reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

moja kochana ksiezniczka :-D
 

Załączniki

  • 100_2463.jpg
    100_2463.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 36
reklama
czesc dziewczyny
dziekuje za mile slowa,ale same wiecie ze nie trudno o zalamanie sie w takich momentach,ale jakos jestem dobrej mysli.i powiem jeszcze,ze R od piatku jest zupelnie innym czlowiekiem-zadowolony,pomaga mi na maxa:szok:, zartuje.jednym slowem mowiac jest szczesliwy:-)tyle dobrego z calej historii:tak:
ja juz po zastrzyku-nie powiem,ze nie bolalo,bo bym sklamala:tak:niby taka mala ampulka a tak to mocno odczulam:-(wazne ze juz jestem nawitaminizowana:tak:
z nikolka troche lepiej.krosttki schodza z udek,ale dzis dostala temperatury:-(
"jak nie urok to sraczka"dostaje nurofen i widze teraz po jej spaniu ze jest lekka poprawa.na raczkach i stopach ma strasznie chropowata skore.jak stary czlowiek.dalej podaje jej wapno-dzila magicznie. aaaa moze ktoras z was moze mi polecic jakis balsam albo krem na taka skore chropowata jak ma nikola??
mojadzidzia-Nadusia cudownie wyglada w kolczykach-pewnie nie moglas sie na nia napatrzec juz po :-):-):-):-)

aaa i jeszcze wczoraj wieczorem zepsuł sie nam czajnik-i wode gotuje w garnku-brak slow-szczesciara ze mnie w tym roku:-(
 
doris78,mojadzidzia,ania1812,ampar- sylwiam,ma dla was vouchery.
jezeli ktos jeszcze ma ochote na voucher to zostal mi jeden.zapraszam -info wysle na priv.
renuska-jeszcze raz dziekuje za vouchery i ze tak chojnie nas obdarzylas:-))
 
Czesc,

ja mam dzisiaj dola - do pracy poszlam, bo zwolnienie sie skonczylo, i juz sie nawkurzalam za wszystkie czasy. Teraz jeszcze obiad na łeb na szyje. Nie lubie takiego ganiania. no ale nie ma wyboru.

Co do rozstepow to chyba musze sie z tym pogodzic, ze bede taka pociachana i bikini juz nie zaloze raczej. :-( Mam nadzieje ze moja malutka mi to wynagrodzi.

A łozeczko to widze, że co mama to opinia. Sama juz nie wiem, ktore kupic. dobrze ze jeszcze mam troszke czasu, bo wieksze zakupy typu planujemy gdzies tak na styczen - luty dopiero. No i malowanie dzidziusiowego pokoiku. :-)
 
Jej, ja dopiero teraz usiadłam:szok:

Zmęczona jestem więc nie będę się rozpisywac.
Nadusia wygląda cudnieeeeeee:tak: Jakich ona pucków nabrała:-D No i takie długie włoski ma, mogłaby trochę oddac swojej łysej koleżance:-D
 
witam z rana widze ze ja pierwsza gdzie wy sie podziewacie moja wiki prawie juz zdrowa ale za to doszla jej biegunka ktora powoli przechodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i w koncu dorobilam sie stolika :tak::tak::tak::tak::tak:pisac co tam u was oki odezwe sie popoludniu zaraz zmykam do sklepu bo zachcialo mi sie placka:tak::tak::tak:
 
ale tu cisza:szok::szok::szok: chyba jakis zbiorowy brak weny:laugh2::laugh2::laugh2:
Ja bylam wczoraj na spotkaniu i juz jutro bede miala wszczepiony implant:tak: a teraz musze ogarnac troche chate bo moje dziecko spi; a potem pewnie na spacer bo pogoda w miare. Do zobaczenia pozniej mamuski;-)
 
hej mamuśki :-)

kasia1881 kurde własnie w tym tyg nie jade do mamy bo mój ma dzis urodziny a robi w weekend i moja mama do nasz przyjezdza a szkoda bo chciałabym zobaczyc Olivierka no ale mam nadzijee ze jeszcze bedzie okazja ;-)

mojadzidzia Nadusia ślicznie wyglada :tak:
 
reklama
czesc
ja dzis dopiero teraz sie odzywam,bo choroba mnie rozklada. jak narazie radze sobie sposobami naturalnymi,jak nie pomoze to bede musiala podejscs do Eveli po gripex.dzis wspomogla mnie miodem:tak:. z nikolka lepiej,ale nie zapeszam poki jej wszystko nie zejdzie.niewiem czemu ale w nocy sie budzi i drapie nogi.ale mam nadzieje ze juz niedlugo sie skonczy meczarnia.:tak:
a teraz uciekam do meza na sofe:tak:wlasnie zrobil mi herbatke z miodem i cytrynka;-)
doris78-a ty co nic nie piszesz??do imprezki urodzinowej sie szykujesz?? :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry