reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej,hej
ja tak jak wspomnialam,bizi bizi ,very very bizi:-D:-D:-D

Gosciujemy sie:-D:-D..wiec tylko zyczonka wpadlam zlozyc na Wasze rece kobiety,matki,zony i kochanki;-);-);-):-D:-D

WSPANIALYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY...CUDNEJ ATMOSFERY,SMACZNEGO JAJKA;-);-):-):-):happy2::happy2::happy2:
I JAK NAJWIECEJ RADOSCI I WYPOCZYNKU-TEGO WAM ZYCZY WASZ GRAZIUL Z RODZINKA:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
wpadam tylko na chwilke zlozyc zyczenia bo z kregli wlasnie wrocilismy mala byla z ciocia grzeczna slodko spi sobie nawet dala sie uspic przez ciocie:tak::-) ja wypilam dosc sporo a nic nie czuje dziwne:szok: :-D
no to mamuski

wesołych świąt mokrego dyngusa i smacznego jajeczka :-):-)
 
>>>>>WESOŁEGO<< <<<
>>>>>ALLELUJA!!<< <<<
','.".,','','.".,','','."., ','.".,','., . '
Słońca, szczęścia, pomyślności,
całe święta mnóstwo gości,
Moc prezentów od zajączka.
co koszyczek trzyma w rączkach,
....... /\../\
.......(" \/".)._...-…….-._
.....','/".|".(,','..............`.
....,".....`..............,--..`. \
..,"...@......WI..... /..'...`...\
.(Y.....................(............;'';
..`--.____,............\.......,..;''''
..((_.,----.....'.,---'.... \._,'_,'
......(((_,-......((( _,___,-'
.....$.........................$
..$...............................$
$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜ)$
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§
-----§§(_)(_)(.WI.)(_)(_)§§
-------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§
---------§§(_)(_)(_)(_)§§
---------§§(_)(_)(_)(_)§§
----------§§§§§§§§§§§§
>>>>>>>>>,<<<<<<<<<
Życzę, dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych!
........... ✿✿✿✿
....... vVVv vVVv vVVv
.......►►►►◄◄◄◄
.. ..(_>@<_).I.(_>@<_)
. …♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
….(ஜ (▒)ஜ(WI)ஜ(▒)ஜ)
. …♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
.. ..(_>@<_).I.(_>@<_)
...... ►►►►◄◄◄◄
........vVVv vVVv vVVv
vVVv......✿✿✿✿ ...o00o...
(___).....~Y~._.(_)_.00✿00..
.~Y~……..|….(_)✿(_).0000.\
….\|… …..\|/…/.(_)….\|.\|/.|/.
. ','.".,','','.".,','','."., ','.".,','., . '
Wielu wrażeń, mokrej głowy,
w poniedziałek dyngusowy.
”” ”” ”” ”” ”” ”””” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ””
>>>>>> ŻYCZĘ <<<<< <<
Pięknych Świąt Wielkanocnych!!! :)
NAPISZĘ TYLKO PARĘ SŁÓW BO OCZY MI SIĘ SAME ZAMYKAJĄ :nerd::nerd: STRACIŁAM GŁOS I TERAZ PIEJĘ JAK KOGUT :-D:baffled: TO CHYBA NA WIELKANOC:confused: U NAS PRACA WRZE :tak::tak: KAŻDY COŚ ROBI A NAJWIĘCEJ TO CHYBA OSCAR :tak::-D BAŁAGANI:wściekła/y::-D:baffled::cool: DO SPISANIA KOBITKI TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUSIO ODEZWĘ SIĘ PO ŚWIĘTACH :tak:;-):-)
 
Witajcie mamusie!
Z okazji zbliżającego się święta Narodzenia Chrystusa,chciałabym życzyć Wam wszystkim a także Waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze,ciepła i miłości przy wspólnym stole,pogody ducha i radości w serduszkach ;-) a dla dzieciaczków hojnego króliczka :tak:
 
Jaj przepięknie malowanych
Świąt słonecznie roześmianych
W poniedziałek dużo wody
Zdrowia, szczęścia oraz zgody:)

....... /\../\
.......(" \/".)._...-…….-.
_
.....','/".|".(,
','..............`.
....,".....`....
..........,--..`. \
..,"...@..........
..... /..'...`...\
.(Y.............
........(............;'';
..`--.____,.....
.......\.......,..;''''
..((_.,----.....
'.,---'.... \._,'_,'
......(((_,-....
..((( _,___,-'
 
Alleluja!!!!

Witam Was dziewczyny w tym świątecznym klimacie i życzę Wam zdrowych wesołych pogodnych św.wielkanocnych oraz mokrego dyngusa:happy2:

Ja niestety się nie udzielam na forum bo mam tzn.miałam podły nastrój przez chorobę i inne czynniki które miały na to wpływ,niestety będę musiała iść po św.do lekarza bo od tyg.mam problemy z zatokami tzn.od ponad tyg.i słaba jestem strasznie fizycznie i psychicznie.wykańcza mnie wszystko.Jestem w podłym nastroju od kilku dni może to przez te św.co roku tak mam,że tak z dala od rodziny i na to wsz.wczoraj była ta 5 rocznica śmierci papieża to też wiadro łez wylane i smutek w sercu,przez cały dzień w tv puszczali o papieżu to jak się nie wzruszyć :-:)sorry2:
No nic koniec tych smutków,trzeba się radować bo wielka noc przed nami;-) mąż zaraz wparuje po nas,bo pojechał na stację zrobić szuru buru bum..bum.. i jedziemy na zakupy bo w tyg.oczywiście jak zwykle standardowo nie było czasu i na ostatnią chwilę trzeba,ale co tam skromnie będzie więc luzik;-)

To jeszcze raz życzę WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!!!!
 

dzień doberek kobitki:-D:-D
Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!:-D:-D:-D

oto życzonka dla was wszystkich od całej mojej family:-D:-D
bylismy ze swieconka i ludzi az po polski klub w kolejce stało:szok::szok::szok::szok:
dobra laski,bo musze ciasto zrobic,jeszcze raz WESOŁEGO ALLELUJA!!!
 
Cześć babeczki!

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych miłości i rodzinnego ciepła, smacznego jaja i mokrego Dyngusa
życzy Ania z chłopakami

2106948svtsms9buv.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry