reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sylwia.m tak sobie smakowalo nieprzepadaja jednak za osrtym jedzonkiem ale garnki puste :-D:-D:-D:-D:-D:-D a wody tez wypilii troche :-D:-D:-D:-D:-D w przyszłym tygodniu wersja lzejsza bedzie ;-);-)
 
reklama
witam wieczorkiem :-)

ja mam dobry humorek :tak: bo moja siostra przylatuje do mnie 14 marca udalo mi sie ja namowic :tak: az miesiac u mnie bedzie :-)

sylwia.m ja mam co chwilke plamienia do tego straszne migreny ze az wymiotuje i kreci mi sie w glowie wiec ten implant chyba nie dla mnie :no::-(

doris78 no tak jest z tymi dziecmi maja nie raz odchyly i fchy nie wiadomo dla czego :eek:

Graziul dzieki za adres i wytlumaczenie drogi :-)
 
hej

U mnie rzyganie szymcia bylo od 2 w nocy:wściekła/y: Kto mi zachorowal dziecko???????
Mialysmy dzisiaj jechac do yorku i dupa:wściekła/y:

A co wy chcecie od tych gwizdkow:-D:-D:-D:-D:-D:-p
Daga80- witam nowa mamusie- fajnie ze dolaczylas:tak:
Kasia8118- ja cie chetnie na kulkach nawiedze w przyszlym tygodniu na popoludniowy seans z darmowa kawa i przekaskami :tak:- tylko nie pamietam ktorego dnia to bylo:eek:
Natalka90- oj jak ja bym chciala zeby ta moja siostra na miesiac przyjechala a ona sie tylko na 10 dni dala namowic:angry:
katarina26- zdrowka zycze:tak: i udanego urlopu:tak:

Dobra ide bo ciderek na mnie czeka:tak: Jutro mam artura siostre z mala a w czwartek mam nadzieje ze uda nam sie do yorku dojechac a to szymcia rzyganko to tylko takie z przejedzenia jest- bo wczoraj slodyczy bylo co niemiara- chlopcy sami sobie babeczki robili, ozdabiali a potem oczywiscie zjedli:tak:
papa

Nefretete- no pewnie- od razu polecial po baterie:-D:-D:-D
 
Hejka dziewczyny ja tylko na chwileczke ;-)wziełam kojaca kapiel i do łużeczka ;-);-) trzeba sie jakos ogrzac bo zima znowu na dworze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: słodkich snów życze
 
JA TYLKO ABY NAPISAĆ DOBRANOC PCHŁY NA NOC ..... W TEN MROŹNY WIECZÓR :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: TA ZIMA CHYBA NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY:angry::angry::crazy: U NAS KAJKA LEDWO CO ZASNĘŁA BO JEJ KOLEJNY ZĄB WYPADŁ I CZEKAŁA NA WRÓŻKĘ :tak::tak::-D:-D ALE JAKOŚ ZASNĘŁA PEWNIE JUTRO SKORO ŚWIT SIĘ OBUDZI :tak::tak::laugh2: PO PIENIĄŻKA :rofl2::rofl2: NO NIC UCIEKAM PA PA SYLWIAM DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE ;-)A SWOJĄ DROGĄ JAK TY TO ROBISZ ŻE DZIECIACZKI CHODZĄ TAK WCZEŚNIE SPAĆ?? DORIS78 GŁOWA DO GÓRY :tak::tak:
 
hej :-D

a ja zyje tydz do przodu caly czas myslalam ze idziemy w tym tydz do chinskiej :sorry:

ja juz nie wiem co z Claudia robic od jakis 2 tyg chodzi spac juz o 18 i wstaje o 5 albo 6 :wściekła/y: a nie ma szans zeby ja pozniej polozyc bo juz ryczy tak ze nie da rady :-(

no i nie wiem co pisac to zajrze poznije acha Graziul jednak nie dotre do Ciebie bo dzis ide na nocke :szok::sorry: sorki
 
DZIEŃDOBEREK wszytskim koleżanka :-):-)
czy ta zima sie kiedyś skończy ????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dominisia-
niemartw sie moje też niechca chodzic wczesniej spac Kacper to 21 -- 21.30 to jego godziny i co mam mu zrobic jak niechce wczesniej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
zmykam narki MIŁEGO DNIA;-);-);-);-)
 
Natalka to co ty kobietko pracujesz:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
zima jest niesamowita w tym zlym zaczeniu a nie dobrym my na nogach od 8mej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale sie twej mojej corci poprzestawialo zawsze spala do 10tej ale z jednej strony dobrze bo mam wiecej czasu z wami n pogaduchy i na sprzatanko dzis wyczyszcze carpet w livingroomie bo nie moge na niego patrzec odezwe sie pozniej
Katarina milego urlope kochaniutkie:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny!

Graziul- przepraszam Cie bardzo ale mnie jutro nie będzie. Choróbsko mnie rozkłada i marnie się czuje:-:)-:)-(
Daga80- witaj na forum
Ampar- zdrówka dla Szymonka. Mam nadzieje, że to nie Filip go zaraził bo ja do końca nie jestem pewna co mu dolegało:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Doris- nie smuć się będzie dobrze:tak::tak::tak:
Katarina- udanego pobytu w PL

My dzisiaj idziemy na nieco spóźniony bilans 7-9 miesięczniaka. Ciekawe ile przybrał na wadze mój szczypiorek.
Miłego dnia
 
reklama
Hej ja już Krystianka do przedszkola odprowadziłam i mam chwilowy luz:tak:.sylwa.m nie ja już nie czekam na dziewczynkę aż tak mi nie zależy starczą mi moje dwa łobuzy:tak:.Doris78 nie łam się kobieto jak coś to możemy wpasc z winem na pocieszenie:tak::-D.ampar3 darmowa kawa i przekąski są w poniedziałek od 13 do 15:tak:.Jak coś to daj znac.Graziulxxx jak coś to daj znac wcześniej czy będziesz dzisiaj żebym gdzieś nie wyruszyła za daleko:tak:;-).tynia i wiki a ty ręcznie pierzesz te wykładziny czy masz specjalny sprzęt do tego??Ja też muszę wyprac wykładzinę w naszej sypialni ale chyba mi nie wyschnie jak zrobię to ręcznie:cool:.natalka a ty gdzie pracujesz po nocach:cool::-D??katarina udanego urlopu życzę:tak:.Dużo zdrówka dla wszystkich co chorują:tak::-);-)!
 
Do góry