reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć laski:-)
znów mnie długo nie było ale od kilku dni chodze jakaś taka zdołowana:sorry2: D ciągle obrywa, wczoraj z tego wszystkiego pomył i poodkurzał wszystkie podłogi
chciała bym sie zrehabilitować za moje ciągłe nieobecności i zaprosić was do siebie. czy to z dzieciakami czy możemy zrobić babską bibke. temat daje wam do przedyskutowania i wybrania terminu który by wam pasował. moj domek zbyt wielkich rozmiarów nie jest ale myślę, że jakoś sie ściśniemy ;-) jeżeli nie będzie wam sie chciało do mnie przyjechać to też rozumie bo to jednak nie jest w Bradford. serdecznie zapraszam
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :):):) Bardzo podoba mi się tu,dlatego tez się zalogowałam :) Jestem w 12 tygodniu ciąży,mieszkam w Leeds,mam nadzieje ze wasze opisywane doświadczenia bardzo mi pomogą. Szczeze jestem troche tym wszstkim przerazona,ufffffffff, Pozdrawiam :):):)
 
ANIA-a ja chcialm pisac ze 4 muchy mieszka w Batley:-D:-D:-Doj pokickalo mi sie:-D:-D

SYLWIA-teraz rozumiesz dlaczego Ciebie nie biore pod uwage:-D:-D

NEFRETETE-ja sie dostosuje do reszty dziewczyn:tak:

MAJAGNA-witaj na forum:-)


A kiedy ja odzwyczaje Davidka od smoczka:dry:troszke jestem tym przerazona:baffled:
 
Doris no teraz jesteś usprawiedliwiona:-D a ze smoczkiem to zrób tak (niedawno o tym czytalam) zrób dziurkę albo najlepiej odetnij dzióbek, on się wkurzy i go wyrzuci sam, dwa dni poplacze a potem już będzie z głowy:tak:

Majagna witaj:-) Pisze z nami też Monia która jest na podobnym etapie ciąży co Ty, więc będziecie mogły wspierać się nawzajem:tak:
ps. zazdroszczę tego pięknego stanu.....:-)

Nefretete
ja dostosuję się do większości;-)

Agnieszka zdrówka:-)
 
dziołchy dajcie mi siły i cierpliwosci:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok:masakra jest z chorymi dziecinkami,no ale co zrobic:-(tyle napisalyscie,ze pewnie zaraz zapomne co komu mialam napisac,bo duuuzo tego jest.moj A dzisiaj zrobil i sniadanie i obiad:szok::szok:ale oczywiscie caly syf po gotowaniu musialam posprzatac ja!
mojagna-witam z nami:-Dnie bedziesz sie tu nudzil,bo czasem to tyle pisza te dziewczyny ze :szok::szok:
agnieszkauk-dobrze ze zyjesz,bo ja pomimo tego ze pisze to czuje sie jakbym juz trupem byla:-Dmaly wysysa ze mnie cala energie:tak:
ania1812-kurcze,szkoda ze nie napisalas wczesniej o tej wyprzedazy(no chyba ze nie wiedzialas):-Dmoze i ja sobie bym cos wybrała,bo juz wieki nic sobie nie kupilam,pomijajac te sławne rajtki:-D:-D
doris-no ja chetnie pojade na te kuli,tylko doradz mi czy Pawcio nie jest za maly,chodzi juz wiec moze by sie pobawil tam troszke.no i musicie napisas mi gdzie to jest,bo ja w tym temacie zielona jestem:zawstydzona/y:to pozniej wykminie jak tam dojechac.
no,to na tyle....wpadne pozniej,bo musze malego troszke poprzytulac,bo mi go szkoda bidulka.teraz znalazl swoj mloteczek od cymbalkow i napierdziela we wszystko co popadnie:szok::szok:
 
Cześć Dziewczyny

Srasznie dłuuuugo się nie odzywałam niestety humor nie dopisywał.

Dzisiaj postanowiłam zajżeć do was. Zdążyłam się zorientować że kilka nowych forumowiczek do nas dołączyło. Witam serdecznie.:-):-):-):-)Jedna jest nawet z mojej miescowości. ewelina my w Birstall mieszkamy dopiero od 6 tygodni. Narazie jest ok. Połowa mojej ulicy jest ok, uporządkowane ogródki, a druga część jakby z innego świata. Taki syw dookoła że głowa mała. Naszczęście mieszkam na tym fajniejszym końcu. Jest bardzo fajny park nazywa się Oakwell Hall Oakwell Hall Country Park. W piątki rano chodzę do sure start na stay and play. Wiem że popołudniu jest też specjalna sesja dla rodziców z bliźniakami.

Nareszcie mam sprawny samochód hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-) Ale dziwnie czułam się za kierownicą. Jeszcze nie doczytałam umawiacie się gdzieś w najbliższym czasie. Chętnie się spotkam. :-):-):-):-)
 
hej:-)

ale jestem dumna z mojego D poszlam sobie dzis do miasta na zakupy a on zostal z Claudia prawie 3 godz mnie nie bylo ale swietnie sobie poradzil:tak: nawet przebral kupke a tak jak ja jestem w domu to ucieka jak ja przebieram oj czesciej musze go tak zostawiac bo zakupy byly jak najbardziej udane:tak:

katarina ale smiac mi sie chce z tej "bulki":-D gratki dla Wiki za nocniczek no i widze ze dorasta Ci coreczka:tak:;-)

zaneta zdrowka dla Pawelka:tak: kupilam Claudii danio i zjada jak by nic nie widziala :zawstydzona/y: tak samo jak wtedy sie rzucila i Pawelkowi zjadla:zawstydzona/y:

agaam zdrowka dla Vicki:tak: no to juz Twoja zaczyna raczkowac ale fajnie zazdroszcze wam mojej nie wychodzi:-(

doris ale masz kochanego synka ze Ci soczek robi:tak::-)

nefretete a jezdza do Ciebie jakies autobusy:sorry2::confused: jak tak to jak dlugo jadzie ? poprawy nastroju zycze:-)

majagna witaj:-)i gratuluje ciazy:tak:

doris pewnie i na Dawidka przyjdzie czas ze sie pozegna ze smoczkiem:tak:

4muchy witaj po przerwie:tak:
 
hej dziewczyny,czy nie wiecie jak długo czeka sie na pierwszy skan? Byłam u połoznej i powiedziała mi ze zawiadomienie o skanie przyjdzie poczta,jestem juz 12 tygodniu i zaczynam sie denerwować, ze juz powinnam go miec
 
WITAM po krótkiej nieobecność ale jakoś nie było weny do pisania;-) ale zaglądałam do was i podczytywałam ale odpisać każdej to :szok::szok::szok::szok: tyleee napisane więc dam sobie spokój :-D:-D
majagna - witam , miło powitać nowa koleżankę;-)
dzisiaj miałam fajny dzionek szybko zleciał w sumie to na leniuchowaniu bo obiadek już miałam posprzątane też no i wieczór spędziłam z alexnow i paradosią ;-);-)(dziewczyny dzięki za wizytę )
Ok to narazie tyle ;-)życzę Miłej nocki i nie zapomnijcie przestawić zegarków o godzinkę do przodu dziś śpimy krócej:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
majagna witam
doris78, sylwia.m ale pasuje wam bardziej babskie spotkanie u mnie czy z dzieciakami? mi to szczerze bez różnicy . jesli chodzi o wieczorna bibke to mysle że dobry by był termin tak koło 17 kwietnia? jest wystarczająco dużo czasu by uzgodnić wszystko z partnerami i wypisać wniosek urlopowy (te co pracują)
natalka1990 bezpośrednio z Bradford do mnie nie ma. z centrum Huddersfield są chyba ze 4 które do mnie jadą prawie pod sam dom. z centrum do mnie jest około 8-10minut autobusem, z bradford do hodds nie wiem ile jedzie autobus bo nigdy nie jechałam. ale jesli przyjedziesz ciut wczesniej ( zanim dziewczyny by dojechały) to moge po Ciebie wysłać D autkiem do centrum i by Cie zgarną
 
Do góry