reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam:-):-)
Ale tu spokojnie i cicho:szok::szok::szok:U mnie wszystko po staremu moj spi Aga oglada bajki i wielka nuda:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
mojadzidzia-sliczna ta twoja ksiezniczka a jaka duza:-);-):tak:
agnieszkauk-dla ciebie zdrowka a co do Nikolki to moze w nocy ja swedzi pod wplywem ciepla:tak::tak:
tynia i wiki-zdrowka dla Wiki:tak::tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny
Mojadzidzia Nadusia wygląda prześlicznie a jak wrócę to pewnie jej nie poznam. ;-)
Kurcze nie kupiłam Ci tych żabek :-:)confused2:. Gdzie idę to albo nie mają albo właśnie sprzedali. Przykro mi. W Polsce zrobiło się teraz chłodniej, bo do tej pory to wiosna była dosłownie. Któraś mi nawet tej pogody zazdrościła (Marta84;-):-)), ale było czego, serio. Moja dziecko dziś stwierdziło, że zostaje z babcią a tata z mamą sami pojadą. Dziadek się śmiał że babcia ją czymś niedozwolonym karmi :-D.
Całusy
 
hej
Ja wreszcie sie odzywam. W poniedzialek zasnelam o 17.30:szok: a wczoraj bylam u Andrzeja- andrzejkowo.
Roksanna1- wierz mi kazda pogoda lepsza od tego co tu sie dzieje:wściekła/y:
kasia8118- dam ci znac czy u mnie pada:tak: A jak wysiade z autobusu to ci bzykne- nie wiem tylko jak szymon wytrzyma to siedzenie u dentysty przez pol godziny:shocked2:
mojadzidzia- no mala sie teraz od chlopakow nie opedzi:tak:
Sylwiam, marta84- to zerowe libido to chyba nie kwestia hormonow:wściekła/y:;-)
jstysiak- a ty co sie tak usmiechasz?;-):-):-):-):-)
tyniaiwiki- wzielas te plyty moze? Jak tak to albo ja cie nawiedze albo ty mnie nawiedz:tak:
Agaam- witaj. Ja tez tutaj dopiero odpoczywam a niby na urlop jade:-D:-D

Ide konczyc manicure
 
czesc kobietki
ampar niestety nie mam bo zapomniala wziasc :-:)-:)-:)-(ale moze bedzie miala w sobote
ja jutro ide na smirnow test nie wiem czy dobrze napissalam nie hcce zapeszac ale od stycznia bede pilnowala dwojke dzieci wiec sobie troszke zarobie niedlugo bo moze tylko przez miesiac lub poltora ale dobre i to i tak siedze w domku:tak::tak::tak:
oki do uslyszonka teraz jeszcze trzeba do ogrodka zajrzec
 
Hejka, ja niestety od kilku dni jakaś taka jestem ebe. Jak siądę do kompa to tylko szybkie ruchy na ogródku , troszkę czytania co na BB. Ale niestety pisać to mi za bardzo się nie chce. Jutro znowu do pracy i jeszcze ta pogoda. No i tnę się ostatnio z moim :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Mam nadzieję, że do świąt przejdzie.
Dzisiaj doszła kuchnia dla malego i już mu ją rozstawiliśmy. Nawet długo się bawił. Najlepszą jednak zabawką okazał sie karton po kuchni - jest ogromny. Mój wycial mu drzwi i okna i mały tam non stop wchodził i wychodził. Mój na to, że po co tyle kasy na kuchnię jak można było dac malemu tylko karton. Tanio i ekologicznie :-D:szok::-D
 
Hejka

mojadzidzia Nadaia wygląda ślicznie

mamatrójeczki kuchnia fajna . A u nas dzieciaki też uwielbiają się bawić kartonami. A jak niesamowicie rozwija się wyobraźnia. Raz to jest wyścigówka innym razem statek kosmiczny
 
reklama
Do góry