reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka jak tam u was dziewczyny ? bo u mnie jak narazie głowa nie boli choć jak wstałam i zobaczyłam te paskudna pogodę to humorek spadł od razu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Obiadek juz jest :-):-) koleżanka była herbatka wypita :-):-) za niedługo do przedszkola trzeba bedzie sie szykowac ( bedzie 2,5 godzinki spokoju w domku bez łobuza :-):-):-) )
a mam pytanko czy któraś niechce przypadkiem zwierzaczka do domku mam do oddania za symboliczne 10 funtów 2 myszoskoczki z klatka jesli któras chętna to pisac a może wiecie ktoby zechciał to tez pisac;-);-);-) (mojej córci sie znudziły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:)
to narazie.
KATIN - :-D:-D:-D mnie tez sie wydaje ze sie znamy ;-);-) tylko skąd :rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej babki
Przepraszam za moja chwilowa nieobecnosc, ale moje dziecko strasznie sie rozchorowalo (podobno wirus) i maila przez 3 dni prawi 40'C. Okropnie sie meczyla, nie mowiac juz jak wymeczyla mamusie. W sumie to sie nie mylam od 2 dni i dalej siedze w dresie, no ale dzisiaj juz lepiej wiec sie wezme za siebie.:zawstydzona/y:
Ania1812 - dzieki za pamiec :tak::tak::tak:

Ania1812 - witaj w klubie, acha przeslij mmi nr konta

Marta84- sorki ale ale nie bardzo wiem o co chodzi:sorry: Jaki numer konta? Tzn. jak chcesz mi przelać jakieś pieniążki to chętnie wezme:-D;-)
Biedna Majeczka. Dobrze, że już z nią lepiej:tak::tak::tak:
 
Zacznę od tego że jestem strasznie zła bo właśnie połknęło mi olbrzymiego posta:crazy:.No ale pomijając to przykre wydarzenie to zostałam mile zaskoczona tym jak moje niezbyt miłe hasło przyniosło efekty i wszystkie postanowiły coś napisac a przynajmniej spora częsc:tak::-D.Proszę się nie obrażac i nie wykasowywac mnie z NK:zawstydzona/y::-p.
katin pracusiu jesteś usprawiedliwiona:tak:.
Doris78 ta fryzjerka koło Piknika największy ma ruch (przynajmniej tak twierdzi)w piątki i soboty:tak:.Obcięcie grzywki wiele czasu nie zajmuje więc może się wciśniesz:tak:.Proponuję zadzwonic dzisiaj :tak:.Ja osobiście już dziękuje za usługi tej pani:sorry:.
Marta84 zdrówka dla małej:tak:.
sylwia.m czy to kryzys wieku starczego :cool::-D??
 
Ania1812 - przepraszam Cie strasznie moj mozg poprostu sie zresetowal :-p:-D chodzilo mi o sylwie.m sorki, jeszcze raz:sorry:
Ja wlasnie sie zorientowalam, ze nic nie mam w lodowce(oprocz piwa i 2 parowek) i zamrazarce wiec obiadu nie bedzie :wściekła/y: musze jechac na zakupy, tak to jest faceta wypuscic bez listy potrzebnych rzczy :wściekła/y:
 
Czesc mamuski:-)

Ja tez sie juz poprawiam i przepraszam za moja chwilowa nieobecnosc:zawstydzona/y: Ja tez nie jestem leniuchem wstretnym ale wiecie trzeba zajac sie gosciem:sorry::sorry::-p

U nas wszystko w pozadku jakos leci jeszcze dwa dni i bedzie luzik:-p
Pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie wiec humoru zbyt dobrego nie mam, za to modle sie codziennie zeby pogoda byla juz wiosenna bo idzie oszalec!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Moja mala spi wiec mam chwilowy luzik choc i tak nie moge narzekac bo tesciowa w wiekszosci sie nia zajmuje:-p
Ale jakos nie moge sie wyspac bo Mala spi jak jej sie podoba raz spi ladnie a raz zupelnie jakby jej sie cos poprzestawialo. Ehhh ale jutro juz sobota wiec moj mezulek sie zajmie Victoria a ja bede mogla sobie dluzej pospac:tak::tak:

Sylwiam coz to za kryzys chyba nie wieku sredniego co?? Glowa do gory;-)

Ania zazdroszcze ze tak wczesnie poszlas spac i moglas sie wyspac ja moge zapomniec zeby polozyc sie spac o 20 bo o tej porze to moja niunka jeszcze urzeduje:no:

mamatrojeczki gratuluje szybkiego rozpatrzenia sprawy:tak:

renuska ja rowniez trzymam kciuki.:tak:

kurcze no i skleproza nie wiem co jeszcze komu mialam napisac:zawstydzona/y::zawstydzona/y: przepraszam ale tu pisze a tu mnie tesciowa zagaduje i sie pogubilam.

Ale napewno zycze zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow i rodzicow:tak:

Ahaaa i byla jakas rozowa na temat babskiego wieczoru w chinskiej ja na te chwile tez jestem chetna:tak: ale u ktorego chinczyka bo ja znam dwie restauracje i nie wiem o jakiej mowa:sorry: oki a teraz uciekam bo moja Vicky sie obudzila
Pozdrawiam :-)
 
a ja Was tylko dzis podczytuje...nie pisze bo kiepsko z nastrojem...chyba mnie SYLWIA zarazila tym kryzysem wczoraj(zart):-):-):tak::tak:pozdrowka;-);-);-)
 
u nas juz po zakupach-nareszcie-jak nigdyglowa mnie dzis tak strasznie boli ze ledwo wytrzymuje, a tak strasznienie lubie brac tabletek:-p:sorry: moj R po nocce nareszcie mogl sie polozyc z pelnym zoladkiem oczywiscie. strasznie mi go dzis zal, bo noga go tak strasznie boli ze chodzic nie mogl-wspolczulam mu na zakupach:-(
moj rogaty aniol-co dzis nie wie o co jej samej chodzi -spi. juz we wczesnym dziecinstwie pokazuje kobiece fochy:-D:-D:-D:-D
sylwiam-ja tez przechodze kryzys, ale sa osoby na ktorych moge polegac i jest mi lzej:tak:;-)
kasia8118- ja tu tez nie moge znalezc fryzjerki ,po obcieciu ktorej moge stwierdzic ze wykonala kawal dobrej roboty, dlatego farbyje sie sama, grzywke scinam sama:-) a co do NK to badz spokojna:-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki kobietki za troskę;-) kryzys to ja miałam od BB, jakoś pisać się nie chce:zawstydzona/y:
Dzisiaj siedzialyśmy u rodziców bo jutro jadą w delegację na 4 dni i trzeba było się pożegnać:-D

Ostatniej nocy Olivia budziła się chyba z 200 razy, wstawałam do niej co pół godziny albo i częściej:szok::wściekła/y: no i o 5.30 stwierdziła że czas wstawać:wściekła/y::wściekła/y: Oczy to ja mam na zapałki:wściekła/y:
No ale teraz już wiem dlaczego, na dziąśle widać białą kreseczkę więc lada dzień moja niunia będzie zębata:tak:
dzisiaj już zaaplikowałam jej vibrucol przed snem, mam nadzieję że pomoże:sorry:

Katin my planujemy iść 6 marca, no i Ty też lepiej się szykuj;-) bo Cię z NK pousuwamy:-D

Marta84 ale musiałabym wstać teraz z kanapy:sorry::eek::rofl2:
 
hej :-)

oj jednak nie bede pracowala :zawstydzona/y: za ciezko mi :sorry2::zawstydzona/y: pozostaje zostac kura domowa z czego moj sie bardzo cieszy ja mniej no ale :-p

ja sie wkurzylam bo na ebay tez wystawia rzeczy ten facet z pl co ja chcialam wozek od niego no i mu zadalam pare pytan co do tego wozka bo chcialam kupic a debil nie odpisal tylko mnie zablkowal ze tego wozka nie moge od niego kupic co za debil przeciesz mam prawo sie zapytac no nie ?? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale nic niech sie wali kupilam inny :cool2:


sylwia no to juz moze jutro bedzie zabek super :-)

acha wiecie co ja chyba odpadam ze tego spotkania w chinskiej :-( kurde mojej mamy facet ma urodziny i wypada isc do niego a na ktora bedziecie szly to moze pojde szybciej i zdaze byc i tu i tu bo co bedzie jak mnie z nk pousuwacie :crazy::-D


Marta84 zdrowka dla Majeczki ;-)

oj cos dziewczynki ostatnio zle dni macie mam nadzije ze to sobotnie spotkanie poprawi nam humorki :tak:

mojadzidzia a co z Toba malo sie odzywasz ostatnio :-(
 
reklama
Witam wieczorowa pora,dopiero teraz mam chwile spokoju zeby usiasc ,ale oczy to mi same zamykaja.Domin calkowicie rozlozony ,smarki to mu same z nosa wyplywaja ,a i ja czuje lekki bol gardla :sad:.Po dluuugim czasie zdecydowalismy sie wrocic malymi kroczkami do wegetarianizmu ,ale dosc kiepsko nam to idzie :zawstydzona/y:Chociaz musze powiedziec ,ze Dominik zjadl wiecej pierogow z soczewica niz ja :szok:
marta84 tescik zaplanowalam sobie na 8 marca ale nie wiem czy wytrzymam tyle czasu w niewiedzy :sorry:
Milej ,przespanej nocki dla wszystkich mam oraz milego weekendu .
 
Do góry