reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej,ja tez jestem nie do zycia:-:)-(spalam moze ze 2 godziny w nocy bo maly sie az dusil swoimi gilami i w koncu na sile mu wpuscilam tych kropli,ale darl sie tak jakbym go torturowala,no i przysnal gdzies ok 6:szok::szok::szok:a teraz sie juz bawia klockami z tata,a ja leze i powoli zapadam w sen...moze mi sie uda z 15 min przekimac.ma stan podgoraczkowy,wiec nawet na dwor nie ma jak wyjsc,ale taka ladna pogoda ze az sie chce skakac:-D:-Dmysle ze to na zeby na 100 % bo rano sie tak zwalil,ze cala koldra to przebrania:szok::szok:az sie wylewało:szok::szok:milej niedzieli :-D:-Da wasze maluchy jak maja taki stan to wychodzicie z nimi na dwor??
 
reklama
Dzien dobry:-)

U nas na szczescie nocka minela spokojnie Mala przspala calutka az ja sama budzilam sie i zastanawialam co jest grane:-p Widocznie katerek dal jej troche oddechu chociaz teraz oddycha przez buzke to i tak mam wrazenie ze jest juz troszke lepiej:tak:

Dzieki dziewczynki za troske;-)

zaneta Niby sie mowi ze jak jest tylko katarek to mozna wychodzic ja wsumie z mala bylam raz ale to tylko dlatego ze musialam isc na bilans a tak to siedze z nia w domku boje sie troche bo ta pogoda strasznie zdradliwa jest. Wyskoczylam teraz do sklepu i wieje strasznie ale gdyby nie ten wiatr to byloby super. Wtedy pewnie bym sie skusila na spacer z mala:tak:

katarina zycze poprawy zdrowka kuruj sie kobietko:tak:

majagna witaj w nasszym gronie:tak: a o scan to tak jak dziewczyny mowia musisz sie chyba upomniec bo oni czesto zapominaja:wściekła/y:

naferetete 4muchy witajcie po przerwie i juz nas nie opuszczajcie na tak dlugo:-) a co do spotkania u neferetete to ja nic sie nie odzywam bo to nie ode mnie zalezy(jesli chodzi o to w dzien:zawstydzona/y::zawstydzona/y: bo na wieczor to juz inna sprawa tyle ze moj zaczal pracowac w soboty i sam nie wie czy to tylko przed swietami czy juz na dluzej)

graziul katarina zdolne dziewuszki z Waszych dzieciaczkow oby tak dalej:tak:

tynia i wiki kopytka wyszly:tak::-D w prawdzie nie takie dobre jak robi moja mamusia ale tez byly niczego sobie;-) dzieki kobitko;-)

sylwiam czyzbys leczyla kaca??:-p jak tam po imprezce??

Doris Ania sama bym sie wybrala do tego flamingo:tak::-D

Dobra Laski uciekam do mojej niunki zycze milej niedzieli:tak:
I nie rozpisujcie sie tak duzo bo pozniej ciezko nadrobic:-p:-p
Papa
 
hej laseczki,dzieki za odpowiedz,poczekam jeszcze do konca tygodni ,a potem bede ich meczyc,hehehhe,chodz moj Tomek stwierdził ze moze lepiej zrobic prywatnie w tej klinice poskiej,w sumie to chyba niezle rozwiazanie ,aby uniknąc stresu ,ktory mi towarzyszy.Martwie sie zeby wszystko było ok,ale to chyba obiaw kazdej kobiety w ciazy...Udanej niedzielki zycze wam wszystkim ,pozdrwiam papap
 
Nefretete- mi pomogły plastry przy żuceniu palenia,naprawde czułam ze do organizmu jest dostarczna nikotyny,po 3 dniach juz nie potrzebowałam ich.Chodz na każdego co inego działa,mój Tomek tez żuca i nie moze,uzywał prawie wszystkiego,i to chyba jest dowód na to ze nastawieni jest naskuteczniejsze,,,trzyma kciuki papa
 
witam

doris78 no nie żartuj bez Ciebie to ja żadnej bibki nie zrobię!
mi jest obojętne czy w dzień czy wieczorem dlatego poprosiłam was o wybór. nie mieszkam w Bradford i biore pod uwage to że musicie sie zgadywać co do dojazdu itp

natalka1990 z Keighley musiała byś pojechać busem do Halifaxu i dopiero do Huddersfield

kasia8118 też bym wolała do PL wyskoczyć;-)

majagna mam plastry, gumy, tabletki do ssania i inhalator hehehehe problem w tym, że ja zawsze bardzo lubiłam palić. pale już ponad 10lat:szok:
 
Hej:-)

ja powolutku wracam do żywych:szok: nie tyle co mam kaca ale czuję się strasznie zmęczona:baffled:

Majagna zadzwoń i upomnij się o scan a wizytę prywatną w polskiej klinice zostawcie sobie na póxniejszy etap ciąży bo tutaj jak ciąża przebiega prawidłowo to ostatni scan robią w 20tc:szok:

Żaneta
pogoda faktycznie fajna ale strasznie wieje więc przy gorączce ja bym sobie odpuściła spacer

Nefretete mi to jest bez różnicy kiedy i czy z dziećmi czy bez, obie opcje są fajne;-)

Katarina zdrówka bidulko

Graziul no proszę jaka Natka zdolniacha, musisz to wykorzystać i wysadzać ją skoro ma chęci, a nóż szybko załapie:-)
Mój R kazał się zapytać czy Twój men nie chciałby pojechać kiedyś z nim na tor?:-)
 
dominisia wyjazd jest 10 lipca
Agaam nastepnym razem moze dodaj maselka to beda takie maslane zapomnialam ci o tym napisac sorki:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja mam dzis odpoczynek bo P gotuje wiki na dole sie bawi pojechalismy dzis do sklepu bo chcialam sobie buty kupic i nie bylo zadnych fajnych:no::no::no::no:ale moze za tydzien beda:tak::tak::tak:
 
Witam pogoda z okna wydaje się przepiękna i taka by była gdyby nie ten wiatr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Córcia oczywiście na dworze rozbiegana a ja siedzę w domciu synu jakoś niema humorku wyjść na dwór byliśmy chwile na ogrodzie ale stwierdził ze strasznie wieje i woli w domu się bawić , Pan i władzca :-D:-D poszedł do pracy dziś miał na 17 aja obmyślam listę zakupów na przyszły tydzień i obiadki jak co tydzień. No nic idę zrobić sobie green tea i zabieram się za tę listę;-);-)
 
KATARINA-kuruj sie cipciu:tak::tak:mam nadz ze sie przed swietami jeszcze spotkamy:tak::tak:
MAJAGNA-tak jak SYLWIA napisala,faktycznie wizyty prywatne sobie zostaw na pozniej ,bo tu sa tylko 2 scany i ogolnie jakos tak wsz.raczej pobieznie....a czasem jak sama piszesz warto czesciej sprawdzic zeby byc w 100 proc spokojna i nie denerwowac sie;-);-)upomnij sie o scan ,bo to w sumie w naszym interesie ,jest oni zapominaja,trzymamy kciuki:tak::tak:
SYLWIA-takie wizyty gosci zawsze mecza...choc sa i zarazem bardzo mile:tak::tak:co do toru,to moj wlasnie wspominal ze musi sie z Twoim R.zgadac i chetnie by sie kiedys wybral na tor:tak::tak:;-);-)(tyle ,ze on ma zezwolenie tylko na jednodniowe wyprawy:-D:-D:-Dwiec mam na mysli bez noclegow itp:-D:-D:-D:-D:-D) zreszta ja do konca nie wiem jak to wyglada,powiem mu ,niech sie chlopy dogadaja;-);-)Milo ze R.spytal:tak::tak::tak:;-);-):-)
no i juz sorry ,koniec mojego pisania bo mala znow spadla na glowe:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

o Boze!!!ja zwariuje ,naprawde:-(
 
reklama
Graziul mój też tylko na jeden dzień jeździ więc spoko;-) przeważnie wyjazd jest wcześnie rano a powrót około 19:tak: Po świetach zgadamy się to przyjedziecie do nas na kawkę:-)

Przez tą zmiane czasu to mój synuś jeszcze szaleje:sorry2:
 
Do góry