reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

roksanna ale bys sie zdziwiła jak bys Claudie w akcji zobaczyła nie raz usypiam ja ponad godz a ona sobie spi 10 min :wściekła/y: a kiedy Ty jedziesz do polski ??

agaam sa juz jakies chetne na spotkanie u Ciebie w czwartek ?? bo ja sie bym chyba chciała wybrac :sorry:

Olcia_rom ale masz z ty6mi zebami:-( a omdlenie tez moze byc spowodowane anemia a to czesto w ciazy sie zdarza :-(

Kasiek27 a kiedy masz scan ? chcesz wiedziec co bedziesz miała ??

kasia.j a Ty juz lepiej sie czujesz?? dopiero zauważyłam ze jestes juz na pół metku :tak: ale zleciało to juz blizej niz dalej :-)
 
reklama
witajcie babeczki
widze ze tez jakos nie macie natchnienia:zawstydzona/y: ta pogoda do dupy powoduje depreche:-(.moje dziecko oglada bajki,a ja posanowilam dac o sobie znac.
olcia_room-wspolczuje z zebami.:-(
mamamtrojeczki-rano jak czytalam twoj post to sie tak usmialam ze szok:-D:-D u mnie w lozku jest to samo-niby wielkie loze a jak nikola sie plozy to ja spie na skrawku:-D:-Da jak sie rozwala-juz nie mowie ze czesto jej nogi laduja na mnie:-D
 
Witam
Zaraz jedziemy z Hubertem na szczepienie ,ale biedaczek przezywa:-(
Amper ja tez mysle ze to duszki robia bałagan , czasami ide spac jest czyscitko a wstaje to juz mam co sprztac:-D
Tynia i Wiki ale zmiana, dawaj zdecie.
Mamatrojeczki dzieki za odpowiedz ,moze jeszcze wiecej dzis sie dowien na temat tej szczepionki.
Roksana trzymamy kciuki za Was. Oczywiscie czekamy na relacje , pomietaj nie trzymaj nas w napieciu ..
 
Hej mamuski:-) ale wy produkujecie tego do czytania:szok: ja to juz nie daje rady wszystkiego przeczytac hehe.
Mojej Olivce wyszly 2 zabki i superowo wyglada:-D
Chcialam sie spytac na jakie zajecia pozalekcyjne posylacie swoje dzieciaki bo ja narazie Abi posylam na balet ale chce jeszcze na gimnastyke ja poslac bo jest taka gietka ze mogla by sie tam wyszalec. Znacie jakies miejsca gdzie jest gimnastyka dla 3-4 latkow?
 
Hej z wieczorka:-)

Dzis dzien zlecial bardzo sympatycznie:-);-) Teraz dopiero mam chwilke zeby cos nastukac...

natalka tak to ost szczepienie to 3 ukucia no ale co zrobic jak mus to mus Claudia dzielna dziewczyna to da rade:-) jesli chodzi o czwartek to jeszcze nikt sie nie zareklamowal ze przyjdzie:-( chyba musze sie przypomniec ale jesli nikt sie nie zglosi to jak dla mnie mozesz przyjechac nawet sama:-p;-)

roksanna udanego urlopu:-):-)

sylwiam napatrzylam sie na kolczyczki Olivki i postanowilam jutro tez ide zrobic malej:-):-)
a Olivka wyglada slicznie z kolczykami:tak:

jutro dam znac jak moja niunka zareaguje na kolczyki:-)
 
Cześć dziewczynki!!!
Ale naprodukowałyście:szok: Nie pisałam bo Adam strasznie od wczoraj marudzi. Myśle, że to zęby. Co tylko chwyci to wkłada do buzi i gryzie. Pewnie go swędzą dziąsła. Do tego zaraził się od Filipa katarem i ma zatkany nosek:-:)-:)-( Za to Filipowi już dużo lepiej. Ma mały katar ale dzisiaj już poszedł do szkoły. I bardzi dobrze bo z nudów rozniósłby mi dom;-)
AgnieszkUK- ciesze się, że zakupy udane. Mi też przydałoby się kilka nowych rzeczy ale coś nie mam weny do chodzenia po sklepach. J też jest moim najlepszym doradcą zakupowym:tak:
Katin- dobrze, że już będziecie na bieżąco ze szczepieniami.
Ampar- jak wymyslisz jak zarobić ale się nie narobić to daj mi cynka;-):-D Też chętnie skorzystam:-D
Sylwia.m- dobrze, że już po przekłuciu. A Ty powinnaś dostać karte rabatową w tym sklepie gdzie przekuwałaś. Tyle będą mieli poleconych klientek
Tyniaiwiki- ładna agentka z Wiki. Wyobrażam sobie jak się wkurzyłaś
Doris, Mamatrójeczki- nie myślcie sobie, że jak Filip przestał przychodzić to mamy luz :no: Teraz śpi z nami Adam. Leniwa jestem i nie chce mi się go przenosić do łóżeczka a budzi się 2-3 razy w nocy.
Dominisia- no to gratuluje mieszkanka. Oby dobrze się Wam mieszkało
Roksanna- udanej podróży.
Agaam- ja raczej odpadam z imprezy bo nie sądze żeby Adamowi przeszło do czwartku. Sorki:sorry:
Natalka- fajnie, że ktoś przyjdzie Ci pomóc. Ciekawa jestem jak wygląda nauka usypiania dziecka:eek:
Olcia_rom- ale się nacierpisz z tymi zębami. Naprawde współczuje. I jeszcze Ci dentyści:wściekła/y:. Szkoda słów

Kończe bo musze jeszcze "zaserwować" Adamowi kolacje. Bye
 
kasiek27 zdrowka dla zuzi,wizyta sie nie martw moze to tylko kontrolne badanie ;-) a jak sie ogolnie czujesz?
katin i jak Hubercik po szczepieniu? dzielny byl?
kasia.j ja jak bylam w ciazy to bardzo duzo czytalam ale od pewnego czasu jakas zaganiana jestem i ciezko mi znalezc chwile na moja pasje :-(
ania1812 buziaczki dla Filipka i Adasia,no i duuuuzo zdrowka dla nich :tak:
Olcia_rom strasznie ci wspolczuje ze sie tak meczysz,kiedy mialas ostatnio badana krew?
natalka1990 Nadia tez w dzien nie bardzo spi :wściekła/y: max trzy drzemki po pol godziny ale nie narzekam bo przynajmniej wczesnie na noc ja klade no i nie wstaje skoro swit :-)
sylwia.m ja tez strasznie ciekawa jestem jak Olivka wyglada w kolczykach,co robisz w srode? ;-)
roksanna1 pamietaj ze myslami bedziemy z toba :tak: buziaczki dla was dziewczynki!!!
 
Hej:-)

Ja tak na chwilę, szybciorem bo dzieciaki już śpią to za prasowanie przydałoby się wziąc:sorry:

Agaam to powodzenia jutro:-)
Ania1812 ja tak samo leniwa i codziennie mniej więc od 4 rano śpimy w 4:-D
Oleska ja jeszcze nie na tym etapie więc nie pomogę, chociaż moj to też taki gibki że coś takiego przydałoby mu się:-D
Katin i jak Hubert przeżył??
Mamatrójeczki dlatego właśnie przekułam teraz póki mała jest nieświadoma i nie mogła się buntowac:-p A Majka to Twoja fumfelka, tak??:-)

A oto moja zakolczykowana śmieszka:-D
 

Załączniki

  • DSC06256.jpg
    DSC06256.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC06278.jpg
    DSC06278.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 63
Mojadzidzia masz na myśli jutro??? Jeśli tak to z rana idziemy z Dorotą na play grupę (chyba) a później wolna więc jak masz ochotę to zapraszam:tak:
 
reklama
sylwia m super mala wyglada z tymi kolczykami kurcze szkoda ze ja swoim nie przekulam jak byly takie male teraz to by penie sobie powyrywaly te kolczyki:szok: wiec ja jeszcze poczekam...
 
Do góry