE ŚPI :tak: POGODA JEST CUDOWNA:tak::tak::-) OBY TAK DALEJ:tak::tak:
ALE TUTAJ WIDZĘ PUSTKI:-:)-:)-( DZISIAJ IDĘ KUPIĆ KAJI BUTY DO SZKOŁY :tak::tak: A POTEM BŁOGIE LENISTWO W OGRÓDKU :tak::tak::-):happy::rofl2: ZARAZ TYLKO WSTAWIĘ SKRZYDEŁKA DO PIEKARNIKA I OBIAD BĘDZIE GOTOWY :tak::tak:
DORIS78 A JA CIĘ NIE WIDZIAŁAM:zawstydzona/y:
A WIDZIAŁYŚCIE TEN POLSKI SKLEP NA MIEŚCIE :confused::confused: MAJĄ TEŻ TAM KROJONE WĘDLINY:tak: CENY PODOBNE JAK W PIKNIKU:tak::tak: I PAPIEROSY MAJĄ:tak::cool:
NO NIC UCIEKAM SIĘ OGARNĄĆ KAJKĘ OBUDZIĆ I IDZIEMY DO SKLEPU DO SPISANIA I MIŁEGO DNIA
 
Hej dziewczyny:-)

tak jak Dorota pisała my wczoraj cały dzień. Dobrze, że mamy ogród to dzieci mogą korzystac z pogody na maxa, Olivia była na dworzu od 10 do 16 a Marcel do 18, ganiał za Kubą i kolegami cały szczęśliwy, potem szybka kolacja, kapiel i ekspresowe zasypianie:-D To mi się podoba:tak:

Ampar heloł:-)
Nefretete biedny Alex, swędzi go mocno?:-( No ale w sumie to dobrze że będzie miał ospe z głowy bo podobno im wcześniej się przechodzi tym łagodniejszy ma ona przebieg.
Dominisia ja rzadko zwracam uwagę na ceny i później w innych sklepach nie mam porównania ale jedną rzecz zapamiętałam, danio w pikniku jest po 40 a w tym sklepie w centrum po 59 chyba:szok: jak dla mnie to ogromna różnica.
Ja chyba znów zacznę robic zakupy w patsonie bo jak nam znajoma ostatnio porównała ceny wielu produktów to byłam w szoku, np największy słoik majonezu winiary przebitka była 90p:szok:
Natalka daj fotke Claudusi z kolczykami:-)
Żaneta ja jednak pomieszałam z tą giełdą:zawstydzona/y: ale to moja siostra mnie tak w błąd wprowadziła:-p
Niezły maraton sobie zrobiłaś:tak:

Spadam pić kawke:-)

O matko, widziałyście cvo się w polsce stało:szok::szok::szok::szok: prezydent z zoną zgineli i ktos tam jeszcze
 
Witam ja przyjechałam z rana, miałam się przywitać ładnie ale informacje z Polski mnie zmroziły. Z resztą mrożą mnie do tej pory. My też cały czas śledzimy telewizje.


[*]
 
reklama
My neta nie mielsismy kilka dni:-( mieli naprawic dop.we wtorek ,ale dzis juz zaczal dzialac:tak:

Niestety nie napisze nic wesolego ....jestem bardzo smutna po tym co sie stalo dzis rano:-:)-(

Niech spoczywaja w spokoju wiecznym.Amen[***]
 
Do góry