reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc kobietki w deszczowy dzionek ja juz posprzatalam :tak::tak::tak:
roksanna super ze wszystko poszlo tak jak chcialas trzymalam kciuki caly dzien :tak::tak::tak::tak:teraz niech Mati wypoczyla a jak ona sie czuje???????
ja slyszlam ze jak jestesmy u gory to bedzie dziewczynka a jak na dole to chlopczyk to prawda bo ja chce chlopczyka teraz i nie wiem jaka metode stosowac??????????
olcia _room gratulacje ksiezniczki
 
reklama
Hej dziewczynki ja właśnie przeczytałam wszystko co miałam zaległe na BB i mam taki mętlik w głowie że nie wiem co komu odpisac:sorry:.Sorki z glory bo pewnie wszystkim nie odpisze.Jestem teraz sama z Olivierem bo R z Krystianem pojechali odwiesc babcie na lotnisko:-(.Strasznie mi przykro niby to tylko teściowa ale jakoś tak przyzwyczaiłam się do jej obecności że chce mi się ryczec:-(.No nic taki mam już charakter że szybko przywiązuje się do ludzi:-(.Pewnie jutro wszystko wróci do normy.Myślałam że jak chłopaki wyruszą na lotnisko to będę mogła trochę odpocząc a tu dupa ledwo oni za drzwi to mały zaczął brykac i dopiero co padał:cool:.Oj daje młody w kosc po nocach tak że szkoda gadac:szok:.Myślałam że Krystian to był ciężki przypadek ale Olivier go stanowczo przebija:cool:.Doris78 mały smoczka zbytnio nie chce :no:.Czasem uda mi się mu wepchnąc na spacerku lub w samochodzie a w domu to raczej nie da rady:no:.sylwia.m ty to masz dobrze z rodzinką :tak:.A suwaczki bardzo ładne;-).Ampar3 a u mnie odwrotnie mączne dania mi wychodzą ale gorzej z innymi:eek:.Dużo zdrówka dla Szymona;-).Może kuleczki w przyszły czwartek?tynia i wiki a Ty już działasz nad robieniem dzidziusia???natalka skoro planujesz rodzeństwo dla swojej księżniczki to wnioskuje że wszystko się pomyślnie ułożyło między tobą a partnerem:tak::-).Olcia_room to dobrze że u ciebie już lepiej.Szkoda że tyle musiałaś się namęczyc:confused2:.I proszę się nie obijac tylko dużo pisac;-).
 
Ostatnia edycja:
No to tak:-):

Sposob na dziewczynke jest u mnie w rodzinie bardzo popularny, bo tak ponoc mnie 'zrobiono' wiec sie niby sprawdza. ;-)Dziewczynke trzeba robic jakies 4-5 dni przed owulacja i potem juz nie robic do konca cyklu. My tak zrobilismy i w pierwszym miesiacu staran wyszlo.:szok: Wiec cos chyba w tym jest. A chlopca to tak na logike ja bym w dzien owulacji robila. :tak: Z reszta ta babka co nam USG wczoraj robila tez mowila że to dziala, tylko że trzeba miec cykle jak w zegarku, i wiedziec kiedy sie ma owulacje. My tyle lat staralismy sie nie miec dzidziusia, że takie detale to byly dla mnie pestką.

Doris - co do imienia to ciagle jeszcze sie nie moge zdecydowac czy Julia czy Lena. A do Polski jedziemy na swieta - ja lece 20 grudnia, a moj maz jedzie samochodem wiec bedzie troszke pozniej. wracamy razem 28 grudnia wiec krotki bedzie nasz pobyt.

Ania1812 - z zebami troche lepiej, bo po tym jak mi za 20 razem zdolali tego wlasciwego zeba wylczyc to mnie wszystkie przestaly bolec. Ale dentystka mnie troche wystraszyla, bo ja mam duzo zebow poleczonych kanalowo, a ona powiedziala ze z takimi zebami jest ryzyko problmow w ciazy, bo nigdy nie wiadomo co w tych kanalach siedzi. :szok:

Natalka1990 - na chlopczyka to mysle że odwrotnosc robienia dziewczynki, tak jak wyzej pisalam, ale może doris cos wiecej wie na ten temat??

Kasia.j - a wy macie juz jakies prozpozycje imienia dla swojej kruszynki? U nas Julia albo Lenka.

I dziekuje Wam wszystkim za gratulacje. Tylko tak sobie mysle żeby nie bylo potem psikusa i żeby chlopczyk w rozowych spioszkach nie musial biegac.;-) Bo o takich przypadkach slyszalam.:tak:

Ostatnio mam takiego dola, bo siedze na tym chorobowym w domu. nic nie robie, tylko ze sciera biegam i obiadki gotuje. :sorry: I nie wiem jak ja tak potem z dzieckiem bede siedziec to chyb krecka dostane. Tak bym chciala wrocic do Polski....:-(
 
Olcia_room ja tam nikogo nie chcę straszyc ale pomyłki zdarzają się dosc często w ostatnim czasie:cool:.U mojego R w pracy trzech kolegów miało miec dziewczynki i zrobily się z nich chłopcy.Wszystkie te kobiety rodziły w tym roku i wszystkie miały robione usg w Bradford:cool:.Jak masz możliwasc i ma to dla Ciebie znaczenie to zrób sobie jeszcze jedno usg np.PL:tak:.
 
Olcia_room ja tam nikogo nie chcę straszyc ale pomyłki zdarzają się dosc często w ostatnim czasie:cool:.U mojego R w pracy trzech kolegów miało miec dziewczynki i zrobily się z nich chłopcy.Wszystkie te kobiety rodziły w tym roku i wszystkie miały robione usg w Bradford:cool:.Jak masz możliwasc i ma to dla Ciebie znaczenie to zrób sobie jeszcze jedno usg np.PL:tak:.


No juz sobie zabukowalam USG w PL 3D. :tak: Bo nie ufam jakos Anglikom w 100%. :-D
 
OLCIA ROM-faktycznie Wam się udało:tak:ja takim sposobem próbowałam przez pare miesięcy:-(i nic:-(
Wiesz co a u mnie jest odwrotnie jak pomyslę że mam za jakiś czas wrócić do pracy to kręćka dostaje:-D
Jakoś już sie przyzwyczaiłam do siedzenia w domku,z Davidem ,do kawek u koleżanek:tak::-D

Dzieci właśnie kolację jedzą ,potem do łóżęk a ja wolne:tak::tak:Ale fajnie:tak:
 
Co faceta łączy z kotem?

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.

2. Zawsze pcha się do łóżka.

3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.

4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.

5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.

6. Nie lubi obcinania pazurów.

7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.

8. Ciężko przemówić mu do rozumu.

9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.

10. Nie sprząta po sobie.

11. Wpycha nos do każdego garnka cały dzień.

13. Cały czas by spał.

12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.


:-D:-D:-D
 
Cześć
Wreszcie się zebrałam, żeby napisać choć staram się być na bieżąco.
Siedzę sama, Łukasz walczy z autem, wyważa koła bo mamy jakieś bicie, które nasiliło się po długiej drodze, choć stawiamy na tarcze hamulcowe. A że wyważanie ma za darmo bo u wuja to najpierw wyważa :-) wydaje mi się że jasno napisałam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:.
Mati śpi jest, ale jest dzielna. Męczy ją nóżka i jest bardzo spuchnięta ale dziś miał być kulminacyjny dzień opuchlizny od jutra tylko lepiej. Najgorzej jak przestaje działać środek przeciwbólowy a przestaje jakąś godzinę przed możliwością podania następnej dawki :-( Męczy mnie tylko podawanie leków, szczególnie że antybiotyk nie jest za smaczny a podawać go muszę aż 7 dni :szok:.
Olcia_rom stosowałaś dokładnie tą metodę o której pisały kiedyś dziewczyny na forum. Znaczy się że działa.
Kasia.J Ty też ją stosowałaś?
AgnieszkaUK jak tam Twoja Niunia, jak bąble, zeszły trochę?
Ania1812 a ile w tym prawdy. Wiem coś o tym bo kota miałam w Polsce i tutaj też. Tylko z tym obrażaniem to się nie zgadza, koty tak nie robią, faceci owszem:tak::tak:
A propos spodni, na jesień zakup sobie rybaczki:laugh2::laugh2::laugh2:.
Kasia8118 powiem Ci że mnie nie pocieszyłaś. Wszyscy mówią że drugie dziecko jest spokojniejsze niż pierwsze a piszesz że odwrotnie. :confused2:
Mojadzidzia hmmm to Twoja też będzie miała kolczyki. Gorzej jak MAti się napatrzy i będzie też chciała. I jeszcze ten obiecany pierścionek od cioci :sorry:
Doris a czemu bilety? Już nie będziecie jechać samochodem do PL?
Sylwia gratuluję domku, jak Mati dojdzie do siebie to pewnie też Ciebie odwiedzę.
Tynia i wiki ja słyszałam jeszcze że trzeba siekierę po poduszkę wkładać :laugh2:, ale nie pamiętam czy to na dziewczynkę czy na chłopca:sorry:
 
hej
Ja wiem ze monotematyczna jestem ale pogoda do du........... A ja jutro mam babskie wyjscie na noc i bede musiala zrezygnowac bo jak mi sie przy takiej pogodzie wlosy napusza to mnie z kazdego lokalu pogonia:-(
katin- my bardzo chetnie ktoryms popoludniem- nie tyle nawet co po rzeczy co na kawke:tak::-)
Sylwiam- nie pekaj ja mam piwnice- mozesz trzymac u mnie a jak bedziesz potrzebowac torbe to ci pozycze;-):-p
Ania1812- dawaj ten przepis na te co zawsze wychodza:cool2: A do polski jedziemy i wlasnie musze sie zabrac od weekendu za prezenty:szok: kupilam pare szmatek w primarku i siostra i fryzjerka mi posprzedaje w polsce- cos tam sie zawsze zwroci:-)- mam nadzieje. A i ja tez uzywalam dentinox- dla mnie tez super
jstysiak- pierogow w moim wykonaniu- sztuk na pewno 0. Wiem ze to nieladnie ale ciesze sie ze nie tylko ja mam depresje;-)
mojadzidzia- zaluj ze nie widzialas jak staralam sie je podrzucac a one nie chcialy sie odkleic od patelni a szymon ze zdziwieniem to obserwowal:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Olcia-rom- gratuluje dziewczynki. No i super ze w koncu znalezli powod bolu:tak:
Kasia8118- chetnie wyskocze na kulki:tak: Chyba ze szymonowi sie pogorszy:wściekła/y:
 
reklama
Katin Tobie zapomniałam odpisać. Niezła aparatka ta Twoja mama. Wykradać dziecko poprzytulać. Super. Niestety kiedyś tak było. Dziś właśnie opowiadał Łukasza tata jak jemu wycinali wyrostek (miał chyba 2,5 roku) jak był mały i miał ręce poprzywiązywane do łóżka bo drapał wenflon. A rodzice niekiedy nic nie widzieli bo nie wolno było przebywać z dziećmi.
 
Do góry