reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny
ja dalej oslabiona,oczywiscie dzwonilam dzis do lekarza i nic mi nie da tylko mam brac paracetamol.jakbym miala biegunke i wymioty to by mogli interweniowac,bo to znaczy ze mam swinska grype-jeju jacy oni sa porobani.ale tam kiz ze mna,wazne ze nikole zarejstrowalam na 11:20. skora jej z raczek schodzi, a w nocy sie nadla drapie.syropu od lekarza jej juz nie daje,bo zawsze po nim zyga-taki ochydny, no i mam maly problem bo nie chce nikola pic wapna,a wapno jej pomagalo.dzis w nocy musialam jej na sile dac wapno strzykawka.pomoglo i poszla spac.ale to katorga:-( glowa mi juz od tego wszystkiego pęka:-( uciekam ugotowac mojemu robaczkowi jaks zupke i sie szykujemy do lekarza-ciekawe co tym razem mi powie.:confused2:
ania1812- vouchery sa wazne do tej niedzieli(a ja wszystkich informowalam ze do soboty)hah udanych zakupow:-)
 
reklama
Witam z rana:-).Widzę że Doris78 ostro zabalowała w swoje urodzinki skoro jej tak długo niema na BB:tak::-D.Wszystkiego Najlepszego Dla Marcela i Natalki :-).Idę wypic coś ciepłego :tak:.A za oknem słońce:-).
 
Ostatnia edycja:
CZESC LENIUCHY!!!!
agnieszkaUK
strasznie ci wspolczuje :-( biedna Nicola to juz tyle czasu trwa :wściekła/y: trzymam kciuki zeby ci tym razem pomogli
katin duzo zdrowka dla Natalki,spelnienia marzen,super przyjaciolek i usmiechu na twarzy :-)
sylwia.m slodziutkie buziaczki dla Marcelka,duzo usmiechu,beztroskich chwil i duuuzo duuuzo prezentow z okazji urodzinek :-)
roksanna1 jak tam moje dziewczynki? ;-)
mamatrójeczki prezenty odlotowe no i wreszcie masz caly komputer dla siebie-sprytnie :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej
Doris78 Wybacz mi:zawstydzona/y:Wszystkiego Najlepszego dla Kubusia:-):-):-)
Sywiam Wszystkiego Najjj.......dla Marcelka.:-):-):-)
ale wam sie imprezowy miesiąc zaczol:cool2:
Katin Wszystkiego Naj...dla Natalki:-):-):-)
agnieszka uk Powodzenia!!!
Ampar,kasia1881 Ja równiez wam dziekuje za super spotkanko:-):-):-)a oliwerek jak aniołek poprostu cudo:tak:
 
Czesc
A ja sie bardzo ciesze ze wenna opusciła wiecej osob , mało czytanka miałam:tak:

Widze ze grudzien to miesiac imprez .
Doris sciskam Cie mocno i zycze duzo kasy , szczescia i zdrowka
Buziaczki dla Kubusia i Marcelka .
Duzo dzis pracy mnie czeka , Natalia zaprosiła kolezanki na jutro ,wiec dzis musze przygotowac cała impreze , a jeszcze Mojadzidzia:wściekła/y:wymysliła ze torty kupne sa okropne , i mama dodatkowe zajecie:-D:-Dmoze mi cos wyjdzie.
Roksanna buziaczki dla Mati , ale ona musi byc szczeliwa jak babcia tak kołoniej biega.
 
Hej:-):-)

Katin ogromne buziaki dla Natalki, wszystkiego naj naj i spełnenia wszystkich marzeń:-)

Marcelek bardzo dziękuje za życzenia. Poczuł się dzisiaj baaaardzo dorosły i właśnie chodzi ze szmatką i sprząta:-D Wyczyścił nawet kanapkę której nie zjadł na śniadanie:-D

Kasia8118 Dorocie komputer się rozwalił:eek:
 
czesc kobietki
KATIN
W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia. wszystkiego najlepszego NATALKO
SYLWIA
W dniu Twych 2 Urodzin W dniu Twego święta Niech buzia Twa będzie uśmiechnięta Przez cały czas jak słoneczko na niebie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARCELKU

WCZORAJ BYLAM NA SMEAR TEST I CZEKAM NA WYNIKI TERAZ NIC MNIE NIE BOLALO W PRZECIWIENSTWIE MOJEJ KOLEZANKI JAK JEJ POBIERALA WYMAZ TO KAZALA PRZESTAC BO JA TAK BOLALO ALE NIESTETY MUSIALA DOKONCZYC I POWIEDZIALA ZE MA ISC DO LEKARKI I O TYM POROZMAWIAM BO COS NIE TAK JEST Z NIA WYSTRASZYLA SIE POWIEDZIALAM JEJ ZE BY SIE TAK NIE ZAMARTWIALA BO TO MOZE NIC STRASZNEGO NO ALE ZOBACZYMY W PONIEDZIALEK BEDZIE DZWONILA Z SAMEGO RANA I UMOWI SIE NA WIZYTE
 
Natalko, Marcelku- w dniu Waszych urodzin, zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów :-D:-D:-D

Katin- ja polecam tort z Morissona. Nazywa się Strawberry Gateu (chyba tak się to pisało) i jak dla mnie pycha. No chyba, że chcesz się sprawdzić w przyrządzaniu tortów:-p Jeśli tak to powodzenia.:tak:
Lece sprzątać domek
 
reklama
hej :-)

mnie tez dopadł brak weny :-( kurde niedługo swieta a ja mam tyle roboty nie wiem jak sie zabrac za to wszystko :-( na szczecie moja mama zaoferowała sie z pomoca i przyjdzie mi posprzatac domek :tak: ale 19 moja tesciowa przyjezadz ze swoim facetem i dawida siostra :wściekła/y: a 24 moj tatus przylatuje ;-) wiec bede miałą pełna chate na swieta i wogóle mi sie to nie usmiecha no ale mam nadzieje ze jakos przezyje ....

sylwia wszystkiego najlepszczego dla Marcelka ;-)

katin sto lat dla Natalki :-):-) no własnie tort z morissona jest dobry ja kupawąłam taki mrozony jest truskawkowy wisniowy i czekoladowy mi wisniowy najbardziej smakuje :tak:

agnieszka uk zdrówka dla was dziewczynki ;-)

a co do problemów w łózku to ja mam i to wielki :-( po porodzi 3 miesiace wogóle nie mogłam bo w szpitalu mi tak powiedzili i pózniej jak na kontroli bylam to to samo no a jak spróbowalismy to mnie tak strasznie bolało ze nie chciaąłm i tak pare razy i za kazda próba krwawiam i nie wychodzi lekarz powiedział ze potrzebuje jeszcze troche czasu bo byłam strasznie porozrywana i dlatego tak no ale nie wiem jak dawid wytrzyma ostatnio sprawdziłam historie stron i zobaczyłam ze on sobie filmiki oglada nie wiem co mam zrobić :-:)-(
 
Do góry