reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki swieta swieta i po swietach szybko minely a tyle przygotowan bylo
Doris i Sylwia moje kondolencje
Agnieszka uk
To jest bukiecik dla Ciebie malutki,
aby odpędził smutki,
żeby Ci kwitł i w zimie i w lecie
nawet wówczas gdy śniegiem miecie. Jeden kwiatek to uśmiech,
drugi to miłe słowo,
trzeci to szczęście dla Ciebie
i jeszcze listki
to moje serdeczne uściski.

W Dniu Urodzin życzę Ci samych szczęśliwych dni !!!

....... .•´—) ¸,o¤°``°¤o,¸(—`•.¸
.•´—),o¤°``°¤o,¸¸,o¤°`°¤o,¸(—`•.¸
,o¤°``°¤o,¸¸,o¤°``°¤o,¸,o¤°``°¤o
....._.;_'.-._
...{`--..-.'_,}
.{;..\,__...-'/}
.{..'-`.._;..-';
....`'--.._..-'
........,--\\..,-"-.
........`-..\(..'-...\
...............\.;---,/
..........,-""-;\
......../....-'.)..\
........\,---'`...\\
.....................\ .:)

Mamatrojeczki zdrowka dla CHRISA ten gosciu to totalny palant :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

4muchy trzymam kciuki szkoda ze ni chesz mieszkac kolo mnie bysmy mialy blisko :tak::tak::tak::tak:

oki odezwe sie pozniej do uslyszonka
 
reklama
Cześć
Oczywiście wiecie że obżarstwo jest grzechem? Ja też nagrzeszyłam strasznie i dalej grzeszę bo pozostawało wszystko ze świąt. Do tego to wszystko jest takie smaczne. ;-)
Doris i Sylwia wyrazy współczucia.
Mamatrójeczki ciekawe co Chrisowi jest. Oby szybko dali diagnozę i oby szybko przeszło. W pracy już tak czasami jest, nie rozumieją że dzieci są dla nas najważniejsze. Co nie zmienia to faktu że nieładnie postąpili.
4muchy obyście dostali coś fajnego.
AgnieszkaUK Sto, sto lat dla Ciebie i wszystkiego najlepszego.
 
doris78 sylwia.m moje wyrazy wspolczucia,bezpiecznej podrozy dziewczynki!
AgnieszkaUK 100 lat z okazji urodzinek,wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka i pociechy z coreczki i meza :-D
mamatrójeczki biedactwo z tego twojego synka,oby to nie bylo nic powaznego-gorace buziaczki dla niego :tak: a odnosnie twojej pracy to bardzo duzo zlych opini slyszalam na temat tego zakladu :baffled:
roksanna1 grzesz kochana bo jeszcze wiekszym grzechem byloby to wszystko wywalic na smieci takze z dwojga zlego obzarstwo chyba lepsze... :-D:-D:-D
 
Czesc wszystkim:-)

mojadzidzia bardzo chetnie bym Cie odwiedzila ale nie mam jeszcze auta do swojej dyspozycji :-(

agnieszkauk Wszystkiego naj naj naj spelnienia marzen i duuuuzo duuuuzo pociechy z corci:-D:-D

mamatrojeczki zdrowka dla Chrisa

4muchy trzymam kciuki aby domek byl w jak najlepszym pozadku.

Doris sylwiam Moje kondolencje trzymajcie sie i bezpiecznej podrozy.

Pozdrawiam wszytskie mamuski i uciekam do mojej corci bo zaraz pora spania:-)
 
czesc kobietki widze za ja pierwsza wracamy juz do szarej rzeczywistosci za oknem deszcz:-:)-:)-:)-(a bylo tak fajnie podobno w piatek ma jeszvcze sypnac cos :tak::tak:
4muchy no i jak domek :confused::confused::confused::confused:
mamatrojeczki jak Chris:confused::confused::confused::confused:
 
Heyka


My nadal dokładnie nie wiemy gdzie będziemy mieszkać. Jedynie wiemy że w czwartek nam powiedzą. Niestety mieszkanie będzie tymczasowe.Całkowicie umeblowane więc swoje meble musimy oddać do depozytu. Także Sylester i Nowy Rok spędzimy na przeprowadzce.


mamatrójeczki jak tam Chris, lepiej:-)

agnieszkauk wszystkiego najlepszego:-):-):-):-)
 
tynia i wiki szukamy 3 bed,ale tutaj na bd19 bo nie chcemy zmieniać Adasiowi szkoły. Na pewno nie chcemy wracać do Bradford. Mam nadzieję że dostaniemy w miarę szybko jakiś miejski domek na stałe, będziemy teraz brani pod uwagę w pierwszej kolejności:-):-):-):-)
 
reklama
Hejka Dziewczyny. Ja tylko na chwilę, ponieważ jutro na 3 do pracy. Chris już dużo lepiej. Kuleje jeszcze na nóżkę ale już szaleje i biega. Dzisiaj mój był z nim w szpitalu na kontroli i jeszcze lekarz chce małego zobaczyć w niedzielę. Ale jest dużo , dużo lepiej. W poniedziałek to byłam przerażona co się stało. I jeszcze ta praca. Dziękuję wszystkim za życzonka zdrówka dla Chrisa, myślę że pomogły :tak: . A dzisiaj w pracy okazało się, że pewna Joanna (na forum jako Asia1212 - nie wiem czy dobrze zapamiętałam) jest też z tego forum, tylko dawno nie pisała. Świat jest mały ;-) Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy.
 
Do góry