reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)
pomimo tego ze juz 9 to z checia bym weszla jeszcze pod kolderke:tak::tak:maly wstal juz o 7:wściekła/y::wściekła/y:a poszedl spac o 11:wściekła/y:a teraz wyciaga mi wszystkie garnki z szafki:szok::szok:wlasnie przeszedl obok mnie,ja do niego gadam a on jakby mnie nie widzial:-D:-D:-Dpogoda chyba fajna,jeszcze nawet nie oblikałam,ale promienie slonca nas obudzily,wiec musi byc suuppperrrr:-D:-D:-D:-Dmy standardowo zaraz bedziemy sprzatac,a pozniej tato przyjedzie to na shopping:-):-)za tydzien w piatek to sklepy beda otwarte??ciekawe czy biala kielbaska jeszcze bedzie:confused::confused::confused:

monia-jak tam usg Twoje??
renuska-jakby Pawelek wstał o 4.40 to bym chyba padla na twarz!!przeciez to srodek nocy.:szok::szok:
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)

My dzis w miare wyspane:-p ale pewnie niunka zaraz bedzie musiala przyciac komara mam tylko nadzieje ze da mamia w spokoju napisac posta:-p
Musze wam sie pochwalic ze Vicky przesypia mi poki co cale noce:tak: i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa bo w koncu chociaz troche sie wysypiam:tak:
Ciekawe jak pogoda dzis bo niby widac ze jest fajnie cieplutko ale jak w rzeczywistosci to nie mam pojecia bo nigdzie sie nie wynurzalam jeszcze.

Monia czemu nic nie piszesz mialas sie pochwalic jak tam na usg i trzymasz nas tak mocno w napieciu:tak: Pisz szybko:tak:

Renuska wspolczuje ja czasami nie mam sily jak mala wstaje o 6 a co dopiero jak wstalaby o 4;40:szok: masakra:-p

Ania1812 to juz od tak mlalego puszczasz Filipa na imprezy a co dopiero jak bedzie mial nascie lat:szok: hehe a impreza chociaz udana?;-)

Sylwiam gratulacje dla Olivki teraz to juz mozesz zapomniec o spokojnym siedzeniu:-p ja jeszcze sie delektuje tymi chwilami ale podejrzewam ze to kwestia kilku dni bo juz przebiera raczkami tylko nie moze zsynchronizowac ruchow:-p:-p A co Marcela to przeciez pojetny uczen wierzylam w niego ze mu sie tak szybko uda odzwyczaic od pieluchy:tak::tak:;-)

No i moja wena sie skoczyla bo nie mam wiecej podgladu na posty:zawstydzona/y::-p
Przepraszam jesli komus nie odpisalam:zawstydzona/y:

A teraz uciekam do mojego szkkodnika bo buszuje przy kominku bawi sie wegielkami:szok:
Juz jedna rzecz muiala schowac do gory bo mialam kolo kominka swieczki z kamyczkami i do kamyczkow sie tak dobieralam ze jednego to ledwo zdarzylam wyjac jej z buzi:szok:
Dobra uciekam bo cos za bardzo tuli sie do tych wegielkow:szok::szok:
Papa
 
DZIEŃ DOBEREK :-):-) POGODA NAWET TYLKO WIATR STRASZNIE WIEJE :tak::tak::tak: A JA DZISIAJ WSTAJĘ IDĘ DO SALONU PATRZĘ I NIE WIERZĘ A W MOIM OGRODZIE KOŃ :szok::szok::szok::szok: KTOŚ SOBIE WYPROWADZIŁ KONIA NA MÓJ OGRÓD :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ZJADŁ KAWAŁ OGRODU TZN. TRAWY :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ZA PRZEPROSZENIEM NAWALIŁ KUPĘ :baffled::szok::wściekła/y: NAWET NIE WIEM CZYJ TO KOŃ BO JAK JUŻ WRÓCIŁAM TO GO NIE BYŁO :no::no: ALE BAŁAGAN ZOSTAŁ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: CIEKAWE CZY JUTRO TEŻ SIĘ TO POWTÓRZY :confused::confused::confused::confused: JAK TAK TO OPIER......LE TEGO WŁAŚCICIELA JAKIŚ NIENORMALNY CZY CO:confused::confused::confused::confused::confused: CIEKAWE JAK JA TERAZ MAŁEGO PUSZCZĘ NA OGRÓD :cool::cool::cool: ZŁA JESTEM JAK NIC:wściekła/y::wściekła/y: A TERAZ Z INNEJ BECZKI ZAKUPIŁAM DZIŚ 2 KOMODY:cool2::cool2::-):tak::tak: I JESTEM ZADOWOLONA TYLKO MÓJ COŚ BURCZY POD NOSEM ŻE NIE SĄ POTRZEBNE :sorry2::dry: ALE DLA NIEGO TO NIC NIE JEST POTRZEBNE OPRÓCZ KOMPUTERÓW ITP. RZECZY :tak: I JESZCZE KUPIŁAM NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ WIATRACZEK DLA OSCARKA ALE RADOCHĘ MIAŁ:-D:-D:tak: TERAZ ŚPI :tak::tak: TO SPOKÓJ TROCHĘ :tak::tak: DO POTEM :tak:;-)
 
Cześć dziewczynki!

Od rana mam zapracowany dzień. Byłam na poczcie wysłac kartki, potem Morisson. No i w końcu zabrałam się za świąteczne porządki. Zaczełam od najgorszego- posprzątałam pokój Filipa w tym jego pudła z zabawkami. Jestem w szoku ile tam było kurzu:szok::szok::szok:

Dominisia- fajnych masz sąsiadów. Podrzucić komuś konia do ogrodu:-D Wyobrażam sobie Twoją mine jak go zobaczyłaś:-D:-D:-D
Agaam- imprezka jak zwykle udana. Wstyd przyznać, że mój 6-letni syn chodzi częściej na dyskoteki niż ja:zawstydzona/y:;-) Fajnie masz z nockami. U nas dzisiaj były 2 pobudki w tym jedna z płaczem z niewiadomego powodu:dry: A na dworze jest dosyć ciepło ale wieje mocny wiatr
Renuska- współczuje choróbska. Zdrówka dla Dominika
Doris- patrzyłam dziś za ciastem. Chyba znalazłam- czy nazywa się to pastry i jest w zielonych lub niebieskich pudełkach???:confused:

To chyba byłoby tyle. Na razie babeczki
 
hej
moja dopiero poszła spać, 2 godziny jej to zajęło :szok::szok::szok:

renuska- szkoda, że się wcześniej nie zgadałyśmy to bym sobie jakoś dzień zaplanowała

DOMINISIA - ale sie uśmiałam :-D:-D:-D:-D trzeba było przywiązać do płotu, właściciel by się zdziwił. Troche nieodpowiedzialny sąsiad, no chyba, że mu kobyłka zwiała.


Zabieram się za porządki. Bo juro znajomi angole wpadają do nas na obiad, robie placek po zójnicku ... ciekawe czy im podejdzie:confused:
Do później, miłego dnia babki
 
JA PRZELOTEM BO AKURAT ZAJRZAŁAM WIĘC ODPISZE MARTA 84 WŁAŚNIE OTO CHODZI ŻE ON BYŁ PRZYWIĄZANY DO BRAMY ŁAŃCUCH MIAŁ DŁUGI I TAK SIĘ KRĘCIŁ W KÓŁKO :baffled::baffled:
 
hej ja sie tylko witam przelotem;-) bo my dzis urzedujemy z moim od rana:-D
pierw dentysta ,teraz wpadlismy na chwile,ja karmie mala a moj skoczyl szybko klucz dorobic bo wstyd sie przyznac od 2 lat o jednym kluczu jestesmy:szok::szok::szok::szok::-D:-D no i spadamy dalej na zakupy i jedziemy do jego jakiegos nowego znajomego obejrzec nowy dom:tak::tak: ale nie wiem czy dobrze robie wychodzac z mala...bo ona jakas podejrzana ,psika i teraz glowa ciepla:szok::szok::szok:

no nic jak dam rade to jeszce dzis cos skrobne
:-D:-D;-);-)papapa
 
Czesc:-)

ANIA1812-tak to jest to,puff pastry,roznica miedzy ciastami jest taka ze jedno jest kruchsze, to niebieskie:-)

DOMINISIA-ale sie usmialam z tego konia:-D:-D:-Dale ja pewnie tez bylabym w niezlym szoku:-Dchociaz w sumie Ty mieszkasz na bd 4 ,a tam mnostwo jest tych koni przy plotach:-)
A Ty mieszkasz w domku ,czy w bloku??bo mi sie zdawalo ze w bloku:confused:

MARTA84-udanej imprezki jutro:-)

RENUSKA- moj David tez czasem sie o takiej godzinie budzil i chcial isc na dol na bajki,ale ja wtedy go przetrzymalam i za jakis czas zasnal jeszcze raz:happy2:
 
Mój syn mnie porzucił:-:)-( Znowu pojechał do cioci i ani myśli wracać:sorry2: teraz czekam aż Olivia się wyśpi i jadę do niego. Cygan mały:-D
Ja też na zakupach dzisiaj byłam, zmachałam się strasznie i ku...wa zgubilam 10Ł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zawsze wkładam kasę do portfela ale teraz jakoś zamyśliłam się i portfel schowałam do torebki zanim dostałam resztę, więc wzięłam już tą dychę i wsadziłam do kieszeni:wściekła/y: głupia, glupia, głupia, głupia

Ania ja też dzisiaj kupiłam to puff pastry, jakieś rogaliki z tego wykręcę:tak:
Dominisia:-D:-D:-D też bym sie zdziwiła, ale z tą kupą to już nie ladnie ze strony właściciela konia, powinniście zgłosić to do in comunities
Agaam moja też śpi ładnie ostatnio, fajnie by było jakby tak zostało... smakują Vicky węgielki:-D Olivia to wiecznie do kabli łazi:baffled:
 
reklama
Cześć dziewczynki.Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale miałam problemy z internetem. Ciągle mi się rozłączał.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Byłam wczoraj na usg. Moja kruszynka ma 13 tygodni (wczoraj 12 tyg i 6 dni). Ma 65 mm długości i jest jak na razie zdrowa. Ma obie rączki i nóżki, serduszko bije prawidłowo.:-)

Lekarka nie mogła zmierzyć mojego łobuza, bo ciągle się kręcił i robił fikołki
Śmiała się nawet, że chyba tańczy.już sobie wyobrażam jak mi da popalić jak się urodzi, skoro już teraz takie nadpobudliwe hehe:-D

Jak tylko zobaczyłam mojego maluszka na ekranie to się popłakałam, zresztą tatuś też się wzruszył. To niesamowite przeżycie. Dopiero teraz dotarło do mnie tak naprawdę, że jestem w ciąży. :-)

Następne usg mam 13 maja. A 12 kwietnia czeka mnie wizyta u położnej i badania krwi itd.

Graziul - oby się malutka nie rozchorowała.:-(

Ania - ja też się muszę zabrać za porządki przedświąteczne, ale jakoś się zmobilizować nie mogę. Dziś zaczęłam sprzątać ogród i się rozpadało.:szok:

Dominisia - ale ubaw z tym koniem, ludzie to są dziwni. Eh.:baffled:

No nic uciekam zabrać się za jakieś sprzątanie..... A tak mi się nie chce......
 
Do góry