reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

CZEŚĆ KOBITKI:-):tak: MY TROSZKĘ OCHŁONĘLI :dry: POWIEDZMY :baffled: PRZYSŁALI JUŻ LIST NA NASTĘPNEGO TERMINU 31 MARCA CIEKAWE CZY DOJDZIE DO SKUTKU CZY ZNOWU COŚ ZMIENIĄ:cool: MAMATRÓJECZKI ZDJĘCIA SUPERANCKIE :tak::tak::tak: ROKSANNA1 PODZIWIAM JA JUŻ MIAŁAM CHYBA WSZYSTKIE DIETY JAKIE SĄ MOŻLIWE :-p:-p ALE W ŻADNEJ NIE WYTRWAŁAM:no::no: POWODZENIA KASIA8118 JA OSTATNIO KUPIŁAM POLSKIE LEKI W KRAKOWIE JESZCZE MIELI,:sorry2:ALE NIE WIEM JAK TERAZ TYNIA A UBRANIA LUBISZ UKŁADAĆ I SKŁADAĆ ???TO MOŻE MNIE ODWIEDZISZ:-D:-D BO U MNIE TO GÓRA TEGO SIĘ NAZBIERAŁA:dry::dry: BO W SUMIE MÓJ OBIECAŁ ŻE SIĘ TYM ZAJMIE :cool::cool: NO ALE NA RAZIE TO TYLKO OBIECAŁ:tak::tak::wściekła/y: ANIA1812 CO DO SZKODNIKÓW TO NASZ OSCAREK OSTATNIO OTWORZYŁ SOBIE LODÓWKĘ I WYRZUCIŁ 8 JAJ NA PODŁOGĘ :wściekła/y::wściekła/y::-D:-D AGNIESZKA UK SPYTAŁAM MOJEGO BO ON TO ZNA SIĘ NA TAKICH RZECZACH I MUSISZ IŚĆ DO SWOJEJ SIECI TAM SKĄD MASZ KARTĘ I ONI CI ODBLOKUJĄ BO TO KARTĘ ZABLOKOWAŁAŚ A NIE TELEFON :tak::tak::tak:
 
reklama
Hej:-)

Graziul co jest z Tobą?? Na spotkanie nie dotarłaś i do tej pory na BB nie napisalaś, wszystko ok?:confused:
Kasia8118 no drogo drogo, ale tak jak wszystkie polskie leki tutaj. One nawet w pl są drogie a przecież Ci co je sprowadzają muszą jakąs marżę jeszcze sobie naliczyć:sorry2: Chyba trzeba przestawić się na angielskie specyfiki:sorry2:

Lecę dzieciom zrobić kolację. Później ma przyjechać kobieta od z ubezoieczalni w której mamy polisę, cekawe po co:dry::wściekła/y:
 
DZIEWCZYNY wybaczcie mi please :-)jestem do d......y po tym dzisiejszym dentyscie:-:)-:)no::no::shocked2::shocked2::shocked2:

Cala obolala i odretawiala bylam poz nieczuleniu ,w dodatku glowa mnie bolala i wyglodniala jak wilk,bo nic jesc nie moglam:-:)-:)tak::tak:
Do jutra mi przejdzie wiec nadrobie zaleglosci:-):-) slowo Skauta:-p:-p:-):-)

POZDRAWIAM WSZYSTKIE SERDECZNIE i dzieki ,ze o mnie pamietacie:tak::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
czesc kobietki ja pisze teraz bo niedawno do domku wrocilam mialam jechac do was do parku bo rzeczywicie jesli dziecko nie ma temperatury to moze wychodzic ale musialam jechac do leeds do P bo zapomnial kasy zostawic a trzeba bylo wplacic kase na karte:-:)-:)-:)-:)-:)-(pozniej pojechalam do sklepu z kolezanka i wybieralysmy dla niej stroj na zabawe przebierana i tak zlecial mi caly dzien jak przyjechalam toi trzeba bylo chatke ogarnac i z glowy a na obiad mam pierogi wiec nie gotuje dzisiaj :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
dominisia ja ubrania skladam odrazu po praniu i prasowaniu wiec nie mam sterty:tak::tak::tak::tak:ale jesli chcesz to moge pomoc:tak::tak::tak:
katarina ja lubie sprzatac bo robie to od malego poniewaz mieszkalam z rodzicami trojka rodzenstwa w jednym pokoju wiec bylo co robic a jestem najstarsza wiec pomagalam mamie :tak::tak::tak::tak:
fajnie ze udalop sie wam spotkanko do uslyszonka:tak::tak::tak::tak:
 
Hejka,
Ale się dzisiaj wkurzyłam. Pojechałam do tej szkoły , a raczej centrum kształcenia. Zrobili mi testy z angielskiego i matematyki. Poźniej miałam rozmowę podczas której dowiedziałam się, że nauka jest 4 dni w tygodniu od 9,00 do 15,00. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że co niby i za co miałabym zrobić z małym. Chyba ich pogieło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Mówię, że mam małe dziecko, a nie ma z kim zostać. A ona do mnie ale tu z dziećmi nie wolno. No przecież wiem :wściekła/y: . Myślałam, że to będzie 2 razy w tygodniu wieczorem, a oni ma szkołę na pół dnia. Do tego te testy z matmy to :szok: 2+2=?
lub ile jeat 50% z 10? :-pJak po kilku minutach oddałam test z matmy to kilka razy się pytała czy napewno wszystko zrobiłam i czy już. :szok: W przyszłym tygodniu pójdę do JC i się zapytam jak oni to widzą z tą szkołą i opieką nad dzieckiem.
Wygadałam się ;-)
A mogłam spotkać sie z wami w parku, a tak tylko czas straciłam :-(
Idę zająć się małym, coś jakiś osowiały od dwóch dni . Dzisiaj też przysnął o 10 i drugi raz o 15 aż do 18 :szok: . Ale chyba mu zęby wychodzą, bo płacze i rusza szczęką , a nie da sobie zajrzeć :wściekła/y:. No ale dałam Ibuprofen i narazie spokój.
Do jutra laseczki
 
hej :-)

dziekuje za spotkanko milo bylo :-) sylwia a Tobie za chceci jechania po kawke :tak:

dominisia to teraz bedziemy 31 kciuki trzymac :tak:

mojadzidzia dala bys Dusie do Szymonka a po godz bys plakala za tym marudzeniem :-)

Graziul szkoda ze nie dotarlas :-(

katarina26 myslalam ze wy tutaj na stale :sorry2:
 
hej

A ja ledwo sie ruszam- wczoraj ta wyprawa do sylwii i moje zagubienie z recznie naszkicowana mapa:-D:-D a dzisiaj prawie 7 godzin w tym ze dwie pchania wozka z szymonem w wiekszosci pod gore:szok: Ale jutro beda zakwasy- nic nie bede cwiczyc przez 2 tygodnie:-p:-p
W parku bylo suuuuuuuper, pogoda dopisala i kawka z dostawa:tak:
Roksanna1- trzymaj sie:tak: Swietne uczucie po tym calym odmawianiu sobie a po dwoch tygodniach sie przyzwyczaisz:tak:
Kasia8118- i jak lek? Dostalas? Ja bylam ostatnio w krakusie i tez nie mieli juz lekow:-(
Dalas krystiana do przedszkola czy trzymasz go w domu?
Dominisia- powodzenia 31 marca- mam nadzieje ze juz nie wymysla niczego;-)
Mojadzidzia- pytalam szymonka i jeszcze chce ale z toba:-D:-D:-D:-D;-)
mamatrojeczki- pewnie sie niezle napocilas na tescie z matmy:-D:-D:-D:-D;-)

Potrzebuje masazysty nozek:tak: Nawet jak leze to mnie bola:-D:-D
 
ampar3 niema mowy żeby Krystian mi siedział w domu:no::-D.Już się przyzwyczaiłam ze chodzi do przedszkola i on tez więc niema co go kisic w domu tym bardziej że nie miał gorączki i zachowywał normalnie:tak:.Mi się wydaje ze on odrobinę ściemnia:sorry2:.Wierzę w to że boli go trocze gardło ale chyba nie mocno bo ładnie zdadł dzisiaj jak i wczoraj wszystkie posiłki a jakby bolało go mocno to pewnie by nie chciał jesc :baffled:.Leku o którym pisała Roksanna nie udało mi się kupic:no:.Byłam w 2 dużych marketach i nic jutro pojadę do Bootsa to kupie:tak:.
 
reklama
witam sie i ja dzisiaj po raz pierwszy:szok:
dobrze ze nie pojechałam do parku,bo jak nigdy Pawełek po szcczepieniu był nie do wytrzymania,normalnie masakra,nawet nie spał nic przez cały dzien,ale teraz padł jak kawka:-D:-Dja zaraz tez padne bo juz ledwo siedze tak mnie wykonczył.dziewczyny,wiecie moze czy forme na housing benefit mozna samemy sobie sciagnac i wydrukowac,czy trzeba dzwonić do cauncilu??bo wyliczył mi kalkulator ze na sie nalezy 25 fuli tyg,dobre i to,jak daj to trza brac:-D:-Dspadam cos wszamac i klade sie bo ledwo na plecy wytrzymuje.dobrej nocki zycze...nie mam siły nic wiecej napisac.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry