reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Beck Street, Off South Street,
Keighley, BD21 5JJ
tu macie adres tego sklepu,ale stronki internetowej nie mają.Czasmi maja duzo fajnych mebli w atrakcyjnej cenie ,ale niestety jest okazja.Czasami jade tam i nie znajduje tego czego szukam:-(.ale akurat widzialam takie łozko jka szukała doris:tak:.
Acha sa teraz dwa sklepy jeden z szafami i stołami ,a drugi z łóżkami i sofami.ale jak podjedziecie do tego co podałm Wam adres ,to nakieruja na ten drugi;-)
mojadzidzia glówka do gory wszystko bedzie dobrze:tak:
Roksanna1 Papapapapaa:-)
Uciekam kompać mała pózniej wpadne
 
reklama
ja wreszcie moge spokojnie cos napisac,nikola nie stoi juz nademna i nie ciagnie mnie za bluzke-jak ona nie lubi,gdy siedze przy kompie:sorry:
my w domku caly dzien.R po nockach to spi do 10,a ja szykuje sniadnie,pozniej obiad no i oczywiscie musze byc na bierzaco w swoich serialach;-):laugh2:

doris78-ja tez prezenciki kupilam-w zeszlym tygodniu.:tak:
justysiak-ty tak nie wychwalaj mojego R:no::-D wiedz,ze on nie chodzi ze mna po sklepach-jest po prostu chory.teraz musial bo jechalismy po sukienke na wesele, a przy okazji trafilo do koszyka pare dodatkowych rzeczy:-p.nie powiem,wszystko doradzil mo moj maz(gustownie) ale czasami jak mi pokaze jakis ciuch to sie zastanawiem czy jest normalny:laugh2:
sylwiam-Olivka cudownie wyglada w tych kolczykach:tak: my z nikola idziemy w piatek lub sobote:tak:
kasia8118-wytrwałosci.silna z ciebie babka jest przeciez;-)
kasia j-skrzynki na narzedzia to widzialam w Morrisonie,nawet nie wiem czy moj R jej tam nie kupowal:eek:.napewno znajdziesz w Asda i Tesco
roksanna1-3maj sie dzielnie:tak: wszystko pojdzie po twojej mysli. wez gleboki oddech i nim sie spostrzezesz wszystko bedzie ok.czekamy na wiesci.
marta84-moja nikola zaczela chodzic jak miala 13miesiecy:tak:
Aagam-dodaj zdjecia tej odwaznej krolewny;-)pochwal sie kolczykami:-)
Asinka_z- nie za duzo wymagaja w szkole jak na 4-latke.moze to i normalne dla angielskiego dziecka??opowiedziec ksiazeczke?:eek:hmmm
mojadzidzia-z mama napewno bedzie ok.3maj sie
 
Ostatnia edycja:
KASIA J-a ja znowu zapomniałam CI odpisać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Mój J kiedys sobie kupił super skrzyneczkę w B&Q I narzędzia tez tam chwali:-)

ROKSANA-oj ja juz tęsknię:-(myślałam że zobaczymy się przed waszym wyjazdem ,a tu nici:-:)-(
No i czekamy na wiadomości:tak:
No i najdokładniej i szczegółowo to tylko Ty wytłumaczysz:tak:więc dziewczyny chyba poczekają:tak:

JSTYSIAK-dzięki za adres,jutro tam z pojedziemy:tak:

AGNIESZKA UK-to Twój R jest niezły jak śpi po nocce tylko do 10 tej:tak:mój to śpi do 3 przeważnie:tak::szok:
 
Hej!!!
Doris- szybciutka jesteś z prezentami. Ja chyba pojade w weekend do centrum
Roksanna- papapa. Ja już mniej więcej sie domyślam o co chodzi i tym bardziej kciuki będą mocno zacisnięte:tak:
Kasia8118- mi też ciężko było się zorganizować mimo, że mój Filip jest starszy od Krystiana i co za tym idzie samodzielniejszy. Troche czasu mi to zajeło ale i tak mam wrażenie, że dni leca jak szalone. Będzie dobrze:tak:
mamatrójeczki- no to dopiero masakra. Szczepienie zaraz po odstawieniu antybiotyku:szok::szok::szok:
Agaam- zuch dziewczyna z Victorii
Kasia.j- J mi podpowiedział, że fajne znajdziesz w Machine Market na Manningham. Z tego co pamiętam to widziałam też w Range

Zmykam się myć. Pa pa
 
Dzieki dziewczyny za podpowiedzi, to od jutra bedziemy z Maciejka jezdzic za skrzyneczkami :tak: Ostatnio non stop kupuje jakies pudelka, pudeleczka, skrzynki, organizery i robie porzadki. Najgorzej z dzieciecym pokojem, bo tam najtrudniej zapanowac nad porzadkiem. Ale pocieszam sie, ze skoro udalo mi sie okielznac skarpetki mojego meza (w koncu sa sparowane i nie gina w niewyjasnionych okolicznasciach w drodze z lazienki do kosza na bielizna) to nie ma rzeczy nie wykonalnych ;-):-)

Kasia8118 - ja podczas karmienia czytalam Kubusiowi bajki, wybralam sobie pozycje lezaca, mlodego do cyca podpinalam, a my z Kubusiem lezelismy sobie wygodnie na poduchach i czytalismy bajki, jak na pocatku byl zazdrosny o to karmienie tak potem mu juz przeszlo
 
witam kobeitki czyzbym byla pierwsza:tak::tak::tak:ale wiatrzysko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:przypaletalo sie ono do nas bylo juz derbach i okolicach promu wiatr wial z predkoscia 160km/h i byly odwolane promy mam nadzieje ze nasza roksanka ze spokojem przeplynela :tak::tak::tak:
kasia mi sie wydaje ze takie skjrzynki sa w argosie:tak::tak::tak::tak:
wsawac spiochy a te co na zakupach zlozyc pozniej relacje jak jest na dworze i czy kupilyscie to co chcialyscie do uslyszonka:tak::tak::tak:
 
Cześć :-)

Wiatr faktycznie niezły wieje:wściekła/y:ale przynajmniej nie jest zimny,więc nawet przyjemnie sie szło:-D:-D

AGAAM-a Ty tez dzisiaj juz jedziesz ,więc tez Ci życzę spokojnej podróży,oby Ci Vikttoria grzeczna była :))
i udanego pobytu w Polsce i Wszystekigo Najlepszego dla Viktorii w jej Ważnym Dniu :)))
 
Ostatnia edycja:
Hej ja już tez dawno na nogach:tak:.Chłopaki długo dzisiaj spali ale ja jak na złosc nie mogłam dospac:no:.Pogoda okropna.Mam nadzieje że nie będzie padac bo mam ochotę na długi spacerek:tak:.Doris78 ale się rozpisałaś:szok::-D.Ty to zawsze wiesz co napisac;-).Wy już dziewczyny kupujecie prezenty na święta a ja jeszcze nie mam choinki bo to moje pierwsze święta W Anglii:szok:.Może polecicie mi jakiś sklep gdzie można kupic w dobrej cenie choinkę i inne ozdoby świąteczne:cool:?
 
Witam z rana

Wkurzona jestem od samego rana OLa pochodziła trzy dni do szkoły a dzisiaj katar gigant i chrypa taka że szok ale na szczęście temperatury nie ma.
Wczoraj jak widziałam dzieci z Oli grupy to masakra wszystkie psikały a katar na porządku dziennym. No ale co zrobie.

Milenka spi a Ola męczy śniadanie i co chwila mi ciśnienie podnosi normalnie nie mam do niej sił jak dla mnie to wogóle nie musi jeść
Już mam dośc tego jej jedzenia człowiek się stara a Ola godzine je śniadani, dwie obiad a kolacje to je dwa razy i w miare szybko ale obiad i śniadanie to mnie doprowadzają do szału.
HV mi powiedziała że jak nie chce jeść to mam jej nie dawać ale wiem że ola od rana wytrzyma bez jedzenia do 15 :szok::szok: Stwierdziła że zdrowo wygląda i nic jej się nie stanie jak kilka razy nie zje. Co za metody wole juz sie z nia pomeczyc niz miała by mnie dobijac świadomość że ona nie jadła.
Milenka śpi więc chwila relaksu przy kawce- ogródek sprawdzony, post napisany.
 
reklama
witam:-)

I pomyślec że taka pogoda będzie aż do marca lub nawet dłużej:wściekła/y: Jak ja nie lubię jesieni, a że tutaj nie ma zimy więc jesień jest przez 6 miesięcy:wściekła/y:

Asinka_z
łączę się w bólu z tobą:sorry: Twoja przynajmniej po godzinie zjada a Marcel zasłoni sobie buzię i nie ma mowy o jedzeniu:no: 14 grudnia mam wizytę u dietetyka, ciekawe czy powie mi coś mądrego:sorry:


Roksanna Ty już pewnie w drodze ale ja i tak szerogiej drogi Wam życzę:tak:

Kasia8118 napewno szybko sobie czas zorganiuzujesz tak że i Krysianowi będziesz mogła poświęcic uwagę:tak:
Widzisz jak dobrze, że teściowa przyjechała;-)

Kasia.j pewnie naoglądałaś się "perfekcyjnej pani domu", ona tez wszystko w pudełka i pudełeczka chowa:tak: Ale przynajmniej jest porządek, ja tam też tak lubię tyle że w koszyki;-)

No i kolejny dzień nudów przez tą pogodę się zapowiada:wściekła/y: Czy jest jakaś chętna na kulki???
 
Do góry