reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Przyszłam podzielić się z Wami dobrą wiadomością.......od wtorku pogoda poprawi się i będzie 13-15 stopni:tak:
Nareszcie bo ja mam permanentnego doła przez te chmury, deszcze i wiatry:wściekła/y:
 
reklama
Cześć dziewczynki!!!
Ale dużo żeście napisały. Muszę nadrobić zaległości.

Cóż dziś dzionek upłynął mi na świątecznym gotowaniu i ogarnięciu domu.
Większość mam już zrobione. Wieczorkiem zrobię jaja faszerowane i od jutra będę mogła oddać się atmosferze świątecznej.

Dobrze, że we wszystkim pomaga mi Czarek. Dzięki temu przygotowania do świąt nie są tak uciążliwe.

Z okazji Świąt chciałam złożyć wszystkim mamusiom i ich rodzinom najlepsze życzenia, samych radosnych dni, pociechy z maluchów i jak najmniej zmartwień.


Pozdrawiam

Zmykam do mojego kochanego.
 
Witam
na wstępie
wszystkiego dobrego w te św życze wam ja z całą moją rodzinką. radosnych słonecznych świąt

Nefretete to kiedy robisz kolejne podejscieU mnie to chyba szybko pjdzie wystarczy ze test wyjdzie pozytywny.
jstysiak o jakim podejsciu Ty piszesz? chyba Ci sie cos pomylilo;-)

doris78 ja to bym z chęcią rzuciła palenie chociażby ze względów finansowych.. ale cholera ja lubie palić i troche lipa. dobre jest to, że ograniczam i mam dni że pale tylko wieczorem, a przez cały dzień nic.

sylwia dobrze że to tylko siku było, a nie cos więcej ;)

majagna lepiej teraz szalej jak w ciąży jesteś bo jak urodzisz to już będzie dupa... ja na tydzien przed porodem tanczyłam jeszcze na dysco lat 80 hehehe

lece do moich łobuzów
 
Dziewczynki moje kochane chciałam Wam życzyć zdrówka, żeby zlanie woda w poniedziałek nie pogarszało sprawy :-p:-p:-p, smacznego jajeczka oraz baranka który za Was po świętowaniu posprząta.:tak::tak::tak:

I do miłego zobaczenia.
 
Na stole święcone, obok baranek. No i koszyczek pełen pisanek. Wiosenne bazie stoją w wazonie. Podczas Wielkiej Nocy, miłość w sercach płonie.
Wesolego Alleluja:-):-)

A ja dzisiaj tylko upieklam ciasto i karkowke ciekawe jak mi wyszla,pierwszy raz pieklam:baffled::baffled:
Bylam jeszcze w pikniku ,bo J zjadl mi danio do ciasta:baffled:a tam pusciutko strasznie bylo i wszystko bylo:-D

ZANETA -faktycznie na swieceniu bylo mnostwo ludzi,my bylismy przed 14 i swiecili wczesniej wiec sie zalapalam bez kolejki:-)
 
Ja tylko na chwileczkę wpadłam życzyć Wam Kobitki;)

Wesołych Świąt, radości, spokoju i przeżycia tego czasu w zgodzie ze sobą i całym światem :) smacznego jajka!

Mojadzidzia i kasia 1881 Wszytkiego Naj ..dla Waszych Aniołeczków w tak waznym dniu buziaki;****:-)A i oczywiście duzioooooooo słońca na jutro
 
Nadusiu, Olivierku!

W tak uroczystym dniu,
jakim jest przyjęcie
Sakramentu Chrztu Świętego
i wstąpienie do wspólnoty Kościoła,
życzę Wam, abyście zawsze mieli ufność w Bogu,
kierowali się wrażliwym sercem,
a cele, które sobie wytyczycie,
były zawsze szlachetne.

762693ax8rmy99y7.gif
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki
wczoraj do koga mialam numery wyslalam zyczona swiateczne a dla reszty ktorej numero nie mam dedykuje wieszyj

>>>>>WESOŁEGO<< <<<
>>>>>ALLELUJA!!<< <<<
*******@--@--@
******@------------@
****@-----------------@
***@----Wesołych ----@
**@------Świąt! ---------@
**@-(\(\-------------/)/)--@
**@-(=':')---------(':'=)--@
**@(..(")(")....(")(")..)--@
***@---------------------@
*****@----------------@
********@--@--@
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
............,-.,-.```?????¯??
............(..(..(
.............\..)..)._..-.._
............__)/.,','.......`.
..........,".....`......,--...`.
........,"...@.........'....`...\
.......(Y.............(...........;''.
........`--.____,.....\..........,..;
........((_.,----'.,---'......_,'_,'
............(((_,-.(((______,``?????¯??
\\\\////..\\\////..\\\\\/////....\\\////


a dla wspanialych pociech kasi8118 i mojejdzidzi w dniu chrztu swietego:

Niech w każdej życia godzinie Strzeże Cię Bóg łaskawy.
Niech Jego miłość będzie dla Ciebie drogowskazem, A Twoje serce do końca dni swoich niech będzie ufne i czyste. W dniu Chrztu Św. Obfitych łask Bożych życzy Agnieszkauk, nikolka i R...
 
Czesc Wielkanocnie:-)
Jak tam minal dzionek swiateczny?/obzarte wszystkie??:-D

Nadusia i OLIVIERku-wszystkiego naj..naj..naj..w tak waznym dniu.

A u nas dzisiaj bardzo spokojnie,znowu pozegnalam meza,ale tym razem na 4 dni ,wiec zaraz bedzie spowrotem.potem z Slwia na spacer pojechalismy,ale troche mocno wialo:baffled:wiec sie szybko zmylysmy,a potem moja siostra sie nademna zlitowala i zaprosila mnie na obiad:tak:
 
reklama
NADUSIU I OLIVIERKU-W TYM WAZNYM DLA WAS DNIU SKLADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA,OPATRZNOSCI BOZEJ,BUZIAKI DLA WAS SLODZIAKI;-);-)

HEJ LASKI,WITAM SMINGUSOWO-DYNGUSOWO:-D:-D
Moi goscie wlasnie sobie pojechali:-:)-(
bylo super,dlugo sie nie wi
dzielismy,ponad 5 miechow:szok:
Zarcia tona ,bo ja przygotowalam full i oni tez przywiezli:szok:ale nic sie nie zmarnowalo:tak::-D:-D
od jutra MEEEGA DIETA:-D:-D
Chyba zaczne z moim A trenowac na silce:-D:-D
Nati rozpuszczona przez ciotki i wujkow:szok::szok::tak::tak::-Dtrzeba ja teraz ujarzmic:-D;-)
Dostala mnostwo prezentow od roznych zajaczkow to teraz szaleje
no i w koncu odzyskala swoj wozeczek z lala ,ktory zostal u cioci w Londynie:tak::tak:
A jak tam u Was ???
SWIETA<SWIETA ....JUZ PRAWIE PO SWIETACH;-):tak:
nic,zmykam leniuchowac,bo po kilku dniach zametu i pelnej chaty trzeba odsapnac w ciszy;-):tak:
POZDROWIONKA
 
Do góry