reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

kasia piore recznie niestety nie mam specjalnej aszyny ale jak chce go dokladn9e wyczyszczyc to sasiadka ma taki odkrzacz co sciaga wode wiec jak za bardzo go namocze to biore od niej ale ostatnio nie bralam i mi wyschly:tak::tak::tak::tak::tak:dzis tez piore go bez odkurzcza ale najpierw to ide troszke chodniczek przed domem odsniezyc wiec kochane do uslyszonka:tak::tak::tak:
 
reklama
Katarina udanego urlopu :tak::-)

kasia8118 tynia no ja pracuje tam gdzie przed ciaza tylko nie ma tyle pracy zeby chodzic codziennie to chodze tylko jak jest ide dopiero 2 raz a na nocki tylko moge bo moja mama wtedy jest z Claudia bo moj tez na nocki robi a w dzien spi
 
witam ,Wczoraj zarzadzilam colorodzinna wycieczke do lozek o 21 i nareszcie jestesmy wyspani :-):-):-).Ja wczoraj patrzylam na prognoze pogody wiec snieg za oknem mnie nie przerazil ,a jedynie lekko zniesmaczyl i utwierdzil w tym ,ze prognoza byla dobra .Moj Domin zaczyna mowic ,co mnie niesamowicie cieszy,tylko dlaczego najladniej wychodza mu slowa kupa i ...:-(dupa:zawstydzona/y:.
Tynia ja tez szoruje wykladzine recznie i zawsze wysycha ,innej opcji nie ma :-)
 
DOMINISIA-spoko loko kobieto;-);-)ja nie jestem obrazliwa ,wiec czepiaj sie do woli:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: A tak serio o moja klawiatura poprostu od jakiegos czasu nie lubi BB:rofl2::rofl2::-D:-D pisalam juz o tym ,ale ,ze jestes od niedawna to masz prawo nie wiedziec;-);-):-):-):-)wiec wybaczam,hehehehe:)))
ANIAspoko-kuruj sie kobitko,bedzie jeszcze pelno okazji:tak:no i pochwal sie nam potem ile maly szczypioreczek wazy:tak::tak::-)
TYNIA IWIKI, KASIA-ja naszczescie nie mam nigdzie wykladzin:happy:ale kiedys mialam i tez zawsze recznie pralam moja mama tez tak robila i bylo ok!;-):-)
SISTERS-DORIS &SYLWIA-i co wybierzecie sie do mnie czy tez jednak nie???;-)bo z tego co widze to wsz.odpadly:tak::tak:to nie wiem czy czekac jutro??
NATALKA_to jednak pracujesz;-);-)dobrze:-):-)
KASIA-dzis jednk nie dam rady kochana,przepraszam CIe:sorry::sorry:
RENUSKA-:-D:rofl2::rofl2:usmialam sie ,ale z reguly tak bywa ,ze dzieciaczka najprosciej takie slowa wychodza:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
WITAM SIĘ I JA:-):-) MONIA22310 DZIĘKUJĘ Z ODWIEDZINY MIŁO BYŁO POZNAĆ:tak::tak: JA ZARAZ MUSZĘ JECHAĆ Z POWROTEM DO SZKOŁY UUUUU JAK TE DOJAZDY MĘCZĄ OBY DO WAKACJI:tak::tak: BO OD WRZEŚNIA PÓJDZIE JUŻ TU DO SZKOŁY :tak::tak: TO BĘDZIE LŻEJ :-):-) RENUŚKA DOBRE :laugh2::laugh2: SIĘ UŚMIAŁAM MOJA KAJKA JAK BYŁA MAŁA CIĘŻKO JEJ BYŁO MÓWIĆ R ALE JAK PODŁAPAŁA GDZIEŚ SŁOWO KUR...A :zawstydzona/y::zawstydzona/y: TO TAK WYRAŹNIE JEJ TO WYCHODZIŁO :-D:-D:tak::sorry: NO NIC UCIEKAM COŚ PRZEKĄSIĆ I JADĘ :tak::tak: DO POTEM
 
Ale chlapa na chodnikach:wściekła/y:.Kiepsko się idzie:cool:.Co do wykładzin to ja już też kilka razy prałam :tak:.Ale denerwuje mnie to suszenie no ale co zrobic będę się musiała zabrac do tego jeszcze w tym tygodniu:cool:.Na szczęście wykładzine mam tylko w sypialniach więc nie jest tak zle:tak:.Renuska mój Krystian też bardzo szybko załapał słowo dupa :zawstydzona/y:i do dzisiaj bardzo je lubi:zawstydzona/y:.Na szczęście jak na razie nie używa innych gorszych słów więc chyba nie jest tak zle:sorry:.Graziulxxx nic się nie stało dobrze że piszesz :tak:;-).Jak któraś jeszcze potrzebuje to zostały mi chyba jeszcze 3 lub 4 vouchery:tak:.
 
Chlapa jest okropna:tak::tak:to prawda i wogole mam dosc tej pogody,slonca potrzebuje:crazy::crazy::eek::eek:przez to ponuractwo na dworze to i ja ponura jestem prawie caly czas:-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:
 
Widze że wszystkie nielubimy tej chlapy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:miejmy nadzieje ze szybko zniknie;-);-);-)
Ja juz obiadek zrobilam dzisiaj zapiekanka nie na ostro ;-);-)więc nie beda tyle pić :-):-):-)
GRAZIUL thx za zaproszenie na nk ;-);-);-);-)
 
My już po bilansie. Adam waży 7900, co przy naszych dziewuszkach nie jest za dużo, ale ja jestem zadowolona bo przez 5 tyg. przybrał 600g. :-)
Oczywiście dostaliśmy mnóstwo dobrych rad co do żywienia. Po raz kolejny usłyszałam, że powinnam dawać Adamowi normalne tłuste mleko i np. na śniadanie tosta.
 
reklama
Witam :-):-)
Po długiej przerwie witam dzis podlaczyli nam internet mieszkam juz na nowym z czego bardzo sie ciesze:-D:-D:-DPierwsza noc byla smieszna bo wstalismy o 4 poniewaz bylo nam za goraco i spac nie moglismy:szok::szok::szok:Moja Aga chodzi juz od wczoraj do szkoly na popoludnie:-):-):-)
Witam nowe mamuski;-);-);-);-)Pozniej nadrobie zaleglosci:tak::tak::tak:Pozdrawiam
 
Do góry