reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kurdeeeeee posta mi wcielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a juz konczylam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Sory ale nie odpisze teraz wszustkim na nowo czasu mi zbraknie bo musze sie szykowac do wyjscia.

Mam tylko nadzieje ze to sloneczko nie jest zdradliwe:sorry2:

Do zobaczenia w parku dziewczynki:tak:
 
reklama
Witam z rana:-)

Ja już ogarnięta, położyłam małą żeby sobie pospała przed parkiem, Marcelowi włączyłam bajki a ja pije sobie kawkę:tak:

Kasia8118 na tej stronie jest, tylko poczytaj po ilu dniach dostawa bo może Krystian prędziej wyzdrowieje:sorry2:
NovaFarm Online

Tynia jak wiki ma tylko katarek to według mnie powinnaś z nią wyjść:tak: nawet lekarze mowią że jak nie ma temperatury lepiej wyjść bo przynajmniej dziecku drogi oddechowe udrożnią się na świeżym powietrzu:tak:
Ja w każdym bądź razie zawsze wychodzę jak to jest tylko katarek;-)

Mamotrójeczki no tak, ja zupełnie zapomniałam o tym filmie:zawstydzona/y: tym bardziej że nawet nie wiedziałyśmy że przyjedziesz więc nie mogłam sie przygotować

Roksanna współczuję diety:baffled: Ja to chyba musiałabym chodzić spać o 18 bo mnie zawsze wieczorem nosi i jak czegoś nie zjem to chyba padnę.

ja też nie złożylam mojemu wcvzoraj życzeń, on sam nawet nie widział że takie święto jest, ja zresztą też dopiero wczoraj się dowiedziałam. Bez sensu, dzień teściowej, dzień mężczyzny, dzień chłopaka:wściekła/y: może jeszcze dzień sąsiadki, dzień kuzynki, dzień blondynki:wściekła/y:
tak właściwie to nawet dzień kobiet dla mnie nie ma znaczenia, ja nie dostałam kwiatka i wcale mi to nie przeszkadza, dostałam życzenia i to wsio:-)
 
Czesc:-)
Sloneczko slicznie swieci ,az chce sie zyc:-D

KASIA8118-w pikniku napewno nie ma tego,bylam w sobote i jeszcze specjalnie ogladalam,tylko jakies witaminki sa:-(

TYNIA I WIKI-och dzieki za pomoc:-D;-)ja na razie sobie dalam spokoj ze sprz
ataniem ,poczekam az skoncza remont,chociaz jeszcze nie zaczeli:-D:-D:-DOstatnio zaczelam szafki zmyc w kuchni i zaraz skonczylam ,bo stwierdzilam po co ja je myje ,ajak zaraz mi wymienia:-D:-D

Natalka-nam myja okna,ale mnie do mycia w wewnatrz ciezko zagonic:-D

roksanna-oj zaluj ze tego ciasta nie zjadlas,pychaaaaaaaaaaaa bylo:tak:

MAMATROJECZKI-ja tez sie dolaczam to tego ze zdjecia super wyszly,macie super pamiatke:tak:
 
Spojrzałam na skład tego Tantum Verde i jest tutaj dostępny lek o takich samych składnikach w bootsie i nazywa się Difflam Spray, pisała któraś kiedyś o tym leku na forum. A skład ten sam.

Natalka po prostu niskokaloryczne potrawy i ograniczenie spożywania tłuszczu plus siłownia, może coś z tego będzie. No i nie jedzenie słodyczy.
Sylwia ja też wieczorem prawie po ścianach chodze, zajadam wtedy jabłka, mandarynki i śliwki, wiem że nie powinnam ale ..... jak zobaczę, że się nie opłaca to przestanę się katować.
 
Cześć dziewczyny!!! Dziś znów pięknie słonko świeci. Myślałam, że ciepło jest i wybrałam się na spacer a tu bryyyyyy!:szok:
Powietrze dosyć mroźne. No, ale nie mogę cały czas w domu siedzieć, bo depresji się nabawię.:-p

Kasia - mam nadzieję, że małemu szybko przejdzie.

Mamatrojeczki - zdjęcia wyszły śliczne. Jak mi się maluch urodzi to też wybiorę się na taką sesję. W końcu trzeba będzie dziadkom zdjęcia wnuka wysłać.:cool2:

Co do imion dla naszego potomka to mamy z tym wielki problem. Nie wiem na jakie się zdecydować. Nie chciałabym żeby były bardzo popularne, ale też muszą być takie żeby tu pasowały.... Także pojęcia bladego nie mam.

Idę posprzątać chatkę, może pościel wypiorę taka ładna pogoda szybko wyschnie.

Potem coś jeszcze skrobne.:-)
 
Cześć dziewczyny!!
Ale wam zazdroszczę wypadu do Lister parku:-( pogoda jest tak piękna a ja muszę siedzieć w domu,no ale mus to mus...w sumie tak jak Sylwia.m-[pisałaś,że przy przeziębieniu zaleca się wychodzenie na dwór,ale ja wole nie ryzykować,bo przy płucach to jednak strach,a małej jeszcze nie przeszło do końca,mam nadzieję że do niedzieli jej przejdzie:tak:;-) Roksana-[to widzę ostro się wzięłaś za pracę nad figurką,gratuluje zapału i dopinguję ci oczywiście,,,ja jakoś nie mam silnej woli:-( brak motywacji:-p Natalka-[to żeś trafiła na księdza no..moja Wiki w Pl była chrzczona,ale to ze względu że rodzina cała w Pl,co mnie dobija i myślimy z mężem coraz intensywniej nad powrotem do Pl na drugi rok:tak: zobaczymy...mamatrójeczki-[to prawda,że jak ktoś bardzo chcę zajść w ciąże to nie może,najlepiej odpuścić sobie i samo przyjdzie:tak: trzymam kciuki :-) tynia i wiki-[ty to kobieta pracująca żadnej pracy nie bojąca:-D:-D:-D:-D też bym chciała mieć tyle energii w sobie,zdradż mi tylko skąd ją czerpiesz?????:szok::szok: kasia8118-[biedna ty kobieto,współczuje tej pobudki,że rozdwojenia jazni nie dostałaś:szok::-D :-Dno i zdrówka dla małego:tak: Graziul-[zapomniałam ci powiedzieć,że mam te płyty bebe lily dla Natki:tak: z tym że będziesz musiała sobie zgrać albo ja ci zgram,,bo w Pl jakoś czasu nie było,aha i jest problem z nimi u nas :szok: bo nie czyta ich nasz sprzęt,muszę jeszcze sprawdzić tylko na dvd...ale może twój sprzęt będzie czytał akurat;-) zobaczymy..
chyba wszystko co chciałam,pózniej najwyżej coś jeszcze skrobnę a teraz idę dokończyć obiadek:tak:;-)
 
Cześć babeczki!

Dzięki za miłe spotkanko. Taka piękna pogoda, że po Filipa poszliśmy pieszo. Chociaż Adam wyspał się na spacerku. No i nie wiem co mam zrobić bo nie chce jeść obiadu. Chyba przestały mu smakować moje obiadki.:-( Otwiera buzie ale jak tylko poczuje co mu daje to zaraz pierdzi buzią;-)

Kasia8118- zdrówka dla Krystiana. Cena leku faktycznie kosmiczna. Jak był w Pikniku to tez kosztował jakoś 8-9 funtów także też nie mało. Wogóle ceny w Pikniku są kosmiczne. Ostatnio znowu dużo rzeczy podrożało ale to chyba dlatego, że kurs funta poleciał w dół:dry:
Tynia- mi tez się wydaje, że przy katarku spokojnie możesz wyjść na dwór. Szkoda takiej ładnej pogody na siedzenie w domu.
Dominisia- wspólczuje sytuacji ze szpitalem Wyobrażam sobie jak bardzo sie wkurzyliście.
Żaneta- szkoda, że nie wyszło z tym mieszkaniem ale jak nie to to inne. Oby tylko szybko znalazło sie dla Was coś fajnego.
Roksanna- podziwiam za wytrwałość. Ja to mam słomiany zapał do wszystkiego. Ale może kiedyś w końcu zabiore się za jakąś diete:sorry2:
Graziul- a Ty czemu nie dotarłaś na spotkanko?

Musze kończyć bo szkudnik biega po domu i co chwile coś majstruje.
Pa pa
 
kurcze jestem zalamana, bo zablokowalam sobie telefon .3 razy wpisalam zel pin i teraz lipa, bo chce kod PUK a ja go nie mam:-:)-:)-:)-:)-:)-( normalnie wyc mi sie chce, niewiem co mam robic bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Gdzie te placzace buzki:-:)-:)-:)-:)-(

dziekuje za spotkanko. nic wiecej nie jestem w stanie napisac:-:)-(
 
reklama
Hej mamuski!!
dzieki za super spotkanko :tak: pogoda byla super z rana ale pozniej troche sie ochlodzilo i do domu wrocilam zmarznieta,mimo wszystko bylo milo :tak:
sylwia.m fajnie ze sie poswiecilas dla nas bo bez kawy to by nie bylo to samo ;-)
ampar3 zapytaj szymona czy dalej ma ochote wziac nadusie na pare dni bo ja jestem chetna :dry:
troche mi to dziecie marudzi...czyzby zeby??? :-D:-D:-D:-D
 
Do góry