reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris Wszystkiego Najlepszego!!!!:-):-):-)
Ja tez ostatnio coś mam brak natchnienia:-(.A pozatym moje dziecko coś nie dopuszcza mnie do kompa.Znowu wyje ,rany :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mamatrojeczki Kuchnia rewelacje :tak:
Mojadzidzia Królewna jak sie patrzy:tak:a z jaką dumą siedzi hoohoho
 
reklama
Doris 100lat!!!

Ja jeszcze mam wielką stertę prania do złożenia i nowe do powieszenia i na 15 do pracy. Dopiero uśpiłam małego i mogę szybko coś porobić. A tak mi się nie chce :-(. No ale trzeba.
Może uda mi się cos więcej napisać wieczorem, jak wrócę z pracy. Bo teraz czas goni. Miłego popołudnia wszystkim życzę :tak:
 
hej
Ja zaraz spadam na spacer. Wpadlam tylko zyczyc wszystkiego naj najlepszego, spelnieniea nawet tych najskrytszych marzen Doris78 i Kubusiowi !!!

mamatrójeczki - super ta kuchnia, nawet ebaya przegladalam wczoraj, ale moj maz od razu stwierdzil, ze nie mamy na to miejsca:sorry:
Ampar - kochana a Ty co, tez jakies problemy masz????? podobno pestki dyni powoduja wiekszy poped. Ja mam kupic pare opakowan i je jesc codziennie, oczywiscie nakaz wydany przez mojego meza:sorry::laugh2:
milego dnia mamuski
 
A co tu tak cichutko:szok:.U nas czas leci jak szalony więc często brakuje siły i czasu na BB:cool: niestety:-(.Byliśmy zważyc małego dwa dni temu i waży już 4kg:tak:.Nocki nadal bez zmian :-(.No nic łudzę się ze tak będzie do trzeciego miesiąca i pózniej się wszystko unormuje :cool:.Przynajmniej tak było z Krystianem:tak:.ampar i jstysiak dzięki za kuleczki;-).Doris78 i Kubuś Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin:-).Natalka nic straconego jeśli masz ochotę to możemy spotkac się w innym terminie;-).renuska ja dziękuje za kupon już wczoraj został wykorzystany;-):-):tak:.
 
doris78-przedewszystkim kochana duzo zdrowka Ci zycze,pieniazkow i szczescia- to co najwazniejsze
ampar3-dziekuje za odwiedziny-bylo milo i jeszcze raz prrzepraszam za balagan:-p
a ja chora:-( czuje sie strasznie.Ampar dzis miala zobaczyc mie w pełni sil.w nocy nikola nie spala-niewiem co jej bylo:-( ale R wzial ja na dol i tak po 2 godzinach zasnela.ja odsypialm popoludniu 3,5 godziny:szok: taka zmeczona jestem i wyczerpana.jeszcze zaczely jajniki minie bolec:-(
widze ze sli wam brak i nie odzywacie sie.taki wstretny okres.ja dzis sie rozerwalam z R jak ukladalismy razem puzle.hahah super zabawa.
zmykam do lozka bo mnie wszystko boli.:-(
 
hej

Ja dopiero wrocilam godzne temu od 9 rano:szok: Jak szymon to wytrzymal:szok:

DORIS78- SPELNIENIA MARZEN:tak:
Sylwiam- zebym to ja wiedziala to bym opatentowala i zarabiala:-D:-D:-D Moze pogody????????????????????????/
Marta84- ja problemu nie mam tylko moj w tej sytuacji z moim libido:-D:-D:-D:-D. Jutro zakupie pestki dynii:-D . Mi zawsze pomaga troche ciepelka w solarium i od razu samopoczucie lepsze ale tyle opinii sie ostatnio naczytalam ze boje sie isc:szok:
Agnieszkauk, Reniuska- dzieki za kupony- wlasnie zakupilam pare szmatek:tak:
mamatrojeczki, 4 muchy- u nas tez kreatywnosc z kartonow na porzadku dziennym- byl parowoz, domek, a z otwartych super miasto z budynkami i ulicami wychodzi:tak:
Kasia8118, jstysiak- fajnie ze sie dzisiaj wybralam- dzieki:tak: Kasia w niedziele szymcio idzie na urodziny wiec moze w poniedzialek- artur ma wolne:-) Jstysiak-:-);-)

papa
 
Hej!
Widze, że nie tylko mnie wena opuściła.;-):-)
Doris- jeszcze raz wszystkiego najlepszego! No i oczywiście dla Kubusia też!!!
AgnieszkaUK- do kiedy ważne są te vouchery? Bo chyba szybciutko musze się po nie zgłosić. Dużo zdrówka dla Ciebie. A jak Nicolka?
mamatrójeczki- kuchnia bardzo fajna. Twoje dzieciaczki to mają przyspieszonego Mikołaja. No i nie moge napatrzeć się na loczki Chrisa. Cudne:tak:

Dobra zmykam juz bo Adam się kręci:crazy: Pa
 
Hej kobitki:-)

Ania jutro wezmę Ci ten voucher do Kuby:tak: Dzisiaj byłyśmy tam z Dorotą ale niestety kiszka na maksa:-( Ja tylko jedną bluzkę a Dorota z mamą nic:eek:
 
reklama
Dziekuje Sylwia :tak: Bardzo się ciesze bo mam dzisiaj tyle do zrobienia i nie wiedziałam czy się wyrobie żeby jechać do Agnieszki. Do zobaczenia wieczorkiem:-)
 
Do góry