reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka
Ja właśnie napisalm fajnego posta i co wcieło wrrrrrr:wściekła/y:
A wiec tak u nas nic ciekawego.Przez te upalne dni to az mam depreche.Tylko z kasiek27 biegamy przez trawniki i to tez czaimy sie kiedy nie pada:wściekła/y:.
Roksanna1 Buzietaaaaaaaaaaaaa Dla Was dzielne babeczki ;*************
Ciesze sie ze kciukaski pomogły:tak:
Ania1812 Ja tez w 100% polecam dentinox ,od poczatku go uzywam.A teraz jeszce do tego paste do zebów:tak:
Gratulacje dla malego to czekamy tylko kiedy zacznie raczkować:tak:
Sylwiam Ale sie uwineliście fiufiu,tylko pozazdrościć rodzinki.Ja to sie ze swoim bałaganem uporałm dopiero po miesiącu.a najgorsze jest to ze co przeprowadzka to więcej maneli.
Agnieszka uk ;)))))))))))
Kasia 1881 moze to reflux:sorry:
ampar mam rozumieć ze pierogi odpadają w te świeta:-pduzo zdrówka dla Szymka
Alex now Główka do góry,wszystko napewno sie ułozy
Mojadzidzia A jak tam twoja ksiezniczka ,uszka przebite
Marta84 mam nadzieje ze zakupy udane
Kasiaj ale Ci fajnie ze wszystko juz masz,ja to chyba w piątek sie wybiore na zakupy
Życze miłej nocki pa
 
reklama
roksanna1 gorace buziolki dla odwaznych dziewczynek,najgorsze juz za wami a teraz kazdego dnia bedzie lepiej-mam nadzieje ze ta opuchlizna jednak sie tak bardzo nie powiekszy
jstysiak my jeszcze nie przebilysmy uszek bo pogoda troche kiepawa i nie ruszamy sie z domu :no: jak tylko bedzie jakis w miare dzien to wyrusze na miasto
sylwia.m tak myslalam zebys sobie wszystko na spokojnie porobila bo nie chce przeszkadzac,moze w poniedzialek jezeli ci pasuje?
Ania1812 gratulacje dla Adasia!!! ja nie moge sie doczekac kiedy Nadusia zacznie samodzielnie siedziec :sorry:
nefretete01 a co u ciebie?jak idzie urzadzanie gniazdka? i jak sie czujesz???
ampar3 :-D:-D:-D ale mnie rozbawilas,to i tak cierpliwa jestes ze az 8razy probowalas a nalesniki to jedna z niewielu rzeczy ktora zawsze mi wychodzi :-D:-D
 
Hej dziewczyny, caly czas Was podczytuje, ale napisac cos jakos ciężko.... :-(((( Tyle żescie stron naprodukowaly, że nawet juz nie wiem co komu odpisac. Ja juz troszke lepiej sie miewam, zęba mi chyba wyleczyli za dwudziestym podejsciem - partacze angielskie. :-)

Wczoraj bylam na usg, i pani potwierdzila płec dzidziusia - DZIEWCZYNKA!!!! Nie moglabym byc bardziej szczesliwa!!!! Będe miala swoja mala księżniczkę. :-) Jednak moja metoda robienia dziewczynki jest skuteczna!!! A moj mąz mi nie wierzył. ;-)
 
Cześć:-):-)
Olcia rom-Gratuluje dziewczynki :-)I jak wkoncu będzie się nazywała??
A jaki Ty znasz sposób na dziewczynkę??Bo ja czytalam książkę na ten temat:-D:-Di jestem ciekawa czy ten sam sposób masz ,czy może jakiś nowy ulepszony:-D;-)

Aha i proszę się nie lenić i pisać:rofl2::rofl2::rofl2:Ja myślałam że Ty już do Polski pojechałaś.bo tak zamilklaś:sorry:a kiedy jedziecie??

MOJADZIDZIA-pytałaś się kiedys dlaczego mam obawy co do łóżka Kuby,a ja skleroza zapomniałam Ci odpiasać:zawstydzona/y:więc chodziło mi o to,że jak będzie chciał siku i bedzie zaspany i niewiadomo jak mu przyjdzie do głowy zejść:sorry::sorry:mam nadzieję że jednak znajdzie drogę ,lampkę ma wysoko zawieszona ,więc sobie zapali i chyba zejdzie:tak::-)

JSTYSIAK-mi tez często wcina posta,ale juz drugiego nie piszę:no:nie na moje nerwy to jest:shocked2:

ANIA1812-Kuba raczej się juz nie przestawi,bo wczoraj znowu zasnął o 9.40:wściekła/y::wściekła/y:
Gratulacje dla Adaśka:-):-)zdolniacha:-)

KATIN-ale miałaś pomysłową mame ,żeby własne dziecko wykradać:-D:-D


A ja już kupiłam bilety do Polski:-D:-Ddopiero co wróciłam z Polski i powiedziałam że w następnym roku nie jedziemy,bo to tyle kasy idzie :-D:-DNie ma jak to Polskie morze:tak::-)
 
Cześć laseczki w ten piekny pogodny dzionek!
Ja chyba oszaleje z tym deszczem. nie nadążam juz praniem spodni. Co wróce do domu to całe mokre i ubłocone z tyłu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziekuje za gratulacje dla Adacha:tak:

Doris- fajnie, że masz już bilety. Przynajmniej juz wiesz jak zaplanować wakacje:-D
Olcia_rom- gratuluje dziewczynki. A jak Twoje zęby?
mojadzidzia- już niedługo się doczekasz:tak:
jstysiak- witam w gronie z depresją. Może jutro kupie ten Dentinox bo dzisiaj nie chciało mi się iść w ten deszcz. A z tym raczkowaniem to jeszcze niech troszke zaczeka bo nie będe mogła go z oka spuścić.
Ampar- juz wiesz czy jedziecie do Pl?

Miłego dnia
 
Witam:-D

ostatnio coś cieżko mi sie zebrac zeby cos napisac a was nadrobic to masakra :szok:

doris78 na kiedy kupiłaś bilet?? ja jade w marcu dopiero ale nie mam jeszcze biletu bo musze małej paszport wyrobić a najpierw zmienic ten akt urodzenia :wściekła/y:

sylwia ale miałaś pomocników :tak: super suwaczki :-D:tak:

Olcia_rom gratulacje dziewczynki :tak:

a macie jakies sposoby jak chłopczyka zrobić ?? :sorry:

roksanna ucałuj Mati dzielna z niej dziewczynka :tak::-)

no i musze konczyć córcia wzywa :sorry:
 
Czesc

My wczoraj bylismy na kolacyjce we wloskiej knajpce. Objedlismy sie pizza, Maciek sie nauczyl nowego slowa wlasnie z tej okazji i caly czas gadal jak papuga pokazuja na talerz: pizza, pizza....
Za to dzis obydwoje wstali chyba lewa noga, a ja mialam ochote wyjsc z siebie, bo wszystko im nie pasowalo.

natalka - a jednak myslisz o drugim? :-D
Ania - ja sie nie przejmuje, jak rano pada to zakladam brudne, bo i tak nikt nie zauwazy tego ;-) a zprezentami to nie tak szybko, na razie mam dla chlopakow na Mikolaja, a jeszcze zostala mi rodzinka w PL na gwiazdke, ale w tym roku chyba pojde na latwizne, kupie wszystkim jakies perfumy, bo nie mam sily chodzic po sklepach :-(
doris - ja mam wlasnie te same obawy, jak Kuba sie w nocy obudzi i bedzie chcial zejsc i zapomni ze spi na gorze :-(
olcia_rom - gratuluje coreczki!!! a co to za metode mialas? macie juz jakies imie wybrane, bo u nas kiepsko.
roksanna - jak samopoczucie Mati?

Dzis mam dzien domowych obowiazkow, czyli sprzatanie, gotowanie, prasowanie, jak ja tego nie znosze :wściekła/y:
 
witam z ranka:tak::tak:
Ostatnio nie mam ochoty na nic:zawstydzona/y::zawstydzona/y:to chyba przez ta pogode:wściekła/y::wściekła/y:u mnie nic ciekawego tak jak bylo tak jest:tak::tak:
sylwiam-dobrze ze masz rodzinke co tak szybko wam pomogla z przeprowadzka:-):-)
roksanna-gratuluje wam kobietki:-):-)i bedzie wszystko dobrze:tak::tak:
olcia~_rom-gratuluje dziewczynki:tak::tak:
 
reklama
kasia.j ale mi ochoty na pizze zrobiłaś :-):-) a ja tutaj jeszcze na dobra nie trafiłam :-( a gdzie ta knajpka ?? no jednak nie chce zeby Claudia była sama lepiej miec rodzenstwo :tak: no ale chciałambym chłopczyka :sorry::cool2:
 
Do góry