reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam wieczorkiem!

Nefretete- jak sie dołujesz to też wpadaj na forum. My Cię pocieszymy:-D
4muchy- no w końcu. Na pewno wybierzemy się gdzieś na kulki w czasie ferii
majagna- witaj na forum. Pierwszy scan jest ok. 12-13 tyg. wię powinnaś dostać już list. Najlepiej się upomnieć bo może o Tobie zapomnieli:sorry2:
Doris- ja odzywyczaiłam Filipa od smoka sposobem podobnym jak opisała Sylwia tylko, że specjalnie nie kupowałam nowego smoka a jak stary mocno się zużył to sam pękł i Filip takiego nie chciał:cool:
Zaneta- ja sama nie wiedziałam o wyprzedaży bo pewnie byłabym tam o 7. Dowiedziałam się przypadkiem ok. 11 i od razu tam pojechałam ale było już bardzo przebrane. Z damskich rzeczy nie było jak dla mnie nic ciekawego:dry:
Natalka- pochwal sie co fajnego kupiłaś:tak:

Ide spac bo w Tv nudy. Dobranoc
 
reklama
Ania1812 po raz kolejny próbuje rzucić palenie... jest ciężko, żeby ręce zająć wygrzebałam druty, na rynku kupiłam wełenkę i zapierdzielam hehe już mam mały kocyk, a to dopiero 4 dzień:szok::-D ale najgorsze są wieczory przed momentem lałam z mojego D bo on już ledwo trzyma, chodzi w kółko po salonie i sie pod nosem do mnie uśmiecha:-D:-D:-D
Alex usną mi dziś jak zwykle w swoim pokoiku ale pod drzwiami. chciałam do niego zajrzeć zanim zejde do salonu i cholercia drzwi nie mogłam otworzyć... myślałam że jakąś zabawką drzwi przylokował. wsunełam lekko głowę i zobaczyłam jego noge:szok: kombinacje alpejskie odstawiałam, żeby wejść do niego i odłożyć go do łóżka.
miłej nocki
 
czesc;-)
jejku ale macie wene!!:szok: jedno popoludnie nie pisalam i juz dzis mam problem z przeczytaniem wszystkiego!!:-D:-D
a ja dzis super happy bo mala przespala juz 2 noc ladnie:happy2:
no pobudka oczywiscie po 6 musi byc:-Dale dla mnie to spoko bo ja i tak ranny ptaszek jestem;-)
kawke juz zaliczam,potem sie szykuje bo moj men obiecal ze nas dzis zaniespodziankuje:-p;-):-D
ciekawe..ciekawe:-D:-D:-D chyba nadrabia za ostatnie fochy:-D:-D
KATARINA-gratki dla Wikusi madralusi:tak::tak:super Wam idzie no i trzymam kciuki zeby @ nie przyszla9zreszta ja Ci nie musze tego pisac bo wiesz):tak::tak:;-)
SYLWIA-buziaki dla malego raczka:-D:-D:-D:-Dteraz juz jej wszedzie pelno,na lato juz bedzie pewnie chodzic:tak:;-);-)a jak tam wczoraj-imprezka sie udala,poczestunek:confused::confused:goscie wciaz zyja:confused::confused::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
NEFRETETE,4MUCHY-witajcie babki po przerwie,fajnie ,ze znow piszecie:tak::tak::tak::tak:
AGAAM-zdrowka dla malej:tak::tak:moja tez wciaz smarka.ale juz jej pzrechodzi:tak:
NATALKA-moja mala tez byla pulpet na pewnym etapie,tak jej sloiczki i budynie zasmakowaly,a wtedy nie raczkowala ani nic,wiec malo ruchu,potem zgubi ,zobaczysz-to normalne:tak::tak::tak:
kurcze juz nie wiem komu jesze odpisac...
aaa DORIS,Ania-a co to za wypad te flamingo:confused::confused::confused:nazwa mi sie podoba:-D:-D:-D
no nic pozdrwiam,zycze duzo zdrowka....
milej niedzieli:-):-):-)
 
aaaa ...JA TEZ MUSZE SIE POCHWALIC OSIAGNIECIAMI MOJEJ GWIAZDKI:happy2::happy2::happy2:
otoz jakies pare dni temu zakupilismy jej nakladke na deske toaletowa,taka mala dla dzieci,bo niedlugo zamierzalam ja odpieluszac a ona nocnika nie znosi:szok::szok:;-)
no i lezy sobie ta nakladka w lazience
wczoraj patrze,a wlasciwie to slysze jakie steki...
ide do lazienki ,a mala polozyla sobie nakladke na ubikacji i sie ostro wspina:szok::szok::szok:
siadla i mowi SI..Si:szok::szok::szok::szok:
no oczywiscie w spodenkach....ale i tak jestesmy w szoku:szok::szok::szok::happy2::happy2::happy2:
i dzis rano juz tez poleciala do kibelka i znow ,nakladke i wola SI ..SI:-D:-D:-D:-D
bardzo jestem wzruszona:happy2::happy2::happy2:

moze jednak i jej szybko pojdzie,szybciej niz przypuszczalam..bo ma dop 18 mies niecale ..a juz cos kombinuje:-D:-D:-D
martwilam sie,mowilam do KATARINY-jak jej pojdzie,bo ona taka narwana jest...no ale chyba bedzie ok
to tyle mojego chwalipiectwa;-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Czesc:-)
Ja tez juz od 7 na nogach:-)David obudzil sie z placzem ze go kolana bola:-(

Ja wczoraj tez bylam w centrum i weszlam do nexta na wyprzedaz i tez nic nie bylo:no:dla Kuby fajne spodnie znalazlam ale oczewiscie juz rozmiaru nie bylo,jedynie dla Davidka kapcie kupilam:tak:
Trzeba faktycznie juz o 7 rano czatowac pod sklepem:-D

MAJAGNA-moze musisz sie upomniec,ja mialam bardzo pozno,praktycznie mialam jedno po drugim ,bo w 20-22 masz nastepny scan:tak:

GRAZIUL-no to moze warto sprobowac z tym nocnikowaniem:-)ja z Davidem probowalam tez jak mial 18 miesiecy,ale niestety nic nie wychodzilo,a nocnik to go parzyl normalnie,wiec dalam spokoj,potem sprobowalam jak mial dwa lata,to samo bylo ......no az wkoncu wyakazal checi jak mial 2 lata i 4 miesiace:baffled:
Wiec masz madra corcie:-)
A te flamingo land to jest tutaj Welcome to Flamingo Land Theme Park .Jest oragnizowana wycieczka tam z polskiej szkoly za 7 f,wiec sie oplaca:tak:

NEFRETETE-ja co do bibki wieczornej na razie nic nie moge powiedziec,nie mam pojecia jak rodzice pracuja ,ani J.Ale raczej w najblizysz czasie weekendu nie beda mieli wolnego:no:
Ale moze reszta wykaze checi:tak:
Wkoncu ja nie musze byc na kazdej imprezce:-D

NATALKA-no kochany synek jest,ze potem mama ma tyle sprzatania:-D:-Dno ale licza sie checi:tak:najgorsze jak On czasem mi zupe robi ,wstretna i stoi nademna i mi karze ja jesc i czeka jak go pochwale:-D


4MUCHY-juz Ci Ania napisala apropo kulek:tak:

ANIA1812-szkoda ze Ty nie jedziesz:-(myslalam ze bede miala z kim pogadac:-D

TYNIA =a Ty jedziesz??dzieci z przedszkola tez jada???
 
hej:-)

Claudia ma jakies fochy :wściekła/y: w nocy co chwilke ryczala ale jak dalam smoczka bylo ok teraz tez cos marudzi:-(

nefretete ale ja w Keighley mieszkam nie w Bradford ale chyba ciezko bedzie dojechac:-( ale jeszcze zobacze jak termin bedzie wiadomy to moze mojej mamy facet mnie zawiezie:sorry2:

Ania1812 troche ciuszkow bluzeczki spodnie buty i pierdulki ;-)

Graziul xxx ale szybko zalapala Natka do czego to zdolna dziewczynka:tak: a sadzalas juz ja na ta nakladke?

doris :szok: to jak on ta zupe gotuje?? fajne to mile takie:-) moze kucharz jakis wam rosnie:-D

dobra lece do mojej marudki;-)
 
witam z rana kobietki moja gwiazdeczka jeszcze spi wczoraj poszla bardzo pozno spac bo o10:20 :szok::szok::szok::szok::szok:pewnie teraz odsypia
doris tak jade ja bede jako opiekun z dwoma wychowawczyniami poniewaz nie kazdy rodzic bedzie mogl jechac wiec bede miala jeszcze z 3 dzieci ze soba chyba;-);-);-);-)
a w tym flamingo land jest swietnie zreszta Doris przeslala linka mamy tam byc caly dzien i kazde dziecko bedzie moglo jezdzic sobie na roznych atrakcjach tyle razy ile bedzie chcialo poza szkoly jesli ktos chce jechac bedzie musial zaplacic 18,50 ale beda bilety moze drozsze odpowiedz trzeba dac po swieta i przynies kase odrazu:tak::tak::tak:
majagna witaj kochana pisz czesto
graziul gratki dla Natki :-D:-D:-Dale sie zrymowalo pojetna dziewczynka
nie wiem co pisac moze pozniej cos napisze dzis mam zamiar kupic sobie jakies buciki na obcasiku i rajstopki bo przeciez nie beda spodnice wszafie wisiec:-D:-D:-Da mam chec je zalozyc ale przeciez nie wyskocze w kozakach:-D:-D:-D:-D
 
Rany dziewczyny co się tu dzieje.Ruch taki że ciężko jest za wami nadążyc:tak::szok:.Trzeba by siedziec cały dzień przy kompie żeby byc w temacie:baffled:
nefretete ja ze spotkania odpadam bo za kilka dni wyjeżdżam do Pl.i wracał 18kwietnia:tak:.
majagna na miałam pierwszy skan w 12ct :tak:.Czasem warto się upomniec :tak:.
Graziulxxx i katarina zdolne i pojętne macie dziewczynki:tak:;-).
4muchy no w końcu się odezwałaś.Witaj po długiej przerwie:tak:;-).
Agaam zdrówka dla małej:tak:.Szkoda chorowac w taką pogodę.
sylwia.m jak tam imprezka:baffled:?Kacyk męczy?
ania1812 ja też żałuje że nie wiedziałam wcześniej o tej wyprzedaży :-(.
Nic czas się doprowadzic do ładu i gdzieś wyruszyc:tak:.U nas nic ciekawego powoli zaczynam miec lekkiego stresa związanego z zbliżającym się wyjazdem:sorry2:.
Dziewczyny była dzisiaj może któraś na tym rynku koło lotniska?BO jestem ciekawa czy już ruszył:tak:.
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY;-) PISZĘ DZISIAJ BO WCZORAJ JAKOŚ NIE MIAŁAM NATCHNIENIA :baffled: U NAS DZIECI ZASMARKANE I OKROPNY KASZEL :-:)-( JUTRO CHYBA DO LEKARZA SIĘ WYBIORĘ Z NIMI TYNIA PRZECZYTAŁAM U CIEBIE ŻE DZIECI Z POZA SZKOŁY TEŻ MOGĄ JECHAĆ:blink: ? A MOŻESZ NAPISAĆ MI KIEDY TO MIAŁO BY BYĆ JAK COŚ ,BO I JA BYM SIĘ MOŻE SKUSIŁA BO TAK JAK DORIS NAPISAŁA ŻE SPĘDZIŁA BYM CAŁY DZIEŃ Z KAJKA:tak::tak: ALE BYŁO BY FAJNIE TYLKO MUSZĘ ZNAĆ DATĘ BO NIE WIEM JAK Z MOIM BĘDZIE :sorry2::sorry2: GRAZIUL NO TO SUPER ZUCH Z MAŁEJ :tak::tak: KATARINA TRZYMAM KCIUKI:tak::tak: I RÓWNIEŻ GRATKI DLA MAŁEJ :tak::tak: UCIEKAM DO DZIECIAKÓW BO COŚ ZA CICHO SIEDZĄ :-D:-D:baffled:
 
reklama
Hejka!!!!
Ja jestem nie do życia normalnie:-( Wczoraj sie doprawiłam:wściekła/y: i w nocy zdychałam,jestem strasznie zawalona,łeb mi pęka:-( Gripex jednak nie pomógł mi,a kilka tabletek już wzięłam!! No nic pozostaje mi się kurować i nic więcej:zawstydzona/y::-( Tak więc laski wybaczcie ale ja dziś nic już nie jestem w stanie naklikać tak mnie sadzi głowa :-(Idę się położyć,pozdrawiam was serdecznie i do zaś.
 
Do góry