reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej my niestety zmokliśmy idąc do przedszkola:wściekła/y:.Pogoda do d...Oby jutro było lepiej:cool:.Dominisia oj Ci faceci:-D:-D.Doris78 mi tam każdy dzień pasuje:tak:;-).Co do suchej skóry to zgodzę się z tynia i wiki nie każdemu pomoże Olilatum .Na Krystiana to nie działało :no:a Olivierowi pomogło :tak:.A mój Krystian wrócił wczoraj cały brudny i mokry z przedszkola chyba byli na spacerku i zaliczył niezłe błotko :confused2:.Wszystko było do prania nawet szal i czapka:crazy:.sylwia.m żyjesz?A co z resztą ???Nudziary wstrętne:crazy:.
 
reklama
hej;-)

Kasia8118 ja mam kryzys.......:zawstydzona/y:
Graziul jeszcze raz dziękujemy za kawkę i przepraszamy za bałagan:tak: a z czekoladą to ja wiem jak jest, pewnie specjalnie schowałaś i sama zjadłaś jak wyszłyśmy;-):-D
 
Czesc:-)
My tez dzisiaj zmoklismy ,mimo ze jechalismy autem:sorry::sorry:ale dojscie do auta bylo najgorsze,bo akurat starsznie mocno u nas lalo,potem dojsc pod szkole,oczewiscie David zaliczal kazda kaluze i spodnie miala cale mokre,az z nich cieklo:crazy::crazy:

DOMINISIA-u nas czesto Kuba sam sobie tnie grzywke:-Da wyglada potem .....:-D:-D


Mam pytanie do dziewczyn ktore byly u tej fryzjerki kolo piknika.Czy mozna tak wejsc bez wczesniejszego umawiania??chcialabym tylko podciac grzywke i tak myslalm zeby jutro jechac :happy:
 
Hej
Załamka usiedłam po tygodniu zeby cos naskrobac , i gdzies wszystko wcieło.
Sylwia kryzys:-( jak ja tego nie lubie , tulaski
Doris D tez mnie opuszcza na 5 dni ,zmarła jego babci i jedzie na pogrzeb:-(
Kasia te wstretne nudziary to moze do mnie?:sorry: :-D
Ja oczywiscie prcuje , ,wiec rozumiecie moj brak na forum.:zawstydzona/y: dzieki ze czasmi ktoras wpadnie na kawke , wiec takim cudem jestem na biezaco z wiadomosciam od Was.:tak:
Nie wiem co ustaliłyscie na osmego marca , ale ja z kolezankami z pracy wybieram sie do inyjskiej , moze ktoras ma ochote pujsc z nami?
Oczywiscie witam nowe kolezanki na forum
Daga80 Ciebie to chyba znam;-):-D
 
Hej
Załamka usiedłam po tygodniu zeby cos naskrobac , i gdzies wszystko wcieło.
Sylwia kryzys:-( jak ja tego nie lubie , tulaski
Doris D tez mnie opuszcza na 5 dni ,zmarła jego babci i jedzie na pogrzeb:-(
Kasia te wstretne nudziary to moze do mnie?:sorry: :-D
Ja oczywiscie prcuje , ,wiec rozumiecie moj brak na forum.:zawstydzona/y: dzieki ze czasmi ktoras wpadnie na kawke , wiec takim cudem jestem na biezaco z wiadomosciam od Was.:tak:
Nie wiem co ustaliłyscie na osmego marca , ale ja z kolezankami z pracy wybieram sie do inyjskiej , moze ktoras ma ochote pujsc z nami?
Oczywiscie witam nowe kolezanki na forum
Daga80 Ciebie to chyba znam;-):-D
 
Cześć!

Dzieki dziewczyny za wszystkie życzenia zdrowia. Choróbsko jednak mnie nie wzieło.:-) Za to Adam dalej kaszle i ma gile po brode. Na razie podaje mu Paracetamol a jak nie przejdzie to w poniedziałek będe musiała iść do lekarza:-(
Zaraz zabieram sie za sprzatanie chociaż strasznie mi się nie chce. Dobrze chociaż, że na obiad mam gotowca i nie przemęcze się za bardzo. Kupiłam w Morissonie pieczywo czosnkowe, rybe w panierce i gotową mieszanke sałat. :rolleyes:

Sylwia.m- ładnie tak się naśmiewać z siostry?:-D:-D:-D Czemu masz kryzys? Nie chcesz już pisać z nami o dzieciach i pogodzie?;-)
Doris- to wyobraź sobie jak ja zmokłam. Kurtka własnie suszy się przy grzejniku:wściekła/y: Wydaje mi się, że nie zaszkodzi zadzwonić. Z tego co słyszałam to mają tam troche klientów
Kasia8118- oj wyspałam się. Polecam. Od razu miałam lepszy humor i więcej cierpliwości do dzieciaków.
Nefretete- zdrówka dla Alexa
Dominisia- pamietaj to tylko facet;-)
Renuska- trzymam kciuki za 2 kreseczki na teście:tak::tak::tak: Zdrówka dla Dominika
Graziul- ja też wczoraj w końcu wziełam się za prasowanie. Nazbierało mi się 3 czy 4 prania:szok::szok::szok: Dobrze, że troszke J mi pomógł bo chyba zniosłabym jajo przy tej desce:-D

Ide po odkurzacz:-:)-:)-( Pa
 
hej babki
Przepraszam za moja chwilowa nieobecnosc, ale moje dziecko strasznie sie rozchorowalo (podobno wirus) i maila przez 3 dni prawi 40'C. Okropnie sie meczyla, nie mowiac juz jak wymeczyla mamusie. W sumie to sie nie mylam od 2 dni i dalej siedze w dresie, no ale dzisiaj juz lepiej wiec sie wezme za siebie.:zawstydzona/y:
Ania1812 - dzieki za pamiec :tak::tak::tak:

Ania1812 - witaj w klubie, acha przeslij mmi nr konta

Renuska - ja tez sie dolaczam do trzymajacych kciuki, a kiedy bedziesz robic test??????????

dominisia - ja tez niedawno obcinalam mojej grzywke,moj maz mial ja trzymac... mocno. Koncowy efek byl tragiczny, ale odrosla juz troche i wyglada calkiem niezle:-p:laugh2:

dobra laski moja przestala spiweac w lozeczku, wiec kozystajac z okazji ide wziasc prysznic. Obiecuje poprawic swoja frekwencje :-p;-)
 
reklama
czesc dziewczyny
odzywam sie gdyż padlo slowo NUDZIARY:-D:-D:-D:-D:-D a do tego wstretne:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
u nas nic ciekawego.zrobilam sobie henne na brwiach-takze jest git:-)
moj dzis na 3 rano poszedl do pracy-jutro pewnie znowu bedzie siedzial w domu-do dupy taka robota. dzwonia tylko jak jest potrzebny:wściekła/y::wściekła/y:
natalka90-j atez mam wrazenie ze ten implant dziwnie na mnie dziala. mialam raz normalny okres, a tydzien temu skonczylo mi sie plamienie. do tego wiecznie jestem zmeczona,senna(klade sie spac o 21 a wstaje o 7) i czasami jak zakreci mi sie w glowie to az sie boje.
mamatrojeczki-gratuluje wspanialych wiesci. :tak: a jestem w trakcie oczekiwania:tak: it tez mam nadzieje na pozytywna odpowiedz
Renuska-nikoli Olilatum tez nie pomogl. teraz znowu sie pojawila sucha skorka na jej boczku.:-( 3mam kciuki za wynik testu
 
Do góry