reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

images.jpg
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim forumowiczkom i ich rodzinom życzę wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi, odpoczynku od trosk i wyzwań życia codziennego a Nowy 2010 Rok niech będzie dla Was rokiem pomyślności, sukcesów oraz spełnienia najskrytszych marzeń.
Życzy Agnieszka z rodzinką:-)

 
reklama
Hej kochane ja jak zwykle nie mam czasu na pisanie bo mój mały wiecznie tylko pije mleczko i co juz włącze kompa to muszę zaraz wyłączyc:cool:.Wpadłam tylko życzyc wam Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i bogatego Gwiazdora :tak::-).I dużo zdrówka dla tych co chorzy bo widzę że tu jakieś choróbsko dopadło kilka mamusiek i dzieciaczki:-(.
 
_____$$$$$$
______________$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$$
_________$__________$$$$$$$$
_________$$$$$_________$$$$$$
__________$___$$$$$$_____$$$$
_________*$$$_$_$$_$$_____$$$
________$_$_$**_$_$_$$$___$$$
_________$(O)___(O)_$_$$_*$$$
_______$$__________$*$_$__$$$
____$*__$____*___$$$__$__*_$$
___$*_____*$$$*________$___.**
___$*_______*_________.*$__****
____$*_________________*$__***
___$$$$*_____________*$$§§§§
_$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§
$$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§
_$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§
__$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§
_____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§
_____$*$$*******___*$$$$$$$$§
_____$*____________________*$
_____$$*_*__*___*$$_*___*__*$
______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$
_________$_______$________$
_________$*______*_______*$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$
___$$$$$$______________$$$$$$
Zdrowych,Wesołych Świąt Bożego Narodzenia






U mnie roboty pełno i nie mam czasu na nic jeszcze zapomnialam ryby kupic zeby zrobic po japonsku:wściekła/y::wściekła/y:
 
Hejka
U mnie też czasu brak. Tyle już roboty odwaliłam, a jeszcze przede mną.
Więc wpadam tylko życzyć Zdrówka na Święta.
Od Mojejdzidzi też składam życzonka, bidulka internetu nie ma od kilku dni. :tak:
 
Hejka Dziewczyny. Wpadłam tylko życzyć Wszystkim spokojnych, pogodnych i radosnych świat. Ja niestety jakieś 15 minut temu wróciłam z pracy od 15. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: . A jeszcze czeka mnie kupa roboty, do tego na 13 muszę być w Haddesfield po szafę i regal, które kupiłam na Ebay-u. A o 14 koleżanka pod fabrykę ma przywieźć ciasta, które ja i koleżanki zamówiłyśmy. Koszmar. A mój biedny męzulek właśnie skończył lepić pierogi i teraz je obgotowuje :tak: . A ja troszkę się przekimam i będę robiła gołąbki wigilijne i inne smakołyki. A później zapewne zamiast siąść przy stole ze wszystkimi to mi sie uśnie. No ale co nie robi sie dla dzieci. Spadam sie plusnąć i spać, bo niedługo mały wstanie.
Jeszcze raz życzę przede wszystkim zdrowych świat!!!
 
Witam
My juz gotowi do drogi , szkoda tylko zostawic tak piekna zime.
Tam gdzie jedziemy nie ma sniegu:-( moze pojedzie z nami;-)

Zyczymy wszystkim spokojnych , rodosnych a szczegolnie zdrowych Swiat Bozego Narodzenia:happy:

Mamatrojeczki a dla Ciebie wytrwałaosci :tak:
Roksanna usciskaj od nas Dorotke i Nadusie.
 
Katin nie przejmuj się bo u nas do wieczora pewnie też śniegu nie będzie, taka chlapa:sorry::wściekła/y:

Dorocie zepsuł się komputer i poprosiła mnie żebym przekazała Wam życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych świąt, mnóstwa prezentów i gwiazdki z nieba:-)
 
Ja też się nie odzywam, bo taka zabiegana jestem, że hoho
Wpadlam tylko złozyc życzenia:

W Dzień Bożego Narodzenia, chciałabym przesłać Wam życzenia. Wszelkich łask i pomyślności, dla rodziny i dla gości.


ampar3 - dojechaliscie???????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry