reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Życzę wszystkim wesołych,spokojnych Świąt,spełnienia marzeń i jak najwięcej uśmiechów na buziach waszych pociech.Oby te Swięta były wyjatkowe
Życzy Justyna z rodzinką
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
czesc kobietki ja sie nie odzywalam bo raz mialam internet a raz nie i jak chcialam cos napisac do was to zaraz zanikal wiec spoznione ale szczere wam zyczonka sle
____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
 
czesc dziewczynki
ja dopiero teraz mam chwilke by napisac. juz wam zyczen nie bede skladac bo to juz po swietach. mam jednak nadzieje ze byly szczesliwe i zdrowe :-);-)
my jez po remoncie... jeszcze pare drobnostek do dorobienia zostalo. świeta obrzarte niesamowicie- jeszcze lodowka sie nie domyka, a ja caly czas podjadam:zawstydzona/y: pewnie przytyje z 10kg:-D:-D:-D
wieczorkiem sie odezwe bo juz mnie na dol wolaja... chwilki wolnej brak pffff
 
WITAM WAS DZIEWCZYNY:-):-):-):-)

Wieki się nie odzywałam ale zdecydowanie kompletny brak czasu (a niby się mówi że człowiek nie pracuje):-D:-D;-)

Nawet Wam życzeń nie złożyłam Świątecznych, więc życzę NAJLEPSZEGO PO ŚWIĘTACH :-):-):-)

POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH:-):-):-)
I tak na wszelki wypadek jak się znów zagubie w czasie i nie będę pisać to WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO W NOWYM ROKU DLA WAS WSZYSTKICH:tak::tak::tak::-):-):-)
 
Witam Was dziewczynki poświątecznie!!!
ja przez kilka dni nie mialam internetu :wściekła/y: wobec czego nie moglam nawet zyczyc Wam wesolych Swiat osobiscie :no: na domiar zlego telefon tez mi sie rozkraczyl ale na szczescie juz wszystko wrocilo do normy :tak: ciesze sie ze juz po swietach bo jeszcze troche i musialabym cala szafe wymienic na rozmiar wieksza:shocked2: tyyyyle pysznosci ze az grzechem bylo nie jesc tego wszystkiego :-D:-D
kasia8118 duzo zdrowka dla ciebie
Paradosia milo mi bylo poznac,coprawda tylko chwilke ale to byl przedswiateczny szal zakupow na ostatnia chwilke i brak czasu aby pogadac :zawstydzona/y:
 
Święta, święta i po świętach.........
Fajnie było ale się skończyło. Rodzice i Dorota nocowali u nas od Wigilii do dzisiaj, więc było wesoło:-D
A dzisiaj popołudniu razem z Dorotą podtrzymałyśmy angielską tradycję i poszłyśmy na wyprzedaże:tak: Jutro też jedziemy ale do Huddersfield:tak:

Natalka widziałam dzisiaj Twojego Łośka;-) Tak przynajmniej mi się wydaje bo widziałam go tylko na twojej NK, był z rodzicami i siostrą w primarku:tak:
Claudia to niezła kluseczka, Olivia też ma takiego skoczka i wygląda w nim na duzo mniejszą.
Ale super fika w tym:-D:-D:-D Claudii też tak się podoba??

4muchy jak u Was sytuacja z mieszkaniem?? Macie coś na oku??

Mojadzidzia a ja to chciałabym byc o rozmiar większa:sorry: Znowu wszystkie spodnie na mnie wiszą:-( Wogóle ostatnio mam jakiś kryzys i nie czuję się dobrze we własnym ciele:-( Chyba zrobię sobie cycki na pocieszenie;-):-D

No kobietki, koniec świętowania, pisac co u Was:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 
sylwia.m :-D:-D:-D:-D niezla jestes,mi nowe cycki tez by poprawily humor... i to bardzo :-D:-D a tak powaznie to co sie z toba dzieje? nie masz apetytu czy za duzo witaminy s... :-D my tez z Roksana bylysmy na wyprzedazach ale tylko albo i az na foster squere,ale ludzi bylo tyyyyle :szok:
natalka1990 w nawiazaniu do sylwi to ja twoja mame dzisiaj widzialam w asdzie living :-)
 
Cześć dziewczynki!
Ale mi szybko mineły święta. Ale dzisiaj robimy sobie poprawiny i idziemy dalej ucztować:-D
Droga do Polski minęła nam bezproblemowo. Chłopcy byli bardzo grzeczni. Dostali mnóstwo prezentów. Filip przeszczęsliwy bo dostał 2 zestawy Lego. Adam najbardziej się cieszył z opakowań po prezentach.:-D:tak: Święta mineły nam bardzo wesoło w gronie rodziny.
Dobra zmykam bo jestem jeszcze w piżamie.
Pa pa
 
reklama
Witajcie, jeszcze raz wszystkiego dobrego, tylko tym razem po świętach :-) . Jestem obżarta jak .....,a dzisiaj już do pracy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Tak szybko zleciało, że :szok: . Jestem jakaś taka połamana. Całe plecy mnie bolę od kilku dni :wściekła/y::-:)wściekła/y: . Idę na dół bo małego coś brzuszek boli. Za duży mix sobie zrobił podjadając co chwilę. Dam mu espumisan, powinno być lepiej. Pozdrawiam wszyskich i całuski dla dzieciaczków.
 
Do góry