reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc dziewczynki:-).Okropnie was ostatnio zaniedbuje,ale musicie mi wybaczyc bo cięzko jest mi znalesc czas na komputer jak i na cokolwiek innego.Cały dzień siedze z gołymi cyckami bo mały pije po kilka łyków i zamula a jak go odkładam to znowu jęczy że jest głodny:cool:.Dobrze że jest teściowa to zajmuje się Krystianem bo inaczej to bym miała przechlapane.Ale Krystian i tak jest często obrażony że to babcia robi mu mleko lub idzie z nim do ubikacji a nie ja a mnie męczą wyrzuty że brakuje mi czasu dla niego :-(.Mam nadzieje że jakoś się to wszystko unormuje:cool:.Roksanna życzę wam przyjemnej podróży i obyś załatwiła sobie wszystko pomyślnie w Pl:tak: i wracaj szybko;-).Tynia i wiki ładnie Ci w tym kolorku bardzo pozytywna zmiana.A co do czerwonych pasemek to jak najbardziej mi się podobają ale jest jeden duży minus że się bardzo szybko zmywają wiem bo już miałam kilka razy:tak:.Ania1812 dużo zdrówka dla chłopaków;-).mojadzidzia szkoda tej twojej mamy że tak długo ją trzymają w szpitalu:-(.Oby jej stan zdrowia się polepszył:tak:.Agaam ja w tym tygodniu nie dam rady jeżeli chodzi o imprezkę kiepskie zemnie towarzystwo pewnie bym zasnęła przy stole:zawstydzona/y:.marta84 mój Krystian długo chodził trzymając się czegoś a samodzielnie to dopiero około 14 miesięcy.A ja jestem dzisiaj wskiekła bo właśnie szykowałam się na spacer a tu telefon od mojego że położna pyta czy jestem w domu nie było mi to na rękę ale stwierdziłam że poczekam wypchnęłam szybko Krystiana z babcią na spacer a tu po chwili kolejny telefon że położna jednak dzisiaj nie przyjdzie tylko w poniedziałek :wściekła/y:.Szok brak mi słów na to kretynkę :wściekła/y:.No i jestem uwięziona bo nie mam kluczy i muszę czekac aż wróci teściowa:crazy:.Sylwia.m mała cudnie wygląda w kolczykach:tak:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć ale ostatnio was zaniedbuje ale nie mam czasu pisać czasami siądę na chwilę was podczytać a tu zaraz Ola przychodzi z książką żeby ją uczyć.
Ola po pierwszym dniu szkoły wróciła z płaczem bo zmoczyła dwie pary butów w szkole i musiałam wieczorem na szybko szukać kolejne bo nauczycielka powiedziała że na pewno do następnego dnia nie wyschną. Kupiłam nowe i Ola poszła następnego dnia do szkoły strasznego stresa miałam czy znowu coś nie wyskoczyło. Ale wróciła z uśmiechem na buzi. Bo ma przyjaciółkę :-D:-D I ma na imię Jennifer.
Dzisiaj spotkałam mamę tej dziewczynki i umówione są nasze pociechy na zabawe o 17. Strasznie sie ciesze nie wiem jak się dogadują ale widać że sie lubią.

Najbardziej sie oburzyłam dzisiaj jak mi nauczycielka powiedziała że Ola musi za tydzień wponiedziałek opowiedziec jej ksiazeczke o kanapce po angielsku. NIe wiem jak Ola sobie z tym poradzi siedzimy z nią i uczymy ją ale wątie żeby opanowała te ksiazeczke do pon. Jakby kobieta nie rozumiała że Ola nie jest Angielką w porównaniu do innych dzieci .
Zmykam robić obiad dopóki MIlenka śpi i mam chwile czasu .
 
Witam my juz po spacerku i wizycie u kasiek27:-)
Doris78:-p:-p:-p:-pjuz sobie przypomnialm;-)Pamietam ze ostatnio podobało ci sie lózko dla małego w argosie.widziałm takie samo tylko za połowe ceny w Kighley.Jest tam sklep z meblami z argosa tylko ze za połowe ceny.Jak cos;-)
I mam pytanko odnośnie szcepionki,czy wkońcu sie zdecydowłaś????
 
hej a my juz po krzyku:-p:-p bylo troche placzu ale po kilku minutach juz sie usmiechala od ucha do ucha:-) jestem z niej bardzo dumna zuch dziewczyna z tej mojej corci:-):-)
Jak zrobie jakies zdjecie to sie pochwale moja ksiezniczka:-)

A teraz uciekam robic obiad i pakowac sie:-)

pozdrawiam
 
Czesc

Wczoraj jak byla pogoda to mi sie nie chcialo do sklepu pojechac, to dzis w tym deszczu musialam brodzic z Mackiem. Ale on szczesliwy, bo po kaluzach sobie poskakal. Od szyi w dol ubrany w gumowe ciuchy to mu cieplo i sucho bylo. Gorzej ze mna. Moze w koncu kupie sobie te kalosze :crazy:
Mam pytanie, gdzie tu w Bradford moge kupic jakies skrzynki na narzedzia, rozne srubki i takie tam?

jstysiak - ja sie zdecydowalam w koncu na szczepienie
asinka_z - no widzisz, dzieci sobie fantastycznie radza, nie przejmuja sie brakiem slow, a zaraz zobaczysz jak zaczna sie pojawiac pierwsze slowka po angielsku
Kasia8118 - no na poczatku jest trudno, trzeba sobie wypracowac jakis rytm dnia, na razie korzystaj i odpoczywaj poki masz tesciowa, a kiedy wyjezdza?
doris78 - masz na mysli prezenty? dobra jestes :-D a co kupowalas?
tynia - ja Cie widzialam raz, ale w tych wlosach wygladasz zupelnie inaczej, a czerwone pasemka na ciemnych wlosach tez mi sie podobaja
mojadzidzia - bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy
Marta - u mnie podobnie chlopcy zaczeli tak pomiedzy 13-14 miesiacem
Sylwia - no Olivka wyglada uroczo
natalka - no u mnie niby lepiej, ale nie tak 100%, duzo rzeczy nie moge jesc np owocow, bo potem mi niedobrze, ciagle oslabiona jestem, ale jest lepiej niz bylo, dzieki ze pytasz
 
Marta84 Dzięki. U mnie Marek zaczął chodzić jak miał rok i tydzień, Natalka 10msc i 10 dni, a Chris 11,5msc. Każde dziecko ma swoje tempo.
Roksana1 ja też będę trzymała kciukasy :tak:
KasiaJ Ja kupowałam skrzynkę do narzędzi i pudełka do śrub w Wikinsonie :-)
Jstysiak gdzie dokładnie jest ten sklep?, może coś wypatrzę dla Chrisa
Mojadzidzia oby nic poważnego nie wykryli :-(
Ania1812 i Katin jeżeli chodzi o szczepienia to też byłam zdziwiona, że nie badają. Ale jeszcze bardziej jak Marek miał Zapalenie płóc, a dzień po skończeniu antybiotyku go zaszczepili :szok:
Katin i co pytałaś się o tą szczepionkę dla Natalki?
Tynia i Wiki bardzo ładnie wyglądasz :-) , ja również lubię czerwone pasemka i mimo iż krótko się trzymają to polecam. Zawsze fryzurka jest ciekawsza :tak:

Ja jutro rano do pracy , a po południu na 17 i 17,15 mam zebranie w szkole. I chyba będę się telepać busem, ponieważ mój chce iść na piłkę. Jeździ do jakiegoś klubu na BD7 i ostatnio bylam z nim i muszę powiedzieć, że są tam superaśne kulki dla dzieci. Nie tylko tych małych. Nawet są armatki do strzelania piłkami i duże zjeżdżalnie. Może uda nam się kiedys tam spotkać.
Muszę kończyć , bo Chris dostaje chisterii, że za długo musi zająć się sam sobą :wściekła/y:
 
Jstysiak-a masz może adres tego sklepu??/Bo ja właśnie dotałam emaila że te łóżka są na magazynie wkońcu i jutro miałam jechac kupić:tak:
Ale wcześniej bym podjechałą do tego sklepu:tak:albo może masz stronke tego sklepu:tak:
A na szczepionkę się wkońcu nie zdecydowałm:no:za dużo sprzecznych informacjii:sorry:

KASIA j-ano świąteczne prezenty juz zakupiłam,postanowiłam w tym roku wcześniej kupić bo potem jest problem z tym:sorry:
A żeby kupić to też miałam problem:shocked2:Kubusiowi kupiłamhulajnogę ,ale juz taka porządną,bo tą co ma to jest masakryczna,ciągle mu się kierownica przekręca i kółka ma takie niestabilne:cool:
A chłopakom kupiłam taka matę aqadraw:-)A Olivce rajstopki i jakąś lalę jej dokupię:-):tak:
Kuba na szczęście już dzisiaj poszedł do szkoły,ale powiem Ci że faktycznie rozleniwił się ostatnio przez te wolne:eek:

ASINKA Z-to super że Ola już nawiązuje pierwsze znajomości i że nie ma blokady językowej:tak:

KASIA8118-ja też pierwsze tygodnie chodziłam jak Zombi:sorry::sorry:I też Dawid ciągle na cycku wisiał.Ale unormuje się:-)
Korzystaj dopóki teściowa jest:-)
 
Hej
Doris a ja jeszcze nie mama pomysłu na prezety:-( najwiekszy problem z Natalia , bo juz lalek nie chce:no:
Kasia to Ci synus ,mamusi cycek rosnie;-)Krystian jeszcze nie jest zazdrosny? ciekawe jak bedzie po wyjezdzie babci:sorry:
Mamatrojeczki powiedzieli to samo co Ty pisałas.
Mojadzidzia trzymaj sie kobietko ,

Narazie uciekam , maz z siłowni wrocił.
 
kasia.j teściowa wyjeżdża w przyszły czwartek.Trochę będzie mi ciężko bo to jednak ona sporo teraz czasu i uwagi poświęca Krystianowi:sorry:.katin Krystian jest czasami zazdrosny i się np.denerwuje jak karmie małego:-(.Ale na szczęście nie jest agresywny wobec Oliviera co najwyżej wyżyje się na mnie lub na babci.Najbardziej denerwuje się na babcie która wiecznie go upomina że ma uważac na Oliviera jak on chce go pogłaskac i takie tam:tak::-D.
 
reklama
Dzięki za kciukasy dziś się przydały nawet. Bo dzwonili że pani profesor chora i operować może ktoś inny. Całe szczęście również specjalista wysokiej klasy. My już spakowani niedługo wyruszamy. Miłych dni beze mnie i obyście się stęskniły.
Kasia8118 ja nie pomyślałam że my będziemy raczej obolałe w tym grudniu. Nie wiem co robić ale jedzenie płynne będzie musiała jeść przez 6 tygodni. Chyba zostanę zmuszona zrezygnować. Jest mi przykro że namieszałam, ale tak będzie lepiej. póki co trzymaj się. Podziwiam Cie że sobie radzisz z dwójką. Ja przy Mati sobie nie wyobrażam.
A tym co nie wiedzą wyjaśnię jak wrócę, bo to za dużo tłumaczenia ;-);-);-);-);-);-), albo może koleżanki wyjaśnią. :tak::tak::tak::tak::tak:
Papa
 
Do góry