reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam:-)

Ja tak standardowo posta zacznę od skomentowania pogody:-D masakraaaaa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: najpierw słońce potem chmury, w przyszłym tyg ma padać śnieg:szok: nie wiem czy tutaj ale na pewno tam gdzie R na motor się wybiera:baffled: chyba sobie chłopak nie pojeździ:-(

Graziul u mnie teraz też zaczyna się latanie za małą, a to się wciśnie w jakąś szparę i wyjść nie potrafi albo łazi pod drzwi i muszę ja stamdąd zabierać żeby ktoś nie walnął jej wchodząc:sorry2: a zauwa już jak szalona:-D

Ewelina witaj:-) ja też nie podpowiem nic odnośnie dzielnicy bo nawet nigdy o takiej nie słyszałam:baffled:

Żaneta zdrówka dla zagilonego Pawcia:-)

Natalka nie przejmuj się wagą Claudusi, przecież ciągle jest w normie. Jak zacznie biegać to nie będzie miała czasu na jedzenie więc niech zbiera teraz zapasy:-D

Dominisia uśmiałam się z Twojej opowieści:-D

No dobra, spadam kroić, smażyć, gotować, prezyprawiać.....itd:sorry2:
 
reklama
Witam sie i ja w ten hmmm sloneczny momentami pochmurny dzien ciezko powiedziec jednym slowem:-p

U Nas nudyyyy na dwor sie nie wybieram bo Mala zasmarkana:-( w nocy slabo spala bo non stop miala problemu z oddychaniem przez nosek. Juz tak trzyma sie kilka dni i diabelstwo nie chce isc precz:no:a ona bidulka sie tak meczy.
Ale mimo to bawi sie grzecznie mam nadzieje ze to na katarku sie skonczy.

Sylwiam
hehe ja juz tylko czekam kiedy ja bede musiala tak biegac za Moja ale powiem Ci szczerze ze juz pare "raczkow" zrobi ale bardzo sie na tym skupia i robi to bardzo ostroznie:-D a jak tylko na nia spojrze to zaraz sobie siada i tyle z jej raczkowania:-) a apropos wchodzenia w jakies dziury itp to moja wczoraj wlazla pod stol cala:szok: a mam taki niski stolik bardzo pdobny do Twojego (nawet nie wiem czy nie taki sam:-p) chcialam jej zrobic zdjecie ale chyba bylo jej nie wygodnie wiec zanim bym poszla po aparat to dawno by sie zaplakala:tak:

Ewelina ja tez niestety nie pomoge bo ja to zupelnie zielona jestem ja sama poza Bd12 sie nie ruszam:-p:-p

Zaneta zdrowka dla Pawelka:tak:

Natalka
nic sie nie martw ja tez caly czas myslalam ze moja jest grubiutka a teraz juz wsumie sie zatrzymala i juz nie przybiera tak szybko i tak duzo. A jak babki mowia ze jest wszystko ok to znaczy ze tak jest:tak:

Tynia i wiki dzieki za info kopytka przygotowane zobaczymy czy beda zjadliwe:-p

Ok ide usypiac Vicky bo jeszcze od rana nie spala a zaczyna robic sie marudna:confused:
Papa
 
Witam was mamuśki po dłuuugiej przerwie;-)
Mam same dobre wiadomości:tak:
Moja kochana córcia zaczęła już wołać na nocnik,na początku chciała tylko do wc,ale że mnie zaczęło męczyć to latanie 10 razy po schodach,to zniosłam nocnik na dół:tak: co prawda zdarzają się jej wpadki np.wczoraj jak nie zdążyła usiąść na sedes i poleciało na podłogę to się tak biedna zezłościła i rozpłakała,że szkoda mi jej było:-( a najlepszy numer to mi dzisiaj wywinęła:-D:szok: Siedzę sobie w salonie i patrzę bułka chyba leży na podłodze:szok: poszłam podniosłam a to kupa:szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D leży obok nocnika:-D:-D też nie zdążyła usiąść i zonk:baffled: ale byłam wściekła a zarazem śmiać mi się chciało z tego:-D tak się nabrałam:crazy: No i oczywiście smoczka na to nie bierze już wyrzuciłam do kosza,a kocyk tylko do spania więc super,cieszę się że to wszystko w jednym czasie i to krótkim czasie:tak:;-)
To tyle pochwałek na temat Wiktorii:-p;-)
No a jeśli chodzi o mojego męża to musi iść jeszcze raz na zabieg,bo cały czas mu się tam zbiera ropa:crazy: Co do mej skromnej osoby to wsz.ok chyba:confused::szok: wczoraj mnie zaczęło wieczorem brać choróbsko,ale wzięłam gripexa na noc i dziś na rano i już jest ok. ze mną:tak: Ale chyba nie do końca bo już tydz.mi się @ spóznia:tak::-) Może coś z tego wyjdzie:-D dziś sobie zakupię test;-)
Sorry laseczki,że wcześniej z wami nie pisałam ale nie miałam weny,nastroju przez hormony,co się odbijało już na B,rozwodziłam się już z nim nawet :-D:-D no i poświęcam teraz dużo czasu mojej córci,która się zmienia co raz bardziej,pannica się z niej robi że szok:szok::-D:-D taka już prawie jak dorosła:tak::-)

Dobra laseczki na razie to tyle z mojej strony,uciekam do kuchni;-) buziaki
 
żaneta-życzę zdrówka dla Pawełka,przez tą pogodę ludzie się rozkładają bo raz ciepło a zaraz zimno:wściekła/y: moja też nie dawno płuca zawalone też chora jak nigdy,a tu masz znowu przeziębiona,najlepiej to chyba siedzieć w domu i nie wyłazić bo się zawsze musi przypałętać jakieś chorubsko:wściekła/y::wściekła/y: brak słów:no:
Sylwia.m-gratulacje dla naszej gwiazdeczki,super że już raczkuje:tak:;-) jeszcze trochę i zacznie chodzić,zleci szybko;-)
dominisia-pozostawiam tą kupę bez komentarza:no::wściekła/y:
natalka-właśnie kobieto nie przejmuj się Claudii wagą,zacznie się więcej ruszać to zgubi ją;-)
tynia i wiki-podobno chodzisz na pazurki do kogoś kto dobrze je robi,mogła byś polecić mi tą osobę i wysłać mi nr.do niej???pleas:happy2:

Jeśli kogoś pominęłam to pardom,ale tak w biegu troszkę czytałam:zawstydzona/y::sorry2: bo się spieszę troszkę:tak: Ale nadrobię wszelkie zaległości zaś:tak::happy2:
 
Czesc:-)
Rety moj syn zrobil mi sok pomaranczowy a balagan taki jest :szok::szok:
KATARINA-gartulacje dla Wiktorii,zuch dziewczynka:-)

DOMINISIA-,zaneta-zapomnialam Wam ostatnio napisac apropo tych kulek.Ja mowilam zeby sie spotkac jak dzieci beda mialy ferie czyli za tydzien po swietach:tak:
No i mozemy sie spotkac na tych kulkach na bd 4,jak reszcie bedzie pasowalo:tak:

ANIA1812-mowil Ci J o tej wycieczce do Flamingo land??Bedzie Filip jechal??A Ty ??
Ja chyba pojade,zalezy od tego czy J albo rodzice beda wtedy w domu:dry:
Kuba sie ucieszy z samotnego wypadu z mama,niech ma mame cala na jeden dzien:-D:-D

NATALKA-nie przejmuj sie waga,zobaczysz zacznie biegac zgubi to ,no i dzieci czym starsze tym mniej przybieraja:-)

4MUCHY-A Ty co tak cicho siedzisz??pisac tutaj szybko:-Dauto macie naprawione juz??moze tez przyjedziesz na kulki ja beda mieli ferie?

EWELINA-Ja Ci tez nie doradze co do tej dzielnicy:no:i z tego co wiem zadna z dziewczyn na tym forum tam nie mieszka:no:

MONIA-super ze wszystko z dzidzia ok:-)oj i wrazenia z pierwszego usg sa niezapomniane:tak:
 
Cześć dziewczynki!

Dopero teraz mam chwilke, żeby coś naskrobać. Własnie wróciliśmy z zakupów. Byliśmy w Sainsbury bo mają tam promocje na żarełko dla dzieci. Wszystko -1/3 ceny. Poza tym nie wiem czy wiecie, że dziś w Nexcie byłą wyprzedaż kolekcji zimowej -50%. Jak już doszłam to było mocno przebrane i kupiłam tylko kurtke dla Adama i bluzke dla Filipa. Ale dobre i to. :tak:

Katarina- super wieści. Zdolniacha z Wiki- takie postępy w takim krótkim czasie. Trzymam kciuki za 2 kreseczki na teście.
Agaam- bidna Vicky. Mam nadzieje, że katarek szybko przejdzie.
Sylwia- to koniec laby. Teraz przydałaby Ci się jeszcze jedna para oczu;-) Udanego imprezowania
Natalia- powtórze za dziewczynami, że jak mała zacznie raczkowac i chodzic to szybciutko wysmukleje:tak:
Zaneta- zdrówka dla synka
Ewelina1985- witaj na naszym forum. Też nie bardzo znam tą okolice ale zdaje mi się, że 4muchy tam mieszka. Tylko ona ostatnio rzadko pisze:-(

To chyba tyle. Pa pa
 
Doris- mówił. Raczej pojedzie Jarek z Filipkiem bo ja nie przepadam za takimi atrakcjami.

Specjalnie weszłam na profil 4Much i mieszka w Birstal- czyli jednak pamięć mnie nie zawodzi.
 
Ostatnia edycja:
Ale jestem padnięta:szok:

Katarina gratki dla zdolnej Wikusi, a jeszcze kilka dni temu nie wierzyłaś że pożegna się ze smoczkiem;-) Dzieci czasami potrafią nas zaskoczyć, wlaściwie to nie czasami a często:-D
No i trzymam kciuki za dwie kreski.....

Doris normalnie chyba powinnam się obrazić że nie chcesz ze mną zostawić Davida:sorry2: Kiedy macie tą wycieczkę?? sama bym sobie pojechała.
 
reklama
Do góry