reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

i ja witam po pracowitym dniu:tak::tak:
troche sprzatalysmy z mala:-D;-);-)
potem zamowilam fryzjerke bo juz sie czulam jako tako:-D:-D
krotko mi sciela -ale ja tak chcialam,grzywka dluzsza a tyl krotko:tak:
farbnelam sobie tez na burgund-ale guzik widac,za ciemne mialam wczesniej:-(moze jak sie bedzie far zmywala to cos tam bordem zablysnie:-D
moj men dzis skrzydelek przywiozl cale siaty ,ale juz naszczescie wsz.zrobil ,zamarynowal i do lodowy schowal:tak:;-)teraz tylko czekaja jutro na pieczenie;-)
ANIA,JSTYSIAK-dzieki kobietki za rade,ja wiem ze mozna wychodzic;-)i zawsze tez tak robie ,ale mala byla bardzo podejrzana i lekko zaczynala pokaslywac wiec ogolnie siedzialysmy w chacie(przedwczoraj bylysmy na spacerze ale krotko bo bardzo wialo):szok:
AGAAM-o jak milo ze tak myslisz:tak:tez lubie duzo tu zagladac ,bo wtedy jestem na biezaco:tak:
sprytny mialas dzis dzien:tak:tez tak lubie jak wsz porobione szybko i luzik:tak:a pladcek cyganski-hmm..podaj przepis please,brzmi smakowicie:tak::tak:
MONIA-super ze masz juz ten NIN,napewno odetchnelas:tak:
SYLWIA-:szok::szok::szok:to Ci Marcel,ale siostrze masaz zrobil:-D:-D:-Dtylko skad on wiedzial ze urynoterapia dobra na wszystko:-D:-D:-D:-Da tak serio -wspolczuje ;-);-)
DORIS-nooooo..pewnie racja ,teraz mi ciezko bardzo z Nati i dlatego chyba ta niechec;-)
a ja sobie siedze i nozki mocze w miseczce,zaraz peeling robie i paznokcie:tak::tak:
moi goscie juz na horyzoncie:tak::happy2:takze nie wiem kiedy uda mi sie cos kliknac,ale zyczenia napewno zdaze napisac WAm;-);-);-);-)
milych snow i wszystkim przedswiatecznie zapracowanym duuuuzo sil;-);-);-);-)
 
reklama
CZEŚĆ BABECZKI :-) NIE PISAŁAM WCZORAJ BO WZIĘLIŚMY SIĘ TROSZKĘ ZA PORZĄDKI :szok::baffled: W PAPIERACH ZESZŁO NAM NAJWIĘCEJ CZASU :baffled::rofl2::ninja2: POGODA DO BANI MAM NADZIEJĘ ŻE NA ŚWIĘTA BĘDZIE LEPIEJ:confused::confused: U NAS OSCAR DALEJ KASZLE :-:)-( KAJKA WCZORAJ BYŁA W NOWEJ SZKOLE NA ZAPOZNANIU :tak::tak:BARDZO SIĘ JEJ PODOBAŁO :tak::-) A NAJBARDZIEJ TO ŻE JADŁA LODA W SZKOLE :szok::-D I JAK PRZYSZŁA DO DOMU BO MÓJ D Z NIĄ BYŁ JAK SIĘ SPYTAŁAM I CO TAM ROBIŁAŚ TO PIERWSZE CO MAMO WIESZ JA LODA JADŁAM :-D:-D:szok: GRAZIUL TO TY PRAWIE JAK PISANKI NA ŚWIĘTA POMALOWANA :-D:-D DO MNIE TEŻ CHYBA GOŚCIE ZAWITAJĄ W PONIEDZIAŁEK ALE JESZCZE NA 100% NIE WIEMY :confused::cool: SYLWIA TO MAŁY FRYZJER ROŚNIE :-D:-D ODŻYWKI RÓŻNE WYMYŚLA :-D:baffled: MONIA TO DOBRZE ŻE JUŻ MASZ PO WIZYCIE TERAZ TYLKO CZEKAĆ NA LIST:tak::tak: AGNIESZKA UK ZDRÓWKA :tak::tak: DORIS MÓJ TEŻ WCZEŚNIEJ PRACOWAŁ W DELEGACJI :tak: TO JA TAK JAK TWÓJ DAWID CHODZIŁAM ZA NIM KROK W KROK :-D:-D ZANETA PAMIĘTAJ ŻE JA JESTEM PIERWSZA W KOLEJCE :tak:;-):-D:-p IDĘ TROCHĘ POGRAĆ BO ZAKUPILIŚMY KIEROWNICĘ DO XBOKSA DZIECIAKI ŚPIĄ WIĘC MOŻE D DA MI TROCHĘ POJEŹDZIĆ :confused::confused::cool: KOLOROWYCH
 
hej:-)

widze zajelyscie sie wszystkie przygotowaniami swiatecznymi :blink::blink:

ja jakos wczoraj czasu nie mialam co chwile cos :dry: ale za to dzis mam wolne bo wczoraj zrobilam nawet krokiety zeby dzis na obiad byly:tak: posprzatane mam wiec sobie pije kawke i odpoczywac jak moj wstanie to pojdziemy na miasto bo chce na solarium wieczorem jak uspie Claudie wybywamy z domu na kregle ze znajomymy a z mala bedzie Dawida ciocia :sorry2::-) takze dzien zapowiada sie calkiem calkiem :tak:

Graziul xxx a kto Ci robi wloski?ja na jutro jestem umowiona do tej na przeciwko piknika ciekawe czy bede zadowolnona:dry::confused:

monia dobrze ze juz masz nin z glowy:tak: to chyba juz dla maluszka duzo Ci nie brakuje :-)

sylwia ojj smiesznie jest jak to sie czyta:sorry2: ale Tobie pewnie nie bylo do smiechu :zawstydzona/y: no ale swoja droga powinnas byc dumna z Marcelka ze siusiu tak robi sam :tak:;-)

doris to naciesz sie teraz mezem ;-);-)

agaam ojj ja uwielbiam placka po cygansku :tak: zawsze w polsce ide do jakiejs knajpki zjesc ale sama to nie robilam mozesz dac przepis :sorry2:;-)

agnieszkauk zdrowka:tak:
 
Hej laseczki ja wpadłam się tylko pożegnac bo o 14 wyruszamy do Pl.stresa mam strasznego.Torby jeszcze nie spakowane:no::szok:.Chciałam wam zdrowych i spokojnych świąt:-).Oby wam pogoda dopisała w te wolne dni:tak:.
Graziulxxx dzięki ;-).
Nic uciekam się pakowac :tak:.Odezwę się za dobre dwa tygodnie:tak:;-).
 
witam kochaniutkie
kasia milej i szczesliwej pozdrozy :-D:-D:-D:-D
sylwia to ci Marcelek tak zrobic Olivce biedna Olivka dobrze ze szybko zareagowalas bo nie wieadomo co by jeszcze wymyslil:-p:-p:-p:-p
monia dobrze ze juz masz z glowy ten NIN i przy okazji zakupy sobie zrobilas swietnie jaki przezncik na swieta:-D:-D:-D:-D:-D
.............$...$....$
..........$.....
...........$
........$.......
.............$
......$.........
...............$
....$...........
.................$
..$.............
..................$
.$..............
...................$
$...............
......(ஜஜஜ)...$
$... (▒▒▒)........(ஜஜ
ஜஜ).$
$..(▒▒▒▒▒)....(ஜ
ஜஜஜஜ)$
.$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜ
ஜஜ)$
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓
§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§..... (█)
---§§(_)(_)(_)(_
)(_)(_)(_)§§...(█)@
-----§§(_)(_)(_)
(_)(_)(_)§§.......@(█)
-------§§(_)(_)(
_)(_)(_)§§...(█) @
---------§§(_)(_
)(_)(_)§§......@(█)
---------§§(_)(_
)(_)(_)§§ .(█)@
..........▓▓▓▓▓▓
▓▓▓....@(█)
................
...........(█) @......
................
.............@(█) ...
................
......(█) @.........
................
.........@..........
................
......@ ...........

Czas świąteczny, czas radości.

Niechaj w sercu szczęście zagości.
Niechaj spełnią się życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia!!!

◊............(..
(..(
◊.............\.
.)..)._..-.._
◊............__)
/.,','.......`.
◊..........,"...
..`......,--...`.
◊........,"...@.
........'....`...\
◊.......(Y......
.......(...........;''.
◊........`--.___
_,.....\..........,..;
◊........((_.,--
--'.,---'......_,'_,'
◊............(((
_,-.(((______,-'

oki to narazie kobietki
 
Hej kobietki!

Kasiu- bezpiecznej, spokojnej i szybko upływającej podróży. Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołej zabawy w lany poniedziałek. Wszystkiego naj naj dla Olivierka w jego wyjątkowym dniu.

Reszcie odpisze jak wróce z miasta. Buźka
 
dzien doberek:-):-)oooo mamusiu...co to sie porobilo od wczoraj:szok::szok::szok:my zaraz na zakupt jedziemy,bo jeszcze nic nie mamy:szok::szok::szok:ale najwazniejsze ze posprzatane,a to ze w lodowce echo to no problem:-D:-D:-Dwiecie co,fajne na tym bb,tak jak w rodzinie,bo kazdy sobie zyczenia składa i wogole:-D:-D:-D:-Do ktorej jajka sweici ksiadz w kosciele???
kasia-miłej podrozy i smacznego jajeczka Ci życze:-)no i mokrego dyngusa:tak::tak::tak:
monia-nareszcie Ci sie udało załatwic ten nieszczesny NIN.ja jak byłam w ciazy,,to tak od 6 miesiaca cos tam zawsze kupilam,a to jakies body,pajacyka,i nie odczułam tak ile wydałam na to wszystko.ale za tp juz na koncu pojechalimy do TOYS4 US i tam pekły 300 stówki:szok::szok::szok:bo kupilismy tam posciel,butelki,smoczki,wyparzacz do butelek i cale mnostwo innych niepotrzebnych mi rzeczy:-D:-Dbo mały wogole z butli nie pil,a wyparzacza raz uzyłam:szok::szok:
dominisia-pamietam,ze ty pierwsza jestes!spoko,spoko:-D:-D:-D
natalka-ty to masz dobrze,ze tak masz z kim kklaudie zostawic,bo u mnie to lipa jest,zawsze ktos ze znajomych pracuje zreszta Pawełek sie zaczał wstydzic ostatnio:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
graziul-teraz bedziesz miala wloski jak rajtki:-)ale ja bardzo lubie takie kolory ,szczegolnie na krotkich wloskach:tak::tak:
doris-ja to ci na maxa wspolczuje,bo nie chcialabym tak sama siedziec z dzieciakami i wszystko na twojej glowie,no ale co zrobic,zycie ....poprostu zycie.ale za to jak twoj wraca to uuu...co tam sie musi u was wyprawiac:-D:-D:-D:-D

dobra,ide kawke lyknac i trzeba sie zbierac bo biala kiełbase mi wykupicie:-D:-D:-D:-D
 
reklama
hej laseczki
ten tydzien na forum nie laezal jak dla mnie do udnych, bo wogole sie nie udzileam przez moja chorobe, ale wiem co sie dzieje.
dziekuje za zyczonka zdrowka, bardzo mi sie przyda, tymbardziej ze jutro i w niedzile bede stala w pracy w zimnie a w poniedzilek chrzciny.
 
Do góry