reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ooo rety,a my z kulek poszlismy do mojej kuzynki ,wypilam kawke i ruszylam w droge powrotna do domu i wiecie co??szlam na piechote,godzine:szok::szok::szok::-D:-Dale Pawelek zasnal i cala droge spal,wiec zadowolona jestem,bo dopiero teraz cyca dostał:szok::szok::szok:od rana pierwszy raz:szok::szok::szok:takze,dziekuje za spotkanie,było super:-D:-D:-Dmiło było was poznac osobiscie:tak::tak::tak:teraz chociaz wiadomo do kogo pisze;-)super,ciesze sie ze wreszcie jakos urozmaice moje monotonne dni poprzez spotkania z wami:-):-)i w sobote moze z A jeszcze sie na kulki wybierzemy,zeby zobaczył jak mały sie tam fajnie bawi.dobrze,ze tamten chłopczyk mu krzywdy nie zrobił jak go tym rowerkiem do sciany przycisnal:szok::szok::-D:-Dide ogarnac chate,bo mam na to 15 min,bo A zaraz wraca,a tu ani obiady ani chata nie ogarnieta:rofl2::rofl2::rofl2:pozniej klikne i odpisze kazdemu z osobna
 
reklama
czesc kobietki świetnie że spotkanko wam się udało ja mam narazie wolne bo wiki na balecie i street dance została potem jade do keighley odwieżć z koleżanką Ole Kaśki więc cały dzień zleciał a jutro wybieramy sie do lister parku więc może którą się skusi :confused::confused::confused::confused::confused: ale o której godzinie to nie mam pojecia
mam pytanko czy nie wie moze ktoraś gdzie mozna kupić jakąs fajna pinkową półke do pokoju bo chiałam wiki kupić ale nie wiem gdzie w ikei nie widzialam na ebayu takie sobie moze zna kotraś jakis sklepik:confused::confused::confused::confused::confused:
oki do spisania póżniej
 
WITAM SIĘ I JA:-):tak: MIŁO BYŁO WAS POZNAĆ DZIEWCZYNY:tak::happy: ZANETA JA DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁAM TWOJĄ WIADOMOŚĆ :tak::sorry: OSCAR W DRODZE POWROTNEJ ZASNĄŁ ALE POSPAŁ MOŻE Z 20 MIN:confused2::confused2: TO POSZLIŚMY NA OGRÓD POBIEGAŁ Z DZIECIAKAMI I JAK NIE ZAUWAŻYŁAM OTWORZYŁ BRAMKĘ I WYSKOCZYŁ NA ULICĘ :-:)-:)zawstydzona/y: O MATKO DOBRZE ŻE NIC NIE JECHAŁO :tak: SERCE MIAŁAM W GARDLE
TYNIA JA CI NIE DORADZĘ JA MAM PÓŁECZKI 2 NA KSIĄŻKI ZIELONĄ I NIEBIESKĄ :tak::tak:
ZANETA TO SOBIE SPACER ZROBIŁAŚ
NEFRETETE MOJA KAJA MIAŁA OSPĘ I DOSTAŁA MAŚĆ:tak::tak: ALE TYCH KROSTECZEK MIAŁA NIEWIELE CAŁE SZCZĘŚCIE :tak::tak: ZDRÓWKA DLA SYNKA :tak:
AMPAR WITAJ Z POWROTEM POGODA NIECZEGO SOBIE OBY TAK DALEJ :tak::cool:
RENUSKA ZUCH CHŁOPAK :tak::tak:
GRAZIUL ZDRÓWKA DLA TEŚCIOWEJ :tak::tak:
AGAM A JAK MA NA IMIĘ SYNUŚ BRATOWEJ:confused:
TO TYLE NA DZIŚ LECĘ BO MUSZĘ ZADZWONIĆ DO KOLEŻANKI DO POLSKI JUŻ CHYBA Z 2 MIECHY Z NIĄ NIE ROZMAWIAŁAM :szok::szok::szok: TRZEBA NADROBIĆ MIŁEJ NOCKI BUZIOLE
 
Hej!

Dzięki dziewczyny za miłe spotkanie.

Żaneta, Dominisia- miło było Was poznać
Ampar- jak wieczorem zaczęło się wypogadzać to tak sobie pomyślałam, że pewnie dopiero przyleciałaś:-D:-D:-D Pogoda super:tak:
Nefretete- zdrówka dla Alexa. Filip też już przechodził ospe ale nawet nie byliśmy u lekarza bo słyszałam, że tu się z ospą do lekarza nie chodzi:confused2::confused2::confused2: Kupiliśmy w aptece taki biały płyn do smarowania i z tego co pamietam z opowiadań Filipa to troszke pomagał na swędzenie.

Na razie
 
DOMINISIA,ZANETA-mi tez bylo Was poznac:tak:mam nadzieje ze czesciej bedziemy sie widywac:tak:

DOMINISIA-no niezly psikus Wam synek zrobil:szok:mi wczoraj tez David pod sklepem wyrwal na ulice:szok:

ZANETA-no widzisz to przynajmniej ,nawdychalas sie swierzego powietrza:-Dciekawe czy po tych dzisiejszych zabawach padnie Ci szybko:-)

NEFRETETE-w sumie lepiej jak dziecko ma ospe w dziecinstwie niz mialby miec potem:tak:szczegolnie chlopcy:tak:

RENUSKA-oj dzieci nas potrafia zaskoczyc:tak:

AGAAM-mam nadzieje ze humorek zaraz wroci,dzisiaj na kulkach tez bylo widac ze cos Cie trapi:-(
 
Czesc mamuski!
Ampar3 witaj w domku i sliczne dzieki za pogode ;-):tak::tak::tak::-D:-D no to ci sie szykuje niezly weekend,ja lubie jak mam zaplanowany czas-nie cierpie nudy,my w sobote tez wybieramy sie nad morze,oczywiscie jak pogoda sie nie popsuje,a jutro do bolton abbey :tak:
Agaam gratulacje dla brata no i bratowej oczywiscie rowniez ;-) a bratu udalo sie jakas prace na miejscu znalezc?
nefretete zdowka dla Alexa,ja pamietam ze nam mama smarowala te krostki,podobno te smarowidla zmniejszaja swedzenie...ale nie pamietam czy to prawda :eek:
DOMINISIA przy dzieciach to trzeba miec normalnie szosty zmysl albo oczy do okola glowy,ja dzis Dusie posadzilam na nocnik i zadowolona usiadlam do komputera plecami do niej,slyszalam ze dobrze sie bawi wiec jej nie przeszkadzalam,po 15min ja sie odwracam a Dusia siedzi na podlodze,mokre chusteczki powyciagane a nocnik lezy obok przewrocony do gory nogami,nawet nie wiem jak ona wstala :szok::laugh2:
Renuska ja tez mam czasami ochote zastrzelic tego gostka z lodami :wściekła/y: u nas w wakacje jezdzi kilka razy dziennie :szok:
natalka1990 Nadia bardzo dobrze zniosla zakolczykowanie,tzn nie dotykala uszek-dzieki czemu bardzo szybko sie zagoily,nie zahaczały sie o ubranka,przez pierwszych kilka dni uwazalam przy kąpieli zeby nie moczyc,ale to doslownie dwa dni,uwazam ze decyzja byla trafiona wiec polecam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny,

na wstepie dzieki dziewczynki za spotkanie szczegolne podziekowanie dla Sylwiim;-)
Chociaz na chwilke moglam sie oderwac od tego wszytskiego

Zaneta Dominisia milo bylo Was poznac no i wasze dzieciaczki:tak:

nafretete
zdrowka dla Mlodego moja siostra( ma 10lat) ostatnio przechodzila w polsce ospe akurat jak bylismy na urlopie ale mala na szczescie nie zalapala.

mojadzidzia super wygladalyscie Laseczki:tak: Niestety moj brat nie ma pracy na miejscu musi tam dojezdzac ale teraz ma urlop ojcowski wiec przez dwa tyg bedzie w domku.

natalka moja Vicky tez dobrze zniosla zakolczykowanie nic nie dotykala ani nic z tych rzeczy szczerze to podejrzewam ze nawet nie wiedziala ze cos ma w uszkach. Przy ubieraniu staralam sie uwazac ale bez przesady teraz to juz ja chyba nic nie ruszy:tak:

ampar witaj z powrotem, dzieki za pogode;-)

Doris nie spodziewalam sie ze bedzie widac po mnie:zawstydzona/y: staralam sie troche to zatuszowac ale chyba nie wyszlo:-(

Dominisia tak to jest nie mozna maluchow spuscic z oka u mnie juz tez to sie zaczelo i widze ze dluuugo dluuuugo bedzie trwalo:sorry: a bratanek ma na imie Sebastian:tak:

Oki uciekam dziewczyny bo juz nie wiem co mam pisac.
Dobranoc spokojnej nocki zycze Wam i Waszym pociechom.
 
Witam wszystkie w tę piękną pogodę ja już na nogach chociaż bym pospała ale wiki już wstała i siedzę sobie przy kawce standardowo:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
mojadzidzia to świetnej zabawy w Bolton Abbey :tak::tak::tak::tak::tak:
ampar dzięki że przywiozłaś pogodę jest świetnie
ja do parku to nie wiem czy dziś dotrę a chciałam iść na wesołe miasteczko bo jest do niedzieli no to może jutro się pojde albo ostatecznie w niedzielę no zobaczymy
do uslyszonka
 
dzien doberek:-):-)
moj Pawcio jak wczoraj padł ok 8 to do do dzisiaj do 7.30:-D:-Da tak mi sie spac chciało,oczy az mnie szczypały,po tym spacerze tez mnie powietrze zmozyło i zakwasy mam jakies w nogach!człowiek sie zasiedział jak jakis stary grat:-D:-D:-Djak mojemu popwiedziałam jaki maraton zrobilam to sie zapytał czy juz mi na dobre na czache padlo:tak::tak::-D:-D:-Dpracuje jutro,a chciałam zeby tam pojechał z Pawełkiem na kileczki,ale za tydzien pojedziemy.moze jak ladna pogoda bedzie to tez sie na jakas wycieczke wybierzemy,czlowiek sie oderwie troche od tego wszystkiego.
miałam wczoraj napisac jeszcze,ale jak A sie dorwał to laptopa to oczywiscie Autotradera 5 godzin musial ogladac i nie dał mi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(
tynia i wiki-dobrze ze napisałas ze wesole miasteczko jeszt jeszcze w lister parku,moze sie jureo z malym wybiore,bo nie cierpie siedziec wdomu sama,a szczegolnie w sobote:wściekła/y::wściekła/y:
agaam-powiem ci szczerze,ze było widac,ze smutna jestes,ale ja tez nigdy nie umiem zatuszowac emocji,tylko ze ja do tego wszystkiego zawsze musze ryczec,czasem to juz nerwy mam na siebie,bo byle jaki powod a ja wyje jak krowa!a juz jak moj zobaczy ze rycze z byle powodu to sie tak na mnie wkurza,ze :szok::szok::szok:i drze ta pape 'i po co wyjesz,co to da??'no to ja wtedy,jeszcze bardziej rycze,bo kretyn zamiast przytulic to sie drze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale pomaga jak sie wyrycze tak na maxa!!takze moja rada jedz do sylwii i rycz ze 3 dni,a przejdzie:-D:-Dnie zartuje,poprostu kiedys bedzie lepiej.:tak:;-)
mojadzidzia-moj tez ma manie wyciagania chusteczek,kiedys wszystkie wyciagnal chyba przez 5 min:szok::szok:
dominisia-no masakra jest z dzieciakami,ja to najbardziej sie boje jak Pawełek stoi przy pralce,naprawde.moze smieszne,ze przy pralce ale u mojej kuzynki na wsi,chlopczyk wsadzil reke do automatu,widocznie drzwi do konca nie zaskoczyły skoro wsadzil jakis cudem tam reke i mu urwało:szok::szok::szok:a moj uwielbia stac przy pralce jak pranie jest wlaczone,a jak wiruje to on tanczy do pralki:-D:-Dale trzeba uwazac wszedzie,bo dzieci tylko patrza zeby cos wykombinowac.
dobra,bo musze na poczte skoknac,a małemu juz sie spac chce.
 
reklama
zanetabd7 przerazilas mnie tá pralká. Moje dzieciaki jak byly mlodsze wpatrywaly sie w pralke jak w telewizor

nefretete jak synek przechodzi ospe duzo ma krost, mocno sie drapie

Julka poszla dzisiaj na trampoliné do sásiadów i nie mogam jej z tamtad wyciágnác, tak jej sié spodobalo:-D

Dziewczyny dacie linka do wyprzeday, bo nie pamiétam adresu
 
Ostatnia edycja:
Do góry