reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej
ja tez jakoś ostatnio nie mam weny:zawstydzona/y:no i troche czasu:-(zajelam sie ostatnio dalsza czescią uządzania gniazdka:tak:Własnie kupiłam wkońcu lozko do sypialni i skończyłam lazienkę jupi.a do tego mialm z w domku małego zasmarkanca:wściekła/y:Ale juz wszystko oki:tak:
Ampar Witaj z powrotem:-p
sylwia m Mam nadzieje ze to ten domek blizej autostrady:-pa Oliwka jak prawdziwa dama:tak:tez ząluje ze wczesniej tego nie zrobiłam ,mojej cięzko wlosy przycinać a co dopiero przekuwac uszka:wściekła/y:ale poczekamy az sama będzie chciala.
roksanna1 Szerokiej i spokojnej podrózy,a jezeli chodzi o ten dzien napewno bede trzymac kciukaski caly dzień,tylko nie wiem jak bede prowadzić:sorry:ale zycze kochana zeby wszystko poszlao po Waszej mysli buziaki
tynia i Wiki Powiem tylko jedno Wowwwwwwwww.....tez mi sie podoba :tak:
Olcia_room Współczuje ,ale dzidzia napewno wszystko wynagrodzi:tak:duzo zdrówka
Kasiaj fjne łozko ;-)
Marta84 Moja akurat zaczeła przed roczkiem ,ale powiem ci ze bardzo ostroznie podchodziła do tego.acha i dlugo nie potrafiła chodzić w butach:-D
Nefretete ty to chyba szalejesz po sklepach :-D
agnieszkauk dobrze miec takiego meza,ja to akurat sama musze chodzić na zakupy i dla tego czesto sie kończy garderobą dla małej:-(
Doris Hymmmmmmmmmm juz zapomiąłm co miałm napisac:zawstydzona/y:
Kasia1881 jak tam u ciebie mamusiu:-)
nic uciekam małej zrobić sniadanko,Zycze miłego dzionka i duzo zdrówka dla maluszkow i mamusiek
 
reklama
O rany ale pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I co tu kurde robic przez cały dzień:sorry:

Tynia według mnie teraz lepiej:tak:
Marta84 Marcel zaczął chodzic na 2 dni przed roczkiem:tak:
Olcia sąsiad ma na sprzedaż taki wózek
Bebe Confort Loola - Oxygen Red Standard Stroller - - Shopping.com UK
cena w tym linku jest samego wozka bez fotelika i gondoli
Limitowana edycja bo z czerwoną ramą a nie srebrną, wszystko do kompletu gondola, fotelik samochodowy. Rzadko widziałam żeby chodzili na spacery, wszędzie samochodem więc pewnie nie będzie wogóle zniszczony.
cana 250, byłabyś zainteresowana??

Spadam chyba do morisona:sorry:
 
witam i ja z rana:-):-)
Pogoda nas nie rozpieszcza zimno:-):-)
Moj spi Aga w szkole tak pomyslalam aby sie tu zameldowac:tak::tak::-D:-D
sylwiam-slicznie wyglada twoja ksiezniczka w kolczykach:tak::tak:a ominal mnie fakt ze sie przeprowadzasz gratuluje:tak::tak:
marta84-moja Aga zaczela mi chodzic kilka dni po roczku;-);-)
tynia i wiki-nie poznalabym cie :-):-)
roksanna-szerokiej drogi;-):tak:a nie wiem za co mam trzymac kciuki ale bede trzymac:-D:-D
nic uciekam pozdrawiam i milego dnia:tak::tak:
 
czesc dziewczynki!
ja z rana dostalam zla wiadomosc :-( zadzwonila pielegniarka mojej mamy ze beda jej robic przeswietlenie zyl i najprawdopodobniej kolejna operacje bo w nocy znowu bolala ja reka i ma prawie niewyczowalny puls,a my sie cieszylismy ze moze dzisiaj wyjdzie :-:)-( jeszcze ta pogoda dolujaca i nic mi sie juz nie chce:no:
 
O rany ale pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I co tu kurde robic przez cały dzień:sorry:

Tynia według mnie teraz lepiej:tak:
Marta84 Marcel zaczął chodzic na 2 dni przed roczkiem:tak:
Olcia sąsiad ma na sprzedaż taki wózek
Bebe Confort Loola - Oxygen Red Standard Stroller - - Shopping.com UK
cena w tym linku jest samego wozka bez fotelika i gondoli
Limitowana edycja bo z czerwoną ramą a nie srebrną, wszystko do kompletu gondola, fotelik samochodowy. Rzadko widziałam żeby chodzili na spacery, wszędzie samochodem więc pewnie nie będzie wogóle zniszczony.
cana 250, byłabyś zainteresowana??

Spadam chyba do morisona:sorry:

Wózek bardzo mi sie podoba, taki 'zgrabny' ma ksztalt.:-D ale jak juz pisalam nowy wozek chcemy kupic dla naszego bobaska. Także dzieki. Chyba zajde do mothercare go na żywo poogladac. :-)
 
czesc wszyskim
mojadzidzia zdrowka dla mamy wszystko bedzie dobrze :tak::tak::tak:szkoda tylko ze tak sie stalo:-:)-:)-(
marta moja wiki chodzila jak miala10miesiecy ale na kazde dziecko przyjdzie czas nie masz sie czym martwic:tak::tak:
taj a propo kolczykow ja wiki przebilam, uszy jak miala 8 miesiecy:tak::tak:
super ze moj nowy fryz sie wam podoba jeszcze chce sobie zrobic czerwone pasemka co wy o tym myslicie:tak::tak::tak::tak:
 
Czesc dziewczyny;-)

Kurcze ale pogode mamy za oknem:-( przez kilka dni bylo super i chyba za bardzo pochwalilysmy ta pogode bo teraz jest beznadziejna:wściekła/y:

My zaraz jak mala sie obudzi to ubieramy sie i jedziemy zrobic kolczyki:-D juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze Viki da rade ale ona jest dzielna po mamusi wiec mam nadzieje ze nie bedzie zle:-p Chyba ze ja wczesniej spanikuje i zrezygnuje:-p

mojadzidzia wspolczuje duuuuzo zdrrowka dla mamussi wszystko sie dobrze ulozy zobaczysz;-)

Ania1812 zdrowka dla chlopcow szkoda ze nie bedziesz mogla przyjsc mysle ze kiedys jeszcze bedzie okazja zeby zrobic spotkanie u mnie i mam nadzieje ze wtedy bedzie ktos chetny:-(

roksanna ja tez chyba cos przeoczylam za co mamy trzymac kciuki ale jak wszyscy to wszyscy ja tez bede trzymala:-p

A jak wrocimy z miasta to musze zaczac pakowac torby bo na ostatnia chwile znajac zycie mnostwa rzeczy zapomne wiec wole zrobic to na spokojnie.

Milego dnia zycze mimo tej beznadziejnej pogody:-)
 
Cześć kobietki!!!
Póki pamietam- dziękuje za wszystkie życzenia dla moich chłopaków. Zrobiło mi się bardzo miło. Kochane jesteście:tak:
mojadzidzia- to fatalnie zaczął Ci się dzień. Będe trzymała kciuki za zdrowie mamy. Trzymaj się cieplutko
Roksanna- ja też będe trzymała kciuki chociaż nie wiem o co chodzi:rofl2:
Marta84- Filip zaczął chodzić jakieś 2 tyg. po roczku.
Sylwia.m- Olivka wygląda przesłodko. I taka z niej pogodna dziewczynka. :-)
Katin-ja też byłam w szoku, że nikt nie bada dziecka przed szczepieniem. Nawet niemowlaka.
Tyniaiwiki- nie mam porównania bo nie miałam przyjemności Cie poznać ale bardzo ładna fryzurka:tak:

Jeszcze co u nas . Noc była ciężka bo Adam budził się kilka razy i nie mógł zasnąć przez zatkany nos. No i jeść też nie chiał bo jak:crazy: Gdyby nie J to byłabym nieprzytomna. Spał na wpółsiedząco z Adamem na rękach żeby lepiej mu sie oddychało.
Zmykam robic sałatke. Buziaki:-)
 
reklama
To i ja się dzisiaj witam w ten paskudny dzionek:-):-)
Właśnie wróciłam z zakupów świątecznych:tak:no i juz mam z głowy:tak:ale się cieszę:tak::-)

AGAAM-poprosimy zdjęcie Twojej zakolczykowanej Księżniczki:-):-)

SYLWIA -widzę że wkońcu udało Ci się zrobić zdjęcie ładne:tak:Super :-)

ANIA1812-Zdrówka teraz dla Adasia:tak::tak:Oi szkoda zawsze mi jej dzieci ,jak się właśnie męczą przez ten katar:wściekła/y:

TYNIA I WIKI-bardzo łądnie wyglądasz,tez uważam że lepiej Ci w ciemnych:-)

MOJADZIDZIA-szkoda że dostałaś złe wiadomości:-(Zdrówka dla Mamy:-)To co Twojej mamie teraz przyplątało się zapalenie żył??

JSTYSIAK-hmmmmmmmmmmmm ja też zapomniałam co Tobie mam napisać:-D;-):-p

MARTA84-u nas w chodzeniu samodzielnie między chłopaki byla duża różnica:szok:Kubus zaczął chodzić jak miał 10 i pół miesiąca,za to Dawid jak miał 14 misięcy:shocked2:

KATIN-ja jeszcze czekam:wściekła/y::wściekła/y:i nie weim czy sie doczekam:no:
Na razie nie mają na magazynie,:no:
A Ty juz kupiłaś??
 
Do góry