reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

CZEŚĆ MAM CHWILKĘ BY COŚ NASKROBAĆ BO KOMP WOLNY:szok::szok: DZIECI ZAJĘŁY SIĘ TATĄ :tak::-) WIAŁO DZISIAJ JAK NIE WIEM :shocked2::shocked2::shocked2: NAS PONOWNIE NAWIEDZIŁY DZIECI Z PODWÓRKA :tak::tak: A JEDNA Z DZIEWCZYNEK TO MNIE TAK POLUBIŁA :tak::-) ŻE NIE BAWI SIĘ Z INNYMI TYLKO SIEDZI ZE MNĄ W SALONIE :baffled::baffled: TO JUŻ DRUGI RAZ:cool: MÓJ SIĘ ŚMIEJE ŻE KOLEŻANKĘ W KOŃCU MAM:-D:-D DZIŚ ZAJĘŁA SIĘ FRYZJERSTWEM I MI PONACIĄGAŁA WŁOSY W KAŻDĄ STRONĘ :baffled::baffled: AŻ WZIĘŁA SZCZOTKĘ OKRĄGŁĄ I MI TAK JĄ WPLĄTAŁA ŻE NIE MOGŁA WYCIĄGNĄĆ:-D:szok: POTEM POSZŁA NA CHWILĘ DO DOMU I PRZYNIOSŁA SOBIE KOCYK I PODUSIĘ :confused::confused: UŁOŻYŁA SIĘ WYGODNIE W FOTELU I OGLĄDAŁA ZE MNĄ TELEWIZOR:dry::dry: TYNIA A JA MYŚLAŁAM ŻE TO JAKOŚ TERAZ JEST HMM A TO W LIPCU NO TO JA ODPADAM NIE CHCĘ SIĘ ZAPISYWAĆ BO DOKŁADNIE NIE WIEM KIEDY MOJA MAMA PRZYJEDZIE:confused::confused: NEFRETETE JA JUŻ NIE PALĘ 2 ROK:tak::tak::-) DLA MNIE NAJGORSZE BYŁY PIERWSZE 2 TYGODNIE :tak::tak: ALBO JAK PIŁAM PIWO TO MI SIĘ STRASZNIE CHCIAŁO W TEDY PALIĆ ALE JAKOŚ POSZŁO JA NIC NIE STOSOWAŁAM :no::no: ALE LODÓWKA SIĘ NIE ZAMYKAŁA :-D:szok:
 
reklama
hej:-)

ale mi posta wcielo a zapomialam jak to sie robilo zeby wrocil:wściekła/y:

Claudia od wczoraj zaczela sie przemieszczac turla sie po calej podlodze i czolka ale do celu zawsze dojdzie:-):-D

dominisia zdrowka dla dzieciaczkow:tak:

katarina kuruj sie kochana:tak:;-)

zaneta jak Pawelek lepiej bylo w nocy ?? ja mam dla Claudii takie kropelki Karvol do miski z goraca woda dajesz 6 kropelek i stawiam kolo lozeczka jak Claudia spi i bardzo jej w oddychaniu jak ma katarek to pomaga:tak::-)

nefretete ale masz zestaw do rzucenia fajek:-D mi sie wydaje ze to pomoga tylko jak ktos bardzo ale to bardzo nie chce palic:sorry2:


sylwia chyba dziecia sie czas nie zmienil:-) Claudia spala dzis do 7:cool2:
 
Witam ale się pogoda paskudna zrobiła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja już córcie do szkoły odprawiłam synu śpi , Pan i władca też a ja idę śniadanko zjeść i herbatkę wypić trzeba się wzmocnić jakoś na ten dzień .Potem zakupki czekają:-):-)
dominisia- to fajna masz nowa koleżankę;-);-)
co do palenia to ciesze się ogromnie że ja i mój Pan i władca się nie nauczyliśmy:-D:-D:-D
ok to ja narazie uciekam Pa ;-);-)
 
:-)dzien dobry
ja juz powracam do swiata zywych:-D:-D:-Dno i maly tez lepiej,dziekuje wszystkim za troske.wczoraj sie zesral chyba z 10 razy,ale w nocy juz normalnie oddychal,wiec ysle ze to bylo na zeby...a teraz jeszcze spi:szok::szok::szok::szok::szok:no ale wczoraj w nocy nie spal wiec nadrabia teraz.wybaczcie,ze nie odpisze wszystkim,ale poprostu nie dam rady:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dominisia-super kolezanka:-D:-Du mnie w bloku tezz taka rosnie wiec moze za rok do mnie zawita:-D
graziul-widzisz jaka masz coreczke zdolna;-)wszystkie dzieci mam z bradford sa baardzo zdolne;-);-):-D:-D:-D
nefretete-ja sie ciesze ze nie pale,jak kazdy popalalam sobie kiedys tam,ale nigdy tak nalogowo,a teraz jak sobie pomysle o fajce to az mnie na wymioty zbiera.moj A rzucil z dnia na dzien,zaraz jak sie zaczelismy spotykac,bo powiedzialamze z popielniczka sie nie bede calowac :-D:-Di juz 4 lata nie pali:-D
sylwia-ja lubie jak ktos przyjdzie do nas na kolacje czy tak posiedziec,ale jak juz siedzi ze 2 dni i musze sniadanka podstawiac i obiadki i pozniej to wszystko myc to szlak mnie trafia.ale cos za cos,mlo sie raze siedzi i gada a pozniej kazdy sie zmywa a ja zostaje z syfe w kuchni;-)
dobra musze kawe se walnac oze mnie postawi na nogi,bo jakas zamulona jestem.a no i zapomnialam wam napisac ze mam ciche dni w domu od soboty....tylko służbówka panuje:-(zobaczymy dzisiaj jak bedzie.
 
Czesc wszystkim w ten :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ponury dzien:wściekła/y::wściekła/y: co za pogoda masakraaaa!!!

No ale co zrobic taki urok Anglii:baffled:

U nas calkiem w pozadku dzis Vicky w prawdzie wstala po 6 niby pozniej jak lezala juz zz nami to zasypiala za chwile sie budzila wiec wsumie ja juz od 6 nie spi a moj jeszcze gnije w lozku i ani mysli chyba zeby wstac:wściekła/y: W prawdzie poszedl do pracy na 3 ale o 6 byl juz w domu:confused:

To teraz czas na mnie zeby sie pochwalic ostatnio pisalam ze Victoria raczkuje ale bardzo ostroznie i bardzo sie na tym skupia a teraz smiga jak szalona:-D:-):-)
Ale jestesmy z niej dumni:-):-) Koniec laby ale ja tam sie ciesze:-)

Dominisia ale masz kolezanke;-) hehe ale to swiadczy dobrze o Tobie;-)ze dzieci Cie lubia:-)

zaneta ta pogoda chyba wplywa tez na naszych facetow:confused: co zrobic a mowia ze to kobieta ma humory:sorry2:

sylwiam tak to jest po imprezach niestety troche przyjemnosci ale potem czlowiek musi wrocic do zycia szczegolnie ze ma male dzieci i nie moze sobie odpoczywac bo dziecku nie wytlumaczysz ze mamusia sie bawila i jest zmeczona:tak: Takie nasze zycie Matek:-)

Dobra to narazie byloby tyle ide wypic kawke i pobiegac troszke za moim perszingiem:-p:-p ahaa nie wspominam juz nawet nic ze zaczyna sie tez wszedzie wspinac to o kanape to o stol i uda jej sie kilka razy samej wstac:tak::tak: tylko teraz czekam az guzy zaczna sie pojawiac przez te jej wspinaczki:szok:
Mimo tej pogody zycze Wam udanego dnia;-)
 
heJ;-)
SYLWIA-dzieki;-):tak::tak:A moja mala jak zaczela wstawac po 6 pare dni temu tak uparcie ciagnie dzien w dzien:szok::wściekła/y::wściekła/y:
DOMINISIA-fajnie ze udalo Ci sie skonczyc z nalogiem:tak:wcale nie palisz??:confused:ja cale zycie jestem takim swiatecznym palaczem,mozna powiedziec-tzn.nigdy nie pale na co dzien ,wrecz mnie obrzydza smrod fajek i dym..ale przy alkoholu..ojej bez fajki ani rusz:szok::szok::szok::-D:-D:-D
ZANETA-witaj wsrod zywych:-D:-D:-D:-Djak tam baleriny:confused:rozchodzone:confused:
TYNIA I WIKI-wiem ,wiem,wybor z butami jest tu nieraz ciezki:tak::tak:moj to sie smieje zawsze ze na Bradf.to same odpady rzucaja :)-D:-Dprzez tych ciapoli)
AGNIESZKA-jak tam po weekendzie:-D:confused::confused:
moja mala znow dzis bardziej niewyrazna:szok::szok::szok:
raz lepiej raz gorzej ,tak na zmiane ,dzien ,po dniu:tak::-:)wściekła/y:
z racji tego ze tata zadecydowal ze posiedzimy dzis w domu:)szok::-D:-D:-D;-);-)) to sie wzielam za swiateczne porzadki,firany piore ,kuchenke odsunelam ,szafki myje itp:tak::tak::tak::tak:
to do potem kobitki:tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczynki!

Zaczne standardowo;-)- co za okropna pogoda:wściekła/y: Adasiek wreszcie zasnął i mam chwilke żeby naskrobać. Wczoraj oglądałam fajny film "Janosik. Prawdziwa historia" Jak macie HBO to w środe jest powtórka. Polecam:tak:

Graziul- ja coś nie moge się zabrac za sprzątanie. Może jak Adaśko wstanie to pomyje szafki w kuchni. Ale mi się nie chce. :dry:Gratki dla małej mądrali.
Agaam- gratulacje dla małej spryciuli. Życze jak najmniej guzów:tak:
Natalka- to jeszcze troszke a zacznie raczkować. Korzystaj ze spokoju;-)
Dominisia- no to koleżanka jak się patrzy:-D
Doris- dziś robiłam parówki w cieście. Ale coś mi się zdaje, że to nie jest ciasto francuskie tylko jakiś ich wynalazek:confused::confused::confused: Ciasto francuskie jest warstwowe a to było zbite:confused: Nawet smaczne i co ważniejsze zrobiło się w moim cudnym piekarniku:sorry2: Może masz pomysł co jeszcze można tam zapakować ale raczej na słono bo pomyslałam żeby zrobić na świateczne śniadanie? Co do wyprzedaży w Nexcie to jak zaczyna sie ta letnia to zawsze ide na otwarcie czyli na 5:szok: Ale zawsze się opłaca:tak:
Nefretete- życze powodzenia w rzucaniu palenia. Dasz rade. To się Alex zabunkrował w pokoju:-D
Kasia8118- ja niestety nie pojechałam na carboota bo nie chciało mi się wstać z wyrka mimo, że nie spalismy od 7:sorry2:
majagna- szkoda teraz kasy wydawać na prywatne usg skoro Ci się należy. Lepiej zaoszczędzić i po 20 tyg. zrobić usg 3 lub 4D. Ja mam nagrane na płytke i uważam, że to super pamiątka

Życze zdrowia wszystkim schorowanym

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki.
Jejku jaka paskudna pogoda.

A miałam się wybrać na szwędaczkę po zakupy..... Raczej sobie odpuszczę.

Nefretete - życzę powodzenia w rzucaniu palenia. Ja paliłam do 2 tygodnia ciąży. Potem już nie mogłam, bo chyba dzidzia się buntowała i było mi tak niedobrze, że sobie odpuściłam. Prawdę mówiąc nawet mnie do palenia nie ciągnie. I jakoś bez problemów udało mi się je rzucić.

Agam - super że małej tak dobrze idzie. Tylko patrzeć jak zacznie biegać.

Dominisia - fajną masz koleżankę hehe.

Dziewczynki mam pytanko. Chciałabym zrobić sobie usg 4D ale dopiero później i zastanawiam się gdzie to zrobić. Może, któraś z Was wie gdzie mogę je zrobić i za ile.

Pozdrawiam
 
reklama
zaneta dobrze ze z Pawelkiem lepiej:tak:

agaam gratki dla Vikuni:-) zdolna dziewczynka:tak: teraz z Olivka razem je trzeba poscic niech sie gonia:-D

monia w shipley robia takie usg pozniej znajde stronke to Ci podam bo zapomialam jaka to byla:zawstydzona/y:

a ja czekam na te rzeczy z mothercare i jeszcze nie przywiezli:wściekła/y: jak ja nie lubie czekac dobrze ze pada to przynajmniej nie jest mi zal pogody:-D
 
Do góry