reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam sie i ja dzien szybciutko mi zlecial posprzatalm chatke carpet wyczyscilam okna pomylam takze pozadki na swieta porobione:-D:-D:-D:-Dpomoglam znajomej samochodzik wyczyscic bo juz nie dalo sie w nim jezdzic tak nasze dziewczyny rozrabiaja w nim
ampar szczesliwej podrozy:tak::tak::tak:
monia no i jak po USG:confused::confused::confused::confused:
a mojego jeszcze nie ma pewnie zaraz wroci mam taka nadzieje :tak::tak::tak::tak:
oki do spisania
 
reklama
Witam wieczorkiem!

W końcu mam chwilke. Filipek poszedł na disco a Adaśkiem zajmuje się J :-)
Doris, Sylwia- cała przyjemność po mojej stronie:-)
Doris- pewnie, że się umówimy. Wogóle musze jakoś zorganizować Filipowi ferie bo on z nudów dostaje głupawki. Pewnie wybierzemy się też na kulki i do parku:tak:Mmm... parówki w cieście francuskim:-p:-p:-p
Sylwia- dobry i taki spacerek. Jak dla mnie było bardzo ciepło ale ja szłam i to często gęsto pod górke:dry:
Ampar- jeszcze raz udanego wypoczynku
Natalka- witaj ponownie
Monia- i jak po usg?

Więcej nie pamiętam. Zresztą musze zmykać bo pisze tego posta od prawie godziny z przerwami na rozmowy przez Skypa:sorry2:Bye
 
Hej laseczki
Ja jakoś ostatnio mam starsznie napiety grafik:sorry2:.Własnie sończyłm robić ciastoline dla małej;-)wiec jutro zaczynamy zabawę.tak coś ostatnio pogoda w kratkę ze jak tylko wyjdzie słoneczko to odrazu z mała na chustawki.
Ampar,roksanna miłego wypoczynku w Pl
Kasia1881 Co do refluksu to mi tez tutaj powiedzieli ze samo przejdzie ,no i przeszło jak mała skończyła 10 mies.Ale wiem ze w Pl jakoś leczą:tak:Wiec i tak niedługo bedziesz moze tam sie zapytaj pediatry:tak:.
Sylwiam Gratulacje dla dziołchy,:-)to juz masz z górki.No i oczywiście dla Ciebie za cierpliwoćść opłaciło sie z Marcelkiem powalczyc.Chodz powiem ze szybko Wam poszło
Dominisia Trzymam kciuki za dobre wyniki
Monia Czekamy na relacje:-p:-p:-p:-p
Ania szkoda ze tak pozno zajza łm na bb bo pewnie tez bys miała mnie dzisiaj na głowie:-p
Nic zmykam mała kąpać pappapa
 
MARTA84- a jak ,pewnie ze sama ......kupuje:-D:-Djest juz takie gotowe ciasto francuskie do kupienia,juz nawet zarolowane:-)i kroje w plastry i zawijam z parowke,no i to piekarnika zapiekam.Bardzo dobre ,ja sama je czesto jem:-D

ANIA1812-no ja tez myslalm ,i o parku i o kulkach:-D:-D

A ja juz mam dzieciarnie z glowy.Jakos szybko mi to poszlo dzisiaj:-Dtzn Kuba oglad bajki przed snem,ale sam sie soba zajmie:-)
 
Doris- to na pewno się umówimy. W kupie raźniej:-D Gdzie kupujesz to ciasto francuskie? Kiedyś szukałam i nigdzie nie było a chciałam zrobić rogaliki z jabłkami:dry:
jstysiak-to kiedy w końcu do mnie wpadniesz? Najbliżej mnie mieszkasz a jeszcze u mnie nie byłaś:dry:;-)

Filipek już po dyskotece. Oczywiście wrócił z dwoma tatuażami i pająkiem na poliku:errr: Adam śpi:-) Na razie
 
ja wpadłam tylko życzyc kolorowych snow:-)
depresja mnie jakas znow bierze..na serio:-:)-(
doris,ania1812-jak bedziecie jechaly na kulki to ja tez chce!!bo nie bylam jeszcze z Pawelkiem,bo jak nie chodzil to bez sensu,chyba ze myslicie ze za maly jest,to nie bede go nakrecac:-Dno i gdzie to ciasto kupujesz??
dobra,do juterka;-)
 
JA TEŻ WPADAM ŻYCZYĆ DOBRANOC :tak::tak: BO JESZCZE PRANIE MUSZĘ POWIESIĆ :baffled::baffled: JUTRO KAJKĘ DO SZKOŁY POŚLĘ CHYBA ŻE W NOCY BĘDZIE SIĘ COŚ DZIAŁO:sorry2: COŚ PRZECZYTAŁAM ŻE NA KULKI SIĘ WYBIERACIE BO JA TEŻ BYM SIĘ WYBRAŁA :tak::tak: ALE MOGĄ BYĆ TE NA BD4:sorry2::sorry2:? POZDRAWIAM DO JUTRA LECĘ BO MÓJ JUŻ PRAWIE CAŁE PRANIE POWIESIŁ:-p:-p
 
my juz na nogach od 4:40 :baffled: dominik zaprzyjaznil sie z klopem ,lecz nie na tyle by do niego rzygac -zrobil to obok :baffled: Generalnie to jest 7:54 i zastanawiam sie co zrobic z taka iloscia czsu .Chyba juz lepiej mojej perelce ,bo wylal cala butle wody na wykladzine w salonie i ogolnie jest zadowolony:dry: .Poczekam jeszcze chwile i pojdziemy na miasto.
 
reklama
i jeszcze sie przed chwila dowiedzialam ,ze dzis mam wolne wiec pewnie wybiore sie do parku.Gdyby byla ktoras chetna marta albo nefretete to byloby fanie :-)
 
Do góry